همخوانی کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه میشه چند تا نمونه کار کامل بزارین تا از رو اونا تمرین کنیم...
من خیلی میترسسسسسسسسسم:cry:
قبول نشم

ترس نداره که..سفید تحویل ندی بهت 10 درصد رو میدن..فقط کافیه یه چیزی بکشی
واسه ازاد مثل سراسری نیست که بارم بندی خاصی داشته باشه.سلیقه ای نمره میدن
ترس نداشته باش قبولی.دو تا تکمیل ظرفیت هم هست;)

mahfo

کاربر بیش فعال
سلام و خسته نباشید به همتون
ایشاالله که تاچند روز دیگه کنکور میدین و راحت میشین...اگه نتونستین بخونین نگران نباشین کنکور آزاد بیشترش اطلاعات عمومیه...یه کمم تاریخ اگه تونستین بخونین...اسکیسشم معمولا موضوعش المان و موزه و... اصلا استرس نداشته باشید.من خودم علوم تحقیقات تهران میخونم تقریبا 25 نفریم...تازه واحدهای خارج تهران بیشترم میگیرن...سعی کنید سوالات سالهای قبلو بخونید.تو آزاد خیلی سوال تکراری میدن...امیدوارم تک تکتون موفق باشید:)

Thearchi

عضو جدید
ایشاالله که تاچند روز دیگه کنکور میدین و راحت میشین...اگه نتونستین بخونین نگران نباشین کنکور آزاد بیشترش اطلاعات عمومیه...یه کمم تاریخ اگه تونستین بخونین...اسکیسشم معمولا موضوعش المان و موزه و... اصلا استرس نداشته باشید.من خودم علوم تحقیقات تهران میخونم تقریبا 25 نفریم...تازه واحدهای خارج تهران بیشترم میگیرن...سعی کنید سوالات سالهای قبلو بخونید.تو آزاد خیلی سوال تکراری میدن...امیدوارم تک تکتون موفق باشید:)

سلام
ممنون از لطفتون... میشه بگید درصدهای تؤریتون (هر کدوم ار مواد امتحانی ) و اسکیستون چند بوده؟
پارسال شرکت کردین؟

hamedkargar91

عضو جدید
lمنبع داره دیگه کتاب معماری معاصر غرب.... قبادیان.....صفحه ی 41 ...نوشته که انتونی گائودی پدر پست مدرنیسم

mahfo

کاربر بیش فعال
سلام
ممنون از لطفتون... میشه بگید درصدهای تؤریتون (هر کدوم ار مواد امتحانی ) و اسکیستون چند بوده؟
پارسال شرکت کردین؟

من تراز تیوریم 6700 بود با اسکیس شد 6200 و با اختلاف 1 نفر قبول نشدم.بعد امسال جز ممتازین بدون آزمون قبول شدم

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام مرسی بابت راهنمایی ودلگرمیتون.

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تراز تیوریم 6700 بود با اسکیس شد 6200 و با اختلاف 1 نفر قبول نشدم.بعد امسال جز ممتازین بدون آزمون قبول شدم

اره من یادمه..واقعا در حقت ظلم شد
ولی خوشحالم که اونجایی که میخواستی نشستی و الان داری درس میخونی.موفق باشی

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
تراز های پارسال با امسال قاعدتا خیلی متفاوت میشه...و نمیشه رو پارسال حساب کرد چون دو مرحله ای بوده.ولی امسال تک مرحله ای و تراز متفاوتی داره..
باید ببینیم امسال ظرفیت ها چقدره..خدا کنه بد شانسی به ما نخوره

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی معدلت چند بود که تونستی بدون کنکور پذیرش بشی؟؟میشه بگی چطوریه و چند نفر گرفتن؟؟؟اصلا رتبه هم داشت./اگه کارنامه هم ازقبولی بدون کنکورت داشتی که عالیه
منم معدلم تقریبا 18 میشه و جز 10 درصد برتر فارغ التحصیل های ورودی میشم.
مرسییییی:gol:

Thearchi

عضو جدید
تراز های پارسال با امسال قاعدتا خیلی متفاوت میشه...و نمیشه رو پارسال حساب کرد چون دو مرحله ای بوده.ولی امسال تک مرحله ای و تراز متفاوتی داره..
باید ببینیم امسال ظرفیت ها چقدره..خدا کنه بد شانسی به ما نخوره

یعنی میره بالاتر یا پایین تر؟
شما چرا پارسال قبول نشدی؟

آخرین ویرایش:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی میره بالاتر یا پایین تر؟

معلوم نیست که!!سیستم گزینش مشخص نیست!!
ببین چیزی که تا الان میدونیم اینه که کنکوری که میدیم در نهایت یه تراز نهایی داریم. و تو تمام دانشگاههایی که زدیم گزینش میشیم و جایی که قبول میشیم رو مشخص میکنه..
پارسال واقعا بد بود!!

zahra.2014

عضو جدید
تو این دو سه هفته باقیمانده پیشنهاد میدی چی بخونیم؟وچیکار کنیم؟

mahfo

کاربر بیش فعال
راستی معدلت چند بود که تونستی بدون کنکور پذیرش بشی؟؟میشه بگی چطوریه و چند نفر گرفتن؟؟؟اصلا رتبه هم داشت./اگه کارنامه هم ازقبولی بدون کنکورت داشتی که عالیه
منم معدلم تقریبا 18 میشه و جز 10 درصد برتر فارغ التحصیل های ورودی میشم.
مرسییییی:gol:
معدلم 18/50 بود فکنم 7 نفر بدون کنکور دانشگاه ما گرفته...معدلای 18 و خوردهایم تهران شمال اینا قبول شدن و بین 18 تا 17 کرج و...
فقط باید موقعی که دفترچه اومد واسه بدون آزمون ثبتنام کنی و حتما باید دانشگاه مدرک موقتتونو بفرسته تهران تا اونا بررسی کنن

p.yari

عضو جدید
سلام- دوستان عزیز خسته نباشید ، روز های آخر باقیمانده به کنکور رو طی میکنیم-امیدوارم همگی موفق باشید. یه فکری ذهنمو مشغول کرده - میخوام سر جلسه اسکیس کنکور آزاد آبرنگ مو با خودم ببرم که در مواقع لزوم به طور سریع ازش استفاده کنم 1- به نظرتون داورا میفهمن ؟ 2- چقدر خطر داره ؟ 3- آبرنگ از نوع سنپترزبورگ نوعی ابرنگ چرب وخشک با تونالیته بالا هست که من برای پرداز در کار های نگار گری استفاده میکنم- وچون خوراکی هم هست وشیمیایی نیست معمولا از آب دهانم( با عرض پوزش) به جای اب استفاده میکنم خیلی هم قدرت پوشانندیگی خوبی داره و برقش عالی پیدا میکنه مخصوصا وقتی با آب دهان مخلوط شه. نظر دوستان چیست؟

Thearchi

عضو جدید
سلام- دوستان عزیز خسته نباشید ، روز های آخر باقیمانده به کنکور رو طی میکنیم-امیدوارم همگی موفق باشید. یه فکری ذهنمو مشغول کرده - میخوام سر جلسه اسکیس کنکور آزاد آبرنگ مو با خودم ببرم که در مواقع لزوم به طور سریع ازش استفاده کنم 1- به نظرتون داورا میفهمن ؟ 2- چقدر خطر داره ؟ 3- آبرنگ از نوع سنپترزبورگ نوعی ابرنگ چرب وخشک با تونالیته بالا هست که من برای پرداز در کار های نگار گری استفاده میکنم- وچون خوراکی هم هست وشیمیایی نیست معمولا از آب دهانم( با عرض پوزش) به جای اب استفاده میکنم خیلی هم قدرت پوشانندیگی خوبی داره و برقش عالی پیدا میکنه مخصوصا وقتی با آب دهان مخلوط شه. نظر دوستان چیست؟

سلام
فکر نمیکنم استفاده از آبرنگ مشکلی داشته باشه ... نحوه پرزانته تون بستگی به خودتون داره...
چون بعد از آزمون برگه هارو روی هم میریزن... اگه میدونید رنگا بر اثر ساییدگی پخش نمیشن استفاده کنید...

p.yari

عضو جدید
سلام
فکر نمیکنم استفاده از آبرنگ مشکلی داشته باشه ... نحوه پرزانته تون بستگی به خودتون داره...
چون بعد از آزمون برگه هارو روی هم میریزن... اگه میدونید رنگا بر اثر ساییدگی پخش نمیشن استفاده کنید...

نه مهندس جان ، پخش شدگی که اصلا وابدا ولی میترسم مجاز نباشه وبرام بد شه !

ای خدا کاش مثل پارسال اسکیس آزاد تو شهریور بود من الان اون قدر که دوست دارم آماده نیستم ! در ثانی وقتی تو یک روز قراره کنکور بدی خیلی خسته ای اصلا کار خوب ازآب در نمیاد!:crying2::w09:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسکیس منو روانی کرده!! وقتی راندو میزنم میشه مثل نقاشی بچه ها..ولی بدون راندو خوب میشه!!!
دلم میخواد زود کنکور بدم راحت بشم...
خسته شدم واقعا

farzad_fkm

عضو جدید
کاربر ممتاز

Thearchi

عضو جدید
آقا سوالات پارسال چرا اینطوریه؟!!.... اصلا منبعش مشخص نیست ... باسوالات سالای قبل خیلی فرق داره!! ... منبعش چی بوده؟

sama_abdm

عضو جدید
بچه ها من فکر میکردم سراسری قبول میشم.ولی متاسفانه رتبم پایین شده...
برای این مدت تا آزمون آزاد چی پیشنهاد میدید بخونم؟

TARANE-ARCH

عضو جدید
بچه ها من فکر میکردم سراسری قبول میشم.ولی متاسفانه رتبم پایین شده...
برای این مدت تا آزمون آزاد چی پیشنهاد میدید بخونم؟

سلام منم عین توووووووو هممممممممممممممممممممممم دارم دیوونه میشم انقد گریه کردم اه سراسریم افتضاح شده یعنی اصلا بیخیال الان اینو خوبه صفرصفرنیتم خوندم هممممممممممممم الان چه خاکی به سرم بریزم من؟؟؟؟؟؟؟؟:cry::cry::w37:

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام منم عین توووووووو هممممممممممممممممممممممم دارم دیوونه میشم انقد گریه کردم اه سراسریم افتضاح شده یعنی اصلا بیخیال الان اینو خوبه صفرصفرنیتم خوندم هممممممممممممم الان چه خاکی به سرم بریزم من؟؟؟؟؟؟؟؟:cry::cry::w37:

ناراحت نباش دوستم منم حال ترو دارم اما خدابزرگه به امید قبولی آزاد:victory::thumbsup2:
ناامید نباش

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا سوالات پارسال چرا اینطوریه؟!!.... اصلا منبعش مشخص نیست ... باسوالات سالای قبل خیلی فرق داره!! ... منبعش چی بوده؟[/QUOTE

منم موافقم.پارسال سوالاش سخت بود..بیشتر پیچونده بودن و گاها مفهومی.
میترسم از پارسال رویه طرح سوال اینجوری شده باشه

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
ناراحت نباش دوستم منم حال ترو دارم اما خدابزرگه به امید قبولی آزاد:victory::thumbsup2:
ناامید نباش

حالا شهریه دانشگاه آزاااااد ک میگید چقدره ترمی؟؟؟؟میشه یکی بگه ؟؟؟هرترم چقدر میشه؟؟؟واینکه هرترم چندواحد ؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا