چرا دختران دهه 60 از ازدواج می‌ترسند؟!

negin72

عضو جدید
ن
میدونم ولی خیلی مشتاقند بد جور هم مخصوصا پسراش
الان یکی یکی دارند میپرند
این پسرای دهه هفتادی رو که نگو هر ننه قمری بهشون نگا میکنه زود میرن تو حس عاشقی والا

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
ناین پسرای دهه هفتادی رو که نگو هر ننه قمری بهشون نگا میکنه زود میرن تو حس عاشقی والا
مردم از خنده.:biggrin:
بابا این جوریام نیست.خب نباید نگاشون کنند دیگه!!:smile:

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
ناین پسرای دهه هفتادی رو که نگو هر ننه قمری بهشون نگا میکنه زود میرن تو حس عاشقی والا
این دخترای هفتادی که نگو ..با اینکه دهنشون بو شیر میده ولی ..........وقتی میرن کوچه ...........با قلبی عاشق بر میگردن خونه.....

Paydar91

کاربر ممتاز
این دخترای هفتادی که نگو ..با اینکه دهنشون بو شیر میده ولی ..........وقتی میرن کوچه ...........با قلبی عاشق بر میگردن خونه.....
عجب بحث ریشه ای شد
فقط تو کوچه؟؟

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردم از خنده.:biggrin:
بابا این جوریام نیست.خب نباید نگاشون کنند دیگه!!:smile:

:w20::lol::biggrin:

الهام مجهول

عضو جدید
اینو موافقم که دهه60ها از ازدواج خوششون نمیاد
ولی دهه 70 ها رو رو برم
این ترم به یه پسر 72 کار میکنم و یه دختر 71
دستای منو از پشت بستن
خییییییییییییییییییییییییییییییییللیییییییییییییییییی عباسین

Paydar91

کاربر ممتاز
اینو موافقم که دهه60ها از ازدواج خوششون نمیاد
ولی دهه 70 ها رو رو برم
این ترم به یه پسر 72 کار میکنم و یه دختر 71
دستای منو از پشت بستن
خییییییییییییییییییییییییییییییییللیییییییییییییییییی عباسین
دهه ی هفتادیها ترکوندند.

عباسین؟؟؟؟!!!!!!!یعنی چی؟

donya...

عضو جدید
من هم متولد اواخر 60 هستم و با این نظریه ترس از ازدواج موافقم . به دلایل زیاد که حوصله ی گفتنشونو ندارم به نظرم مجرد بمونم خوشبخت ترم ....

donya...

عضو جدید
حرفی رو که میگم امیدوارم به دهه 70 یا بر نخوره این فقط یه نظر میتونه باشه ..........
من به این نتیجه رسیدم که مثلا یه نفر که متولد دهه 60 هستش 20 سالگیش پخته تر بوده نسبت به کسایی که متولد 70 هستن و الان 20 سالشه ... نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه بچه های دهه 60 دوران نوجوانی و جوانی پخته تر بودن نسبت به نوجوان و جوان دهه 70

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرفی رو که میگم امیدوارم به دهه 70 یا بر نخوره این فقط یه نظر میتونه باشه ..........
من به این نتیجه رسیدم که مثلا یه نفر که متولد دهه 60 هستش 20 سالگیش پخته تر بوده نسبت به کسایی که متولد 70 هستن و الان 20 سالشه ... نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه بچه های دهه 60 دوران نوجوانی و جوانی پخته تر بودن نسبت به نوجوان و جوان دهه 70
کلا تو این درو رمونه ازدواج صلاح نیست.......

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره دیگه حالا که نوبت ما شد صلاح نیست، اینم از بد شانسی ماست دیگه....................
اشکال نداره
درست میشه پسر:w24:
من دلم روشنه تا پایان همین امسال یکیو بدبخت میکنی تو و مام یه شام عروسی میافتیم...

negin72

عضو جدید
نه آخه طرف پول داره، من که عقلم رو از دست ندادم که دستی دستی خودم رو بدبخت کنم، از فقر و نداری میخوام این کارو بکنم

واا!

تفکر اقتصادیت منو برده زیر سوال

juventus_2011

اخراجی موقت
نه آخه طرف پول داره، من که عقلم رو از دست ندادم که دستی دستی خودم رو بدبخت کنم، از فقر و نداری میخوام این کارو بکنم
عقل حکم میکنه زنی رو که از خودت پولدارتره نگیری
چون حداقل 3مشکل عمده برات بوجود میاد

جواد111

عضو جدید
اشکال نداره
درست میشه پسر:w24:
من دلم روشنه تا پایان همین امسال یکیو بدبخت میکنی تو و مام یه شام عروسی میافتیم...

حالا ما میخوایم زن بگیریم، نمیخوایم که کاروانسرا بزنیم، شامم کجا بود.............
ملت که از خداشونه ازدواج کنن، چرا بدبخت بشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا ما میخوایم زن بگیریم، نمیخوایم که کاروانسرا بزنیم، شامم کجا بود.............
ملت که از خداشونه ازدواج کنن، چرا بدبخت بشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چه خسیس
یه شامه دیگه
دور هم میزنیم...
همون آبگوشت ظهر خوبه
قبوله...

جواد111

عضو جدید
عقل حکم میکنه زنی رو که از خودت پولدارتره نگیری
چون حداقل 3مشکل عمده برات بوجود میاد

مثل اینکه اینجا یه هو همه اقتصاد دان شدن، بابا بیخیال من شین، مطمئا باشید ما خوشبخت میشیم ......

مشکل پولش بود که اونم دیگه حله......

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست من این مقاله منظورش کسانی هستند که در دهه شصت متولد شدند. نه نسل جوان دهه شصت.:gol:
ممنون... منم منظورم نسل متولد دهه شصت بود جمله مو بد بیان کردم... نسلی که جوونی و نوجوونیشون آغاز تقابل ارزشهای نو و کهنه بود.. (کهنه برای من بار مفهومی منفی نداره)

Meisam007

عضو جدید
یکی بیاد دست همو بگیریم خوشبخت شیم :D
مجرد های زیر 65 زیادن ولی از 65 به بعد خیلی دیدم دنبال ازدواجن یا مزدوج شدن به قولی جوونا زرنگترند ما که پیر شدیم:D

جواد111

عضو جدید

چه خسیس
یه شامه دیگه
دور هم میزنیم...
همون آبگوشت ظهر خوبه
قبوله...

آبگوشت ظهر رو که زدی ترکوندی، مجبور شدیم نون سبزی بخوریمممممممممممممممممممممممممممممممم
بعدشم میخوام پول عروسیم رو پسنداز کنم بچه هامون رو بفرستم دانشگاه