پسرهای فشن یا شایدم سوسول ایرانی

عضو جدید
شلوارهای فاق کوتاه، موهای سیخ ژل زده، تی شرتهای تنگ با آرمها و نشانهای غربی ، نمادهای شیطان پرستی و … پوشش جوانانی از این مرز و بوم است.
طیف وسیعی از نیروهای جوان و خلاق که به جای ظهور استعدادهایشان در فرآیند پیشرفت کشور ؛ به دلیل ضعف خانواده ها و بی برنامگی مسئولان فرهنگی هویت خود را در مد و الگوهای غربی می جویند! امید که مسئولان و خانواده ها به وظایف تربیتی خود بیشتر بیندیشند

ولی جدا اینام دنیایی دارن واسه خودشون !

چه عکسای خزی...چه جاهای خزی.... تو این دوره زمونه دیگه هیچکی مو سیخ سیخی درس نمیکنه. از مد افتاده.
این عکس سومیه یارو تازه از سر ساختمون برگشته؟!‌ انگار دستا و آرنجش گچین....وای چه خوش سلیقم هست!!!‌ :biggrin:

تو عکس دومیه یارو موهاشو سیخ سیخی کرده بعد گردنبند 50Cent انداخته!‌ تلفیق Emo و Rap..... جیگرشو!!!‌ :biggrin:

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه می دونیین هر چی پاره هاش بیشتر باشه به همون اندازه چشم اضافه میشه...فقط بحث جلب توجه و دیده شدنه...مهم نیس چه طور.بله! .:w20:

maryy jo0n

عضو جدید
اينام واسه خودشون عالمي دارن...چرا اينجوري ميکنين باهاشون..گناه دارنا..؟؟!!:)

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردم هر طور میخوان موهاشونو درست کنن ... به من و تو چه ربطی داره ؟!
حالا طرف خز هست یا . . . نه به من ربط داره نه به کس دیگری خز یک چیز نسبی هست . . . الان با اینکه حدود 30 سال از هیپی بازی میگذره هنوز هم هیپی وجود داره ... باید اعدامشون کنیم چون خز هستند . . .
این حرف ها رو باید دوستای طرف بهش بزنن نه من و شما . . .
نمیدونم تا کی باید به تیپ هم گیر بدیم . . . اگر بدون نیت بود هضم کردن این صحبت ها راحت تر بود برای من ولی یکی نیتش به خطر افتادن اسلام هست و یکی نیتش . . . .
هر کسی تو دوران نو جوانی خیلی کارها میکنه اگر از همون اول هی سرکوبش کنیم وقتی سنش زیاد شد دیگه کسی نتونست به خاطر سنش بهش سرکوفت بزنه .... اونوقت کاری میکنه که ملتی عزادار بشن و خودش هم اعدام مثل همین اتفاق چند روز پیش . . .

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی با فرهنگ سازی و در مواردی برخورد با کسانی که مزاحم دیگران میشم کاملا موافقم