پادشاه فصل ها پاییز ! مگه نه........ خیلی حس خوبی تو پاییز دارم ! شما چطور؟

sara-afshar777

عضو جدید
صدای قدمهای خش خش مانند پاییز بوی قشنگ ماه مهر شور وهیاهوی بچه ها که تو فضا می پیچه کم کم داره میاد :smile:
می تونی حسش کنی ؟
دوستش داری ؟
راستی پاییز واقعا غم انگیزه ؟
من که هوس کردم برم سراغ ترانه غروب پاییز سیاوش قمیشی ........ پنجره باز و غروب پاییز
یادش بخیر وقتی که بچه بودیم این روزا داشتیم کم کم خودمو واسه مدرسه آماه می کردیم
جلد کردن کتابهای نو - کیف نو - مانتو نو و........
وااااااااای خداجون چرا بزرگمون کردی ؟ مگه اون روزا چه عیبی داشت .... هان

امروز تو هوای بارونی بی خیال سرما خوردگی شدم رفتم زیر بارون ... کلی خیس شدم
هنوز بوی بارون از بن موهام میاد چقدر این بو رو دوست دارم چقدر تازه شدم بارون تن رو نمی شوره ............. روح آدمو می شوره .....

باغ بی برگی که می گوید که زیبا نیست ....... داستان از میوه های سر به گردون سای اینک خفته در تابوت پست خاک می گوید

راستش یاد آن شرلی هم افتادم جزیره پرنس ادوارد و گرین گیبلز و.........

قایقش در دل امواج خروشان و بلند گر که گشت بازیچه خشم دریا .. اما ....... چشم امید به هو سو افکند تا ببیند کسی نیست پیدا ....... تا که از او بپرسد راه روشن فردا ... آن بانوی روشن دل شیلات !
آه .. ای روزگار لعنتی با او چه کرده ای ..... با آن بلند همت آکنده از غرور .... با آنکه بود چشم هایش پر ز چشمه نور ..... با آن بانوی روشن دل شیلات !

a_m68 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم خیلی دوست دارم
هم پاییز رو هم بوی بارونو هم دلخوشی های بچگی رو وقتی به ماه مهر نزدیک میشدیم، هم این شعر اخوان رو:love::w16::w05:
مرسیییییییی بابت متن قشنگت،به خاطر یاد آوری کردن اتفاقای خوب زندگی که کم کم دارن فراموش میشن :gol::w30:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم پاییزو خیلی دوست دارم ....
اما پاییزای شهر ما خیلی دلگیره....بارون بارون بارون..همین الان نمیدونی چه رعدو برق هایی میاددددددددددددددد:surprised: سیل !
بارون قشنگه اما سیل اذیت میکنه دیگه...

SerpentoR

عضو جدید
کاربر ممتاز
پاییز از لحاظ رنگ نارنجی خیلی قشنگه ولی حس شروع شدن دوباره مدرسه ها و خیس شدن پاچه شلوار و این مسایل یکم عذاب اوره

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی جالب بود موضوع تاپیک. واقعاً پادشاه فصلهاست پاییز .... من عاشق پاییزم یه غم خاصی داره