چقد با صورتت ور میری ؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
که چی بشه مثلا ؟ یعنی فکر کردی زیباتر میشی؟
چرا یه عده خانمهای مسن هم لاک ناخن قرمز و صورتی میزنن؟
آرایش ظاهری به چه دردی میخوره؟
چرا ما از شعور برتر خودمون استففاده نمیکنیم و همش ظاهر آرائی میکنیم؟
( جوابهای منطقی رو عشق است )

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
که چی بشه مثلا ؟ یعنی فکر کردی زیباتر میشی؟
چرا یه عده خانمهای مسن هم لاک ناخن قرمز و صورتی میزنن؟
آرایش ظاهری به چه دردی میخوره؟
چرا ما از شعور برتر خودمون استففاده نمیکنیم و همش ظاهر آرائی میکنیم؟
( جوابهای منطقی رو عشق است )
چون نصف دنیا بر پایه ی ظاهر هست و نصف دیگرش بر پایه ی باطن

من همیشه مثال زیست محیطی میزنم،حتی توی حیوانات هم قضیه ی ظاهر از اهمیت بالایی برخوردار هست و مثلا برخی پرنده ها بخاطر سوخته شدن بالهاشون توسط جرقه های سیم های فشار قوی برق،اگر نمیرن،چون ظاهر خوبی پیدا نمیکنن احتمال جفت گیریشون بسیار کمتره و نسلشون از بین میره ، از طرفی مثال های بسیار بسیار زیادی از اهمیت ظاهر در مسائل دیگه در حیوانات هم هست

نصف دیگر دنیا هم بر اساس باطنه ( دنیای جانداران حداقل)

حالا کسی که این تعادل رو رعایت نکنه چه پیرزن ق*بلزن چه دختری که به خودش اصلا نمیرسه یا حتی توی مرد ها هم هست مثل ترو تمیز و خوش تیپ بودن و غیره، نه ازاینور بوم بیفتیم نه اونور بوم

حتی مثلا در دراویش هم داریم که (اگر ذره ای به صحبت هاشون احترام بزاریم) میگویند که نماز یک چیز ظاهری هست در واقع تا باطنی.

فقط میگم جواب اینه »تعادل در رعایت هر دوتاش.
و اینکه بهتره به همه ی نظرات احترام بزاریم حتی عجیب و غریب ترینشون،بلدیم کمک کنیم خوبه ؛ فلانی اینکارو نکن بیشتر به ضررته فولانی اونکارو کنی به فلانی ها صدمه میرسونی و غیره

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
اصلا تو همین آدما...
کسایی که تصمیم میگیرن باهم زندگی کنن اول ظاهر طرف مقابلشون به دلشون نشسته، بعد تونستن اون مشخصات باطنی رو بروز بدن...
الان شما از ظاهر کسی خوشت نیاد(به دلت نشینه)، مطمئنا" نمیتونی بهش محبت کنی و عشق بورزی...

تعادل بهترین انتخابه...
یا حداقل باید مینیمم ها باشه... یعنی اگه کسی بیشتر به باطن خوب طرف مقابلش اهمیت میده، ولی باید بالاخره طرف مقابلش حداقل ظاهری داشته باشه...

ولی این رو هم بگم همیشه باید باطن سنگین تر باشه تا ظاهر... یعنی اگر توجه به ظاهر از باطن پیشی گرفت پس داریم کار اشتباهی میکنیم...

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون میتونه تناقضی باهم نداشته باشه
اینکه تویکی افراط داریم ویه جا تفریط این بده

• Like
واکنش ها: ayja

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
فک میکنم مسئله خیلی ریشه ای تر ازین حرفاس. بعضی اوقات ما واقعا جای بعضی آدما نیستیم و پس مسلما نمی فهمیم دلیل بعضی از رفتاراشونو. یه مثال میگم دختری که از اول که به دنیا اومده یه خواهری داشته که خیلی خوشگلتر از خودش بوده .همیشه اون یکی تو چشم بوده /همیشه ازون تعریف میکردن ..اون داره با این طرز فکر که من زشتم و اون خیلی زیباست و قضاوت مسخره دورو اطرافیانش که انقدرظاهر اون بچه رو می بیننو ازون تعریف می کنن بزرگ میشه. خب چه حسی داره موقع بلوغش؟!! میخواد جلب توجه کنه ..چطوری؟ رو ظاهر؟! چون یه عمر دیده رو ظاهر قضاوت می کنن. حالا بعدا عقلش سر جاش بیادو اینا خودش می دونه .ولی خیلی از افکارو بزرگترها و اطرافیانمون با جهالت خودشون بهمون می دن و مخصوصا تو سن کم فک می کنیم همونه که درسته.
در مورد لاک زدن خانمای مسن ..کلا لاک زدن حس خوبی به آدم میده:D.ضد افسردگیه...و من اگه بخاطر جلب توجه و خودنمایی نباشه موردی نمیبینم توش مگه چیه!

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
آرایش به هیچ دردی نمیخوره آدم ذاتن باید خوشگل باشه.
من که خوشم نمیاد:D
ولی خب از برق لب نمیدونم چرا خوشم میاد.!!

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
صد رحمت به اونایی که آرایش میکنن.اونایی که الکی عمل میکنن دیگه چی!!!!
اصن من موندم اینا واسه کی آرایش میکنن؟

آراستگی با آرایش فرق داره.

آخرین ویرایش:

mr.abooli

عضو جدید
کاربر ممتاز
روزانه یکبار
اونم اصلاح میکنم نگاه میکنم ولی ور نمی رم

• Like
واکنش ها: ayja