پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

• در مورد معماري باشد

رای: 0 0.0%
  • در حد امكان در مورد كارهاي اجرايي باشد

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Hosein Kian

عضو جدید
راستش اول دبیرستان من گفتم میخوام برم معماری(هنرستان)مامان بابام گفتن نه برو ریاضی دخترم ضرر نمیکنی(دروغ میگفتن دوست داشتم جلوتر باشم)من هم حرف گوش کن:w05:رفتم ریاضی.
موقع انتخاب رشته مشاورم گفت برو هر رشته شهری که دوست داری بنویس بیار.مامانم گفت شهرستان ننویس من دوست ندارم بری شهرستان من باز هم گفتم چشم.خلاصه اینکه کل انتخابهای من شد سه تا:w17:
در آخر هم سراسری معماری قبول نشدم.جوابا که اومد من نشستم گریه کردن:w04:.بابام گفت سراسری رو بیخیال برو آزاد:w14::w14:خلاصه اینکه من بعد از چهرسال به آرزوم رسیدم و الان هم حتی یه سر سوزن هم پشیمون نیستم.فقط به هرکی که معماری خونده گیر میدم چیکار کردی دستت قوی شد:w05:همش دنبال بیشتر فهمیدنم.وقتی میبینم پایینتر از بقیه است کارام خودمو میکشم تا به اونا برسم.خلاصه اینکه همه ی زندگیم شده طراحی نقاشی و رقابت(همه ی اونایی که دوسشون دارم).
به هرکس که میرسم میگم نرو معماری(بذار رقیب بازار کار کم شه خوب:w17:)مخصوصا اونایی که میدونم معماری یکی از هزار رشته ایه که میپسندن:confused:بهشون میگم که سختیاش خیلی بیشتر از اونیه که شنیدن و اونا هم پشیمون میشن:w11:

عجب داستانی بود...

ELAHE.R

عضو جدید
راستش اول دبیرستان من گفتم میخوام برم معماری(هنرستان)مامان بابام گفتن نه برو ریاضی دخترم ضرر نمیکنی(دروغ میگفتن دوست داشتم جلوتر باشم)من هم حرف گوش کن:w05:رفتم ریاضی.
موقع انتخاب رشته مشاورم گفت برو هر رشته شهری که دوست داری بنویس بیار.مامانم گفت شهرستان ننویس من دوست ندارم بری شهرستان من باز هم گفتم چشم.خلاصه اینکه کل انتخابهای من شد سه تا:w17:
در آخر هم سراسری معماری قبول نشدم.جوابا که اومد من نشستم گریه کردن:w04:.بابام گفت سراسری رو بیخیال برو آزاد:w14::w14:خلاصه اینکه من بعد از چهرسال به آرزوم رسیدم و الان هم حتی یه سر سوزن هم پشیمون نیستم.فقط به هرکی که معماری خونده گیر میدم چیکار کردی دستت قوی شد:w05:همش دنبال بیشتر فهمیدنم.وقتی میبینم پایینتر از بقیه است کارام خودمو میکشم تا به اونا برسم.خلاصه اینکه همه ی زندگیم شده طراحی نقاشی و رقابت(همه ی اونایی که دوسشون دارم).
به هرکس که میرسم میگم نرو معماری(بذار رقیب بازار کار کم شه خوب:w17:)مخصوصا اونایی که میدونم معماری یکی از هزار رشته ایه که میپسندن:confused:بهشون میگم که سختیاش خیلی بیشتر از اونیه که شنیدن و اونا هم پشیمون میشن:w11:
منیره جون نمیدونم این حرفا راجع به رقیبو جدی گفتی یانه:que:ولی من خودم با اینکه دست قوی ندارم ولی احساس میکنم هرچی آدمای موفق بیشتری توی این رشته میبینم انگیزم برای کار کردن بیشتر میشه ÷س من به همه این رشته رو توصیه میکنم تا در کنار اونا یه رقابت سالم بکنیم و همینم شده دو تا از دوستام مشتاق این رشته شدن و انشا الله امسال وارد این رشته میشن:gol:

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
منیره جون نمیدونم این حرفا راجع به رقیبو جدی گفتی یانه:que:ولی من خودم با اینکه دست قوی ندارم ولی احساس میکنم هرچی آدمای موفق بیشتری توی این رشته میبینم انگیزم برای کار کردن بیشتر میشه ÷س من به همه این رشته رو توصیه میکنم تا در کنار اونا یه رقابت سالم بکنیم و همینم شده دو تا از دوستام مشتاق این رشته شدن و انشا الله امسال وارد این رشته میشن:gol:

راجع به رقیب شوخی کردم ولی واقعا به کسایی که رشته ی معماری رو خوب نمیشناسن میگم نیاین.چون کم میارن.من خودم دوستای زیادی توی رشته ی معماری پیدا کردم که به خاطر اطلاعات غلط امسال تغییر رشته میدن و خوب این یعنی درست نیست که یک سال از عمرشون رو با تعریفهای الکی تلف کنیم.
نه گفتن به اونا شرایط خاص داره.یکیش اینکه اونا خیلی مطمئن نباشن به نظرم علاقه ی واقعی مهمترین قسمت رشته ی معماریه.حتی بالاتر از استعداد و خلاقیت.اگه علاقه نباشه طرف جا میزنه هر چه قدر هم که استعداد داشته باشه مهم نیست.اینو تجربه بهم ثابت کرده عزیزم.:w11:

simafrj

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من رشته ام رو خودم انتخاب کردم که مهندسی منابع طبیعی- محیط زیست است
با علاقه خوندم طوری که دوره دانشجویی هم کار پیدا کردم و هم درس خوندم وترم 7 یعنی این سال درسم رو تموم کردم و الان راضیم
هر کسی این رشته رو بخونه باید با طبیعت انس بگیره
به نظر من اگه علاقه نباشه امکان نداره آدم موفق بشه
آرزوی موفقیت برای همه عزیزان دارم

farvahar_665

عضو جدید
سلام:gol:
من اول رشتم منابع طبیعی بود ، دوسش نداشتم ، 2 سال خوندمش ، حالا ازش بدم نمیاد اما عشقم کامپیوتره ، برای همین اومدم کامپیوتر
سخته اما هرچی باشه عشقمه
هرچه قدرم سخت باشه ادامش میدم
به نظر من آدم باید دنبال عشقش بره چون هر کاری کنی بازم چشمت دنبالشه

sia0000

عضو جدید
بافندگي
نساجي

زود بازده نيست الان هم كه دونباله بنگاههاي زود بازده هستن

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با رشته م زندگی میکنم واسم مثل نفس کشیدنه! همون طور که واسه نفس کشیدن لازم نیست فکر کنی برا معمار بودن و معماری کردن نیاز نیست فکر کنی! غیر ارادیه واسم! همه چیو از زاویه معماری میبینم
در کل بهش بد جور عادت کردم چه تلخ باشه چه شیرین مثل خود زندگی

ELAHE.R

عضو جدید
من با رشته م زندگی میکنم واسم مثل نفس کشیدنه! همون طور که واسه نفس کشیدن لازم نیست فکر کنی برا معمار بودن و معماری کردن نیاز نیست فکر کنی! غیر ارادیه واسم! همه چیو از زاویه معماری میبینم
در کل بهش بد جور عادت کردم چه تلخ باشه چه شیرین مثل خود زندگی
منم بد جوری عاشق رشتمم ولی هنوز به اون حدی نرسیدم که مثل نفس کشیدن بدون فکر انجامش بدم خدا کنه هم اون طوری نشم چون میترسم بی جنبه باشم هم دیگه قدرشو ندونم هم قاطی کنم نفس کشیدنمم یادم بره:biggrin:

ss_72523

عضو جدید
بهترینم زنگ زد سر کارم گذاشت
حرف زدیم خندیدیم خوش گذشت
دلم هواشو کرد:love:
از یه طرفم کلافم کارام تموم نشده
دارم میمیرم زیادم وقت ندارم :cry:
خداجون دوستدارم
هوامو داشته باش:gol:

fatikhanom

عضو جدید
سلام
من دتایل زیاد دارم
ولی تازه واردم
بلد نیستم چجوری میتونم بذارم بقیه استفاده کنن
:(

farvahar_665

عضو جدید
بهترینم زنگ زد سر کارم گذاشت
حرف زدیم خندیدیم خوش گذشت
دلم هواشو کرد:love:
از یه طرفم کلافم کارام تموم نشده
دارم میمیرم زیادم وقت ندارم :cry:
خداجون دوستدارم
هوامو داشته باش:gol:

با خوندن متنت یهو اشکام سرازیر شد
آخه یکیو داشتم که همه کسم بود
هوارتا دوسش داشتم
همه کسش بودم
آخه دلم خیلی هواشو کرده
خدا ببخشم ، قول دادام دیگه اسمشو نیارم

بچه های معماری ببخشید پا برهنه پریدم وسط:gol:

آخرین ویرایش:

mrre

عضو جدید
سلام به شما که تازه می خوای به معماری بیای من خودم ترم یک رو به بدبختی امتحان دادم هنوز نتایجم نیامده در مورد این رشته بگم که بیخوابی های زیادی باید بکشیاین رشته نصبت به رشته های فنی دیگه کار خارج از کلاس زیاد داره استاد سر کلاس فقط تدریس میکنه وباید خودت توی خونه تمرین کنی هر درسش بخوای بری سر کلاس باید کلی کار باخودت ببری از ماکت گرفته تا پلان و طراحی وغیره ولی ولی ولی لذت وشوق و محبتی که توی کارگاه یا اتیلیه معماریهست توی هیچ رشته دیگه ای نیست

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه خسته نباشید
منم عاشق رشته م هستم خیلی زیاد ولی یه مشکل بزرگ دارم...کاردانیم 17 روز دیگه کنکور دارم...دعا کنید براممم

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:gol:
سلام اين تايپكو مينويسم چون خيلي هم براي خودم پيش اومده هم براي دوستام
تاحالا شده به خودت بگي ا......ه اينم رشته بود من انتخاب كردم؟:(
تاحالا شده وسط راه ببريو به فكر تغيير رشته بيفتي؟:confused:
اصلا بگو ببينم با عشق وارد اين رشته شدي يا از سر اجبار؟:D
اگه يكيرو ببيني كه داره از اين رشته ميره چي كار مي كني ؟بهش مي گي اي ول كار درست و تو ميكني يا ازش ميخواي بيشتر فكر كنه و تجديد نظر كنه؟:que:
خوشحال ميشم تو اين بحث شركت كنين چون واسه من كه اول راهم خيلي اين سوالات پيش اومده
من خودم با عشق اومدم اين رشته يعني اگه معماري قبول نميشدم قيد دانشگاه و امسال مي زدم ويه سال ديگه مي خوندم اما با اين حال خيلي وقتا كم ميارم با خودم فكر مي كنم واي به حال اونايي كه به زور اومدن:cry:
سلام.من از وقتي كه سال اول دبيرستان بودم براي خودم رشته معماري رو انتخاب كرده بودم .چون خيلي بهش علاقه داشتم.چون شاگرد زرنگي بودم خانواده اصرار داشتن كه برم رشته رياضي ولي من قبول نميكردم و دوست داشتم از سال بعد تو هنرستان تو رشته معماري درس بخونم .وقتي هم كه رفتم پرونده ام رو از دبيرستان بگيرم و ببرم هنرستان .مدير دبيرستان اصرار داشت رشته رياضي برم ولي من كار خودم رو كردمو رفتم معماري.
اولاش خيلي برام سخت بود تكاليف زياد ميدادن. يادم مياد ترسيم مقطع رو با چه زحمتي فهميدم.خلاصه اينكه معماري رشته ييچيده ايه;):)

art90

عضو جدید
سلام اين تايپكو مينويسم چون خيلي هم براي خودم پيش اومده هم براي دوستام
تاحالا شده به خودت بگي ا......ه اينم رشته بود من انتخاب كردم؟:(
تاحالا شده وسط راه ببريو به فكر تغيير رشته بيفتي؟:confused:
اصلا بگو ببينم با عشق وارد اين رشته شدي يا از سر اجبار؟:D
اگه يكيرو ببيني كه داره از اين رشته ميره چي كار مي كني ؟بهش مي گي اي ول كار درست و تو ميكني يا ازش ميخواي بيشتر فكر كنه و تجديد نظر كنه؟:que:
خوشحال ميشم تو اين بحث شركت كنين چون واسه من كه اول راهم خيلي اين سوالات پيش اومده
من خودم با عشق اومدم اين رشته يعني اگه معماري قبول نميشدم قيد دانشگاه و امسال مي زدم ويه سال ديگه مي خوندم اما با اين حال خيلي وقتا كم ميارم با خودم فكر مي كنم واي به حال اونايي كه به زور اومدن:cry:[/q
سلام.منم ترم 2م . خيلي موقع ها اين سوالا رو از خودم مي پرسم ومخصوصا وقتي موقع ماكت سازي به مشكل مي خورم.ولي بعدش دوباره پشيمون ميشم.چون به نظرم معماري رشته ي چند بعديه .يعني آدم بهمه ي جنبه هاي زندگيش توجه مي كنه.كلي هم تجربش زياد مي شه. من با اينكه عاشق رياضي بودم مي دونستم معماري رياضي آنچناني نداره رشته ي اولم معماريو انتخاب كردم چون معماري هم خيلي دوست داشتم و بي خيال رياضي شدم.به نظرم ما بخاطر اين اوايل پشيمون ميشيم كه اطلاعي از معماري نداريم.اصلا نمي دونيم معماري چيه.معماري هم با همه ي رشته ها فرق داره.كاشكي يه جوري بچه ها رو تو مدرسه با معماري آشنا ميكردن تا بچه هايي كه وارد معماري ميشن خودشون را آماده كنن و يه دفعه متل من روز اول دانشكاه شوكه نشن آخه روز اول به ما گفتن با كاغذ و مداد و 4 تا cd گاري درست كنيم من اون موقع باورم نمي شد كه بايد گاري درست كنيم فكر كردم بچه ها دستمون انداختن:D.بعد از كلاس پشيمون شدم كه چا معماريو انتخاب كردم :mad:ولي هر چي معماري جلوتر ميره بهت ميشه و اميدوارم بهتر بشه:smile:

silviya

عضو جدید
سلام دوست عزيز:gol:
منم ترم 2 هستم و بدون داشتن علاقه وارد اين رسته شدم ولى به هر كس كه بخواد تغيير رشته بده توصيه مى كنم اين كارو نكنه حيفه كه 1 سال از عمرشو از دست بده
اصلا مى دونى چيه عزيزم خيلى ها توو اران نمى تونن اون رشته اى كه دوس دارن و بخونن:cry:كاريش نميشه كرد

melodi753

عضو جدید
سلام
من رشتم تجربي بود اما چون علاقه شديدي به نقاشي و هنر داشتم تصميم گرفتم بيام معماري و انتخاب رشته ازادمو فقط معماري زدم اما كارداني قبول شدم و با تشويق خونواده اومدم ترم هاي اول يكي از اساتيدمون ميگفت معماري شب بيداريه و من الان كه دارم كارشناسي نا پيوسته ميخونم فهميدم كه واقعا شب بيداري داري و زحمت خدا كنه حداقل به يه جايي برسيم

shahkoorosh

عضو جدید
کاربر ممتاز
cad Impression ابتدا روی کد 2008 به صورت پلاگین خریدنی ارایه شد و بنا بود در 2009 جزء کد باشه . ولی هنوز خریدنیه و کمک میکنه که نوع رندر NPR (غیر واقعگرایانه) رو با کد و بدون فتوشاپ شبیه سازی کنید.
من به جای Image Modeler ابزار فتومچ اسکچاپو ترجیه میدم...بسیار ساده تره و اینهمه نقطه از آدم نمیخواد تا کالیبره بشه
متاسفانه نمیتونم نظری درمورد فتومچ اسکچاپ بدم چون اصلاً باهاش کار نکردم ولی از Impressionخیلی خوشم میاد

ELAHE.R

عضو جدید
سلام دوست عزيز:gol:
منم ترم 2 هستم و بدون داشتن علاقه وارد اين رسته شدم ولى به هر كس كه بخواد تغيير رشته بده توصيه مى كنم اين كارو نكنه حيفه كه 1 سال از عمرشو از دست بده
اصلا مى دونى چيه عزيزم خيلى ها توو اران نمى تونن اون رشته اى كه دوس دارن و بخونن:cry:كاريش نميشه كرد
ولي به نظر من هدر دادن عمر نيست مگه آدم چند بار عمر ميكنه اگه همين يه بارم بخواد بدون لذت بگذرونه فكر كنم خيلي بد باشه:gol:

ELAHE.R

عضو جدید
راجع به رقیب شوخی کردم ولی واقعا به کسایی که رشته ی معماری رو خوب نمیشناسن میگم نیاین.چون کم میارن.من خودم دوستای زیادی توی رشته ی معماری پیدا کردم که به خاطر اطلاعات غلط امسال تغییر رشته میدن و خوب این یعنی درست نیست که یک سال از عمرشون رو با تعریفهای الکی تلف کنیم.
نه گفتن به اونا شرایط خاص داره.یکیش اینکه اونا خیلی مطمئن نباشن به نظرم علاقه ی واقعی مهمترین قسمت رشته ی معماریه.حتی بالاتر از استعداد و خلاقیت.اگه علاقه نباشه طرف جا میزنه هر چه قدر هم که استعداد داشته باشه مهم نیست.اینو تجربه بهم ثابت کرده عزیزم.:w11:
من هم با نظرت موافقم عزيزم:w13:

ELAHE.R

عضو جدید
سلام به همه خسته نباشید
منم عاشق رشته م هستم خیلی زیاد ولی یه مشکل بزرگ دارم...کاردانیم 17 روز دیگه کنکور دارم...دعا کنید براممم
من برات دعا ميكنم ومطمينم كه موفق ميشي اگه به خودت ايمان داشته باشي منتظر خبراي خوبت هستم ;)
موفق باشي:gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا