واقعا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخ گفتی....
منم که تا الان هر چی سوال علمی پرسیدم کسی جواب نداده....
واقعا جای تاسفه...
برای نمونه خواهشا کامپیوتریای عزیز یه نگاهی به این لینک بندازن:
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...-خرید-و-فروش-در-یک-فروشگاه-(مهندسی-نرم-افزار)
الان مطمئنم تا یه قرن دیگه کسی جوابمو نمیده!

rzha

عضو جدید
سلام
من اوایل فکر می کردم که اینجا همه مهندس !!
دیدم راه رو اشتباه اومدم !
البته وضعیت تالار ما داره بهتر میشه .
ولی یه عده آدم تو اینجا مریضن.
ببخشید رک میگما به نمونه هاش برخوردم نه یکی و دوتا به چندین نمونه !
دنبال دوست بازی هستن .
اینکه تا یه دختری یه خورده آواتارش رنگو لعاب دارمیشه ! یه عکس خوشکل میزاره ، ملت سریع میرن بهش پیغام دوستی میدن !
بعدش براش شماره میفرستن و.....
آخه یکی نیست به اینا بگه آهای آقای مهندس ، تو که داری درس میخونی ، قرار جامعه رو بسازی ، اینجا هم اومدی که بار علمیت زیاد بشه این .... خوریا چیه (از همه دوستان معذرت میخوام ، طرف صحبتم معلومه ، هستند مهندسین باوقاری که دوستی با اینان برام افتخاره )
این موضوع رو چند وقت پیش چند نفر بهم گفتن.
راستیتش حالم بهم خورد .
از این ادم های وس باز که تو هر قشری هستند .
از نظر علمی هم ، که مشخصه ! طرف میاد دنبال پروژه آمدس با ویرایش کامل ، اسمش براش بنویسیم .
ببخشید دل پر بود از بچه های باشگاه .
واقعا چه دل پری:biggrin:
ولی من پروژه اماده نمیخواستما.
آره کاملا باهات موافقم

rzha

عضو جدید
متاسفانه سیاست باشگاه و مدیران ارشد باشگاه بر اساس علم و علم مداری نیست.وبیشتر به دنبال جذب کاربر بیشتر و جذب پست های بیشتر برایگرفتن تبلیغات و درآمد هست.سطح علمی تالارها به شدت پایین اومده درحد صفر هست ولی ماشاالله تادلت بخاد تاپیک های عکس و تفریح و گفتگوی آزاد که 90 درصدش اسپم هست.انتظار علمی داشتن از این باشگاه به نظر من اشتباه هست.
اما من اوایلی که عضو باشگاه شدم به امید کمک بچه ها عضو شدم

rzha

عضو جدید
اخ گفتی....
واقعا جای تاسفه...
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...-خرید-و-فروش-در-یک-فروشگاه-(مهندسی-نرم-افزار)
آره عزیزم تو هم مثل خودمی:biggrin:

ابوریحان

اخراجی موقت
اخ گفتی....
واقعا جای تاسفه...
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/382107-سیستم-خرید-و-فروش-در-یک-فروشگاه-(مهندسی-نرم-افزار)
مدیران دنبال سر و سامان دادن به وضع علمی باشگاه نیستن و فقط دنبال پ.. هستند و تبلیغات گرفتن.

ابوریحان

اخراجی موقت
من خودم یکی از کسانی بئدم که سعی کردم مقداری سطح علمی تالار کامپیوتر سر و سامان بگیره ولی بعد مدتی من رو اخراج کردن.
حالا هم نام کاربریمو با 4000 پست بهم نمیدن

uraniburg

عضو جدید
من که هر کمکی از دستم بربیاد انجام میدم
و تا حالا هم هر وقت کمک خواستم دوستان لطف داشتن
در ضمن توقع ندارین که زنگ تفریح بار علمی داشته باشه؟!

ابوریحان

اخراجی موقت
گفتگوی آزاد و زنگ تفریح بار علمی داشته باشه مشکلی داره//؟

rzha

عضو جدید
من خودم یکی از کسانی بئدم که سعی کردم مقداری سطح علمی تالار کامپیوتر سر و سامان بگیره ولی بعد مدتی من رو اخراج کردن.
حالا هم نام کاربریمو با 4000 پست بهم نمیدن
میگم یه تازه وارد چرا اینقدر به باشگاه آشناست.
واسه چی اخراج شدین؟؟؟؟؟

rzha

عضو جدید
چه اشکال داره زنگ تفریح هم بار علمی داشته باشه.
آخه دوستان فقط تو زنگ تفریح چرخ میزنن

ابوریحان

اخراجی موقت
میگم یه تازه وارد چرا اینقدر به باشگاه آشناست.
واسه چی اخراج شدین؟؟؟؟؟

تازه وارد کیه؟کاربر ممتاز تالار کامپیوتر

این فعالیت های من تو باشگاس.4636 پست و 1678 امتیاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/191761-یادگیری-برنامه-نویسی

www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/207653-آموزش-برنامه-نویسی-VB-net-(بررسی-سئوالات-و-مشکلات)

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ش-برنامه-نویسی-VB-NET-(برنامه-های-پيشرفت-کار)

ابوریحان

اخراجی موقت
باشه اینکارو میکنم به نظرتون رسیدگی میشه؟؟؟؟؟

شما وظیفه تو انجام بده.چیزی که درسته انجام بده.رسیدگی میکنن یا نه به عهده ی خودشونه.
از یکی از مدیرای ارشد بخواه که تاپیکت رو منتقل کنن.

rzha

عضو جدید
تازه وارد کیه؟کاربر ممتاز تالار کامپیوتر

این فعالیت های من تو باشگاس.4636 پست و 1678 امتیاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/191761-%DB%8C%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C

www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/207653-آموزش-برنامه-نویسی-VB-net-(بررسی-سئوالات-و-مشکلات)

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ش-برنامه-نویسی-VB-NET-(برنامه-های-پيشرفت-کار)
ببخشید من که نمیدونستم

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/22784-پردازش-تصوير-با-مطلب-(قسمت2)?p=4888480&highlight=#post4888480

شما مدیر تالار رباتیک هم هستین دیگه؟؟؟؟؟؟؟
من این سوال رو سه ماه پیش تو تالار رباتیک پرسیدم اما هنوز که هنوزه پاسخی دریافت نکردم.
چرا؟؟؟؟؟؟؟
آره من اصلا زیاد به تالار کامپیوتر سر نمیزنم.
یه بار اومدم اما تو قسمت پرسش و پاسخ وقسمت های علمی زیاد خبری نبود هر کسی که مهارتی داره میاد که به بقیه کمک کنه اما من مهارت زیادی در خودم نمیبینم. بازم اگه بتونم کمک کنم سعی میکنم که کوتاهی نکنم

عزیزم درسته من مدیر اون تالار هم هستم اما شما هم دقت نکردید به بخش هایی که باید پست بدید. پردازش تصویر که کمی هم جزء بخش های کاری من حساب میشه مربوط به شاخه هوش هست، شما این سئوال را در تالار هوش یا متلب باید مطرح می کردید. اگر هر چیزی رو در تالار مناسب مطرح کنید مشکلی پیش نخواهد آمد :gol:
در ضمن اگر همه مثل شما فکر کنند که تخصصی ندارند و همچنین فقط به دنبال جواب سئوالشون باشند پس چه کسی باید جوابگوی بقیه باشه؟!!!!
ممنون بابت تاپیکت :gol:

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا چرا به سوال های علمی در باشگاه پاسخ داده نمیشود؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا دلیلی که شما عضو باشگاه شدین چیه؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا تاپیک هایی مثل "نطرتو درمورد آواتار نفر قبل بگو"و"ایا دوست پسر داشتی؟"و"دوست داری نفرقبلی همسرت باشه یا نه؟"و... بسیار طرفدار دارن اما تاپیک های علمی......
چرا تو باشگاه از هر کی سوال علمی و درسی بپرسی دست به سرت میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟
آخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:cry:

نه اتفاقا من خودم علوه بر فعالیت توو تاپیکای تفریحی،توو تاپیکای علمی هم تا اون جایکه بتونم فعالیت دارم.
اگه کسی هم ازم سوالی بپرسه در حد توان جوابشو میدم.
ولی خب چون من ترم بالای نیستم و خیلی تخصصی وارد رشته م نشدم،نمیتونم توو خیلی از مباحث تخصصی نظر بدم بخاطر همین حضورم اون جا ها کمتر حس میشه... .
دلیل دیگه ش هم اینه که من از سر درس که بلند میشم واسه رفع خستگی و چه بسا اندکی تفریح میام نت.
اگه بخوام اینجا هم فعالیت درسی داشته باشم خستگی م در نمیره.:D
واسه همین بیشتر موارد فعالیت من جنبه تفریح داره.
این نظر من بود... .

SOHAJ

عضو جدید
واقعا عجب چیزی گفتی به خدا یک اینکه بلدنیستن میترسن یه چیزی بگن درست نباشه
یه مساله دیگه دیدی چه جوری امتیاز میدن واسه یه مساله درسی که مربوط به رشته باشه خدتو بکشی ده امتیاز ولی غیره درسی باشه چرتو پرت و این حرفا میبینی فقط یه صفحه تشکر این تاپیک هست که یه چیز در مورد سینماست که همم امتیاز دادن فقط 33 تا خط تشکر داره این یعنی چی یه بنده خدایی خودش رو داره تو باشگاه برا بچه ها میکشه تا یه مطلب هم شده به اطلاعات بچها اضافه کنه حالا خیلی تشکر کنن 3تا خط خوب اینجا باشگاه مهندسین نه فیسبوک

ابوریحان

اخراجی موقت
واقعا عجب چیزی گفتی به خدا یک اینکه بلدنیستن میترسن یه چیزی بگن درست نباشه
یه مساله دیگه دیدی چه جوری امتیاز میدن واسه یه مساله درسی که مربوط به رشته باشه خدتو بکشی ده امتیاز ولی غیره درسی باشه چرتو پرت و این حرفا میبینی فقط یه صفحه تشکر این تاپیک هست که یه چیز در مورد سینماست که همم امتیاز دادن فقط 33 تا خط تشکر داره این یعنی چی یه بنده خدایی خودش رو داره تو باشگاه برا بچه ها میکشه تا یه مطلب هم شده به اطلاعات بچها اضافه کنه حالا خیلی تشکر کنن 3تا خط خوب اینجا باشگاه مهندسین نه فیسبوک
سیاست باشگاه اینه.در پست های قبلی اینو کامل توضیح دادم.

SOHAJ

عضو جدید
بار علمی خود باشگاه خیلی خوبه مخصوصا معماری اونم بخاطر تاینکه مدیرانش خوب تلاش میکنند مثل مهندس صدیق و مهندس احسان واقعا هر تاپیک درسی که بخوام به راحتی میتونم تو تاپیک های این عزیزان پیدا کنم اما این کم لطفی دوستانه که هیچ وقتی برای اینجور مسائل نمیزارن و حتی این بندگان خدا هم به سطوح اومدن

ESPEranza

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیزم اینجا همه دوستان و مهندسان اگه سوالی باشه پاسخ می دن 
البته اگر در حد توان علمی شون باشه ... یا اگر هم نتونن با معرفی سایت های مربوط ، کتاب ، و غیره راهنمایی می کنن ....
زکات علم ، نشر و آموختن آن به دیگران است ..