واقعا ساليد بهتره يا كتيا ؟؟؟؟؟

48055

عضو جدید
فرق ساليد با كتيا چيه؟؟؟؟
كتيا كاملا مهندسي است و تمام نيازهاي يه مهندس چه طراحي و صنايعي و ماشينكاري و ... در اون هست و خيلي محيط هاي وسيعي داره . ولي كار با اون نصبت به ساليد خيلي سختتر هست
اما ساليد خيلي كاربر پسند است و ياد گيري اون راحت تنها بدي اون به نظر من نصب ماژول هاش به صورت جدا هست . ولي واقعا اون هم وسيعه . بايد اينو بگم كه هر دو براي DS هستند و به ساليد . كتياي كوچك ميگن.
تو ايران صنايع هاي كوچيك بيشتر با ساليد كار ميكنن .

Prof.Eng

متخصص نرم افزار کتیا
ترا بخدا بس کنید!!!! :cry: اینقدر نرم افزارها را مقایسه نکنید.
نرم افزار خیلی مهم نیست. همه نرم افزارها ابزار هستند مهم نحوه بکارگیری آنهاست.

آخرین ویرایش:

Null

عضو جدید
دوست عزیز این بحث از زمانی که تو یه رشته یا یک کار یا یک زبان تعداد نرم افزارها از 1 بیشتر بشه شروع میشه و تا آخر دنیا ادامه داره !!!
سالید خیلی خوش دسته و قدرت کافی برای انجام هر کاری توی طراحی رو داره ولی کتیا خیلی وسیعتره و فراموش نکن هردوشون مال یه شرکتن
از من میشنوی سالید رو یاد بگیر هم راهته هم شیرین و هم سریعه!
اگر دیدی نیازت رو برطرف نکرد کتیا یاد بگیر که خیلی سریع میتونی یادش بگیری بخاطر تشابهش به سالید
ولی فکر نکنم سالید چیزی برات کم بزاره
من که عاشق سالیدورکم!!!!!

smmoosavian

عضو جدید
دوست عزیز این بحث از زمانی که تو یه رشته یا یک کار یا یک زبان تعداد نرم افزارها از 1 بیشتر بشه شروع میشه و تا آخر دنیا ادامه داره !!!
سالید خیلی خوش دسته و قدرت کافی برای انجام هر کاری توی طراحی رو داره ولی کتیا خیلی وسیعتره و فراموش نکن هردوشون مال یه شرکتن
از من میشنوی سالید رو یاد بگیر هم راهته هم شیرین و هم سریعه!
اگر دیدی نیازت رو برطرف نکرد کتیا یاد بگیر که خیلی سریع میتونی یادش بگیری بخاطر تشابهش به سالید
ولی فکر نکنم سالید چیزی برات کم بزاره
من که عاشق سالیدورکم!!!!!

شما که عاشق سالیدورکس هستی چرا کارهات رو ارائه نمی دی ؟
بیا تو مسابقه ما شرکت کن ، ما تصمیم گرفتیم سالید رو هم تو مسابقه راه بدیم
ولی شرط می بندم وقتی ما کارهامون رو ارائه دادیم به کتیا علاقه مند می شی !!

به نظر من برای کارهای مهندسی باید نرم افزارهای مختلف رو به کار گرفت و از هر کدوم
به اندازه ظرفیت اون استفاده کرد .

لینک :
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=184627