پسرا جواب بدن اگه شما جای احسان بودین...میموندین یا میرفتین؟

1234hamid

کاربر بیش فعال
اینی که ادم الان اینجا بیاد بگه که مثل احسان عمل میکردم یا نه هیچ اهمیتی نداره مهم اونه که ادم در شرایط های شمابه خودشو نشون بده و بتونه درست عمل کنه اما بینهایت سخته هم مثل احسان بودن هم مثل اون عمل نکردن
طی یک تصادف سولماز خانوم احسان در دوران عقد تصادف میکنه نخاعش اسیب میبینه و پدرومادرش رو توی اون تصادف از دست میده 40روز تو کما بوده و بعد از اون تا2سال نمیتونسته حرف بزنه البته الان میتونه و پاهاش فلج شدن دستهاش هم نمیتونه خوب کار کنه ولی احسان عاشقانه کنارش مونده و الان دارن در خوشبختی کامل خدارو شکر زندگی میکنن

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من اصلا در حد ی تاپیک و پست و این حرفا نمیشه در مورد چنین مساله ای نظر داد
مگه الکیه؟ بحث ی عمر زندگیه
الان من بیام اینجا غذامو خوردم سیر شاد و شنگولم بگم بلههههههههههه که میومدنم.کاملااااااااا معلومه!!!!! بعد فرداش اعصاب خورد باشه بیام بگم چشم دیدن هیچ دختری رو ندارم!!!!!
فقط باید توی شرایطش قرار بگیری....که البته امیدوارم این شرایط برای هیچکسی پیش نیاد که بلایی سر همسرش بیاد و اون بین دوراهی گیر کنه

ahmadra.2520

عضو جدید

اول چرا فک میکنید همه پسرای ایران خراب شدنو همشون فقط به لذت فک میکنن که تا یه نفر میبینید مث احسان شاخ در میارید?
دوم حتی ازین بدترم بود من بودم میموندم کسی که ایمان داره کسی که معرفت حالیشه پای همه چی وای میسه خیلی پسر هستن مث احسان که با همه وجود پای زنو زندگیشون وایسادن

Sent from my HTC One S using Tapatalk

ببین شما تا تو موقعیت قرار نگیری محاله حس و حال اون طرف رو درک کنی،
شوخی نیست طرف زن میگیره که غیر از نیاز های جنسی و عاطفی نیاز های عادی زندگی مثل غذا پختن و شستن و تربیت فرزند و ... هم برطرف کنه
ایا شما میتونی از تمام نیاز هات دست بکشی و فقط نیاز های یکی دیگه رو براورده کنی؟ این اقا احسان لگن میبره زیر خانومش دستشویی کنه و بقیه جاها پوشکش میکنه
میتونی فکرشو کنی چند سااال این کار شب و روزت باشه؟؟؟؟
مردای ایرانی خوبن ولی زود جا میزنن همه میگن اره منم بودم پاش میموندم ولی بعد از مدتی سست میشه

ahmadra.2520

عضو جدید

ببین شما تا تو موقعیت قرار نگیری محاله حس و حال اون طرف رو درک کنی،
شوخی نیست طرف زن میگیره که غیر از نیاز های جنسی و عاطفی نیاز های عادی زندگی مثل غذا پختن و شستن و تربیت فرزند و ... هم برطرف کنه
ایا شما میتونی از تمام نیاز هات دست بکشی و فقط نیاز های یکی دیگه رو براورده کنی؟ این اقا احسان لگن میبره زیر خانومش دستشویی کنه و بقیه جاها پوشکش میکنه
میتونی فکرشو کنی چند سااال این کار شب و روزت باشه؟؟؟؟
مردای ایرانی خوبن ولی زود جا میزنن همه میگن اره منم بودم پاش میموندم ولی بعد از مدتی سست میشه