چرا هميشه پسرا بايد برن خواستگاري دخترا ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

cyrus

عضو جدید
بهشت زهرا قبر سوم از دست چپ. با مامان بابات بيا بدون و الدين قبول نمي‌کنم.
گل و شيريني يادت نره.

sabayi

عضو جدید
من قول میدم که اگه پسر خوب پیدا کردم(!) خودم شخصا برم خواستگاریش:biggrin:

Imaginary

عضو جدید
منم می خوام برم خواستگاری جوابشو بزودی بتون می دم;) فک کنم پسره قبول کنه هم خونه دارم هم ماشین هم پول تازه خیلی هم خوشملم:cool: فک کنم اوکی رو بده از خداش هم باشه دخمل به این نازی :redface:

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا اینجا چه خبره هر کی می خواد بگه من واسش برم غیر مستقیم بگم
بهتره ها

cyrus

عضو جدید
آهان آدرس دقيقم:
کهکشان راه شيري-منظومه‌ي شمسي-کره‌ي زمين-ايران-تهران-بهشت زهرا- قبر سوم از سمت چپ
خوبه !!!!!!!!!!!!!!

cyrus

عضو جدید
:sweatdrop: خجالت مي‌کشم به مامانت بگو زنگ بزنه به مامانم صحبت کنه

nilofarane

کاربر بیش فعال
دخترا به خاطر حیا و عزت نفس قوی خود در ازدواج پیش قدم نمیشن.:redface:
و این پسره که باید اول ابراز محبت کنه و به دنبال دختر بیاد تا دختر هم این اعلام محبت رو بررسی کنه . و این به خاطر احترام و حفظ عظمت و شخصیت دختره.:love:

آخرین ویرایش:

cyrus

عضو جدید
اما اگه یه دختری از یه پسر خوشش بیاد ولی پسره حالیش نباشه چی ؟؟

nilofarane

کاربر بیش فعال
یه مثال میزنم :وقتی حضرت خدیجه شیفته رفتار و اخلاق پیامبر شد (حضرت محمد (ص)به این موضوع توجهی نداشت)حضرت خدیجه علاقه و محبت خود را به پیامبر (ص)با کسانی از خویشان خودش که با پیامبر (ص)دوستی داشتن در میان گذاشت و انها پیامبر
(ص)را مطلع کردند و درباره شخصیت ممتاز حضرت خدیجه با ایشان سخن گفتند.پیامبر هم که حضرت خدیجه رو همسری مناسب دید به خواستگاری رفت و ازدواج این دو بزرگوار صورت گرفت. :gol::heart::gol:

تورج پوربهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه مثال میزنم :وقتی حضرت خدیجه شیفته رفتار و اخلاق پیامبر شد (حضرت محمد (ص)به این موضوع توجهی نداشت)حضرت خدیجه علاقه و محبت خود را به پیامبر (ص)با کسانی از خویشان خودش که با پیامبر (ص)دوستی داشتن در میان گذاشت و انها پیامبر
(ص)را مطلع کردند و درباره شخصیت ممتاز حضرت خدیجه با ایشان سخن گفتند.پیامبر هم که حضرت خدیجه رو همسری مناسب دید به خواستگاری رفت و ازدواج این دو بزرگوار صورت گرفت. :gol::heart::gol:

به نظرمن هیچ عیبی نداره فقط چندتادخترباجرعت میخوادتااین کاروبکنن ;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.