هزاران گل برای گل نرگس(برای تعجیل در ظهور صلوات)

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

14 صلوات

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
یا رب فرج امام ما را برسان .....

یا رب فرج امام ما را برسان .....

5 ...

ای منتتظران مهدی (عج)! حسین (ع) را منتظرانش کشتند ....

بسم الله الرحمن الرحیم

110 شاخه صلوات برای مهدی دلربا .... :gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

با سلام و عرض ادب خدمت شما منتظر عزیز

با اجازه می خواستم در مورد جمله ای که نوشتید چند نکته بگم ...

شاید منتظران امام حسین (ع) به هر نحوی نتوانستند ایشون رو یاری کنند اما هیچ گاه در روی امامشان برای جنگ نایستادند ... شاهد این قضیه هم قیام های بعد از نهضت کربلا از جمله توابین ، مختار و ...

در جریان کربلا پس از اینکه امام حسین (ع) با لشگر یزد ( لعنت خدا بر او باد ) سخن گفتند و پرسیدند که دلیل اصرار شما بر کشتن من چیست ؟ لشگر به امام گفت : ما بخاطر کینه ای که از پدرت علی (ع) داریم تو را می کشیم ، پس کسی که کینه علی (ع) را دارد نمی تواند منتظرش باشد .

در قرآن می خوانیم که منافقان آنهایی هستند که صبح به شما مومنان می گویند ما با شما هستیم ، اما شامگاه به سمت طاغوت رفته و شما را مسخره می کند و با آنها بیعت می کند ... آنهایی که برای فریب کاری و برای حفظ ظاهر نامه نوشته بودند منتظر امامشان نبودند بلکه می خواستند ریا کرده و خود را در لباس میشی مخفی کنند ..

متاسفانه این جمله چندیست در پیامک ها و سایت ها و .... دیده میشود که آب سردیست بر منتظران مهدی (عج) و جز نا امیدی برای ایشان چیزی ندارد و مومنان و منتظران بدون توجه به عمق معنایی از این جمله به منظوره بیدار کردن منتظران استفاده می کنند ، امید است که شما عاشقان جملات نوید بخش خود را جایگزین این جملات ناامید کننده کنید .

در آخر هم باید بگم که این حرفها نظر شخصی خود من نیست بلکه در شبکه امام حسین (ع) هم طی برنامه ای در مورد این جمله بسیار صحبت شد که نظرات کارشناس برنامه نیز همین بود .... که من هم با این نظریات موافقم

خدا خیرتون بده که یوسف زهرا رو تنها نمی ذارین

یا علی :gol::gol::gol:

Majid Abdollahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسم الله الرحمن الرحیم

110 شاخه صلوات برای مهدی دلربا .... :gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

با سلام و عرض ادب خدمت شما منتظر عزیز

با اجازه می خواستم در مورد جمله ای که نوشتید چند نکته بگم ...

شاید منتظران امام حسین (ع) به هر نحوی نتوانستند ایشون رو یاری کنند اما هیچ گاه در روی امامشان برای جنگ نایستادند ... شاهد این قضیه هم قیام های بعد از نهضت کربلا از جمله توابین ، مختار و ...

در جریان کربلا پس از اینکه امام حسین (ع) با لشگر یزد ( لعنت خدا بر او باد ) سخن گفتند و پرسیدند که دلیل اصرار شما بر کشتن من چیست ؟ لشگر به امام گفت : ما بخاطر کینه ای که از پدرت علی (ع) داریم تو را می کشیم ، پس کسی که کینه علی (ع) را دارد نمی تواند منتظرش باشد .

در قرآن می خوانیم که منافقان آنهایی هستند که صبح به شما مومنان می گویند ما با شما هستیم ، اما شامگاه به سمت طاغوت رفته و شما را مسخره می کند و با آنها بیعت می کند ... آنهایی که برای فریب کاری و برای حفظ ظاهر نامه نوشته بودند منتظر امامشان نبودند بلکه می خواستند ریا کرده و خود را در لباس میشی مخفی کنند ..

متاسفانه این جمله چندیست در پیامک ها و سایت ها و .... دیده میشود که آب سردیست بر منتظران مهدی (عج) و جز نا امیدی برای ایشان چیزی ندارد و مومنان و منتظران بدون توجه به عمق معنایی از این جمله به منظوره بیدار کردن منتظران استفاده می کنند ، امید است که شما عاشقان جملات نوید بخش خود را جایگزین این جملات ناامید کننده کنید .

در آخر هم باید بگم که این حرفها نظر شخصی خود من نیست بلکه در شبکه امام حسین (ع) هم طی برنامه ای در مورد این جمله بسیار صحبت شد که نظرات کارشناس برنامه نیز همین بود .... که من هم با این نظریات موافقم

خدا خیرتون بده که یوسف زهرا رو تنها نمی ذارین

یا علی :gol::gol::gol:

سلام داداش خوبم.
بله . اونا قیام کردن اما نوش دارو بعد مرگ سهراب بود!!! من اینو واسه خودمون که عاشق امام زمانیم و دوست داریم ایشون بیاد گفتم. منظورم هم این بود وقتی امام زمان اومد (ایشالا زنده باشیم) مثل کوفیهای بی معرفت نشیم!!!
قصدم نا امید کردن نبود. بلکه خواستم ایمانمونو بیشتر کنیم.
همین ...

Majid Abdollahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای تعجیل در ظهور صلوات

برای تعجیل در ظهور صلوات

سلام دوستان.
هر کی که دوست داره بیاد اینجا و واسه تعجیل در فرج اقامون صلوات بفرسته.
هر چندتا که دوست دارین...

نزدیکتـــــر از قلبــــــــ منی با من مهجــــور
دوری ز من است و ز تو ما را گله ای نیست

اللهم عجل لولیک الفرج

آخرین ویرایش: