پایان نامه فلوئنت... لطفا راهنمایی کنید

minota

عضو جدید
سلام دوستان.
رشته من طراحی شهریه و برای پایان نامه می خوام از نرم افزار فلوئنت به منظور بررسی رفتار الاینده ها استفاده کنم. این نرم افزار مربوط به رشته مکانیکه و کاربرد آن در شهرسازی کمی متفاوت میشه از آنجاییکه تاکنون با این نرم افزار کار نکردم. از دوستان کسی می تونه راهنماییم کنه؟

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان.
رشته من طراحی شهریه و برای پایان نامه می خوام از نرم افزار فلوئنت به منظور بررسی رفتار الاینده ها استفاده کنم. این نرم افزار مربوط به رشته مکانیکه و کاربرد آن در شهرسازی کمی متفاوت میشه از آنجاییکه تاکنون با این نرم افزار کار نکردم. از دوستان کسی می تونه راهنماییم کنه؟

سلام..
کتاب آموزش فلوئنت تالیف گلشاهی فر رو حتما بخرید و مطالعه کنید.....برای ابتدای کار خوبه..... و با نرم افزار با کمک کتاب کار کنید.. ..کتابهای دینامیک سیالات محاسباتی می تونه کمکتون کنه ....هر وقت دچار مشکل شدی میتونی به لینک زیر بری و سوالتو بپرسی:

[h=1]تاپيك مرجع و آموزش نرم افزار Fluent[/h]
سوالی بود در خدمتم

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان.

اینم بگم با توجه به این که رشتتون معماری هست و میخواین پایان فلوئنت کار کنین، کار سختی رو درپیش دارین...
البته غیر ممکن نیست....

بالا