همایش ها و کنفرانس های معماری

arch.mi

عضو جدید
کاربر ممتاز
همانگونه که از نامش پیداست نگهدارنده دیوار است، این المان که معمولاً بصورت یک تیر-ستون طراحی می گردد در انتهای سالنهای صنعتی و بطور کل فریمهای دهانه بالا که انتهای آن با دبوار پوشش می گردد قرار می گیرد. و وظیفه آن انتقال نیروهای حاصل از باد و زلزله از دیوار به فریم می باشد که موجب عدم تخریب دیوار می گردد، بطور عمومی اتصال آن در انتهای متصل به فریم بطورت لوبیایی جهت مراحل نصب و برروی فونداسیون بصورت مفصل می باشد.
امیدوارم که درست گفته باشم

کاملا درسته.;)
البته در سقف های دال بتنی که نیاز به ایجاد سقف کاذب دارند هم اجرا میشه.:smile:
سوال بعدی لطفا دوست عزیز:)

milad.ebadi

عضو جدید
سفر علمی دو روزه ی ابیانه - کویر مرنجاب

به همراه برگزاری کارگاه آموزشی کروکی و اسکیس
و اقامت در مجموعه ی تاریخی خانه ی نقلی در کاشان

برگزار کننده:

مرکز معماری ایران
http://IACENTER.ir

لینک پوستر:
http://up4.iranblog.com/images/ja5ergms8ggz398cjj0.jpg

rostami.ram78

عضو جدید
به نظر من ادم توی دفتر مشاور میتونه بیشتر پیشرفت کنه،اخه ادم با پروژه های بزرگتر سرو کار داره و دست و پنجه نرم میکنه ،هر چند که اونم اشنا میخواد

DDDIQ

مدیر ارشد
با سلام و درود به همه دوستان هنرمند و معمارم

دوستان عزیزم شاید تاحدودی در جریان فعالیت های صورت گرفته در مورد نشریه آنلاین تالار معماری قرار گرفته باشید ...
طبق برنامه ریزی های صورت گرفته اولین شماره نشریه تا اواخر آذرماه ارائه خواهد شد که به منظور هر چه بالاتر بردن سطح کیفی و علمی , و رسیدن به سطحی قابل قبول و همچنین تداوم بخشیدن به این نشریه نیاز به مشارکت و همکاری همه شما دوستان عزیزم داریم
شما میتوانید تخصص خود و نوع همکاری را که میتوانید با این نشریه داشته باشید برای بنده به صورت خصوصی ارسال بفرمائید

فعالیت هایی همچون
- در قسمت تحریریه ؛ جمع آوری مطالب و مقالات ( توانایی نوشتن مقاله و یا دریافت مقالات از اساتید معماری) تهیه گزارش و یا آموزش هایی برای نشریه و...
- برگردان و ترجمه متن های تخصصی معماری خارجی
- گرافیک و صفحه آرایی
- و یا اگر مطلب خاصی دارید که تنها میتوانید در اختیار نشریه قرار دهید

امیدوارم شما دوستان عزیزم ما رو در این حرکت جمعی یاری بفرمائید

سپاسگزارم
مانا و انوشه باشید

___
پانوشت:
- لازم به ذکر است عملکرد و فعالیت اعضا به منظور تداوم بخشیدن به نشریه پس از اولین شماره مورد بررسی قرار گرفته و سپس عناوین لازم داده خواهد شد

این طرح در راستای اجرای اهداف بلند مدت تالار معماری به منظور داشتن نشریه ای آنلاین و معتبر میباشد . به صورت خلاصه این نشریه معرف دیدگاهی نو در عرصه مسائل فنی و تخصصی معماری و شاخه های مرتبط با آن و همچنین ایجاد بستری برای انعکاس دیدگاه ها و نظریات , مقالات و آثار تحقیقی معماران جوان در کنار اساتید معماری و همچنین ارائه گزارشهای علمی از فعالیت های معماری و همچنین ترجمه مطالب مفید خواهد بود
تالار معماری از کلیه دوستان علاقمند دعوت به مشارکت و همکاری حرفه ای در این نشریه تخصصی , هنری و آموزشی مینماید

لازم به ذکر میباشد به همین منظور و تداوم بخشیدن به این نشریه سعی در جذب اسپانسر و دریافت آگهی برای نشریه داریم که که جزئیات آن را اطلاع رسانی خواهد شد

در قسمت تحریریه و جمع آوری مطالب لطفا به طور مشخص بفرمائید در کدام قسمت ها میتوانید با نشریه همکاری داشته باشید

- تهیه مصاحبه گزارشهای اختصاصی از فعالیت ها , همایش ها و کارهای عمرانی برتر در سطح کشور / به همراه عکاسی از این فعالیت ها برای نشریه
- توانایی نوشتن مقاله و ارائه آثار تحقیقی معماری
- دریافت و جمع آوری مقالات معتبر معماری با کسب اجازه از اساتید و همکاران معمار
-گزینش مطالب مفید و غیر تکراری خارجی و ترجمه به زبان فارسی
و...

سپاسگزارم

آخرین ویرایش:

n!mv

عضو جدید
دوست عزیز ، میشه اهداف نشریه رو مشخص کنید تا ابهامات کمتر بشه، مثلا جمع آوری اطلاعات یعنی چی ؟ منظورتون کپی کردن ( در معنی مثبت) مطالب از نشریات یا وب سایتهاست؟

DDDIQ

مدیر ارشد
دوست عزیز ، میشه اهداف نشریه رو مشخص کنید تا ابهامات کمتر بشه، مثلا جمع آوری اطلاعات یعنی چی ؟ منظورتون کپی کردن ( در معنی مثبت) مطالب از نشریات یا وب سایتهاست؟

سلام دوست مهندس عزیزم
این طرح در راستای اجرای اهداف بلند مدت تالار معماری به منظور داشتن نشریه ای آنلاین و معتبر میباشد . به صورت خلاصه این نشریه معرف دیدگاهی نو در عرصه مسائل فنی و تخصصی معماری و شاخه های مرتبط با آن و همچنین ایجاد بستری برای انعکاس دیدگاه ها و نظریات , مقالات و آثار تحقیقی معماران جوان در کنار اساتید معماری و همچنین ارائه گزارشهای علمی از فعالیت های معماری و همچنین ترجمه مطالب مفید خواهد بود
تالار معماری از کلیه دوستان علاقمند دعوت به مشارکت و همکاری حرفه ای در این نشریه تخصصی , هنری و آموزشی مینماید

لازم به ذکر میباشد به همین منظور و تداوم بخشیدن به این نشریه سعی در جذب اسپانسر و دریافت آگهی برای نشریه داریم که که جزئیات آن را اطلاع رسانی خواهد شد

پیروز باشید

هدیه.

مدیر تالار مهندسی شهرسازی
مدیر تالار
سلام
من هم در مورد ترجمه متون در خدمتم. هم در زمینه معماری و هم شهرسازی.

سایه خانم

عضو جدید
کاربر ممتاز
- برگردان و ترجمه متن های تخصصی معماری خارجی
- گرافیک و صفحه آرایی
- و یا اگر مطلب خاصی دارید که تنها میتوانید در اختیار نشریه قرار دهید

تا جاییکه در توانمه در خدمتم

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مدیر جان!
امیدوارم بالاخره این لوتوس راه بیفته و ادامه هم داشته باشه و بتونه کمکی باشه برای دانشجوهای معماری.
من در بخش تحریریه و گرافیک در خدمتم.اگر موضوعاتی هم باشه که لازم باشه در موردشون مقاله یا مطلبی برای هر شماره مجله نوشته بشه جسارتا خوشحال میشم کمک کنم.
از وقتی که برای این کار میزارین ممنون.موفق باشید.

flower222

عضو جدید
سلام http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gif

منم هر کاری از دستم بیاد انجام می دم.

ox_man_2007

عضو جدید
سلام مدیر جون
خیلی ممنون از این کارت خیلی کتر بزرگی داری میکنی
منم خیلی خوشحال میشم کمک کنم تو هر زمینه که بگی پایه ام
البته در حد توانم خیلی ممنون میشم بتونم برای این نشریه کاری کرده باشم

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام دوباره به دوستان عزیزم
با سپاس فراوان از استقبالی که تا الان داشتین که باعث دلگرمی و مسرت بنده هست :gol:
به دوستانی که اعلام آمادگی کردن در مورد زمینه هایی که میتوانند همکاری و فعالیت داشته باشند پیغام داده شد ؛ دوستان میتوانید نوع تخصص و همکاری خودتون با نشریه رو به صورت خصوصی برای بنده ارسال بفرمائید

در قسمت جمع آوری مطالب لطفا به طور مشخص بفرمائید در کدام قسمت ها میتوانید با نشریه همکاری داشته باشید

- تهیه مصاحبه گزارشهای اختصاصی از فعالیت ها , همایش ها و کارهای عمرانی برتر در سطح کشور / به همراه عکاسی از این فعالیت ها برای نشریه
- توانایی نوشتن مقاله و ارائه آثار تحقیقی معماری
- دریافت و جمع آوری مقالات معتبر معماری با کسب اجازه از اساتید و همکاران معمار
-گزینش مطالب مفید و غیر تکراری خارجی و ترجمه به زبان فارسی

لازم به ذکر است که برای شماره 1 عضویتهای دوستان موقت خواهد بود و عملکرد و میزان فعالیت و همکاری دوستان مورد بررسی قرار خواهد گرفت
سپاسگزارم

Martin Eco

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مودور جان
بسیار کار زیبایی هست و بنده هر کاری از دستم بر بیاد در خدمتم...این از ما

DDDIQ

مدیر ارشد
درود وسلام دوباره به همه دوستان عزیزم
میدونین بچه ها تا به حال کاری رو شروع نکردم که به موفقیتش امیدوار نبودم الان هم به پتانسیل علمی و قدرت همکاری که میتونه اینجا بین ما باشه اعتقاد دارم که گفتم میشه
این چند روز هر بار که دلسرد شدم پیغام های شما رو دیدم که نشان دهنده و اثبات پتانسیل همراهی دوستانم بود که دلگرمم کرد
دوست دارم اگر روزی دیگه شرایط اجازه نداد در کنار دوستان خوبی چون شما باشم یادم به این بیاد که دوستانی داشتم که در کنار و همراهم بودن و پشتم رو خالی نکردن و بین راه تنهام نذاشتن

سپاسگزارم از همه
صدیق

nomber_van

عضو جدید
ایشالا که راه بیوفته
به نظر من بهتره تو این مجله یا نشریه چندتا بخش رو مشخص کنیم که هر سری موضوع رو مشخص کنیم مثلا :
بخش نرم افزار : برنامه x
بخش معماری نوین: طرح x
بخش معماری گذشته : بنای x
بخش ایستایی و سازه : سازه x
بیوگرافی یه معمار.
و ... اینا برداشت من از بخشای این نشریه هست.

art16166

عضو جدید
سلام.من درسم تازه تموم شده و دنبال کار می گردم.متاسفانه دوران دانشجویی اصلا کار نکردم و سابقه کار ندارم.هر جام که میرم برای کار سابقه کار می خوان.
می خوام اطلاعاتمو تو زمینه اجرایی و فنی زیاد کنم.می تونین کمکم کنین؟

arch20

عضو جدید
MAN hanoz danshjoy lesans term 6 hastam vali az alan mikham amade besham baray fogh vaghean cheghadr sakhte??????????????????

sweetest

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ممنون از دعوتتون
منم تو زمینه های جمع آوری اطلاعات و کارای گرافیکی میتونم همکاری داشته باشم http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gif

ye marde

عضو جدید
مشکل اساسی میدونی چیه؟ ما جملگی از وجود موثر وجدان بی بهره ایم هم شمای دانشجو هم آقا یا خانوم استاد هم منه علاقه مند همه و همه

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
همایش ملی سازه، راه ،معماری

همایش ملی سازه، راه ،معماری

همايش ملي سازه، راه، معماري واحد چالوس (باشگاه پژوهشگران جوان)

http://forum.bpj.ir/chaloos-sra/index.aspx

آخرین ویرایش:

ahle_dele

کاربر فعال
سلام .
منم توی جمع آوری اطلاعات وکارهای گرافیکی و نرم افزارها میتوانم کمک کنم .

Behnegar_mehraz8

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مدیر عزیز و کوشا. من هر کمکی از دستم بر بیاد انجام میدم و در خدمتم. بیشتر در جمع آوری مطالب معماری داخلی و منظر می تونم کمک کنم.ولی در هرصورت در خدمتم...

رازیگرشرق7

عضو جدید
سلام صدیق جان. من آماده همکاری هستم. در زمینه معماری ایران بویژه معماری سنتی بیشتر می تونم کمک کنم.