وقیحانه ترین سوء استفاده از کودکان + تصاوير شرم آور

magnet

عضو جدید

معرکه گیری .
نان خوردن با اشک بچه ها .
وقیحانه ترین نوع سوءاستفاده از کودکان کار ، هر چند نمی شود حتی به این رفتار "کار" گفت.

منبع

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
حیوان هم این کار رو وحشیانه رو نمی کنه

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی ها تو شناسنامه درسته اسمشون حیوون نیست و تو توضیحات شناسنامشون ننوشته که این شخص حیوان میباشد
ولی اینجا ها شناسایی میشن

masisabz

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط او حیوان نیست، مردمی که به تماشای این صحنه ها اعتراض نمیکنن، کسانی بدتر از او میباشند!

آیا این اتفاق در ایران افتاده، جلوی چشمان تیزبین عدالت گستران جامعه، که اجازه کوچکترین مخالفت را با ... نمیدهند؟!!!!!!!!!! یعنی کار قانون تنها دستگیری فعالان ..... است؟

به چهره کودک نگاه کنید! او درآینده چه کار خواهد کرد؟

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسم خودمون رو هم گذاشتیم اشرف مخلوقات :exclaim::cry::(
نمیدونم چطور سازمان بهزیستی این چیزا رو نمیبینه . . .

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل یکی دوتا نیست که
طرف در آمریکا با سگ ازدواج رسمی کرده تا شنیدم دلم توآتیشه.

لطفا ربطش رو با این تاپیک بگید !

فقط او حیوان نیست، مردمی که به تماشای این صحنه ها اعتراض نمیکنن، کسانی بدتر از او میباشند!

آیا این اتفاق در ایران افتاده، جلوی چشمان تیزبین عدالت گستران جامعه، که اجازه کوچکترین مخالفت را با ... نمیدهند؟!!!!!!!!!! یعنی کار قانون تنها دستگیری فعالان ..... است؟

به چهره کودک نگاه کنید! او درآینده چه کار خواهد کرد؟

دقیقا تا تقاضا نباشه عرضه هم نیست
اگر کسی تماشا نکنه این اتفاق نمی افته که بابای معتادش .....

anjam.vazife

عضو جدید
میخواسته بگه دست بچه هه محکم بوده یا ماشینه سبک بوده یا خودش عقل کل که تونسته ماشینو از رو دست بچه رد کنه البته درد نداره من خودم پام زیر چرخ ماشین مونده البته زیرش پارچه نبود اندازه یه سوزن زدن درد داشت البته این کار این مثل اعتیاده همیشه هم معتاد مقصر نیست جامعه و خانواده و فرهنگ (بهتره گوش کنی تو هنگام این نمایش چه جمله هل و کلماتی رو برا جلب مردم بکار میبرن من خودم برا کنجکاوی شاهد این جور صحنه بودم یه بار )قالب باعث بوجد اومدن این صحنه ها میشه مثل بیکاری و .... معتاد یه بیماره و میتونه ترک کنه تو مراکز ترک اعتیاد و این هم مثل یه معتاد میمونه و چارش فقط ایجاد اشتغال و تفریح و خرافه زدایی هست .
با لعنت فرستادن هم نه گناه اون سنگین میشه نه این مسایل جمع میشه .....

gole ziba

عضو جدید
:cry:الهی بمیییررررم. تورو خدت این چیزا رو نذار دوستم. نزدیک امتحاناست. همینجوری امادگیه گریه رو داررررریم. خیلی ناراحت کننده بود.:cry: اما مرسی

anjam.vazife

عضو جدید
مطمئنی؟ ولی شکل و قیافه بچه اینو نشون نمیده :razz:
احتمالا برا جلب تماشاگرا بوده ممکنه به اون بچه یاد داده که الکی درد بکشه ممکنه هم برا اون سن هم یه خورده بیشتر از دردی باشه که من داشتم ... در کل کار درستی نیست چه درد داشته باشه چه نداشته باشه اصلا این طور پول در آوردن نادرسته حالا این مدی باشه یا مار در بیاره و کلی جملات مذهبی که نقظه ضعف مردم هست دل مردومو برا پول دادن بدست بیارن ..

شمشاد

عضو جدید
يعني تو اين مملكت هيچ قانوني نيست كه از اين طفل معصوم حمايت كنه ؟
پس فانون گذاراي ما يا مردن يا بايد برن بميرن با ديدن اين صخنه ها

زر خانیم

عضو جدید
میخواسته بگه دست بچه هه محکم بوده یا ماشینه سبک بوده یا خودش عقل کل که تونسته ماشینو از رو دست بچه رد کنه البته درد نداره من خودم پام زیر چرخ ماشین مونده البته زیرش پارچه نبود اندازه یه سوزن زدن درد داشت البته این کار این مثل اعتیاده همیشه هم معتاد مقصر نیست جامعه و خانواده و فرهنگ (بهتره گوش کنی تو هنگام این نمایش چه جمله هل و کلماتی رو برا جلب مردم بکار میبرن من خودم برا کنجکاوی شاهد این جور صحنه بودم یه بار )قالب باعث بوجد اومدن این صحنه ها میشه مثل بیکاری و .... معتاد یه بیماره و میتونه ترک کنه تو مراکز ترک اعتیاد و این هم مثل یه معتاد میمونه و چارش فقط ایجاد اشتغال و تفریح و خرافه زدایی هست .
با لعنت فرستادن هم نه گناه اون سنگین میشه نه این مسایل جمع میشه .....

کی میگه درد نداره
از روی پای من یه بار چرخ ماشین رد شد 2 هفته نمیتونتم راه برم

anjam.vazife

عضو جدید
کی میگه درد نداره
از روی پای من یه بار چرخ ماشین رد شد 2 هفته نمیتونتم راه برم

لابد ماشین شما بزرگتر بوده
البته حتما ساییده شده یا زیر پات صاف نبوده وگر نه نباید درد میگرفته شایدن طرف یه طیکاف کشیده رو پات

bahram3

عضو جدید
کاربر ممتاز
دراینکه کار بسسسسسیار وحشیانه ایه شکی نیست...اما بچه داره با عواطف مردم بازی میکنه...از اون هفت خطاست....بزرگ بشه چی میشه؟؟؟

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شاید پدر وفرزند باشن دارن پول درمیارن بدبختی شاخ ودم نداره داره؟
اینام دارن نون درمیارن
خدا هیچ بشری رو ندارو فقیر نکنه

esmikhani.m

عضو جدید
دقیقا تا تقاضا نباشه عرضه هم نیست
اگر کسی تماشا نکنه این اتفاق نمی افته که بابای معتادش .....[/QUOTE]

دقیقا ............
ما همون آدمایی هستیم که تو میدون کاج وایستاده بودیم فیلم میگرفتیم اون بد بختم تو خون غلط میزد...
ما همون آدمایی هستیم که برای اعدام تو ملا عام همدیگرو هل میدیم تا جلوتر وایستیم....رفتارهای اجتماعی به جامعه یه سیکل هستش و کاملا مرتبط با هم
این رفتارها مال قرون وسطای اروپاست..اونا به این نتیجه رسیدن که عقب موندن تلاش کردن برای درست شدن ما با ادعا های پوچ الکی به اینجا رسیدیم...
همه میگن اگر ما اونجا بودیم..اگر....اگر....
ولی من حاضرم قول بدم نهایت کاری که انجام داده میشد یه سر تکون دادن و رد شدنه.....
ما بودیم ولی الان هیچی نیستیم...
بیشتر از اینم باز نمیکنم تا به روحیات چرند ناسیونال مازوخیستیه کسیم بر نخوره