پسر خوبی باش

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دادا ایول داری.....
پس حالhonda cbr 400 را گرفتی؟
خوشم اومد که مث خودم کم نمیاری
من دیگه برم باک موتورم را پرش کنم
بعدازظهر قرار کاری مهمی دارم
اگه پرنباشه مسئله ساز میشه:D
خوش گذشت..........;)

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دادا ایول داری.....
پس حالhonda cbr 400 را گرفتی؟
خوشم اومد که مث خودم کم نمیاری
من دیگه برم باک موتورم را پرش کنم
بعدازظهر قرار کاری مهمی دارم
اگه پرنباشه مسئله ساز میشه:D
خوش گذشت..........;)
خوش بگذره یا حق

khalaj_mohsen

عضو جدید
به نظر من موتور وسیله خطرناکیه و ارزشش رو نداره. (البته قصد شما ورزش هست و خیلی هم خوبه. جسارت نشه یه وقت!) آخه خیلی موتور سوارا رو دیدم که با یه تصادف چه ها کشیدن (که اگه با اون سرعت، سوار بر ماشین تصادف میکردن چیزیشون نمیشد). مثلا یکی از همسایه‌هامون یه جوون سرحال داشت که یه موتور خوشگلم داشت. آقا یه بار با موتورش تصادف کرد و ما بعد از 2.5 سال درمان و خونه نشینی مطلق دیدیم که شبها میاد بیرون و تمرین میکنه که بتونه دوباره راه بره. حالش خوب شد همون موتور رو دوباره روبه‌راه کرد و سوارش شد و یه سال بعد دوباره یه تصادف ناجورتر با همون موتور کرد و دوباره 3 سال خونه نشینی. تاجایی که من میدونم تو تصادف‌ها مقصر هم نبود که بگی بد میرفته. خلاصه جوونیش رو از دست داد. حالش که خوب شد یه بار ازش سوال کردیم دیدیم که هنوز جنازه موتوره رو تو انباریش نگه داشته! نه دلش میاد ردش کنه بره و دیگه جرات میکنه سوارش شه. آخرش هم فکر کنم معتاد شده بنده خدا. خداوکیلی همه رو راست گفتم. خدا ایشالا کمکش کنه. ولی میخوام این رو بگم که با توجه به اوضاع وحشتناک رانندگی و جاده‌ها تو کشورمون، موتورسواری واقعا ریسک خیلی بالایی داره.

محدثه یوسفی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تقدیم ب یاماهای عزیز

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وای ارههه دلم موتورسواری میخواد:cry: