پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

• در مورد معماري باشد

رای: 0 0.0%
  • در حد امكان در مورد كارهاي اجرايي باشد

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است.

تبسم

عضو جدید
بار مرده ی ساختمون کلا ثابت یا چون تغییراتش کمه ثابت در نظر گرفته میشه؟

تبسم

عضو جدید
رر بار گذاری استثنایی داریم: ترکیبی از بارهای عادی+اثر باد و بارهای عادی+زلزله بارهای عادی بار برف و رانش زمین و ایناست دیگه؟همون بار زنده؟

تبسم

عضو جدید
خوب ، وقتی صحبت از بار میشه ، در قسمت بار مرده ، وزن تنها عامل هستش . وزن ما انسان ها ( به شرط سلامت انشالله ) روی 2 پا قرار داره .
آقای مهندس اگه سالم نباشن چی؟

تبسم

عضو جدید
راستی میشه لطف کنین بگین تنش .........یعنی تنش و توضیح بدین چه چیزی باعث تنش میشه این تنش مجاز و..؟

تبسم

عضو جدید
:cry:
به DOOMAN عزیز تبریک میگم.
نوشین جان ما همه ازت ممنونیم شما ...................................................

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام نوشین عزیزم....
امیدوارم هر جا هستی موفق باشی! و زود زود برگردی ... ما همگی دلمون برات تنگ میشه! مارال هم همین طور ایشالا زودتر برگرده...
دومان عزیز از صمیم قلبم بهت تبریک می گم امیدوارم همیشه موفق باشی.

sheinis

عضو جدید
doomann عزیز بهت تبریک می گم امیدوارم موفق تر از همیشه باشی............نوشین خیلی بده که نیستی تازشم چرا انقدر خداحافظیت غمگینه ....:(.....منتظرت هستیم......موفق باشی ....doomann رو هم اذیت نمی کنیم;)

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: azam

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در ضمن دوستان مچ گير و منتقد چرا خودشون در قسمت طراحي لوگو ايده اي نميدن؟؟:razz:

من مچگیری نکردم فقط دیدم دقیقاً همون طرح که من چند وقت پیش از جایی save کرده بودم استفاده شده و بهتر دیدم که لوگوی نشریه تکراری نباشه!!!

اگر از انتقاد ونظر دیگران ناراحت میشید کارتون رو برای نقد نگذارید!!!

من هم دارم روی لوگو کار می کنم ولی هر وقت به نتیجه ی مطلوبی برسم اینجا میگذارمش!!!

در ضمن این لحن توهین آمیز اصلاً جالب نیست!

mojtaba_roshan

عضو جدید
سلامی دوباره
کسی درمورد دیتیل اجرایی استخر وجکوزی اطلاعاتی داره؟
ممنون میشم!

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ببخشید که اینجوری شد
من به صورت نیم حرفه ای لوگو طراحی می کنم
و این طرح رو مدتها پیش انجام دادم و اون رو برای فروش به سایت که در همین رابطه است ، اشتراک گذاشتم
از آنجایی که طرحهای بهتر ارایه شده بود پذیرفته نشد و به صورت ارشیو به مدیر سایت دادم تا شاید روزی روگاری .............
این مربوط به یک سال پیش و این موضوع رو کلا فراموش کردم تا اینکه موضوع طراحی لوگو لوتوس به میان امد و ادامه ماجرا

:warn::warn::warn: این لوگو به فروش رفته و استفاده از آن امکان پذیر نیست :warn::warn::warn:
من دارم بال در می آرم

:w33::w33::w33:

امیدوارم همینطور باشه که شما میگید، دوستان خوبی هم دارید که به راحتی حمایتتون می کنند، به هر حال موفق باشید ، قضاوت باشه با بقیه!

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من انقدام جدي كار نكردم:D
خوب راستش ديوار اتاق من گچ بود (خونه فسيل دانشجويي!!)
اول طرحامو با يه مداد كمرنگ كشيدم بعدشم با رنگ روغن و قلم مو رنگش كردم (بيچاره صاحب خونه!)
البته شما اينكارو نكنيد! بهتره از رنگ مخصوص نقاشي ديوار استفاده كنيد اينجوري هم تميز مي مونه هم پاك نميشه;)

کار من رو دیوار اتاقم خوب از آب در اومد
شما که با قلمو کار کردین رنگاتون 1 دست شده آیا؟;)
منتظر راهنماییهای شما هستم:que::smile:

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
امیدوارم تونسته باشم خوب توضیح بدم
متوجه منظورم که شدی؟
هان؟;)

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدوارم همینطور باشه که شما میگید، دوستان خوبی هم دارید که به راحتی حمایتتون می کنند، به هر حال موفق باشید ، قضاوت باشه با بقیه!
عزيزم ما به اين دليل حمايت مي كنيم چون مبناي كار رو اعتماد قرار مي ديم...خواهشا اين بحث ديگه ادامه پيدا نكنه..........:warn::warn::warn:...همگي موفق باشيد

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول سلام...خيلي خوبه كه هميشه مديراي لايقي وجود دارن تا بتونن جايگزيزني براي مديران قبلي باشن...نوشين جون انتخابت عالي بود...نري ديگه پشت سرتم نگاه نكنيا...خيلي چيزا ازت ياد گرفتم...اميدوارم هر جا كه هستي خدا باهات باشه و موفق باشي هميشه ي هميشه:cry::cry:...دلمون واست تنگ مي شه.......
دومان جان تبريك مي گم بهت خيلي زياد...واقعا مديريت برازندته...ايشالا موفق باشي هميشه در ادامه ي كارت...تالار معماري هميشه مديران لايقي داشته و خواهد داشت...افتخار مي كنيم كه مديريت تالار معماري رو قبول كردي...تنهات نمي ذاريم:w17::w30:

• Like
با اینکه من خیلی خیلی تازه واردم و لی تا جایی که می شد پست ها ی تالار معماری رو خوندم..
و واقعا از ته دل شما تشکر می کنم...
و به آقای دومان هم تبریک می گم...
امیدوارم که همگی شاد و پیروز و توانا باشید...:thumbsup2:

• Like

mahya_hgh

عضو جدید
خانه معمار

خانه معمار

سلام دوستان
کسی میدونه خانه معمار که کلاس های کارشناسی ارشد برگزار میکنه دقیقا کجاست؟!؟

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوباره بعد از مدتها.......
دوستان عزيز من چند ماه پيش يه پلان طراحي کردم که البته عکسهاي ماکتش رو هم تو بخش ماکت گذاشته بودم و حالا خود پلان رو ميزارم لطفا نظراتتون رو بدين تا تو کاراي بعدي لحاظ کنم . اندازه پلان هم 17 در 10 يا 11 متر هست.
البته سعي کردم که پلان شبيه حرف M باشه و نمي دونم تا چه حد موفق بودم.
البته يادم رفته که راندو و مبلمان کنم . ايشالا تا چند روز آينده مبله ميکنم ميزارم تو همينجا.

کدخدا

مدیر بازنشسته
تبریک و تقدیر

تبریک و تقدیر

نوشین جان بابت روزایی که بودی و ما نبودیم ممنون من خیلی وقت نیست اینجام ولی وظیفه دونستم ازت تشکر کنم به خاطر لحظات هر چند کوتاهی که با هم بودیم.
dooman جان به شما هم تبریک میگم ان شالله که همیشه موفق باشی.

• Like

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا دلمون گرفت مخصوصا با اون آواتار جدید و محل سکونت جدید:cry::cry:
:crying::crying::crying::crying::crying2::crying2::crying2:
نوشین؟؟؟؟؟/:w05::w05:

• Like

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نوشین جان مدیر محبوبی بودی و به بهترین شکل تالارو هدایت میکردی. من یکی که خیلی دوستت داشتم.و امیدوارم باز هم ببینیمت تو تالار. البته دومان عزیز هم اخیرا کارای خیلی خیلی مفیدی برامون انجام دادن. حالا که مدیر هم شدن و مطمئنا کارشون هم سنگین تر شده.
دومان جان میتونی روی کمک همه ی ما حساب کنی.
موفق باشی.

• Like
خانه معمار رو سرچ کن توی اینترنت فکر کنم داشته باشه...
البته فکر کنم یادم نمیاد...
اما خانه ی عمران هم بد نیست... ;)
موفق باشی

solmaz-1

عضو جدید
احتمالا خانه معمار همین آموزشگاه جنت آباده.............که مدرسشم استاد آذریه

arezoo_arch

عضو جدید
نوشین جان، امیدوارم هر کجا که هستی موفق باشی.
قطعا دومان هم مثل تو به خوبی از پس این کار برمیاد.;)

• Like
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا