وبلاگ دانشجویان مهندسی برق دانشگاه علوم و تحقیقات فارس

soltanimehr66

عضو جدید
thank you so much

thank you so much

salam doste aziz
ba inke nemishnasamet vali mamnonam ke az in veblog khoshet omade
age mikhay email bezan ta biay to jame ma

salahshur

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نام خدا
با همراهی و مشورت با چند تن از بچه های برق دانشگاه تصمیم گرفتیم این وبلاگ رو بزنیم البته به کمک کردن و کمک گرفتن ، نبود اطلاع رسانی خوب ، نبود پژوهش تو دانشگاه ، ارائه مقالات و جزوات روز هم فکر می کردیم اما نه آنقدر ها
ما قصد داریم در اینجا طی یک سیستم نظام مند جزوات،مقالات و پژوهشهای دانشجویان برق ، اخبار اساتید و دانشگاه رو برای بهبود سطح آگاهی خودمون و شما راه اندازی کنیم و برای این کار به کمک شما نیاز داریم
مهندسی برق دانشگاه علوم و تحقیقات فارس
الان 2ماه از تولد وبلاگ ما میگذره خوشحالم از اینکه تونستیم مقداری از اهدافی رو که براش برنامه ریختیم بدست بیاریم:gol:

• Like
واکنش ها: sh85

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من هم از این وبلاگ دیدن کردم کار خوبی بود چندتا هم پیشنهاد داشتم یکی این که هر جزوه ای که می ذارین حتما اسم استاد و کتاب مرجعش و بنویسید بعد اگر هم هر بخش و جدا بذارین خیلی سرسعتر دانلود می شه
در ضمن از تمام کسانی هم که زحمت کشیدن و این جزوه ها و مقالات جالب و گذاشتن خیلی تشکر می کنم
خسته نباشید;)

salahshur

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان عزیز
راستش اعضای تیم elec-fsr (سلطانی مهر،مسعودیان،موذن)قصد دارن برای بهبود بلاگ از دوستانی از دانشگاه در گرایش های الکترونیک،مخابرات و کنترل که تمایل به همکاری دارن دعوت میشه به جمع ما بپیوندن. راستش من نه قصد تبلیغ دارم،نه شعار نه چیز دیگه. ما 3 نفر هممون قدرتی هستیم بخاطر همین سایر گرایش ها کمرنگ تر در بلاگ به نظر میرسن در حالی که ما قصد کردیم این برای همه دانشجو ها باشه.خیلی از اوقات ماهم درگیر کارهای خودمون میشیم که به این نتیجه رسیدیم برای یه بلاگ پویا نیاز به افراد بیشتری داریم.
از کلیه دوستان علاقه مند دعوت به همکاری میشه ،نیازی به دونستن اسم آقا یا خانوم نیست اما بهتره خودشون زیر مطالبی که میزنن اسمشون باشه اما برای عضویت اسم مهم نیست.شرایط علاقه و دانشجوی دانشگاه بودن هست و ذر صورتی که ما این دو شرط در کسی ببینیم user pass رو در اختیارش میذاریم

لطفا اگر دوستی دارید که میتونه توی این مکان(elec-fsr) برای سایر دوستان دانشجوش کمک کنه اطلاع بدید که با ما تماس بگیره
موفق و پیروز باشید

• Like
واکنش ها: sh85

mahsa.sh

عضو جدید
تورو خدا یکی جواب منو بده
من میخوام برنامه سازی بر دارم
کدوم استاد بهتر درس میده و راحت تر امتحان میگیره؟
اقتصاد
بهمنی
شریف زاده

تازه وارد

عضو جدید
امار رو با کی بر دارم؟
اسکندری
زارع

تورو خدا یکی جواب منو بده
من میخوام برنامه سازی بر دارم
کدوم استاد بهتر درس میده و راحت تر امتحان میگیره؟
اقتصاد
بهمنی
شریف زاده

سلام

mahsa.sh سوالای بالا رو در ( با کدوم استادا بگیرم؟ ) بپرسید این جوری زودتر به جواب می رسید ...:cool:

بالا