وقتی دانش آموز بودید چند بار از معلم کتک خوردین؟

alilogan

عضو جدید
ابتدایی وراهنمایی بدجور کتکم زدن...........ولی دبیرستان جبران کردم یه معلمو کتک زدم ....3 ماه اخراج شدم.......

baran256016

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه من آرومم ........اما موتورم اگه روشن بشه ............همه رو می خندونم ...............تو کلاسا فقط می خندم ................شیطونی تا حالا که نکردم................:D
:smile:
منم ارشد دیگه نمیشه شیطنت کرد ولی کارشناسی بد شیطنت میکردم.... خخخخ یادش بخیر حتی بند کفشای یکی از پسرای کلاسو هم به هم گره زدم...خخخخخخ،

sahar alone

عضو جدید
کاربر ممتاز
واییییییییییی خدا خیلی ی چی میگم ی چی میشنویی خیلی شر بودم هر روز بابای بنده خدام از دست من مدرسه بود بگما وقتی دبستان بودم رفتم راهنمایی اروم شدم

hanane1

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی دانش آموز بودید چند بار از معلم کتک خوردین؟
کلا بچه ی شیطون وشری بودم و هسم هیشوقتم کتک نخوردم..
اگه منو میزدن کتک میخوردن :D
تازه یبارم معلم حرفه و فنو از کلاس انداختم بیرون کسیم جرات نداشت بهم چیزی بگه
:cool:

...ANTY...

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از معلم کتک نخوردم البته خیلی شیطون بودما ولی چون درسم خوب بود بهم گیر نمیدادن . . .
ولی یه بار از ناظم کتک خوردم!!!
اونم کی؟؟؟ روز اول مدرسه کلاس اول ابتدایی!!!
حالا بگو سر چی؟؟؟ من و همسایمون همسن بودیم تو یه کلاس افتاده بودیم اون قدش یه ذره کوتاه بود بعد اون جلو داشتن سرود میخوندن بهم گفت پری منو بلند کن هیچی نمیبینم! منم با تمام توان (!) بلندش کردم مثلا که ببینه اون جلو چه خبره!!! حالا ناظم اومد و تقققققق یکی خوابوند تو گوشم!!!! اصن از اون وقت از هر چی ناظم بود بدم میومد مخصوصا دبیرستان تا شعاع 1 کیلومتری ناظما دیده نمیشدم از بس شکل و قیافه م غلط انداز بود!!!!!

mahaya67

عضو جدید
درسم خوب بود ولی 2بار تو دبستان کتک خوردم اونم بخاطر شیطنت .یه بارم تو راهنمایی یه چی پرت کردم خورد تو سر معلممون :دی بردنم دفتر از شانس من همون موقع داشتن نمره انضباط هارو وارد میکردن نمرمو کردن 15 :cool:
یعنی یه کارنامه پر از 19 و 20 اونوقت یه 15 اون وسط بود ،یعنی 10 مین دیرتر شیطنت کرده بودم نمرم وارد شده بود