پسرا دوست دارن دخترا چه جوری باشن؟ خوشگل -باوقار .تریپ؟

mona_1389

عضو جدید
سلام من که نفهمیدم پسرا چه جوری فکر میکنن! اقایون خوش تیپ بگن از ما چه انتظاری دارن؟:gol::heart::gol:

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من که نفهمیدم پسرا چه جوری فکر میکنن! اقایون خوش تیپ بگن از ما چه انتظاری دارن؟:gol::heart::gol:

:eek::eek::eek::eek:

ببخشید ولی فک میکنم اگه به این فک کنین که خودتون از خودتون چه انتظاری دارین و فقط و فقط به خاطر خود وجودیتون زندگی کنید..حرف بزنید.....لباس بپوشید........هم زندگی به مراتب بهتری دارید ..هم آقایون ..........:cool:

nazila_sh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
:eek::eek::eek::eek:

ببخشید ولی فک میکنم اگه به این فک کنین که خودتون از خودتون چه انتظاری دارین و فقط و فقط به خاطر خود وجودیتون زندگی کنید..حرف بزنید.....لباس بپوشید........هم زندگی به مراتب بهتری دارید ..هم آقایون ..........:cool:

واقعا آفرین ببخشید تشکر ندارم.آفرین به تو دختر:gol:

lo30

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهربان با اخلاق قیافه متوسط چون دمدمی مزاج نباشه مسئولیت پذیر و قانع باشه به زندگی مشترک ارزش قایل بشه مهمترین چیز تو زندگی مشترک بنظر من برای مرد ،زن و برای زن، مرد باید باشه چون تا زمان مرگ کنار هم میمونن اولویت اول زندگی هر نفر باید همسرش باشه نه پدر و مادر خاله وعمه و... از نظر مادی متوسط باشه و یه شریک واقعی تو زندگی باشه هم تو سختی هم تو آسایش.

"Dezire"

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised: ميخوام صد سال انتظار نداشته باشن
آدم بايد خودش باشه نه جوري كه كس ديگه اي بخواد

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بستگی به شخصیت پسر داره . سلیقه ها متفاوته . هرکدومشون انتظار خاصی از یه دختر دارن . :gol::cool:

Sky Guard

عضو جدید
ای بابا شماها خسته نمیشید از تاپیک زدن راجع به دخترا و پسرا،پسره میپرسه تو چی دوست داری و دختره بالعکس، من که بعد از دو ماه یه سر اومدم تو باشگاه جز این بحثا چیزی ندیدم

اما حالا واسه این که جوابتو داده باشم از نظر من دختر از لحاظ ظاهری همین که یه چارچوب مناسب داشته باشه کافیه،بعد از این مورد شخصیت،شخصیت،شخصیت مهمترین چیزه

samiyar zare

عضو جدید
قیافه اش برام همه نه اینکه جلف باشه صدمن کرم پودر همیشه رو صورتش باشه جوری باشه که بتونم نگاش بکنم اخلاقش خیلی شرطه با صداقت باشه تو رفت و آمدش سنگین باشه نیشش تا بناگوش باز نباشه پسرا رو نگاه کنه اجتمائی باشه از پسرا نترسه دست بزنش خوب باشه

hamid_geo

عضو جدید
من نظر نمي دم زشته اااااااااااااااااااااااااااااااااااا

sajjad_mke

عضو جدید
با حیا باشه.خدشو بپوشونه. اسباب خوشگذرونی نباشه.معذرت می خوام ولی از دخترا هستن دیگه ....

stigma

عضو جدید
به نظر من باید خوش تیپ ،اجتماعی،با اخلاق باشه.زیاد با پسرا نگرده.اصلا به پسرا محل نذاره(سنگین باشه)خودش باشه و :biggrin:بسه یا بازم بگم..........:confused:

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
قیافه اش برام همه نه اینکه جلف باشه صدمن کرم پودر همیشه رو صورتش باشه جوری باشه که بتونم نگاش بکنم اخلاقش خیلی شرطه با صداقت باشه تو رفت و آمدش سنگین باشه نیشش تا بناگوش باز نباشه پسرا رو نگاه کنه اجتمائی باشه از پسرا نترسه دست بزنش خوب باشه
:surprised:
دوست داری کتک بخوری ..

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما هر جوری که خودت دوست داری باش فقط سعی کن عشق خودت را بیابی و برای اون جذابیت کافی داشته باشی.جذابیت ظاهری مهمه باعث کشش اولیه میشه اما مهمتر جذابیت رفتاری و اخلاقی است.که تاثیر بیشتری بعد از جذب شدن ظاهری داره و باعث پایداری بیشتر رابطه عاشقانه میشه.

sepehr2222

اخراجی موقت
فقط گیر نده هرجوری میخواد باشه مهم نیست من با این گیره مشکل دارم کلا با این مساله که یه دختر بهم بگه اینکارو کن اون کارو کن کنار نمیام

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز

نمیشه دقیقا گفت. بستگی به این داره که آدم علاقه مند کی باشه. اگه به طرف مقابلت علاقه مند بشی هم تیپش هم صورتش هم حرکاتش همه چیش زیبا به نظر میاد ولی من شخصا از دخترای چاق اصلا خوشم نمیاد و تیپ مانکنی خیلی دوست دارم.

mahan 2

عضو جدید
عاقل باشن.... دنبال پسرا راه نیفتن.
از پسره نپرسه خونت کجاست چقد پول داری..... توقع نابجا نداشته باشه.....

به خودش برسه متوسط بالخره بین مرد و زن یه تفواتایی باید باشه.....
از مغزش استفاده کنه. مهربون باشه . ناز باشه. لباس عجق وجق نپوشه.
:redface:
+ پسرا بخصوص اونایی که خوش چهره( مد نظر شما) یکم بد سلیقن متاسفانه.
راست مثل ** نخنده و ادسه نکنه.:redface:

mehravehoath

عضو جدید
سلام دوستم دنبال سوالي كه جواب نداره نباش اون ها حتي خودشون هم نميدونن چي ميخوان.بعدش هم ادم ها با هم فرق دارن تنها چيزي كه يكيه اينه كه اويزوني گريزونه...گريزوني اويزونه

Mr.Hyde

عضو جدید
انتظار داريم كه اول
هيرو گروهي برداره
بعدش بهش بگن كه من ميرم فارم
بعدشم تا مين آخر سريع ميدو جمع كنيم تا ببيرم
بعدشم ايكس پي خوب جي جي بده
همين
خوب بيد؟

بالا