پـــــــاتــــــــوق بچــــه های بــــــرقــــــــــــــی

علی رضا1111

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه های گل برقیییییییییییییی
چند وقت یود این تاپیک نیومده بودم خییییییلی دلم تنگ بود
اقاق یکی یه چیزی بگه

چرا اینجا اینقدر سوتوکوره

بچه های قدیمی کوجاییییین
باعرضه خوش اومد به جدیدا

bekar

عضو جدید
سلام

سلام

نمی دونم ، برو بچ کجان
ما که تو امتحانات بودیم:redface:
:cool::cool::cool::cool:

efa_67

عضو جدید
سلام بر همه ي دوستان
خوبييييييييييييييييييد
كجايييد
منم تازه 4شنبه امتحانام تموم شدن شنبه هم انتخاب واحد دارم نمي زارن آدم 1كم خستگي در كنه
شما ها چيكار مي كنيد
امتحانا خوب شدن
يه بحثي راه بندازيد تا دوباره اينجا شلوغ بشه

زهرا گلی

عضو جدید
چه خوبه كه انتخاب واحدتون بعد از امتحاناته.ما قبل از امتحانات انتخاب كرديم.الان تعداد ي از بچه ها چون رياضي1 پاس نشدن بايد درسايي مثل رياضي2 ،آمار و معادلات رو حذف كنن!البته برقيا.
راستش من فكر مي كردم درس خوندن تو دانشگاه راحت تره!نمي دونستم قراره با نمره هاي ناپلئوني واحد ها رو پاس كنيم و مشروط بشيم و ....:cry:

efa_67

عضو جدید
سلام دوست عزیز
از ترم های اول بخوای این حرف ها را بزنی
برسی به ترم های آخر که درسای تخصصی شروع میشن می خوای چیکار کنی؟؟؟؟؟؟

زهرا گلی

عضو جدید
خدا رو شكر با نمره هاي بقيه ي درس ها تونستم اين يكي رو جبران كنم.اميدوارم ديگه از اين اتفاق ها برام پيش نياد.

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
این ترم 5 هم واقعا نحس بودا , نمره هام خیلی کم شد . اعصابم خورده :razz:

abdolrahim

عضو جدید
سام به بچه های برقی ;)
میشه یه توضیحی بدین که درسای تخصصی برق چطورن؟ من مدرک کاردانی پیوسته گرفتم حالا باید بشینم برای کارشناسی بخونم نمیدونم از پسش برم میام :smile: یا نه :(

cyrusthegreatx

عضو جدید
سلام به همه بابا برقی های عزیز. ما هم تازه به جمع بابا برقی ها اضافه شدیم و ترم اول رو به خوبی تموم کردیم و وارد ترم دوم شدیم. امیدوارم روزهاتون با برق باشهو هیچوقت بی برق نمونید

nima_tavana

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه هم رشته ای هام و همکارای اینده و بیشتر از این دو دوستای خوب خودم
من تازه این تاپیکو دیدم.و خیلی خوشم اومد از این تاپیک

افق جديد

عضو جدید
سلام عزيزم بهت پيشنهاد ميكنم براي كارشناسي در زمينه ريا ضيات خودت خوب قوي كن (سر فصل هايي مثل حد / مشتق/ انتگرال هر مدلي باشه/معادلات/لاپلاس / سري فوريه....)بعدش تمام درسهاي تخصصي برات راحته البته ديد فني هم بايد ok باشه.اين فقط نظر شخصي منه.

آخرین ویرایش:

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها , برای اینکه درس "عایق" و "کنترل" رو خوب یاد بگیرم باید کدوم درسو به عنوانه بیسش کاملا بلد باشم؟ (ممنون می شم زودتر جواب بدین):smile:

aries

عضو جدید
سلام به همه بابا برقی های عزیز. ما هم تازه به جمع بابا برقی ها اضافه شدیم و ترم اول رو به خوبی تموم کردیم و وارد ترم دوم شدیم. امیدوارم روزهاتون با برق باشهو هیچوقت بی برق نمونید

ای بابا پسر نصفه برقی اهی این جمع ننه برقی هستن چرا فقط بابا برقی هاااا؟؟؟؟؟؟؟/:razz::w00:

alielec

عضو جدید
سلام دوستان:gol:
یه سوال!
من برای ترم دوم برق این درسها رو برداشتم:ریاضی2-فیزیک2-معادلات-برنامه نویسی.بقیه هم که عمومی و کارگاه و اینا هستن که ولش کن!!!!
اما سوالم:می خواستم ببینم آمار و احتمالات رو هم بردارم یا نه؟آخه یه عده میگن برندار چون خیلی سنگین میشه.یه عده هم پیشنهاد میکنن که بردار چون ترم 3 درسا سنگین تر میشه الان برداری بهتره.حالا شما چی میگین؟بردارم یا نه؟:(

EECi

مدیر بازنشسته
سلام Aliano . من خودم ترم ئوم امار رو هم ورداشتم. برنامه یکم سنگین میشه چون بیشتر باید سر کلاس باشی ولی اگر کلا درس خون باشی به مشکل بر نمی خوری .
توصیم اینه که اما رو وردار تا در ترم 3 درسات بیش از اندازه سنگین نباشه. در امار هم اخراش باید انتگرال دو گانه بگیری که خودت می تونی از کتاب توماس( ریاضی 2) زود تر یاد بگیری.
موفق باشی

گزیزه

عضو جدید
سلام دوستان:gol:
یه سوال!
من برای ترم دوم برق این درسها رو برداشتم:ریاضی2-فیزیک2-معادلات-برنامه نویسی.بقیه هم که عمومی و کارگاه و اینا هستن که ولش کن!!!!
اما سوالم:می خواستم ببینم آمار و احتمالات رو هم بردارم یا نه؟آخه یه عده میگن برندار چون خیلی سنگین میشه.یه عده هم پیشنهاد میکنن که بردار چون ترم 3 درسا سنگین تر میشه الان برداری بهتره.حالا شما چی میگین؟بردارم یا نه؟:(
عزیزم الان ورداری خیلی بهتره در واقع باید همین ترم ورداری چون ترمای سه و مخصوصا چهار اینقد درسا سنگین میشه که اصلا فرصت سر خاروندن نداری!!

boofalo

عضو جدید
با سلام به برو بچه های باحال برق
منم اینارو برداشتم نظرتون چیه....
1-ریاضی و فیزیک 2
2-معادلات دیف
3-آمار
4-کارگاه برق
5-محاسبات عددی
6-زبان تخصصی

جالبه که عمومی به ما نرسید....
این زنجانم مسخرشو در آورده با این برنامه ریزیش
در کل به نظرتون خوبه.....توان اضافه کردن ندارم...ولی حذف چرا

جالبه با معدل الف فقط 17 واحد تونستم بردارم خاک بر سر من.....

kachooei

عضو جدید
از این به بعد ...
از کتب شاخه الکترونیک در این تاپیک دیدن نمائید .
سایر دوستان علاقه مند به قرار دادن کتاب در تالار نیز از این تاپیک استفاده کنند ، تا هر چه بیشتر تالار منظم تری داشته باشیم .
با تشکر
پیروز باشید .
سلام بنده چند سالی است که در زمینه ای الکترونیک و بخصوص برنامه نویسی تحقیق کرده ام در این چند سال هیچ استفاده ای از سایت های ایرانی نبرده ام کلیه مطالب یا قدیمی بود یا یک موضوع کوچک و ناچیز را به قیمت پول ترم دانشگاه شان می خواهند بفروشند ولی در سایت های خارجی بزرگترین وجدیدترین مطالب کاملا" رایگان است بنده چند سالی است برنامه نویسی می کنم ولی برایه اینکه همیشه از هم وطنانم در زمینه برنامه نویسی جلوتر و بروزتر باشم با پروگرمر های خارجی رابطه و رقابت دارم ویک پیشنهاد به همه ای مهندسین برق بخصوص الکترونیک و بیو الکترونیک میکنم باید باید باید این چند مورد را حداقل 80% باشید تا در همه ای شرکت های بزرگ خارج از کشور به راحتی کار کنید 1- زبان آمریکایی 2- زبان برنامه نویسی ++c زبان matlab دستگاه هایش در کشور های مدرن مثل آمریکا و فرانسه دارند به کار ما نمی یاد 3- میکرو avr , pic ,plc
با امید به روزی که همه ای مهندسین ایران خودشان پورتکل اینترنت 3 و 4 را راه اندازی کنند.

arash250

عضو جدید
سلام
من هم برای ترم دوم اینا رو ورداشتم
1- فیزیک 2
2-معادلات دیف
3-آمار
4-کامیوتر
5-ریاضی 2
6-آز فیزیک 1
7- تاریخ اسلام

جمعا 18 واحد میشه

mahdy13622000

عضو جدید
کمک کنید

کمک کنید

من میخوام سیگنال میلی آمپر رو به سیگنال اهم تبدیل کنم.مبدلی برای این کار سراغ دارید؟

nima_tavana

عضو جدید
کاربر ممتاز
هوای هم رشته ایتونو داشته باشید

همکنون نیاز مند یاری سبزتان هستیم(گروه هفتم)

گروه هفتم فراموش نشه

.
.
.

.
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=151251.
.

bekar

عضو جدید
سلام

سلام

بعد از یه مدت خیلی طولانی برگشتم!!
میدونم در پوست خودتون نمی گنجید:)w47:)
شوخی کردم
میگم احیانا در مورد ارتباط سریال اطلاعاتی دارید!
منظورم rs232 بید با avr ها.
بدفورم گیر کردم.
ارتباطم پر پارازیته ، تو ترمینال امولاتور هزیون می نویسه!!

خزان

عضو جدید
گداخت جان که شود کار دل تمام ونشد
بسوختیم در این آرزوی خام و نشد:gol:

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز:gol:

بالا