پدر سمبل ایثار و مهربانی....پدرم روزت مبارک....

P a N a H

عضو جدید
کاربر ممتاز
پــــــــــــــــــــــــدرم

اکنون که روز توست

به تو فکر می کنم

و به اینکه چقدر برایم باارزش هستی

وبه تمام راهایی که پیمودی

تا زندگیم را متحول کنی....

پـــــــــــــــــــدرم روزت مــــــــــــــبارک

پدر عزیزم

ای ریشه درخت زند گانیم

روزت مبارک

پــــــــــــدر جـــــــــان

باش و با بودنت باعث بودن من باش

بابای عزیزم روزت مبارک

پدر جان ،

با یك دنیا شور و اشتیاق وضوی عشق می گیرم

و پیشانی بر خاك می گذارم و خداوند را شكر می كنم

كه فرزند انسان بزرگ و وارسته ای چون شما هستم.

پدر جان عاشقانه دوستت دارم و دستانت را میبوسم.

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
پدر جان ، با یک دنیا شور و اشتیاق وضوی عشق می گیرم
و پیشانی بر خاک می گذارم و خداوند را شکر می کنم
که فرزند انسان بزرگ و وارسته ای چون شما هستم.
پدر جان عاشقانه دوستت دارم و دستانت را میبوسم..

P a N a H

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرد یعنی کار و کار و کار و کار * یکسره در شیفت های بیشمار

مثل یک چیزی میان منگنه * روز و شب از هر طرف تحت فشار

مرد موجی است هی در حال دو * جان بر آرد تا برآرد انتظار

او خودش همواره در تولید پول * لیک فرزند و عیالش پول خوار

با چه عشقی دائما در چرخشند * گرد شهد جیب او زنبور وار

چون که آخر شب به منزل می رسد * خسته اما با لبانی خنده بار

جای چای و یک خدا قوت به او * می شود صد لیست در پیشش قطار

از کتاب و دفتر و خودکار ، تا * اسفناج و پرتقال و زهرمار

آن یکی می خواهد از او شهریه * این یکی هم کفش و کیفی مارک دار

هر چه می گوید که جیبم خالی است * هر چه می گوید ندارم ، ای هوار

نعره می آید : "به ما مربوط نیست * ما مگر گفتیم ماها را بیار"

مرد یعنی آن که با پول و پله * می شود در خانه ، صاحب اعتبار

مرد یعنی سکته ، یعنی سی سی یو * ختم مطلب ، مرد یعنی جان نثار

خلقتش اصلا به این خاطر بود * تا درآرد روزگار از وی دمار

aria_a

عضو جدید
پدرمان دوســــــــــ
ـــــــ
ــــ
ـ
ــــــــــتتت داریم

aria_a

عضو جدید
بابای مهربان خیلی عاشــــــ
ـــــــــــــ
ــــــــ
ـــــقتیم

aria_a

عضو جدید
هر چــــــ
ــــــی میگی از پـــــــ
ــ
ـــــــدر بگو

aria_a

عضو جدید
پدر روزتــــــــــــــــــ
زــــــــــــــیبااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

P a N a H

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردی یعنی اینکه :

بار بیشتری در زندگی برداری

تحمل بیشتری به خرج بدی

بی چشمداشت غمخوار دیگران باشی

بیشتر از همه محبت کنی

و کمتر از همه توقع داشته باشی

سخته نه !؟

اگر این خصوصیات رو داری

چه مرد باشی و چه زن ،

صمیمانه روزت مبارک ...

aria_a

عضو جدید
مردی یعنی اینکه :

بار بیشتری در زندگی برداری

تحمل بیشتری به خرج بدی

بی چشمداشت غمخوار دیگران باشی

بیشتر از همه محبت کنی

و کمتر از همه توقع داشته باشی

سخته نه !؟

اگر این خصوصیات رو داری

چه مرد باشی و چه زن ،

صمیمانه روزت مبارک ...

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
بگذار مردم بگویند دیوانه است. یک روز چند اسکناس تا نخورده بر می دارم می گذارم کف دست یک مرد دوره گرد تا بیاید دم در خانه ی قدیمی کودکی هایت، اسفند دور سرت بچرخاند و برگردد. خودم هم از دور ورد می خوانم و فوت می کنم به سمت آسمانت. دست من نیست. اصلاً تو بگو خرافاتی. من می گویم عاقبت چشم می خوری با این همه قشنگی. تو زیبایی، اما نه از آن زیبایی هایی که آدم بخواهد مثلاً عکس تو زمینه ی موبایلش باشد یا صفحه ی اصلی لپ تاپش. این ها برای نگه داشتن تو خیلی کوچک اند. تو درست در مرکز قلب من ثبت شده ای، اینجا. تو زیبایی. تو به اندازه ی گرمایی که در هر سلام گفتنت، به اندازه ی شیرینی لبخندی که همیشه با خودت داری و به اندازه ی آن همه مهربانی که جا سازی کرده ای در چشم هایت، قشنگ جلوه می کنی، خیلی قشنگ. حتی با این همه چین و چروکی که در پیشانی ات داری. همه باید بفهمند پدر ها از یک جایی به بعد پادشاه رویا های دختر هایشان هستند. حالا تو بگو هزار شاهزاده ی سوار بر اسب سفید ردیف شده اند، باشد، مهم نیست. مهم تویی پدر

aria_a

عضو جدید
بگذار مردم بگویند دیوانه است. یک روز چند اسکناس تا نخورده بر می دارم می گذارم کف دست یک مرد دوره گرد تا بیاید دم در خانه ی قدیمی کودکی هایت، اسفند دور سرت بچرخاند و برگردد. خودم هم از دور ورد می خوانم و فوت می کنم به سمت آسمانت. دست من نیست. اصلاً تو بگو خرافاتی. من می گویم عاقبت چشم می خوری با این همه قشنگی. تو زیبایی، اما نه از آن زیبایی هایی که آدم بخواهد مثلاً عکس تو زمینه ی موبایلش باشد یا صفحه ی اصلی لپ تاپش. این ها برای نگه داشتن تو خیلی کوچک اند. تو درست در مرکز قلب من ثبت شده ای، اینجا. تو زیبایی. تو به اندازه ی گرمایی که در هر سلام گفتنت، به اندازه ی شیرینی لبخندی که همیشه با خودت داری و به اندازه ی آن همه مهربانی که جا سازی کرده ای در چشم هایت، قشنگ جلوه می کنی، خیلی قشنگ. حتی با این همه چین و چروکی که در پیشانی ات داری. همه باید بفهمند پدر ها از یک جایی به بعد پادشاه رویا های دختر هایشان هستند. حالا تو بگو هزار شاهزاده ی سوار بر اسب سفید ردیف شده اند، باشد، مهم نیست. مهم تویی پدر
باز این دیوونه اومد

P a N a H

عضو جدید
کاربر ممتاز

زیبا بود:w27:

mohammad azizi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ای تکیه گاه محکم من، ای پدر جان / ای ابر بارنده ی مهر و لطف و احسان ای نام زیبایت همیشه اعتبارم / خدمت به تو در همه حال، هست افتخارم . . .

پدر روزت مبارک

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز

عالی...