پسرهایی که دختر شدند و میشوند

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
به يك نتيجه ي جالب و زيبايي رسيدم توي اين دوره زمونه..
كار مردم به من هيچ ربطي نداره همونطور كه كار من به مردم هيچ ربطي نداره!
هركس دوس داره دختر شه..به من چه؟!..كجاي زندگي منو مختل ميكنه؟!
من خيلي مرد هستم و خيلي دين دارم بايد طوري دين و ايمونمو تقويت بكنم كه مشلكي برام ايجاد نشه..
پس نتيجه گيري ميكنيم::
دخالت در زندگي و رفتار شخصي افراد يك كار نا پسنده!

نرگس313

عضو جدید
به يك نتيجه ي جالب و زيبايي رسيدم توي اين دوره زمونه..
كار مردم به من هيچ ربطي نداره همونطور كه كار من به مردم هيچ ربطي نداره!
هركس دوس داره دختر شه..به من چه؟!..كجاي زندگي منو مختل ميكنه؟!
من خيلي مرد هستم و خيلي دين دارم بايد طوري دين و ايمونمو تقويت بكنم كه مشلكي برام ايجاد نشه..
پس نتيجه گيري ميكنيم::
دخالت در زندگي و رفتار شخصي افراد يك كار نا پسنده!

farvahar_665

عضو جدید
به نظر من ما به موقش باید کاری رو که لازمه انجام بدیم ، اگه دیدیم میشه به کسی راهنمایی رسوند چرا که نه ، اما خداییش این دوره زمونه دوره ای نیست که بشه به کسی گفت این کار درسته یا غلط ، آدما خیلی عوض شدن خیلی
نه دخالت تو کار دیگران کنیم نه نسبت به اطراف بیخیال باشیم
اگه دیدیم آدمیه که میدونیم حرف گوش میده باید راهنماییش کنیم اونم تازه اگه ما خودمون درست بگیم !!!
:gol:

بابك طراوت

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا دختران در تركيه با گريه و زاري و اصرار زياد دلشون مي خواد حجاب داشته باشند؟

جواب : چون حجاب در تركيه ممنوعه!

چرا دختران در ايران بيشتر تمايل به بي حجابي دارند؟

جواب : چون بي حجابي در ايران ممنوعه!

طبيعت انسان محدوديت گريز است انسان بينهايت گراست ... فقط در اين زمينه تشويق و كار فرهنگي جواب مي دهد و نه ممنوعيت و تهديد و ارعاب و ضرب و شتم و ..... الي ماشاء ا...

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر (مثلا)روزی پسر خودتون هم این کار رو بکنه شما به تقویت دین و ایمون خودتون می پردازید!
دخالت در زندگی افراد نه ولی تلاش برای اصلاح زندگی خود و افراد بله
پسر من خانواده ي من هستش و بنده حق دارم كه راهنماييش بكنم..
اما در مورد مردم خير..
نهي از منكر وظيفه ي من يكي نيس چون صلاحيت بنده ثابت نشده كه بخوام ملت رو نهي از منكر بكنم!!!
اين در مورد خودم صدق ميكنه ولا غير.

qmars200

عضو جدید
:w15:
ميخواستم كل تاپيكو نقل قول كنم :w15:
گفتم زياد ميشه :w15:
عزيزترين كس طرف مرده باشه(فوق افسرده)-بياد اين تاپيكو بخونه از خنده ميميره :w15:

باور نميكنين؟

برين پستهاي قبلي رو بخونين :w15:

اينقدر خنديدم دارم غش ميكنم ( نگين اينم غشي از اب در اومد ( چون حدود نيم ساعت خنديدم)) :w15:

شما هم در صورت وجود هر گونه افسردگي اين تاپيكو از اول بخونين :w15:

در اخر ميخوام از همه اونايي كه (مطلب نوشتن(حال همو گرفتن(بحث كردن(به هم توهين كردن(و دراخركارثواب انجام دادن((چه نيم ثوابي چه سه ثوابي(تشكر كنم چون خستگي تاچندروزبه سراغم نمياد :w15: ))))))))

ايراني جماعت استعداد طنز تو خونشه

گفتم خون ياد پرسپوليس (قرمزته) افتادم

qmars200

عضو جدید
ميخواستم كل تاپيكو نقل قول كنم :w15:
گفتم زياد ميشه :w15:
عزيزترين كس طرف مرده باشه(فوق افسرده)-بياد اين تاپيكو بخونه از خنده ميميره :w15:

باور نميكنين؟

برين پستهاي قبلي رو بخونين :w15:

اينقدر خنديدم دارم غش ميكنم ( نگين اينم غشي از اب در اومد ( چون حدود نيم ساعت خنديدم)) :w15:

شما هم در صورت وجود هر گونه افسردگي اين تاپيكو از اول بخونين :w15:

در اخر ميخوام از همه اونايي كه (مطلب نوشتن(حال همو گرفتن(بحث كردن(به هم توهين كردن(و دراخركارثواب انجام دادن((چه نيم ثوابي چه سه ثوابي(تشكر كنم چون خستگي تاچندروزبه سراغم نمياد :w15: ))))))))

ايراني جماعت استعداد طنز تو خونشه

گفتم خون ياد پرسپوليس (قرمزته) افتادم

جا داره از رز سياه براي اين تاپيك قشنگ تشكر كنم

امیر Amir

عضو جدید
امیدوارم تو این تاپیک به کسی بر نخوره و شخصی ناراحت نشه:D راستش برام خیلی جالب بود وقتی میدیدم بعضی از پسرها ابروهاشون رو بر میدارن:eek: اونم چه جوری وحشتناک خدا نصیب گرگ بیابون نکنه این پسرا نمیزارن وقتی تو خیابون هستیم درست راه بریم از بس به قیافه هاشون میخندیم تو خیابون تلوتلو میخوریم یعنی از زنها هم نازکتر ابرو بر میدارن:eek: وای آرایش رو نگو چه آرایشی آدم میمونه تو کفش بعد هم میان و میگن ما پسریم مرد شدیم آره جون خودتون من که یه دخترم از سوسک به اندازه یه پسر نمیترسم:biggrin::biggrin::biggrin: هههههههه آخه پسرا چی از جون ما دخترها میخواهید شما بلاخره با اون قیافه هاتون باعث میشید یک روز ما از خنده بمیریم دیگه خدا رو شکر یه مانتو و شالی هست وگرنه نمیشد فهمید کی دختره کی پسر:biggrin::biggrin::biggrin: خواهشا یکم مراعات کنید پسر باید مثل جومونگ باشه شما دید جومونگ ابروهاش رو برداره ؟؟؟؟؟؟؟ یه چیز دیگه گاهی پسرا اونقدر عجیب غریب آرایش میکنن و ابرو بر میدارن باعث میشوند وقتی جمال مبارکشون رویت شد مردم نماز وحشت بخونن نکنید این کارها رو پیرزن ها قلبشون ضعیفه سکتشون ندید با این قیافه ها
دخترهای گل و پسرهای گلاب نظر بدن

کاش دختر ها دختر بودن خودشون رو حفظ میکردند...کاش میشد فرق دختر و زن رو فهمید... .

من هم ذره ای به دختر بودن بعضی از خانومای مجردی که از کنارم رد میشن اعتقادی ندارم

sinatra6

عضو جدید
کاش دختر ها دختر بودن خودشون رو حفظ میکردند...کاش میشد فرق دختر و زن رو فهمید... .

من هم ذره ای به دختر بودن بعضی از خانومای مجردی که از کنارم رد میشن اعتقادی ندارم

azizam hala shoma tafre naro javabe tapiko gashang javab bede...........
rast migy chera pesara dokhmal khanom shodan eno javab bede shoma...............
manam shak mikonam migam khodaya eshon gol pesaran ya dokhtar khanom tash rif daran.....:w11:aslan chera pesara arayesh mikonan

mohaghegh64

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا جون این دخترا دیگه ترکوندن ماشاءلله :biggrin:
و همینطور یه عده پسر ها هم همینطور :razz:
اصلا معلوم نیست کی به کی :biggrin:
تشخیص سخختتته !:eek:
از کجا میشه فهمید طرف دختره یا پسر ها؟:surprised:
دختر سبیل میزاره پسر ابرو ور میداره هرکی هر کیه؟ کیه ؟ من برم ببینم کیه در میزنه کیه؟:w06:

امیر Amir

عضو جدید
بابا جون این دخترا دیگه ترکوندن ماشاءلله :biggrin:
و همینطور یه عده پسر ها هم همینطور :razz:
اصلا معلوم نیست کی به کی :biggrin:
تشخیص سخختتته !:eek:
از کجا میشه فهمید طرف دختره یا پسر ها؟:surprised:
دختر سبیل میزاره پسر ابرو ور میداره هرکی هر کیه؟ کیه ؟ من برم ببینم کیه در میزنه کیه؟:w06:

:biggrin::biggrin:

pari.A

عضو جدید
تازه موقع امتحاناي ترم وقتي مي بيني نصف پسراي كلاس زير ابرواشون در اومده خداست
(نصف ديگه هم حتما درساشونو زود خوندن و وقت اضافيشونو گذاشتن كه اينجوري تابلو نشن.:biggrin:)

املاين

عضو جدید
خب پسرم دوس داره صورتش تميز باشه:biggrin::biggrin::biggrin:
ولي دور از شوخي به نظرم ابرو برداشتن پسرا كاره مسخره‌ايه!:w16:خب مرتب كنن ولي ديگه نازك نكنن:D
يكي نوشته بود كه دخترا چرا قبل از ازدواج ابرو هاشونو برميدارنو آرايش ميكنن!!
اين طرزه فكر يكم قديمي نيس؟
دختر حق داره قبل از ازدواج خودشو مرتب كنه هيچ ربطيم به پسرا نداره!

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب پسرم دوس داره صورتش تميز باشه:biggrin::biggrin::biggrin:
ولي دور از شوخي به نظرم ابرو برداشتن پسرا كاره مسخره‌ايه!:w16:خب مرتب كنن ولي ديگه نازك نكنن:D
يكي نوشته بود كه دخترا چرا قبل از ازدواج ابرو هاشونو برميدارنو آرايش ميكنن!!
اين طرزه فكر يكم قديمي نيس؟

دختر حق داره قبل از ازدواج خودشو مرتب كنه هيچ ربطيم به پسرا نداره!

خدارو شکر تا حالا هم هرچی دارین از طرز فکر قدیمه!!

طز فکر جدید تا الان که کند زده به دین و فرهنگ و ملیت و شرم و حیا!!!

شما دخترا حلقتون که قلابی در اومد!!

یه نشانه واسه فهمیدن اینکه متاهلید یا مجرد مونده بود که ابرو بود!!

همونم برمیدارید!!!

مثلا" بر ندارید شمارو با افراد نهضت جنگل اشتباه میگیرند؟؟؟؟

شمام پسرارو رو گیر آوردین با این کاراتون به خدا!!!!

اگه هیچ ربطی به پسرا نداره واسه کی خودتون رو بزک میکنید؟؟؟واسه دخترا؟؟؟

جمع کنید این بساط خود توجیهی و خود بزرگ بینی رو.....

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدوارم تو این تاپیک به کسی بر نخوره و شخصی ناراحت نشه:D راستش برام خیلی جالب بود وقتی میدیدم بعضی از پسرها ابروهاشون رو بر میدارن:eek: اونم چه جوری وحشتناک خدا نصیب گرگ بیابون نکنه این پسرا نمیزارن وقتی تو خیابون هستیم درست راه بریم از بس به قیافه هاشون میخندیم تو خیابون تلوتلو میخوریم یعنی از زنها هم نازکتر ابرو بر میدارن:eek: وای آرایش رو نگو چه آرایشی آدم میمونه تو کفش بعد هم میان و میگن ما پسریم مرد شدیم آره جون خودتون من که یه دخترم از سوسک به اندازه یه پسر نمیترسم:biggrin::biggrin::biggrin: هههههههه آخه پسرا چی از جون ما دخترها میخواهید شما بلاخره با اون قیافه هاتون باعث میشید یک روز ما از خنده بمیریم دیگه خدا رو شکر یه مانتو و شالی هست وگرنه نمیشد فهمید کی دختره کی پسر:biggrin::biggrin::biggrin: خواهشا یکم مراعات کنید پسر باید مثل جومونگ باشه شما دید جومونگ ابروهاش رو برداره ؟؟؟؟؟؟؟ یه چیز دیگه گاهی پسرا اونقدر عجیب غریب آرایش میکنن و ابرو بر میدارن باعث میشوند وقتی جمال مبارکشون رویت شد مردم نماز وحشت بخونن نکنید این کارها رو پیرزن ها قلبشون ضعیفه سکتشون ندید با این قیافه ها

فکر کنم در شان خانومی مثل شما نباشه که توی خیابون بخنیدن و تلو تلو بخورین . خودتو کنترل کن عزیزم . یه وقت مردم برات حرف در میارن

sharlin

عضو جدید
کاربر ممتاز

همونم برمیدارید!!!

اولی قشنگ بود:lol:
دومی بسیار قشنگ بود..:surprised: :w15::w15::w15:

سومی دیگه کشتیش..
:w16::w16:
بیا بریم خواهر ضایع شدیم رفت:w42::w15::w15::w15:

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

همونم برمیدارید!!!

حاجی انگار تو هم بله :w15:بدت نمی یاد ابرو برداری:w02::w15:

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
پسری که ابرو بر میداره اون هم در حد فجیع دیگه پسر نیست
اون یه دختره یعنی دوست داره که دختر باشه...
و این موضوع یک فاجعه وحشتناکه، باور کنید....
بهتره به این سوال جواب بدیم که چه عواملی باعث بروز چنین رفتارهایی در پسرها میشه!!!!؟؟؟؟

pink girl

عضو جدید
کاربر ممتاز

همونم برمیدارید!!!

اوا حاجي نگو اين حرفا رو ...نكنه تغيير جبهه دادي ؟؟

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز

مهرشاد کجایی بیا عمو بیا میخوام با یه بار تیر زدن تو میلادو شادمهرو بکشم .......سهیل جومونگ ...........دختر از این مضحکتر موضوع تاپیک پیدا نکردی .....یعنی اینطور شکست عشقی عذابت میده؟.....جنس تاریخ گذشته تو هر جنسی هست من خودم دیدم همکلاسیم زست میکشید.........مطلب دوم اینکه این تاپیک تکراریه سپیدی خانم زحمتشو قبلا کشیده بودن ......البته تو اون تاپیک واقعا بحث بود .....دهه

بالا