ویندوز دیر بالا میاد

mina alvandy

عضو جدید
سلام
من ویندوز xpنصب کردم بعد 2 تا user account ساختم ولی سرعت سیستم اومده پایین موقع بالا اومدن ویندوز 10 دقیقه طول می کشه یعنی 10 دقیقه موس بدون حرکت می مونه بعد که میره رو scrin serverموس و تکون می دم user ` میاد رو صفحه و پسورد می خواد یکی از user ها رو پاک کردم ولی فایده نداشت می شه بگین چیکار باید بکنم:que:

vahid2007

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من ویندوز xpنصب کردم بعد 2 تا user account ساختم ولی سرعت سیستم اومده پایین موقع بالا اومدن ویندوز 10 دقیقه طول می کشه یعنی 10 دقیقه موس بدون حرکت می مونه بعد که میره رو scrin serverموس و تکون می دم user ` میاد رو صفحه و پسورد می خواد یکی از user ها رو پاک کردم ولی فایده نداشت می شه بگین چیکار باید بکنم:que:

دوباره نصبش کن شاید درایت کامل فورمت نشده

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
به ساخت يوزر ربطي نداره
احتمل اول وجود ويروس
احتمال دوم وجود دوتا آنتي ويروس نصب شده يا بيشتر با هم
احتمال سوم آسيب ديدن بعشي فايلهاي اساسي به دليل نصب يك برنامه

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
احتمال زياد ويروسيه. درايوتو فرمت كن. بعد از نصب ويندوز اولين كار نصب يه آنتي ويروس خوب، آژديتش و اسكن كل سيستمته.
اميدوارم حال سيستمت بياد سر جاش:)

linux_0011

عضو جدید
یکی از دلایل دیر بالا اومدنه ویندوز بر میگرده به تعداد بالای برنامه هایی که نصبه. زمانیکه برنامه زیاد نصب هست برای اینکه همشون فعال بشن زمان بیشتری صرف میشه. اما راه حل این مشکل اینه که شما از گزینه run تایپ کنید msconfig. با زدن این نام پنجره ای باز میشه که توی منو گزینه ای با نام start up داره از اونجا میتونی تعیین کنی که هنگام شروع به کار ویندوز کدام برنامه ها فعال بشن. به برنامه هایی که همراه ویندوز هست دست نزن و بقیه برنامه هارو هرکدوما دوست نداشتی تیکشو بردار.
یکی دیگه از دلایل دیر بالا اومدن ویندوز اینه که احتمالا سیستمت ویروسی شده. همیشه انتی ویروس و انتی اسپای روی سیتمت نصب داشته باش.

Elias.F

عضو جدید
همونطوري كه بقيه دوستان هم گفتن مشكل از ويروسه و ويندوزت خراب شده
بايد ويندوز عوض كني و بعد از اون بدون اين كه سراغ هيچ كاري با كامپيوترت بري ، اونو ويروس كشي كني.
براي ويروس كشي هم كه تاحالا چندين بار گفتم ، نبايد درايو ها و فلش مموري هاتو باز كني
حتي ممكنه يكي از cd هايي كه استفاده ميكني ويروسي باشه.

ضمنا نصب نرم افزار نمي تونه سرعت رو به اين شكل بگيره.

ailintallagol

عضو جدید
سلام خدمت دوستان

من ويتدوز 7 دارم يكي دو روزه به بدبختي بالا مياد چكارش كنم ؟
انتي ويروس ندارم فقط امنيتي مايكروسافته كه اونم اپديت نميشه لطفا راهنماييم كنيد
با سپاس

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام خدمت دوستان

من ويتدوز 7 دارم يكي دو روزه به بدبختي بالا مياد چكارش كنم ؟
انتي ويروس ندارم فقط امنيتي مايكروسافته كه اونم اپديت نميشه لطفا راهنماييم كنيد
با سپاس
با سلام،
در قسمت جست و جوی منوی Start تایپ کنید: msconfig
بعد به تب Startup برید و تیک برنامه هایی که نیاز نیست تا همراه ویندوز اجرا بشن، مثل آفیس و ... رو بردارید و OK کنید و سیستم رو ریستارت کنید ببینید بهتر می شه یا نه! اگه تیک تمام گزینه ها رو هم بردارید مشکلی پیش نمیاد!
اگه حل نشد، با شروع به کار ویندوز، Task manager رو هم با زدن هم زمان Ctrl+Alt+Del باز کنید و ببینید کدوم Process، بیشترین مقدار CPU رو مصرف می کنه و کل مصرف CPU چقدره!
ضمناً بهتره مشخصات سیستم تون رو هم بفرمایید!