چقدر به ایرانی بودنت افتخار میکنی؟؟؟

safa_re5000

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا 2 سال پیش وقتی میرفتی تو هر کشوری و میگفتی ایرانیم بهت میگفتن تروریست!! این که افتخار نداره..

ولی از بعده انتخابات کل دنیا ایرانی حقیقی رو شناخت و حالاست که باید به ایرانی بودنمون افتخار کنیم..
و هنوزم راه درازی در پیشه تا بتونیم ایرانو به جایگاه حقیقیش تو دنیا برسونیم...

elahe.elahe2

عضو جدید
کاربر ممتاز
افتخار ميكنم .100%
واسه چي افتخار نكنم كشوري به اين خوبي .تازه دلشون بخواد كشوراي ديگه كشوري مثل ما داشته باشن

tiger_red

عضو جدید
بچه ها امید وارم اول کامل در باره ی بزرگانمون مطالعه کنیم تا وقتی کسی اومد و به ما خواست خرافات را بفهمونه بتونیم با مدرک و افتخار از کشور و اعتقاد هامون دفاع کنیم.....
هر کس در آیین خود آزاد است و می تواند در هر جایی زندگی کند به شرط آنکه غصب نباشد(کوروش بزرگ)

gizmo

عضو جدید
چقدر به ایرانی بودنت افتخار میکنی؟؟؟ اگه افتخار میکنی دلیلش چیه اگرم نه بازم دلیلش چیه؟:cool:
یه کشور زمین خورده و جهان سوم که افتخار کردن نداره!!
تا جلو غرب و کشورهای توسعه یافته کم میاریم گذشته پر افتخاریو که اونا ندارن به رخ می کشیم
این گذشته ای که الان شده تنها دلخوشیه من و شما اگه نیک بنگریم باید بیشتر مایه ی شرمساریمون باشه,کشوری که زمانی جزو بزرگترین امپراتوری های متمدن جهان بوده و صاحب بهترین فن و هنر و علوم زمان خودش حالا چند صد سالیه داره درجا می زنه و جلو یه کشور نو ظهور کم آورده,5000 سال جلو بودیم و حالا بالای 100 سال عقبیم,این افت و تنزل افتخار داره آخه؟!!:razz:

alikolahdoozan

عضو جدید
من به هیچی بیخودی افتخارنمی کنم . مگر آنکه خودم یک کاری کنم که باعث افتخار باشه . صرفا فقط آریایی بودن یا هر چیز دیگری بودن چه افتخاری داره ؟ خدا در قرآن هم گفته به استخوانهای پوسیده درون قبرهای اجدادتون ننازید که فایده نداره . اگر هم بحث فرهنگ و.... قدیم ماست من اثری ازش امروزه نمی بینم . پس به چی بشینم افتخار کنم ؟

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچی
چه افتخاری باید داشته باشه ایرانی بودن؟
مثلا اگر من تو کانادا به دنیا میومدم آرزو میکردم ایرانی باشم؟
اتفاقا یکمی هم الان مایه ننگ شده که تو دنیا فقط خودمون خومونو آدم حساب میکنیم همون فلسطینی ها هم ما رو خر حساب میکنن که با یه گفتن ایرانی برادر ماست نون شب ملت مارو هاپولی میکنن
ای کاش اصلا ایرانی نبودم
این همه تشنج این همه ریا این همه غرور واهی
واقعا مسخرس اگه ایرانی بودنو واسه خودمون افتخار بدونیم که دیگر ملت ها از این سعادت بی نصیبن

لولیوش

عضو جدید
با تمام وجودم ایران و ایرانی رو دوست دارم
اگه ایرانمون پر از مشکلاته به اندازه توانم سعی در رفع اونا دارم
ایران و ایرانی پاینده باد

Rtin

عضو جدید
با تمام وجود به ایرانی بودنم افتخار می کنم.
سرخط

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسته به اینه که ایرانی بودن رو چی تعریف کنیم... اگه منظور نژاد ایرانی هست که نژاد مایه ی افتخار نیست... اگه منظور گذشته ی ایرانه که خب گذشته ای که اثری تو امروز نداره فقط یه افتخار تاریخیه و بس... و اگه منظور توان و دستاوردهای امروزه که متاسفانه چیزی نداریم که به اون افتخار کنیم... سطح پایین علم، رفاه، اخلاق...
متاسفانه من فقط می تونم بگم وطنم رو بسیار دوست دارم اما جایی برای افتخار نمی بینم :(

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
افتخاری نمیبینم ...

هیچی
چه افتخاری باید داشته باشه ایرانی بودن؟
مثلا اگر من تو کانادا به دنیا میومدم آرزو میکردم ایرانی باشم؟
اتفاقا یکمی هم الان مایه ننگ شده که تو دنیا فقط خودمون خومونو آدم حساب میکنیم همون فلسطینی ها هم ما رو خر حساب میکنن که با یه گفتن ایرانی برادر ماست نون شب ملت مارو هاپولی میکنن
ای کاش اصلا ایرانی نبودم
این همه تشنج این همه ریا این همه غرور واهی
واقعا مسخرس اگه ایرانی بودنو واسه خودمون افتخار بدونیم که دیگر ملت ها از این سعادت بی نصیبن

بسته به اینه که ایرانی بودن رو چی تعریف کنیم... اگه منظور نژاد ایرانی هست که نژاد مایه ی افتخار نیست... اگه منظور گذشته ی ایرانه که خب گذشته ای که اثری تو امروز نداره فقط یه افتخار تاریخیه و بس... و اگه منظور توان و دستاوردهای امروزه که متاسفانه چیزی نداریم که به اون افتخار کنیم... سطح پایین علم، رفاه، اخلاق...
متاسفانه من فقط می تونم بگم وطنم رو بسیار دوست دارم اما جایی برای افتخار نمی بینم :(

;)

تا 2 سال پیش وقتی میرفتی تو هر کشوری و میگفتی ایرانیم بهت میگفتن تروریست!! این که افتخار نداره..

ولی از بعده انتخابات کل دنیا ایرانی حقیقی رو شناخت و حالاست که باید به ایرانی بودنمون افتخار کنیم..
و هنوزم راه درازی در پیشه تا بتونیم ایرانو به جایگاه حقیقیش تو دنیا برسونیم...

واقعا شما فکر میکنی بعد از انتخابات اینهمه تبلیغاتی که علیه ایران کرده بودن همه اش نقش بر اب شد ؟
تروریست بودن چه ربطی به انتخابات داره !

افتخار میکنم ایرانیم

چون دورانی که بقیه ملل دنیا توی بربریت و وحشی گری زندگی میکردند ایران مهد تمدن بوده

افتخار میکنم به اینکه در دوران عالی تمدن سلامی ایرانی چه دانشمند هایی داشتیم چه چهره هایی که توی دنیا بی نظیره .

گوستاو لوبون و جرجی زیدان نوشته اند که غربی ها چطور راهبرد علمی مسلمونها و ایرانی ها رو پیش گرفتند و به نام خودشون ثبت کردند .

افتخار میکنم کشوری هستیم که هیچگاه تجاوز گر و خون ریز نبوده .هیچ گاه برده داری نکرده هیچ گاه ارزش زن رو کم نشمرده .. افتخار میکنم که ایرانی ها حتی قبل از آمدن اسلام موحد و یکتاپرست بودند (کم تر قومی

اینطور بوده اند اکثرا بت پرست و جاهل بودند قوم ها )

افتخار میکنم که در بین این همه عرب و هر چند پیامبر در حجاز مبعوث شدند ، ایران بود که پرچم اسلام ناب و تشیع رو بلند کرد و مملکتمون هر چی هم باشه اسم امام زمان روشه !

افتخار میکنم که هشت سال رو در روی یک متجاوز که نه ، 27 متجاوز ایستادیم و یک وجب خاک ندادیم

افتخار میکنیم که با وجود مشکلات داخلی و فشار اقتصادی ، حامی اصلی خط مقاومت در برابر استکبار اسرائیلی آمریکایی هستیم .

افتخار میکنیم که وقتی ما رو مسخره کردند و گفتند نمیتونید 20 درصد غنی سازی کنید ، در کمال حیرت اونها ، ما تونستیم و با همین دست برتر مذاکرات شدیم .

اگر کمبودی هست که هست ضعف هایی هست از کم کاری ماست

افتخار بقیه کشور ها چیه ؟ مثلا آمریکا !
دویست سال پیش لات های هفت تیر کش انگلیسی حمله کردند کشتزار های سرخ پوست ها رو ازشون گرفتند و میلیونی آدم کشتند

بعد از آفریقا میلیون ها برده اوردند به طوری که مزارع جنوب آمریکا گورستان این برده ها شده

بعد با ستون قرار دادن بقیه کشور ها و ظلم و بعد از جنگ جهانی و افول سایر قدرت ها پیش رفت کردند و پولدار شدند! این کجاش افتخار داره ؟

.
افتخار کانادا و اسپانیا چیه ؟ که فرماندارشونو ملکه انگلیس به طور مطلق تعیین میکنه !

بگذارید سگ های هالیوودی هر چه میخوان عوعو کنند و فیلم بسازند و تبلیغات راه بندازند علیه ما

اون کسی که دنبال حقیقته میفهمه که ما ملتی با تمدن 5000 ساله ایم بعد هم همین میشه که ریچارد نلسون فرای میاد و میگه منو کنار زاینده رود دفن کنید .

آخرین ویرایش:

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دروغ نگم بهتره: اصلا به ایرانی بودنم افتخار نمی کنم و برام مهم نیست
ولی به ترک بودنم و آذربایجان ام می بالم...

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا شما فکر میکنی بعد از انتخابات اینهمه تبلیغاتی که علیه ایران کرده بودن همه اش نقش بر اب شد ؟
تروریست بودن چه ربطی به انتخابات داره !
ربطش به نحوه حرف زدنه... یه مثال همیشه واسه ما می زدن می گفتن "بشین و بفرما و بتمرگ همش یکیه ولی ببین فرقش از کجاست تا کجا"... کدوم آدم می گه بتمرگ؟ کدوم می گه بفرما؟
.
.
افتخار میکنم ایرانیم

چون دورانی که بقیه ملل دنیا توی بربریت و وحشی گری زندگی میکردند ایران مهد تمدن بوده

افتخار میکنم به اینکه در دوران عالی تمدن سلامی ایرانی چه دانشمند هایی داشتیم چه چهره هایی که توی دنیا بی نظیره .

گوستاو لوبون و جرجی زیدان نوشته اند که غربی ها چطور راهبرد علمی مسلمونها و ایرانی ها رو پیش گرفتند و به نام خودشون ثبت کردند .

افتخار میکنم کشوری هستیم که هیچگاه تجاوز گر و خون ریز نبوده .هیچ گاه برده داری نکرده هیچ گاه ارزش زن رو کم نشمرده .. افتخار میکنم که ایرانی ها حتی قبل از آمدن اسلام موحد و یکتاپرست بودند (کم تر قومی

اینطور بوده اند اکثرا بت پرست و جاهل بودند قوم ها )

افتخار میکنم که در بین این همه عرب و هر چند پیامبر در حجاز مبعوث شدند ، ایران بود که پرچم اسلام ناب و تشیع رو بلند کرد و مملکتمون هر چی هم باشه اسم امام زمان روشه !

افتخار میکنم که هشت سال رو در روی یک متجاوز که نه ، 27 متجاوز ایستادیم و یک وجب خاک ندادیم

افتخار میکنیم که با وجود مشکلات داخلی و فشار اقتصادی ، حامی اصلی خط مقاومت در برابر استکبار اسرائیلی آمریکایی هستیم .

افتخار میکنیم که وقتی ما رو مسخره کردند و گفتند نمیتونید 20 درصد غنی سازی کنید ، در کمال حیرت اونها ، ما تونستیم و با همین دست برتر مذاکرات شدیم .

اگر کمبودی هست که هست ضعف هایی هست از کم کاری ماست

افتخار بقیه کشور ها چیه ؟ مثلا آمریکا !
دویست سال پیش لات های هفت تیر کش انگلیسی حمله کردند کشتزار های سرخ پوست ها رو ازشون گرفتند و میلیونی آدم کشتند

بعد از آفریقا میلیون ها برده اوردند به طوری که مزارع جنوب آمریکا گورستان این برده ها شده

بعد با ستون قرار دادن بقیه کشور ها و ظلم و بعد از جنگ جهانی و افول سایر قدرت ها پیش رفت کردند و پولدار شدند! این کجاش افتخار داره ؟

.
افتخار کانادا و اسپانیا چیه ؟ که فرماندارشونو ملکه انگلیس به طور مطلق تعیین میکنه !

بگذارید سگ های هالیوودی هر چه میخوان عوعو کنند و فیلم بسازند و تبلیغات راه بندازند علیه ما

اون کسی که دنبال حقیقته میفهمه که ما ملتی با تمدن 5000 ساله ایم بعد هم همین میشه که ریچارد نلسون فرای میاد و میگه منو کنار زاینده رود دفن کنید .
بله و ما ملت 5000 ساله با محبت می ذاریم بیان کنار زاینده رود دفنش کنن تا حرف دوتا رییس جمهورمون تو دنیا لوث نشه :smile:

ربطش به نحوه حرف زدنه... یه مثال همیشه واسه ما می زدن می گفتن "بشین و بفرما و بتمرگ همش یکیه ولی ببین فرقش از کجاست تا کجا"... کدوم آدم می گه بتمرگ؟ کدوم می گه بفرما؟
.
.

بله و ما ملت 5000 ساله با محبت می ذاریم بیان کنار زاینده رود دفنش کنن تا حرف دوتا رییس جمهورمون تو دنیا لوث نشه :smile:

قاطی نکنین همه چیزو با هم ! فرای رو میگن احتمال جاسوس بودنش بوده ! بخاطر همین اجازه نمیدن
حرف سر اینه که این ایران شناس امریکایی افتخار میکرده که کنار زاینده رود دفنش کنند

معمار اسمان

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

;)..درسته.

بالا