چرا ازدواج ها یخچالی می شن؟

k2_h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

این مطلب رو یه جایی دیدم فکر کردم اینجا هم باشه بد نیست.

فکر کنید که الان ازدواج کرده اید (آرزو برای مجردین) و بعد از گذشت یک سال شیرینی زندگی را که تا چند وقت پیش داشتید الان ندارید همه ی قسمت های زندگی تکراری شده حتی نگاه ها، شوخی ها، خنده ها و ... کم کم دعواها شروع شده و حتی بیشتر هم شده اگر جلوی مشکل را نگیرید ممکن است کار به جاهای باریک و خدای ناکرده زبانت لال به ط ل ا ق بکشد (خدا اون روز رو نیاره) شما باید برای این مشکل تدبیری بیندیشید و این یکنواختی را از بین ببرید و بتوانید رنگ و بوی زندگی را عوض کنید. با این توضیحات شما چه راهکارهایی ارائه می دهید تا این مشکل را با ساده ترین روش و در کمترین زمان حل و تحویلی دوباره به زندگی تان بدهید

خوب شروع کنین نظر بدین دیگه

سمندون

عضو جدید
این مطلب رو یه جایی دیدم فکر کردم اینجا هم باشه بد نیست.

فکر کنید که الان ازدواج کرده اید (آرزو برای مجردین) و بعد از گذشت یک سال شیرینی زندگی را که تا چند وقت پیش داشتید الان ندارید همه ی قسمت های زندگی تکراری شده حتی نگاه ها، شوخی ها، خنده ها و ... کم کم دعواها شروع شده و حتی بیشتر هم شده اگر جلوی مشکل را نگیرید ممکن است کار به جاهای باریک و خدای ناکرده زبانت لال به ط ل ا ق بکشد (خدا اون روز رو نیاره) شما باید برای این مشکل تدبیری بیندیشید و این یکنواختی را از بین ببرید و بتوانید رنگ و بوی زندگی را عوض کنید. با این توضیحات شما چه راهکارهایی ارائه می دهید تا این مشکل را با ساده ترین روش و در کمترین زمان حل و تحویلی دوباره به زندگی تان بدهید

خوب شروع کنین نظر بدین دیگه
اولا پسشگیری بهتر از درمان است:یعنی هیج وفت خودتون رو درگیر کسی نکنین :razz:
بعدم من تو یه مقاله ای هوندم عمر مفید هر ازدواج 2 سال و 6 ماه و ............ هشت پس بابا همش برا اینقد هودتونو بدبخت نکنبن:D;)

nomber_van

عضو جدید
اگه بتونم یه مسافرتی میرم 2 نفری یا 1 نفری

سعی میکنم از نظر معنوی خودم رو بالا بکشم یا طرفم رو
یا هم یه مدت ازش دور میشم که بلکه خودم یا اون منصرف بشه .. !!

rahele83

عضو جدید
فکرکنم بایدتمرین گذشت بیشتری کردوداشتن صداقت هم خیلی خوبه

paprika

عضو جدید
به نظرم بايد1 مدت از همديگه دور باشن تا قدر همديگرو بيشتر بدونن,زماني رو بگذارن كه با همديگه صحبت كنن درمورد مشكلاتشون تا با نظراتي كه بين2 طرف رد و بدل ميشه مشكل حل بشه,مكاني رو كه واسه تفريح انتخاب ميكنن هميشه يكسان و يكنواخت نباشه و...!

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز

خب بزرگترين مشكل ازدواج همينه ديگه ! تكراري شدن طرف !!! بايد يه مدت ريخت هم ديگه رو نبينن ! چون به هم وابسته هم شدن بعد يه مدت دوباره دلشون واسه هم تنگ ميشه !

ولي در كل ازدواج خيلي مسخره س ! :razz:

سمندون

عضو جدید
خب بزرگترين مشكل ازدواج همينه ديگه ! تكراري شدن طرف !!! بايد يه مدت ريخت هم ديگه رو نبينن ! چون به هم وابسته هم شدن بعد يه مدت دوباره دلشون واسه هم تنگ ميشه !

ولي در كل ازدواج خيلي مسخره س ! :razz:
دقیقا احمقانه ترین کار =ازدواج
به پست اولم مراجعه شود:D

maryam-d

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند وقت پيش يه تاپيك زدم كه در مورد همين بود اينكه براي يكنواخت نشدن زندگي مشترك چيكار ميشه كرد متاسفانه آخرشم جواب درستي نگرفتم.
درمورد اينكه ميگن بچه خيلي خوبه واسه اينكه زندگي يكنواخت نشه به نظر من مزخرفترين كار اينه كه ادم به خاطر بچه بخواد تحمل كنه.

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا احمقانه ترین کار =ازدواج
به پست اولم مراجعه شود:D
همينهههههههههههههههه ! ;)

البته واسه پيري بد نيست ، وقتي كه آدم ديگه هيچ تفريحي نداره ميتونه به زنش گير بدهو غُر بزنه به جاي اينكه بشينه يه گوشه غصه بخوره !!! :d

سمندون

عضو جدید
همينهههههههههههههههه ! ;)

البته واسه پيري بد نيست ، وقتي كه آدم ديگه هيچ تفريحي نداره ميتونه به زنش گير بدهو غُر بزنه به جاي اينكه بشينه يه گوشه غصه بخوره !!! :d
اره دقیقا ;):D
به نطر من تا جوونی برو از تنهایی و تیروی جوانی و ........استفاده کن عشقو صفااااااااااا
هیج کس ارزش احساسات ادم رو نداره
بعد وقتی پیر شدی برا رفع تنهایی برو مزدوج شو:D

fargol_2408

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من،البته شايد كسي قبولش نداشته باشه،كاملا بستگي به اون دو فرد و علاقه ي بين اون دو تا فرد داره!
خيلي كم پيش مياد كه اون دو نفر بعد از هم خسته نشن ولي اين همه گير نيست!آره ،بعضي اوقات حتي اونا كه اينطوري نيستن هم از رفتار طرف مقابلش خسته ميشه ولي بازم 90%بستگي به اون فرد داره كه چه جوري با اون رفتار يا حرف يا هر چيز ديگه برخورد كنه!
اون بستگي به ذوق و استعداد اون دو طرف داره كه چه جوري يه كاري كنن با كاراشون كه اينطوري نشه،و از اين هم نگذريم كه هر چقدرم مرد خوب و به جوش و خيلي شوخ و مهربون ولي بازم همه ي اينا سره زن ميچرخه كه چه جوري با رفتار خودش،با آرامش خودش و ...اونقدر محيط خونه رو دل انگيز كنه كه مرد براي اومدن به خونه و بودن با خانوم خونه لحظه شماري كنه نه اينكه با خودش بگه بازم خونه!براش هيچ فرقي نكنه الان ميره خونه دوستش يا خونه خودش!همه چي براش يكنواخت شده باشه!
خيلي بستگي به رفتار طرفين داره!خيلي!
و اصلانم ربطي به بچه نداره!اگه يه زن و شوهر همديگه رو نتونن تحمل كنن بودن بچه شايد مثل مسكن باشه ولي هميشگي نيست!

Hotspur_1985

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم صحبت دوستان رو تایید میکنم.باید از طرف دور شی تا 1 مدت قیافه همو نبینن ،بعد هم 1 تنوع قلمبه بیاد وسط(بچه نه ها)،بچه کلا خودش 1 مشکله.

saghar 64

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید به روش های مختلف تنوع ایجاد کرد:D
حالا این روش ها چین؟:surprised:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو رابطه که بستگی به طرفت داره که چه چیز بیشتر براش مهمه ،ولی به نظر من تنوع تو رابطه جنسی نصف مشکلات رو از بین میبره.
آبجي اين تنوع كه گفتي منظورت چي بود؟؟يعني مدلاشو عوض كنن يا آدمشونو عوض كنن؟! آخه توي 2 سال تمام مدلارو امتحان ميكنن تموم ميشه پس بايد برن سراغ يكي ديگه واسه تنوع! :)

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهترین کار طلاق بگیرن خیالشون راحت شه شما هم موضوع واسه اسپم نداشته باشید

k2_h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آدم همینجوریشم بعد یکی دو بار س. ک .س با یه نفر ازش خسته میشه من نمیدونم اینا چجوری حوصله ازدواج دارن .

النکاح الغضب

my heart

کاربر فعال
اخه تعریف ها از ازدواج فرق میکنه خیلی ها باورشون اینه که مزدوج شن زنه بسابه بشوره بیرونم کار کنه بچه هم نگه داره خوب این بیچاره دیگه نا نداره و کسله مرد هم میگه زنم کسله پس زندگیم دیگه شوری نداره
اما اگه همه چی دو نفره باشه تفریحم باشه اینطوری نمیشه:D(پول تفریحو از کجا بیاریم؟)

sahel_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدما اگه واقعا عاشق و دلبسته هم باشن اگه معنای دوست داشتنو بدونن هیچ موقع ازدواج یا زندگیشون یخچالی نمیشه...این اشتباهه که فکر کنیم آدما بعد یه مدت ازهم خسته میشن اگه این جوری باشه معلومه که این افراد موقع ازدواج به همدیگه علاقه نداشتن بلکه نیاز(:w20:) داشتن.

در طوفان زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است .

my heart

کاربر فعال
آدما اگه واقعا عاشق و دلبسته هم باشن اگه معنای دوست داشتنو بدونن هیچ موقع ازدواج یا زندگیشون یخچالی نمیشه...این اشتباهه که فکر کنیم آدما بعد یه مدت ازهم خسته میشن اگه این جوری باشه معلومه که این افراد موقع ازدواج به همدیگه علاقه نداشتن بلکه نیاز(:w20:) داشتن.

[ علم ثابت کرده اوایل بدن ادما یه هورمون هایی ترشح میکنه که اصطلاحا میگن هورمون عشق
بعد 1 سال دیگه تولید نمیشه اینجاست که ماها فکر میکنیم طرفمون دیگه دوستمون نداره:cry: