چرا امروزه زنان، مردانی را می‌پسندند که ظاهری زنانه دارند؟

سمندون

عضو جدید
به هیتلر عزیز ماه من توهین نکن دختر. :cry:
میام پخ پخت میکنما. :razz::smile:
آره خوب بهش میگن ثابت قدمی . البته میشه بهش گفت حماقت . ولی خوب حالا چون شما دوستش داری صداش رو در نمیارم.
هیتلر آخه زن داشت جیگر. همه که اسکارلت نیستند که. هیتلر زن گرفت تموم شد رفت پی کارش. بعدشم کجا کنار رفت. تا آخرش وسط معرکه بود .
اولا پخ پخ کردن من جرات میخواد:D;)
دیما یعدشم ای بابااااااااااا دیگه وقتی ادم عاشق میشه چشاش کور میشه:D:biggrin:
اینا رو بی خیل خودت چطوی؟

eder

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دوست ندارم از این پسر سوسولا:(

من دوس ندالللللللللللللللللللللللللممممممممممممم

اونوقت ببخشید ... این آقایه گلزار عشق کیه !!!؟

یه زمانی نقش اول فیلما فردین و وثوقی و ... و جمشید هاشم پور و ............. بودنند !

اما الان !!!!!!!!!1:confused:

eder

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا که بحث سر این چیزا بالا گرفته. اجازه بدید یه نمونه هایی رو ارائه بدیم.

دو نمونه مرد سوسول. :razz:

اینها نمونه هایی هستند از آقایون سوسل عزیز. اگر از این آقایون خوشتون میاد پس شما هم جزو گروهی هستید که در تحقیقات ذکر شده و در نتیجه تحقیقات درست هستند.

حالا دو سه نمونه مرد غیر سوسل :D:):heart::heart:

حالا شما اگر از اینا خوشتون میاد نشون میده که دارای عقل سلیم هستید. این آقایون میتونند شما رو خوشبخت کنند. خیلی هم اقتدار دارند.

ولی به هر حال اینها هم به کمال نرسیدند. درسته که هر دو گروه معروف هستند و ثروتمند هم هستند. ولی هیچ کدوم به پای گزینه ی سوم نمیرسند.

این نمونه همه چیز رو داره. هم مقتدر و بزن بهادر می باشد و هم دستی در موسیقی دارد.

تازه معروف هم هستند. اونم به چه شکلی . همه جا حتی در غیر منتظره ترین اماکن هم میتونید شهرت ایشون رو با تمام وجود حس کنید.

:biggrin::biggrin::biggrin:;););)

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی از دیدن پسرایی که ظریف هستن حالتون بد میشه؟؟؟
من ظریف نگفتم پسرایی که ابروشونو نخ میکنن و موهاشونو تا اخر سیخ میکنن و یه بلوز کوتاه میپوشن تا کمرشونو میندازن بیرون واقعا واسه من غیر قابل تحمله
فکر کنم اواتور من که عکس رابرته نشونه یه مرد ایده اله . خدایی نیگاش کنید ادم حظ میکنه
نچ دوست ندارم
حالا که بحث سر این چیزا بالا گرفته. اجازه بدید یه نمونه هایی رو ارائه بدیم.

دو نمونه مرد سوسول. :razz:

اینها نمونه هایی هستند از آقایون سوسل عزیز. اگر از این آقایون خوشتون میاد پس شما هم جزو گروهی هستید که در تحقیقات ذکر شده و در نتیجه تحقیقات درست هستند.
مثل اینکه تعریف من از سوسول با شما فرق میکنه انریکه به این نازی:D
اونوقت ببخشید ... این آقایه گلزار عشق کیه !!!؟

یه زمانی نقش اول فیلما فردین و وثوقی و ... و جمشید هاشم پور و ............. بودنند !

اما الان !!!!!!!!!1:confused:
ااااا حالم ازش بهم میخوره با اون غرور کاذبش:razz:

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- های هیتلر
2- های هیتلر
3-های هیتلر
4- حیف شد که زمستون تو روسیه امان از آلمانها برید اگر اونطوری نمیشد الان دنیا یه طور دیگه بود

.
نوشته اصلي بوسيله پترو http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost.gif
بعضی پسر ها رو هم دیدم دختر هایی رو میپسندند که ظاهری پسرونه دارن شاید برخورد کرده باشین.

ظاهر پسرونه نه ولی یه چیزی تو مایه های مهناز افشار همچین زرنگ و با مرام و ....
در کل سوسول نباشه که هر وقت کار داشتی و رد تماس دادی تا 2 روز منتش رو بکشی که یه ماچ بهت بده