هنرنمایی با شونه تخم مرغ !

شادی_1

عضو جدید

mpanter2001

عضو جدید
خوب بگو دیگه ما که جزو اخراجیا هستیم....:cry:

رفتم تو نخ اون خرسا، قضیه تخم مرغا یادم رفت ولی فکر کنم که آقایه با اون آتیش پاره ، تو این خونه قرار داشتن که خانومه سر رسیده.
اگه عکس چارمو نگاه کنی ، میبینی که خانومه عجب بد موقع رسیده :wallbash:و زبون آقاهه رو کشیده بیرون. ( نمی تونست دیرتر بیاد؟؟؟؟)
باز نگی کدوم عکسو میگما؟؟؟؟؟؟؟؟ چاقو دم دستمه، به من رحم کن و مطلب رو بگیر.

شادی_1

عضو جدید
رفتم تو نخ اون خرسا، قضیه تخم مرغا یادم رفت ولی فکر کنم که آقایه با اون آتیش پاره ، تو این خونه قرار داشتن که خانومه سر رسیده.
اگه عکس چارمو نگاه کنی ، میبینی که خانومه عجب بد موقع رسیده :wallbash:و زبون آقاهه رو کشیده بیرون. ( نمی تونست دیرتر بیاد؟؟؟؟)
باز نگی کدوم عکسو میگما؟؟؟؟؟؟؟؟ چاقو دم دستمه، به من رحم کن و مطلب رو بگیر.
هییییییییی عجبببببببب خرس خائنییییییییییییییییییی

mpanter2001

عضو جدید
هییییییییی عجبببببببب خرس خائنییییییییییییییییییی

خیانت کجا بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فقط نظراتشون نزدیک هم بود. یه ذره هم واصلشون!
داشتن تبادل نظر میکردن. چون می خواستن در گرمای زمین نقش نداشته باشن ( با صحبت کردن، مولکول هوا به جنبش در میادو تا اخرشو بخونید) از نمای نزدیک با هم مباحثه می کردن. همین. خیانت!!!!!!!!!!

شادی_1

عضو جدید
خیانت کجا بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فقط نظراتشون نزدیک هم بود. یه ذره هم واصلشون!
داشتن تبادل نظر میکردن. چون می خواستن در گرمای زمین نقش نداشته باشن ( با صحبت کردن، مولکول هوا به جنبش در میادو تا اخرشو بخونید) از نمای نزدیک با هم مباحثه می کردن. همین. خیانت!!!!!!!!!!

لاپوشونی میکنی دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟هاااااااااان

mpanter2001

عضو جدید
هیییییییییی مغز منم داره ارور میده همه رو جا به جا مینویسی..........
بد کاری میکنم بازدیدکنندهای تاپیکتو بالا میبرم؟ من 1 تاپیک زدم اصلا کسی نیومد تو:crying:
اینجوری هر کس خاست از قضیه خرسه سر در بیاره باید تو 7 8 تا تاپیک بره. به این میگن مدیریت نوین:D
تازه رئیس هم رد ما رو گم میکنه و نمیتونه نکته غیر اخلاقی رو بگیره:lol:
اماده سکانس آخر باش چون دارم از خواب می ترکم:confused:

شادی_1

عضو جدید
بد کاری میکنم بازدیدکنندهای تاپیکتو بالا میبرم؟ من 1 تاپیک زدم اصلا کسی نیومد تو:crying:
اینجوری هر کس خاست از قضیه خرسه سر در بیاره باید تو 7 8 تا تاپیک بره. به این میگن مدیریت نوین:D
تازه رئیس هم رد ما رو گم میکنه و نمیتونه نکته غیر اخلاقی رو بگیره:lol:
اماده سکانس آخر باش چون دارم از خواب می ترکم:confused:

هیییییییییییییییییییییی....میگم مخی نگو نه.....باهوششششششششش....آماده هستم.....