پژوهشکده بــــــــرق ارومــــــــــــــیه <<

reza-rahimi

عضو جدید
سلام.:victory:
من هم به این دریا وصل شدم.:w23:
سعی می کنم به بالا بردن سطح علمی این تاپیک کمکتون کنم:w29::w28::w36::w42:

علی رضا1111

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
۱- كتاب آموزش مطلب به كوشش مشكي باف و برمكي در ۱۰۳ صفحه وحجم ۵/۲ مگ pdf. دانلود کنید.

۲- جزوه آموزش مطلب به كوشش شیخ نجدی در ۵۷ صفحه وحجم ۱/۲ مگ pdf. دانلود کنید.
۳- جزوه آموزش متلب به كوشش رجبی در ۳۵ صفحه وحجم ۴/۰ مگ pdf. دانلود کنید.
۴- جزوه آموزش مطلب به كوشش ساغری در ۳۷ صفحه وحجم ۷/۰ مگ pdf. دانلود کنید.
۵- جزوه آموزش مطلب به كوشش مستوفی در ۳۵ صفحه وحجم ۳/۰ مگ pdf. دانلود کنید.
۶- *کتاب آموزش مطلب به كوشش همت آبادی در ۱۵۴ صفحه وحجم ۰۸۲/۴ مگ rar. دانلود کنید. و لینک این کتاب برای دوستانی که به winRAR دسترسی ندارند: ۶۵/۱۰ مگ pdf . دانلود کنید.
۷- کتاب محاسبات سمبلیک در MATLAB به كوشش خالقی و رمضان زاده در ۱۸۵ صفحه وحجم ۸۸۱/۲ مگ pdf. ( "پسورد فایل": matlabsite.com ) دانلود کنید.
۸- جزوه آموزش مطلب به كوشش جعفری در ۱۰۶ صفحه وحجم ۵۸۲/۱ مگ pdf. دانلود کنید.
۹- جزوه آموزش مطلب به كوشش مشایخی در ۱۶ صفحه وحجم ۲/۰ مگ pdf. دانلود کنید.
۱۰- جزوه آموزش مطلب به كوشش مقدس پور در ۷۸ صفحه وحجم ۳/۱ مگ rar. دانلود کنید.
۱۱- جزوه آموزش مطلب در کنترل مدرن (مهندسی الکترونیک) به كوشش خاکی صدیق در ۵۶ صفحه و حجم ۱مگ pdf. دانلود کنید. + M-Files دانلود کنید.
۱۲- اسلاید آموزش مطلب (فارسی) به كوشش دیانت در ۶۶ اسلاید وحجم ۹۸۷/۰ مگ ppt. دانلود کنید.
۱۳- اسلاید مقدماتی آموزش مطلب (فارسی) به كوشش سلماسی در ۳۶ اسلاید وحجم ۲۸۲/۰ مگ ppt. دانلود کنید.
۱۴- اسلاید آموزش مطلب (انگلیسی) به كوشش احمدی پژوه در ۷۴ اسلاید وحجم ۱۹۶/۲ مگ ppt. دانلود کنید. و یا ۲۷۶/۱ مگ rar.
۱۵- اسلاید آموزش مطلب (انگلیسی) به كوشش کیانی در ۷ مجموعه ppt. حجم به مگ: (Introduction 3.074) - (Basic Operations 2.448) - (2D graphs 5.266) - (Plotting Tools 4.026) - (Programming 4.718) - (Solving Advanced Math 1.948) - (TAYLOR SERIES 1.632) و کل مجموعه به صورتrar و حجم ۶۵۴/۱۶ دانلود کنید
۱۶-جزوه آموزش مطلب به كوشش سپاس یار در ۳۳ صفحه و حجم ۰۳۶/۱ مگ pdf. دانلود کنید.
۱۷- جزوه آموزش مطلب به كوشش هاشمی در ۳۸ صفحه وحجم ۵۶۶/۰ مگ pdf. (پیشرفته) دانلود کنید.
۱۸- جزوه آموزش مطلب به كوشش نظری در ۴۴ صفحه وحجم ۱۵۲/۱ مگ pdf. دانلود کنید.
۱۹- جزوه آموزش مطلب به كوشش علوی زاده در ۲۹ صفحه وحجم ۸۵۸/۲ مگ pdf. دانلود کنید.
۲۰- جزوه آموزش مطلب به كوشش سلماسی در ۲۸ صفحه وحجم ۳۱۹/۰ مگ pdf. دانلود کنید.
۲۱- جزوه آموزش مطلب به كوشش خالقی در ۲۱ صفحه وحجم ۴۸۴/۰ مگ pdf. دانلود کنید.
۲۲- جزوه مجموعه دستورات جبر خطی در مطلب (رشته برق و ریاضی) به كوشش شقاقی و گرجی در ۴۹ صفحه وحجم ۴۰۴/۰ مگ pdf. دانلود کنید.
۲۳-جزوه مقدماتی سیمولینک متلب به کوشش احمدپور در ۱۹صفحه و حجم ۲۶۴/۰مگ pdf.دانلود کنید.
۲۴-جزوه مقدماتی GUI متلب+ام فایل به کوشش سپاس یار در۱۱صفحه وحجم۴۷۲/۰مگrar دانلود کنید. در این زمینه جزوه جعفری قسمت GUI نیز مفید است.
۲۵- اسلاید مطلب در سیستمهای کنترل خطی به کوشش شاهدی در ۲۶ اسلاید و حجم ۹۴۸/۰ مگ pps . دانلود کنید.
۲۶- کتاب پردازش تصویر دیجیتال (فصل ششم: پردازش تصویر رنگی) به كوشش جعفرنژاد قمی در ۶۵ صفحه وحجم ۳۸/۳ مگ pdf. دانلود کنید.
۲۷- جزوه ی مقدمه ای بر اصول مطلب. پردازش تصویر و تحلیل سیتمهای کنترلی + جعبه ابزارهای کاربردی به کوشش راستی در ۳۸ صفحه وحجم ۳۸۲/۶ مگ pdf. دانلود کنید.
"ده جزوه (یا پاور پویت power point ) زیر در درجه دوم اهمیت قرار دارند پیشنهاد می کنم پس از مطالعه مراجع بالا در صورت علاقه مندی سری هم به این ۱۰ جزوه بزنید. شاید دیدن نکته ای با بیانی دیگر خالی از لطف نباشد."
۲۸- جزوه مقدماتی و خلاصه آموزش مطلب به کوشش گلی و شفاعی در ۱۶ صفحه وحجم ۰۲۵/۲ مگ pdf . دانلود کنید.
۲۹- جزوه مقدماتی و خلاصه آموزش مطلب به كوشش جهاد در ۱۱صفحه وحجم ۷/۴ مگ pdf دانلود کنید.
۳۰- جزوه مقدماتی و خلاصه آموزش مطلب در ۱۲صفحه وحجم ۲۰۴/۰ مگ pdf دانلود کنید.
۳۱-جزوه مقدماتی و خلاصه آموزش مطلب به کوشش حاجی زاده در۳۶صفحه وحجم۱مگrar.دانلود کنید.
۳۲-جزوه مقدماتی و خلاصه آموزش مطلب به کوشش نحوی در۱۲صفحه وحجم۴۳۷/۰مگpdf. دانلود کنید.
۳۳- جزوه مقدماتی و خلاصه آشنایی با دستورات کلیدی مطلب به کوشش سایت مهندسی شیمی ایران در ۱۴صفحه و حجم ۲۶۳/۰مگ pdf. دانلود کنید.
۳۴- جزوه مقدماتی آموزش پردازش تصویر در ۱۶ اسلاید وحجم ۲۵۲/۰ مگ pdf. دانلود کنید.
۳۵- اسلاید مقدماتی آموزش پردازش تصویر در ۲۹ اسلاید وحجم ۱۵/۴ مگ ppt. دانلود کنید.
۳۶- اسلاید آموزش مطلب (فارسی) به كوشش صدیق و کارگزار در ۵۹ اسلاید وحجم ۵۲۲/۲ مگ pptدانلود کنید.
۳۷- اسلاید آموزش مطلب (فارسی) به كوشش دانش در ۲۹ اسلاید وحجم ۲۷۷/۰ مگ ppt. دانلود

علی رضا1111

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
General Matlab Books

A Guide to MATLAB, by:B.R. Hunt, CAMBRIDGE press, 346 pages, pdf:7.649 M.B
Download
----------------------------------------------------------------------

i* Essential MATLAB for Engineers and Scientists,3rd ed., by: B.Hahn & D.T.Valentine, ELSEVIER, 449 pages, 7.418 M.B. pdf & 3.045 M.B. rar
Download pdf & Download rar

Essential MATLAB for Scientists and Engineers by B.Hahn, Elsevier press,304p.pdf:2.03 M.B
Download
-----------------------------------------------------------------

.MATLAB Referrence Manual, Version 5, MathWorks INC., 772 p., pdf:5.3 M.B
Download

علی رضا1111

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

Getting Started with MATLAB, Version 6, MathWorks INC., 138 p., pdf:2.62 M.B
Download

MATLAB 7 Getting Started Guide, MathWorks INC., 256 pages, pdf:2.29 M.B
Download
--------------------------------------------------------------------------------

علی رضا1111

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
--------------------------------------------------------------------------------آموزش

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]Learning MATLAB (Student Version), MathWorks INC., 296 pages, pdf:2.15 M.B[/FONT]
Download
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]----------------------------------------------------------------------------[/FONT]

MATLAB DeMYSTiFieD (A Self-Teaching Guide), by:David Mc Mahon, Mc GrawHill, 338 pages, 4.758 M.B. pdf & 2.184 M.B. rar
Download pdf & Download rar
-------------------------------------------------------------------------

Basics of MATLAB and Beyond ,by:A. Knight , CHAPMAN & HALL/CRC, 204 pages, 4.091 M.B. rar
Download

MATLAB Primer, 6th ed., by: K.Sigmon & T.A. Davis, CHAPMAN&HALL/CRC, 163 pages, 0.764 M.B. pdf
Download
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]MATLAB Commands and Functions, Virginia Tech, 17 pages, pdf:0.3 M.B. [/FONT]
Download
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]---------------------------------------------------------------------------[/FONT]
Excel to MATLAB, MathWorks INC., 78 pages, pdf: 0.722 M.B
Download
---------------------------------------------------------------------------
Learning MATLAB 7 (MATLAB & SIMULINK) Student Version, MathWorks INC.,336 pages, 3.233 M.B. pdf
Download
---------------------------------------------------------------------------
Some Useful Notes and Lectures in MATLAB* (MATLAB Tutorials): Biginner's Guide, Notes, Tips and Triks, Signal and Systems, Useful Commands Abstract, Multivarian Analysis, Programming, Data Analysis, Modeling, Simulation, Image Processing, Geometric Algebra, Psychologis ! ..., 23 pdf notes and 9 presentations. 11.766 M.B. rar
Download
---------------------------------------------------------------------------​
Electronics Books

Digital Circuit Analysis and Design with Simulink Modeling and Introduction to CPLDs and FPGAs , 2nd edition, by: Steven T. Karris, Orcard Publication, 541 pages, 12.7 M.B. pdf
Download
---------------------------------------------------------------------------------------------

Introduction to Simulink with Engineering Applications, by: Steven T. Karris, Orchard Publications, 572 pages, 8.62 M.B. pdf
Download

علی رضا1111

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
---------------------------------------------------------------------------------------

Signal and Systems, by: Steven T. Karris ,3rd edition, Orchard Publication, 651 pages, 6.76 M.B. pdf
Download
----------------------------------------------------------------------------------

Circuit Analysis I & II with MATLAB Applications ,by: Steven T. Karris ,Orchard Publication,592 & 501 pages, 7.327 & 6.54 M.B. pdf
Download I , Download II
----------------------------------------------------------------------------------

CRC. Electronics and Circuit Analysis using MATLAB, by: John O. Attia, CRC Press, 400 pages, 2.57 M.B. pdf
Download
---------------------------------------------------------------------------------

Electronic Devices and Amplifier Circuits, by: S . T. Karris, Orchard publications, 629 pages, 6.834 M.B. pdf
Download

CRC. Elementry Mathematical and Computational Tool for Electrical and Computer Engineers Using MATLAB, by: J.T. Manassah,CRC press, 349 pages, 2.559 M.B, rar
Download
---------------------------------------------------------------------------------

Introduction to MATLAB & SIMULINK (a project approach),3rd ed.,by: O.Beucher & M.Weeks, INFINITY SCIENCE press,440 pages, 3.717 M.B. pdf
Download

Classification, Parameter Estimation and State Estimation (A Engineering Approach usingMATLAB), by: F. Heijden, WILEY,434 pages, 8.884 M.B. pdf,
Download
Simulink (Simulation and Model-Based Design), MathWorks INC., 931 pages, 7.408 M.B. pdf
Download
Simulink for Beginners, H. Koivo, 22 pages, 0.825 M.B. pdf
Download
-------------------------------------------------------------------------------​

علی رضا1111

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
Neural-Fuzzy-Intelligence

Computational Intelligence(an Introduction),by:A.P.Engelbrecht,Wiley,630 pages,4.16 M.B.pdf
Download
----------------------------------------------------------------------------------------

Evolutionary Intelligence (an Introduction to Theory and Applications with MATLAB), by: S.Sumathi & T.Hamsapriya, Springer, 599 pages, 7.385 M.B. rar
Download
---------------------------------------------------------------------------------------

The Adaptive Brain I, by: *S.Grossberg, North-Holland press, 519 pages,9.134 M.B. pdf
Download
----------------------------------------------------------------------------------------

Introduction to Fuzzy Logic using MATLAB,by:S.N.Sivanandam, Springer,441 pages, 27.282 M.B. pdf
Download

Robtics, by: Appin Knowledge Solutions, Infinity Science Press LLC, 358 pages, 9.833 M.B. rar
Download

Fuzzy Logic with Engineering Applications, 2nd ed.,by: T.J. Ross, WILEY, 652 pages, 5.544 M.B. pdf
Download
----------------------------------------------------------------------------------------​
Image Processing

Contemporary Optical Image Processing with MATLAB, by: Poon & Banerjee, Elsevier, 271 pages,15.4 M.B. pdf
Download

Biosignal and Biomedical Image Processing,by:J.Semmlow,Dekker,425 pages,4.378 M.B. pdf
Download

Digital Signal and Image Processing using MATLAB, by: G.Blanchet & M.Charbit, iSTE press, 764 pages, 6.18 M.B. pdf
Download
--------------------------------------------------------------------------
Function Summary in Image Processing, 13 pages, 103 K.B. pdf
Download
--------------------------------------------------------------------------------------------​
Programming

Matlab Programming, by: David Kuncicky, E Source Series, 290 pages, 2.374 M.B. pdf
Downloadhttp://www.4shared.com/file/104286654/119569b8/MATLAB_Programming___wwwmatlabtrainingsblogfacom_.html
-------------------------------------------------------------------------------------------

Computational Color Science (Using MATLAB), by: S. Westland & C.Ripamonti, Wiley & Sons, 220pages, 1.932 M.B. pdf
Download
-----------------------------------------------------------------------------------------

An Introduction to Programming and Numerical Methods in MATLAB, by: S.R. Otto & J.P. Denier, Springer, 468 pages, 2.793 M.B. pdf
Download
-----------------------------------------------------------------------------------------

A Guide to MATLAB Object-Oriented Programming, by: A.H.Register, CHAPMAN & HALL/CRC,382 pages, 5 M.B. rar
Download

Computational Mathematics (Models, Methods and Analysis with MATLAB and MIP), by: R.E. White, CHAPMAN & HALL/CRC, 388 pages, 6.77 M.B.pdf
Download

علی رضا1111

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایدین جان
اولین پست امروزم همون پی دی افی بود که میگفتم
واقعا جااااااااااااالب وتمیزه

EECi

مدیر بازنشسته
سلام خدمت همه مهندسای گل پژوهکشده:gol::gol::gol:

خدمت بهزاد عزیز دوست خوبم سلام عرض می کنم و یه خوش آمد گویی اساسی دارم واسه بهزاد که اومد تا انشالله این تاپیک با کمک هممون به بهترین منبع اینترنت تبدیل بشه!:)

به اقای رضا رحیمی هم سلام عرض می کنم و امید وارم که بتونیم بهترین همکاری ها رو با هم داشته باشیم.

و اما فایل های فوق العاده ای که علی رضا عزیز دوست خوبم قرار دادند.:gol::gol::gol:
واقعا عالی بود مهندس . بسی لذت بردم از این همه اطلاعات.;)
ان شالله از دانشگاه بیشترشو دانلود می کنم. :w16:

در اخر از همه مهندسای برق واقعی که از هیچ کمکی واسه بالا بردن سطح علمی به هم دریغ نمی کنند متشکرم.:w36:

اجرتون با حق.
یاحق
برم افطار:w16:
نماز روزه ها تون هم قبول:gol:

vahid abdoie

عضو جدید
سلام به تمام بازدیدکنندگان این تاپیک:w23:
بخصوص اعضای پژوهشکده
آقا من تا ساعت 23 حدود 4 ساعت مدار خوندم ویکی دو ساعت دیگه هم میخونم.:w10::w10::w10:
با عرض معذرت، من فردا کار بسیار مهمی دارم که نمی تونم به دانشگاه بیام.:w05::w09::w09::w09::w09::w09::w09:و...
مطالب گفته شده رو از آیدین می گیرم.:w19:
راستی از علی رضا1111 هم تشکر می کنم.:w17::w17::w17:

کسانی که بیشتر می فهمند، بیشتر رنج می کشند؛ وکسانی که کمتر می فهمند، بیشتر رنج می دهند.

EECi

مدیر بازنشسته
سلام وحید جان.
منم 1.5 ساعت معادلات.1.5 ساعت آمار .1.5 ساعت مدار ...
فردا ببینم به پای من میرسی یا نه!
از همه بچه ها میخوام هر روز ساعت مطالعشون رو بیان اینجا بنویسن انگیزه ای هست خیلی زیاد!
ادم جلوی 70 میلیون ملت قرار می گیره!(با کمی اغراق البته!!!!!)
فعلا

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من نیازفوری به

سوالات استخدامی شرکت نفت سال 1388 رشته برق

دارم ممنون میشم اگر کسی گیر بیاره برام بزاره

تا 48 ساعت اینده باید گیرش بیارم

vahid abdoie

عضو جدید
سلام:w14:
اولا ببخشید که امروز نتونستم به دانشگاه بیام.:w09:
اگر آیدین لطف کنه بعدا ازش یاد می گیرم.:w30:
آقا چون من امروز کار داشتم نتونستم زیاد بخونم. البته تا ساعت 21 یکی دو ساعتی خوندم.:w10::w10:
انشا الله که شما بیشتر خوندید:w16:
با آرزوی موفقیت برای همه تون.
چه رنجی است لذت ها را تنها بردن وچه زشت است زیبایی ها را تنها دیدن وچه بدبختی آزار دهنده است تنها خوشبخت بودن! در بهشت تنها بودن سخت تر از کویر است.:w40::w40:

EECi

مدیر بازنشسته
ببخشید اینجا فقط بچه های پژوهشکده میان؟

سلام.
در این پژوهشکده درسته که بچه های یه دانشگاه زیاد میان . ولی شما و همه مهندسان برق می تونین بیایین و ما از اطلاعاتتون و تجربتون بهره ببریم و البته از لینک های همدیگه و مقالات و ایده هایی که داریم صحبت کنیم.
می تونید ساعت مطالعتون رو هم بنویسید

EECi

مدیر بازنشسته
سلام:w14:
اولا ببخشید که امروز نتونستم به دانشگاه بیام.:w09:
اگر آیدین لطف کنه بعدا ازش یاد می گیرم.:w30:
آقا چون من امروز کار داشتم نتونستم زیاد بخونم. البته تا ساعت 21 یکی دو ساعتی خوندم.:w10::w10:
انشا الله که شما بیشتر خوندید:w16:
با آرزوی موفقیت برای همه تون.
چه رنجی است لذت ها را تنها بردن وچه زشت است زیبایی ها را تنها دیدن وچه بدبختی آزار دهنده است تنها خوشبخت بودن! در بهشت تنها بودن سخت تر از کویر است.:w40::w40:

سلام وحید جان.
امروز من بهزاد و عرفان و رضا رفتیم دانشگاه . cd پرتئوس رو عرفان داد تا من ایمیج بگیرم.کار خاصی نکردیم و برگشتیم خونه. یه مقاله آموزشی خوب باید برای پرتئوس پیدا کنیم که البته عرفان جاشو بهم گفته میرم از اینترنت پیدا کنم و بزارمش اینجا.

EECi

مدیر بازنشسته
خوب... همین طور که گفتم با 3 تا آموزش خوب برگشتم.
2 تای اولی مربوط به پرتئوس هست که آموزش اون واقعا لازم بود:
لینک 1: http://rs462.rapidshare.com/files/204829746/Proteus_learning.zip
لینک 2: http://rapidshare.com/files/264649489/proteus_learn_from_kamangari_1_.blogfa.com.rar.html

این لینک مربوط به آموزش کدویژن هست:
http://rapidshare.com/files/204839281/Codevision_learning.rar
size: 1.9 mb

امید وارم مفید باشند:gol:

مهرا

عضو جدید
سلام آیدین جان
من ویندوزم vista است بعد پرتئوس 7.2 توش نصب نمیشه چیکار کنم ؟

مهرا

عضو جدید
سلام.
در این پژوهشکده درسته که بچه های یه دانشگاه زیاد میان . ولی شما و همه مهندسان برق می تونین بیایین و ما از اطلاعاتتون و تجربتون بهره ببریم و البته از لینک های همدیگه و مقالات و ایده هایی که داریم صحبت کنیم.
می تونید ساعت مطالعتون رو هم بنویسید
thanks

EECi

مدیر بازنشسته
سلام آیدین جان
من ویندوزم vista است بعد پرتئوس 7.2 توش نصب نمیشه چیکار کنم ؟

سلام :gol:
من اگر جای شما بودم یه xp رو pc نصب می کردم.
نمی دونم نسخه های پیشرفته تری از پرتئوس هست یا نه که توی ویستا نصب بشن.
اگر راه حل دیگه ای به ذهنم رسید حتما میگم.

آخرین ویرایش:

EECi

مدیر بازنشسته
آیدین جان لینک 2
errror
میده لطفا بررسیش کن
ممنون

انگار این لینک که یکی از بچه ها تو باشگاه خودمون گذاشته بود از کار افتاده :(

اگر لینک جدیدی پیدا کردم حتما میزارم. اگر اون لینک اولی رو دانلود کرده باشید آموزش خوبی هست;)
یا حق:gol:

vahid abdoie

عضو جدید
سلام
آیدین جان، من امروز 3ساعت آمار و2 ساعت معادلات خوندم. البته تا ساعت 19.:w10::w10::w10:
راستی 2تا از لینکهات هم error می دن. به هر حال از زحمتت ممنون.:w17::w17::w17:

چرا از بقیه بچه ها خبری نیست؟:mad::mad::mad::mad:
درد من حصار برکه نیست، درد زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده.:wallbash:

EECi

مدیر بازنشسته
سلام
آیدین جان، من امروز 3ساعت آمار و2 ساعت معادلات خوندم. البته تا ساعت 19.:w10::w10::w10:
راستی 2تا از لینکهات هم error می دن. به هر حال از زحمتت ممنون.:w17::w17::w17:

چرا از بقیه بچه ها خبری نیست؟:mad::mad::mad::mad:
درد من حصار برکه نیست، درد زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده.:wallbash:

سلام خوبی وحید جان؟
پسر من امروز تا حالا هیچی نخوندم فکر کنم امشب باید بیدار بمونم:razz:
لینک اولی که سالمه فقط دومی error می ده سومی هم که همون کتاب ره افروزه:)

بقیه بچه ها اومدن یه سلام گفتن رفتن:surprised: همین!
باید کم کم بیفتیم رو رل تا سوالمونو همین جا از هم بپرسیم تو هر زمینه (کنکور ارشد یا برنامه های برق یا...)
ok?:gol:

مهرا

عضو جدید
ببخشید آیدین جان
اینجا همتون برنامه ی خاصی رو دنبال میکنید؟
یا برنامه ی خودتونو اعلام میکنید؟
قضیه چیه ؟میشه به منم بگید؟

e_cheshmeh

عضو جدید
سلام خوبی وحید جان؟
پسر من امروز تا حالا هیچی نخوندم فکر کنم امشب باید بیدار بمونم:razz:
لینک اولی که سالمه فقط دومی error می ده سومی هم که همون کتاب ره افروزه:)

بقیه بچه ها اومدن یه سلام گفتن رفتن:surprised: همین!
باید کم کم بیفتیم رو رل تا سوالمونو همین جا از هم بپرسیم تو هر زمینه (کنکور ارشد یا برنامه های برق یا...)
ok?:gol:
سلام.ایدین
من upload این جارو پیدا نکردم.میشه بگی چطوری میتونم مطالبم رو بزارم اینجا

EECi

مدیر بازنشسته
ببخشید آیدین جان
اینجا همتون برنامه ی خاصی رو دنبال میکنید؟
یا برنامه ی خودتونو اعلام میکنید؟
قضیه چیه ؟میشه به منم بگید؟

اینجا بچه ها گروهی کار می کنند.
مثلا من و وحید برنامه درسی یکی داریم.
من وحید و امید گروه رباتیک دریایی خواهیم ساخت.
من ، عرفان و امید و امیدو ... تو مسابقات رباتیک شرکت خواهیم کرد.
ضمنا هر کس از اعضای گروه خواست میتونه بیاد ساعت مطالعشو بگه.
در مورد یه مبحث از اینترنت مطلب جمع می کنیم میاریم میزاریم اینجا در موردش بحث می کنیم.
سوالات درسی رو اینجا از هم می پرسیم.
شما هم می تونی ملحق بشی.
یا علی:)

بالا