همخوانی کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahfo

کاربر بیش فعال
داوطلبان آزمون كارشناسي ارشد فقط از يك مجموعه انتخاب رشته كنند

دكتر ناصر اقبالي با اعلام اين خبر به روابط عمومي مركز آزمون گفت: داوطلبان درنظر داشته باشند براي ثبت نام و انتخاب رشته مي بايست از يك مجموعه امتحاني انتخاب كنند. اقبالي در ادامه در پاسخ به اين سوال كه آيا شرط تجانس براي انتخاب رشته اين مقطع ضروري است، گفت: داوطلبان گروه غيرپزشكي مي توانند بدون رعايت شرط تجانس و بر اساس علاقه رشته هاي مورد نظر خود را از يك مجموعه امتحاني انتخاب كنند. اما داوطلبان گروه پزشكي ملزمند شرط تجانس را در انتخاب رشته مقطع ارشد با توجه به مدرك كارشناسي خود رعايت كنند. رييس مركز آزمون در مورد حوزه امتحاني داوطلبان گفت: هر داوطلب مي تواند حوزه امتحاني خود را از ميان 31 حوزه در شهرهاي: تبريز- اروميه- اردبيل- اصفهان(خوراسگان)- كرج- ايلام- بوشهر- تهران- شهركرد- بيرجند- مشهد- بجنورد- اهواز- زنجان- سمنان- زاهدان- شيراز- قزوين- قم- سنندج- كرمان- كرمانشاه- ياسوج- گرگان- رشت- خرم آباد- ساري- اراك- بندرعباس- همدان- يزد، را براساس نزديكي به محل زندگي خود انتخاب كند. اقبالي به داوطلبان توصيه كرد: داوطلبان فايل ثبت نام خود را با دقت تكميل كنند و آندسته از افرادي كه شامل سهميه هاي مختلف هستند در علامت زدن نوع سهميه خود دقت لازم را داشته باشند تا اطلاعات آنها براي ارزشيابي به درستي بررسي شود. وي درخصوص ثبت نام بدون آزمون مخصوص فارغ التحصيلان ممتاز مقطع كارشناسي گفت: داوطلبان در نظر داشته باشند اين امتياز مختص فارغ التحصيلان ممتاز دانشگاه آزاد مي باشد لذا فقط ممتازين فارغ التحصيل دانشگاه آزاد اسلامي مي توانند از اين امتياز استفاده كنند.

http://www.pubr-azmoon.com/?cid=349

مهديه مقدم

عضو جدید
سلام ، منم با قبادیان از امروز شرو کردم - تست رو ندارم ، اگه براتون ممکنه تست رو بزارین اینجا

خیلی خوب چند نفر به جمعیتمون اضافه شد،کتاب تست 10 ساله کنکاش یه کتاب 600 صفحه ایه دوست عزیز پیشنهاد می کنم حالا یا این موسسه یا حالا انتشارات دیگه رو تهیه کنی چون حجمش زیاده

مهديه مقدم

عضو جدید
فنی ها و زبانو چیکار میکنین؟؟ مخصوصا زبان که رو اعصابه :D
برا فنی من خودم چند تا جزوه از تاپیک سراسری دان کردم فعلا اونا رو دارم با چند تا کتاب هنرستانی که برا آزمون نظام مهندسی خریده بودم،زبان هم ظاهرا تخصصی کافیه،فعلا همینا رو در نظر دارم

مهديه مقدم

عضو جدید
امروز که قرار بود 81 رو با معاصر قبادیان بخونیم من که نصف تستا با کمی از قبادیان رو خوندم چقد اسم داشت،همین اول کاری آدم مخش هنگ می کنه!!!:w15:

darkwater

عضو جدید
منم نصف قبادیانو رسیدم بخونم :) البته تستم امروز اشتباهی 91 رو زدم!! :biggrin:

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
من تستای کنکاشو تا 86 زدم..سال 86 که راحت بود به نظر من از 81 تا 83 سوالات معاصر کلیه و همچنین اقلیم...خدمت اون دوستی که پرسیده بود سوادکوه چطوره من کاردانیمو اونجا بودم...شهر کوچیکیه و ازلحاظ فرهنگی اون موقع که من بودم زیاد خوب نبود..شاید الان بهتر شده باشه...استاداشم از ساری یا تهرانن..

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی شماره تماس از شکوهی وصلواتی داره ؟
اگه کسی اطلاعاتی راجب کلاساش ویا قیمتشون داره لطف کنه بزاره

sama_abdm

عضو جدید
کسی شماره تماس از شکوهی وصلواتی داره ؟
اگه کسی اطلاعاتی راجب کلاساش ویا قیمتشون داره لطف کنه بزاره

صلواتی : یک شنبه وسه شنبه ها-60ساعت -820.000-مرکز معماری ایران
و همینطور سه شنبه ها 870.000-خانه عمران

در موردشکوهی اطلاعی ندارم.شما میدونید صلواتی چطوراستادیه ؟

atefehkhanom

عضو جدید
یه سوال دیگه
مطمئن هستین کنکور امسال تک مرحله اییه>؟؟؟
واسه اولویت بندی جاهایی بزاریم اول که تراز بالاتری داره به پایین؟

اگه کنکور دو مرحله ای شد و ما جاهای با تراز بالا قبول شدیم ولی رتبه های اخر اون کد رشته بودیم اینجور چونکه تو مرحله دوم فقط تو همون کد رشته گزینش میشیم احتمال مردودی زیاده و ما رو تو انتخاب های بعدیمون گزینش نمیکنن.
پس نتیجه این شد که اگه دو مرحله ای هست ما باید جاهایی بزاریم که مطمن شیم تو هر دو مرحله قبولیم
ولی اگه تک مرحله ای باشه با خیال راحت از بالا به پایین اولویت بندی میکنیم

جریان چیه؟
منم نیدونم

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان برای انتخاب اول به نظرتون تهران مرکز رو بزنم یا علوم تحقیقات؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز

شما که رتبه و درصد هاتون بالا بود تو کنکور قبل!! مگه ثبت نام نکردین دانشگاه؟؟

اینجور که شنیدم میگن اول علوم تحقیقات بعد تهران مرکز

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
شما قبلا خوندید که الان تست میزنید؟

بله که خوندم...اطلاعات عمومیم بد نی...فقط زبانم ضعیفه...تجربه کنکور دارم از قبل...وقتی تست میزنی دستت میاد که چی ضعیفی چی نه و سطح سوالات چطوریه...البته این اولین باره ازاد شرکت میکنم به صورت جدی

mahfo

کاربر بیش فعال
الانن مشکل اینجاست که تکلیف اسکیس مشخص نیست,اگه با هم باشه میتونیم از بالاترین دانشگاه شروع کنیم بیایم پایین ولی اگه جدا باشه عملا غقط 1 انتخابمون مورد بررسی قرار میگیره

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
الانن مشکل اینجاست که تکلیف اسکیس مشخص نیست,اگه با هم باشه میتونیم از بالاترین دانشگاه شروع کنیم بیایم پایین ولی اگه جدا باشه عملا غقط 1 انتخابمون مورد بررسی قرار میگیره

منم دقیقا همینو میگم
اگه بفهمیم کنکور با اسکیس همزمانه یا جدا از هم این تو انتخاب کد رشته محل هم تاثیر میزاره
کاش یه نفر جواب قطعی به ما میداد.اخر با همه یا جدا از هم کنکور و اسکیس؟؟؟

samanamine

عضو جدید
بچه ها همیشه احتمال بد ترین ها رو در نظر بگیرید چون این دانشگاه ازاد هیچیش معلوم نیس اگه بگه با همم برگزار میشه بازم احتمال تغیر داره تو ارشد 92 خیلی ها رو چزوند از جمله خودمن رو که چون فقط تهران رو زده بودم با تراز5600که نسبتا خوبه نتونستم تکمیل ظرفیت رو هم شرکت کنم پ در ست فک کنید

mahfo

کاربر بیش فعال
منم دقیقا همینو میگم
اگه بفهمیم کنکور با اسکیس همزمانه یا جدا از هم این تو انتخاب کد رشته محل هم تاثیر میزاره
کاش یه نفر جواب قطعی به ما میداد.اخر با همه یا جدا از هم کنکور و اسکیس؟؟؟

پس مجبوریم دست پایین بگیریم دیگه...چون معلوم نیست اینا تا 4 ماه دیگه چه خوابی برامون ببینن:( خدا هیچ کسو گیر دانشگاه آزاد نندازه

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها همیشه احتمال بد ترین ها رو در نظر بگیرید چون این دانشگاه ازاد هیچیش معلوم نیس اگه بگه با همم برگزار میشه بازم احتمال تغیر داره تو ارشد 92 خیلی ها رو چزوند از جمله خودمن رو که چون فقط تهران رو زده بودم با تراز5600که نسبتا خوبه نتونستم تکمیل ظرفیت رو هم شرکت کنم پ در ست فک کنید
خب سامان جان اینجا رو خودت اشتباه کردی.چون فقط تهران رو زدی...اگه چند تا اولویت دانشگاه های متوسط هم زده بودی صددرصد یه جا قبول میشدی...
درصد هات چند بود دوره قبل..؟میشه کارنامتو بزاری؟

memar_lahijani

عضو جدید
بچه ها ما الان بر اساس تک مرحله ای انتخاب رشته کنیم یا دومرحله ای ؟ کسی تونسته با مرکز آزمون تماس بگیره و بپرسه ؟؟؟میشه مطمئن بود ؟

eng.anita

عضو جدید
دوستان ببینید من بر اساس تجربه ای که دارم از کنکورا به این نتیجه رسیدم که شروع تست از سالهای آخر بهترین گزینه اس چرا؟چون اول کار همیشه انگیزه بالاس و دگیری ذهنی کمه و راحتر درک میشه و تو مغز هک می شه مطالب و اساس کار دستمون می یاد می دونیم از چه کتابایی اواخر سوال اومده و شروع می کنیم بخونین شاید تستای سال 81 زیاد بهمون تو شروع کمک نکنه.ای نظر منه دوستان هر جور مایلن.من از آخر شروع می کنم و از شنبه به طور جدی به جمعتون ملحق می شم ;)

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
قصدت قبولی توکدوم دانشگاهه ؟

تهران مرکز یا قزوین

بچه ها به نظر من فرق چندانی نمیکنه تو انتخاب رشته چه اسکیس باشه چه جدا باشه، فقط باید دقت داشته باشید که در انتخاب رشته دانشگاهی که ترازش پایین هست و شما بدتون نمیاد که اون دانشگاه برید در انتخاب رشتتون بگونجونید مثلا 3 تا 4 تا، از نظر من در هر صورت از بهترین دانشگاه شروع کنید بیاید پایین، چون با توجه به تراز کسب شده تمامی انتخاب ها بررسی میشود، مثلا من خودم انتخاب نهمم مجاز شدم واسه اسکیس ترازم به اون دانشگاه رسید

معماری تهران مرکز بهتره اول مرکزو بزنین

آخرین ویرایش:

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
صلواتی : یک شنبه وسه شنبه ها-60ساعت -820.000-مرکز معماری ایران
و همینطور سه شنبه ها 870.000-خانه عمران

در موردشکوهی اطلاعی ندارم.شما میدونید صلواتی چطوراستادیه ؟

راستش من اصلا راجب صلواتی نشنیده بودم وفقط راجب علی اسکندری شنیدم که اونم گفت باید 3 نفر باشید میشه 8 جلسه 300 .ولی اگه خصوصی باشه میشه جلسه ای 150 تومن
ممنون از کمکتون

simson

عضو جدید
سلام دوستان
بين دانشگاهاي تهران جنوب، غرب و شمال اولويت بندي دانشگاها چطوريه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا