چرا بد حجابها وارد مسجد میشوند ؟؟

MmMali

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یکی کسی را میشناختم بچه باز بود.یعنی با پسر بچه های زیر 17 سال حال میکرد.باور کنید بیشتر کسایی که تور میکرد در جلوی مسجد ها بود.مخصوصا تو ایام محرم که شلوغ بود.
من نمیخوام به کسی توهین کنم.ولی بمیرم اگر دروغ بگم.
متاسفانه الان برعکس شده.مومن تو میخونه هست و ادم های بد در مسجد.300 متری خونه ما یک مسجد هست.باور کنید در این 10 سالی که ساخته شده .فقط یک بار پایم را اونجا گزاشتم .اونم رفتم به موسوی رای دادم.
ادم هایی که در اون مجالس هستند .خجالت میکشم بهش نگاه کنم .اینقدر پست و عوضی هستند.من منظورم به کل نیست.ولی الان کسانی کنترل مساجد را دست دارند که ادم شک میکنه که اونها انسان باشند
چه جالب..رو پیشونیشون نوشته آدم پست عوضی؟؟؟؟؟که انقدر راحت تونستی تشخیص بدی؟؟؟
عجب حرفی؟؟!!!!من هم خودم هم پام رو مسجد نمیذارم فقط به علت مسائل سیاسی،قبول دارم بعضی جاها یه عده مسجد رو میگردونن که برای حکومت کار میکنن نه مردم..ولی هرگز به خودم اجازه نمیدم به مسجدیها انقدر راحت توهین کنم و تهمت بزنم..
گناه ناکرده کیست در این جهان تو بگو؟؟؟

آخرین ویرایش:

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
من منظورم فقط پوشش خانومها نبود .
قران پوشش انسان های مسلمان رو مشخص کرده
هدفم این بود که چرا با پوششی میرید مسجد که خود صاحب خونه تاکید کرده اینجوری نپوشید .(قران)
من که موقعی میخوام برم دم خونش تمام سعیمو میکنم که حداقل تو خونش کارهایی که دوست نداره انجام ندم (البته بیرون از خونش هم سعی میکنم ) . حالا میگم چرا سعی نمیکنید حداقل در خونش کارهای که حرام کرده انجام ندید ؟؟؟؟؟
با پوشش نامناسب خونه کسی میرید ؟؟؟؟؟

حرام خدا رو انجام بدی بعد بگی دلت پاک باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

خواهشا به این 3سوال پاسخ بدین >
:w15:شرمنده! یه لحظه نتونستم جلوی خودم رو بگیرم!:whistle:
آخه خیلی بانمکین!
سوالاتت رو اینقدر بزرگ نوشتی و قرمز کردی! که کسی نخونه فک میکنه چی پرسیدی حالا! انگار سوالاتت لاینحل هستن!!!!:w20:

1- شما هم از اون آدمهایی هستین که فکر میکنین, خدا فقط تو آسمون هستش!؟؟؟
و خونش تو زمین هم فقط مساجد هستش؟؟؟؟:w20:
خدا همه جا هست!پس اگه کسی به نظرش کار بدی میکنه, و باید از خدا بترسه, همه جا باید بترسه!
2- هر کسی که عقیده ای داره, همه جا این عقیده رو داره! دیگه چه فرقی میکنه کجا؟؟؟
والا من یادم میومد تو دانشگاه,بعضی از این دختر چادری ها بودن که تا پاشون رو از شهر خودشون بیرون میذاشتن, چادرشون رو میذاشتن کنار! و این بیشتر برای کسانی هستش که نمیدونن چرا چادر سرشون میکنن!یا نمیدونن چرا مانتویی هستن! یا نمیدونن...! هر کسی باید بدونه چرا چنین پوششی داره!!! نباید صرف عادت یا... باشه!:whistle:

3- ببین! حرام خدا چیه؟؟؟
حاجی بازاری که 1متر ریش میذاره, ولی از صبح تا شب داره سر مردم کلاه میذاره! یا فردی که, مهر داغ به پیشونیش چسبونده, و الآن همه کاره شده! یا مدیر پروژه ای که فقط دزدی بلده یا وزیری که... یا...! این ها حتما از نظر شما آدم های خوبی هستن!!!!!!!!!!!
ببین! تو اسلام, میگن کافری که کریم(معنی کریم رو امیدوارم بدونی!) باشه,اگه هم تو بهشت نباشه, توی جهنم, جایی براش قرار میدن, که از گرما و عذاب به دور باشه!!!!
شما به یه چیز ظاهری چسبیدی که....!

دین اسلام, خیلی گستردست! و میشه به خیلی جاها رسید! ولی بعضی تفکرات, طالبان مئابانه, دین اسلام رو خشک و زشت نشون میده! اسلام میگه, 1ساعت تفکر بهتر از 70 سال عبادت هستش!!!! حالا تو اداره جات ما! کسی وقت نماز تو نمازخونه نباشه, غیبت میخوره!!!
چرا بعضی انسان ها خودشون رو از خدا بالاتر میدونن؟؟؟؟

چرا انسان ها خودشون رو بالاتر از بقیه میدونن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شاید اون فرد به بهشت رفت شما....!
امیدوارم تفکرات عوض بشه...!

ارسن

عضو جدید
موندم چی بگمت

موندم چی بگمت

:w15:شرمنده! یه لحظه نتونستم جلوی خودم رو بگیرم!:whistle:
آخه خیلی بانمکین!
سوالاتت رو اینقدر بزرگ نوشتی و قرمز کردی! که کسی نخونه فک میکنه چی پرسیدی حالا! انگار سوالاتت لاینحل هستن!!!!:w20:

1- شما هم از اون آدمهایی هستین که فکر میکنین, خدا فقط تو آسمون هستش!؟؟؟
و خونش تو زمین هم فقط مساجد هستش؟؟؟؟:w20:
خدا همه جا هست!پس اگه کسی به نظرش کار بدی میکنه, و باید از خدا بترسه, همه جا باید بترسه!
2- هر کسی که عقیده ای داره, همه جا این عقیده رو داره! دیگه چه فرقی میکنه کجا؟؟؟
والا من یادم میومد تو دانشگاه,بعضی از این دختر چادری ها بودن که تا پاشون رو از شهر خودشون بیرون میذاشتن, چادرشون رو میذاشتن کنار! و این بیشتر برای کسانی هستش که نمیدونن چرا چادر سرشون میکنن!یا نمیدونن چرا مانتویی هستن! یا نمیدونن...! هر کسی باید بدونه چرا چنین پوششی داره!!! نباید صرف عادت یا... باشه!:whistle:

3- ببین! حرام خدا چیه؟؟؟
حاجی بازاری که 1متر ریش میذاره, ولی از صبح تا شب داره سر مردم کلاه میذاره! یا فردی که, مهر داغ به پیشونیش چسبونده, و الآن همه کاره شده! یا مدیر پروژه ای که فقط دزدی بلده یا وزیری که... یا...! این ها حتما از نظر شما آدم های خوبی هستن!!!!!!!!!!!
ببین! تو اسلام, میگن کافری که کریم(معنی کریم رو امیدوارم بدونی!) باشه,اگه هم تو بهشت نباشه, توی جهنم, جایی براش قرار میدن, که از گرما و عذاب به دور باشه!!!!
شما به یه چیز ظاهری چسبیدی که....!

دین اسلام, خیلی گستردست! و میشه به خیلی جاها رسید! ولی بعضی تفکرات, طالبان مئابانه, دین اسلام رو خشک و زشت نشون میده! اسلام میگه, 1ساعت تفکر بهتر از 70 سال عبادت هستش!!!! حالا تو اداره جات ما! کسی وقت نماز تو نمازخونه نباشه, غیبت میخوره!!!
چرا بعضی انسان ها خودشون رو از خدا بالاتر میدونن؟؟؟؟

چرا انسان ها خودشون رو بالاتر از بقیه میدونن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شاید اون فرد به بهشت رفت شما....!
امیدوارم تفکرات عوض بشه...!

3تا سوال پرسیدم ببین چه ..... ردیف کرده .

roshanfekrejavan

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا حالا خیلی افرادی رو دیدم که با پوشش نامناسب وارد مسجد میشوند دوست دارم علت این کار رو بدونم اگه دوست داشتید...
چرا خونه کسی میرید که با این پوشش مخالفه؟؟
امیدوارم اینجور ادمهایی اینجا باشن .

چون دنبال هُلو میگردن!http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/2/whistle.gif

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
3تا سوال پرسیدم ببین چه ..... ردیف کرده .

واقعا برای شما و ادبتون متاسفم!
شمایی که دم از دین و ایمان میزنین!
تاسف باره!
بازم کم اوردی, شروع به توهین کردی!!!؟
البته حق میدم!
شاید باورت نشده, کسی برات احترام قائل شده, و پاخ سوالاتت رو داده باشه!
شما بجای, عوض کردن, بحث, بحث کن!
یا بگو کم اوردم!
شروع به توهین نکن!
واقعا تاسف باره...!

mahdiarian

عضو جدید
تا حالا خیلی افرادی رو دیدم که با پوشش نامناسب وارد مسجد میشوند دوست دارم علت این کار رو بدونم اگه دوست داشتید...
این ها فقط جسم شون وارد مسجد میشه،روح شون دنبال حال و حوله

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
این ها فقط جسم شون وارد مسجد میشه،روح شون دنبال حال و حوله
قضاوتتون بی انصافانست...هیچ آدمی توی این دنیا کامل نیست,هر کسی یه درصدی از رفتارش مورد قبول خداست..حالا فکر کن یه آدم بد حجاب فقط همین یه کارش اشتباست و بقیه احکام خدا رو رعایت میکنه,این معنیش اینه که دنبال حال حوله؟؟!!!!
موندم تو این همه عقلانیت!:confused:

roshanfekrejavan

عضو جدید
کاربر ممتاز
قضاوتتون بی انصافانست...هیچ آدمی توی این دنیا کامل نیست,هر کسی یه درصدی از رفتارش مورد قبول خداست..حالا فکر کن یه آدم بد حجاب فقط همین یه کارش اشتباست و بقیه احکام خدا رو رعایت میکنه,این معنیش اینه که دنبال حال حوله؟؟!!!!
موندم تو این همه عقلانیت!:confused:
شما زیاد خودتو اذیت نکن.ما قبل شما زیاد زور زدیم.نتیجه نداد!

ارسن

عضو جدید
واقعا برای شما و ادبتون متاسفم!
شمایی که دم از دین و ایمان میزنین!
تاسف باره!
بازم کم اوردی, شروع به توهین کردی!!!؟
البته حق میدم!
شاید باورت نشده, کسی برات احترام قائل شده, و پاخ سوالاتت رو داده باشه!
شما بجای, عوض کردن, بحث, بحث کن!
یا بگو کم اوردم!
شروع به توهین نکن!
واقعا تاسف باره...!

شما پست قبلیتو نگاه کن از نظر من سراسر توهینه
جفتمون همینجا تمومش میکنیم اگه دوست داشتید به بحث ادامه میدیم .( بحث در مورد علت ورود افراد با حجاب بد به مسجده نه بقیه افراد گناه کار)همه میتونن وارد مسجد بشن دروغگو میاد مسجد چون منافعش اونجاست . بچه ....میان به خاطر.....
دختر پسر بد حجابم میان...... به دلیل عبادت , بیان مشکلی نیست .خونه از ما که نیست .
اما میخوام دلیل بدحجاب بودنشون تو مسجد رو بدونم هرکی دوست داره جواب بده .
نمیدونم دیگه با چه جوری بگم .:wallbash:

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم قبلا مثل شما فکر میکردم ولی بارها از علمای دین شنیدم این تفکر غلطه
اتفاقا برعکس چیزی که ما فکر میکنیم این دسته افراد بیشتر به مسحد احتیاج دارند شاید بتدریج اعتقاداتشون از ما که خیلی ادعای ایمان و خدا می کنیم محکمتر بشه

ارسن

عضو جدید
منم قبلا مثل شما فکر میکردم ولی بارها از علمای دین شنیدم این تفکر غلطه
اتفاقا برعکس چیزی که ما فکر میکنیم این دسته افراد بیشتر به مسحد احتیاج دارند شاید بتدریج اعتقاداتشون از ما که خیلی ادعای ایمان و خدا می کنیم محکمتر بشه

من نمیگم جلوشونو بگیرن ونگذارن بیان مسجد ها

اینو قبول دارم
شاید بتدریج اعتقاداتشون از ما که خیلی ادعای ایمان و خدا می کنیم محکمتر بشه

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیگم جلوشونو بگیرن ونگذارن بیان مسجد ها

اینو قبول دارم
شاید بتدریج اعتقاداتشون از ما که خیلی ادعای ایمان و خدا می کنیم محکمتر بشه
تصور میکنم هدف از طرح چنین سوالی به خود اوردن همه ما هست چه مذهبی و چه غیر مذهبی و تفکر در این مسئله که پای در خانه صاحبخا نه ای می گذاریم که ازطرفی از نعمات او استفاده می کنیم واز طرفی خواسته یا ناخواسته نافرمانی او می کنیم

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه فکر کردی خدا فقط خدای شماست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sanam_el

عضو جدید
من مطمئنم خدا وقتی بنده هاشو میبینه که میرن به جایی که به اسم خانه خداست خیلی خوشحال میشه،اگه مشکلی بود همون طور که تو قران گفته وقتی مست هستید نماز نخونید میگفت وقتی حجاب کامل ندارید نیاید مسجد.
اگه قرار بود بنده هاش رو اینجوری از خودش برونه که دیگه خدا نبود.
اصلا همین چیزاست که باعث میشه بنده هاش بهش نزدیکتر بشن!!
شما واقا ناراحت میشی همچین چیزی رو میبینی؟من که خوشحال میشم!!!