يادش بخير اون روزا (هي روزگار چه زود گذشت)

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز

M_ranjbar.82

عضو جدید
روز جهانی پرتاب بالش

روز جهانی پرتاب بالش

پنج سالی است که هفتم آوریل روز جهانی "پرتاب بالش" نام گذاری شده که روز بسیار مفرحی برای مردم بیش از ۱۰ کشور دنیا از جمله آمریکا، انگلستان، هلند، استرالیا، مالزی، مجارستان، بلغارستان، برزیل و… است.

به گزارش برترین ها؛ در این روز کسانی که علاقمند هستند در نقاط معینی از شهر گرد هم می‌آیند و با بالش‌هایی که معمولا با پر قو پر شده است به کتک زدن یکدیگر می‌پردازند.

هرچند وسیله‌ای که برای مبارزه استفاده می‌شود خطرناک نیست اما در اطراف محل برگزاری اورژانس و گروه پزشکی حضور دارند تا بتوانند از مصدومین احتمالی مراقبت به عمل آورند.

پیش بینی شده است هرساله به تعداد کشورهای شرکت کننده در این مراسم افزوده شود.

در روز پرتاب بالش که از سال ۲۰۰۸ جشن گرفته می‌شود، میادین شهر پُر از پرهای بالش می گردد.

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وااااااااااااااااااااااااااااااای...داداشی دمت گرم...مرسی ازت...بیاد قدیما افتادم

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وااااااااااااااااای یادش بخیر چقدر تیله بازی میکردیم...اون توپه هم خیلی باحال بود..اگه تو سرت میخورد خیلی درد میومد ولی لذت داشت

Girlicious

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای وای تیله با اون ادامسای لاویز کلکسیونشو داشتم

Girlicious

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای که چقدر پیر شدم مال زمان تیرکمون شاهم فکر کنم

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
مرسي داداش واقعا يادش بخير
يادش به خير چقدر قديما ميتيكمان ميديديم :D

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
بچه بودیم یادش بخیر....دلامون این قدر سیاه نبود.....
بچه بودیم با یه اتاری دستی میرفتیم توی اسمونا....بچه بودیم حسود نبودیم....بچه بودیم کاری به کار کسی نداشتیم....بچه بودیم....کاش همون بچه بودیم....

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بچه بودیم یادش بخیر....دلامون این قدر سیاه نبود.....
بچه بودیم با یه اتاری دستی میرفتیم توی اسمونا....بچه بودیم حسود نبودیم....بچه بودیم کاری به کار کسی نداشتیم....بچه بودیم....کاش همون بچه بودیم....

انصافا درست ميگي
هي يادش بخير مهندس جان

botany

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون شهاب جان خیلی خاطره انگیز بودن...واقعا یاد قدیما بخیر
من چندتا از اون تیله ها دارم...:d عکس دومی رو دیدم صدای میکرو اومد تو گوشم...:cry: