هر مرد یک سال از عمرش را صرف ‌نگاه ‌به زنان ‌می‌کند!

Agha Nima

عضو جدید
چندش آورترین آدمای روی زمین مردهایی با چشمان هیزند
چندش آور تر از مارمولک
]چندش آور ترین زن های روی زمین هم آنهایی هستند که خودشون رو برای مرد ها آرایش و زیبا می کنند.
حتی از یه وزغ گنده هم چندش آور تر هستن.:smile:

Agha Nima

عضو جدید
یواش بابا دعوا نداریم که!!!!!!
بابا، کی اهله دعوا هست؟
من گفتم که نگفته نمونه این موضوع که اون ها هم پاش بیفته اهل همه جور برنامه ای هستن.
ولی شدیداً به این که قداست زن بیشتر از مرد هست اعتقاد دارم.

المیرا.ف

عضو جدید
سلام

سلام

]چندش آور ترین زن های روی زمین هم آنهایی هستند که خودشون رو برای مرد ها آرایش و زیبا می کنند.
حتی از یه وزغ گنده هم چندش آور تر هستن.:smile:
الهی نگه مردام واقعا چندشون میشه دختری که آرایش نکنه مگه نگام میکنن؟! بعضی دخترام واسه دل خودشون آرایش میکنن اعتماد به نفس کلذب مرداست بخودشون میگیرن!:biggrin:

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
امان ازاین مردا کی قراره عاقل وبالغ شن خداعالم:biggrin:

خب زیبایی برای دیدن است .
البته مردا فقط یکسال از عمروشنو صرف دیدن زنان میکنند. ولی زنها کل عمرشونو صرف صحبت کردن درباره مردها میکنند.:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

fereshte akabere

کاربر بیش فعال
سلام

سلام

به نظر میرسه هی میخواد توپ را به یکی دیگه پاس بده اما من میگم اقایون اگر همین میزان زمان را صرف کار و خانواده بکنن خیلی پیشرفت میکنند:)

freshtehgh

عضو جدید
حالا مطمئنین یک سال؟؟؟؟؟؟؟ منکه فکر کنم پسرای الان اگه 50 سالشون باشه 30 سال:))

heleya

عضو جدید
البته من فکر می کنم تمام طول عمرشونو به خانم ها نگاه می کنن تو دانشگاه ,محل کار,تو ایستگاه اتوبوس دیگه بقیه شو خود اقایون بهتر می دونن

eng_beshak

عضو جدید
الهی نگه مردام واقعا چندشون میشه دختری که آرایش نکنه مگه نگام میکنن؟! بعضی دخترام واسه دل خودشون آرایش میکنن اعتماد به نفس کلذب مرداست بخودشون میگیرن!:biggrin:
اخه يه نفر با آرايش يا بي ارايش اگه قرار باشه هيشكي نگاه نكنه پس چطوري اين زيبايش معلوم ميشه پس بايد مورد نگاه كردن قرار بگيره كه اين موضوع معلوم بشه همه از اينكه يه مورد زيبا ببينن خوششون مي ياد چه انسان باشه چه يه چيزه ديگه پس خانوما هم كه ارايش ميكنن نه تنها به خاطر دلشونه به خاطر اينهم هست كه مورد مورد ديد قرار بگيرن;)

پترو

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه يه نفر با آرايش يا بي ارايش اگه قرار باشه هيشكي نگاه نكنه پس چطوري اين زيبايش معلوم ميشه پس بايد مورد نگاه كردن قرار بگيره كه اين موضوع معلوم بشه همه از اينكه يه مورد زيبا ببينن خوششون مي ياد چه انسان باشه چه يه چيزه ديگه پس خانوما هم كه ارايش ميكنن نه تنها به خاطر دلشونه به خاطر اينهم هست كه مورد مورد ديد قرار بگيرن;)
آفرین بر شما و این توجیه شما
مرسی.

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی باید چشای مردا رو در بیاریم ؟؟؟:D
نه خير چشماشون رو ببوسيد ...چون دارن زحمت ميكشن:surprised::biggrin:

هر زن هم ده سال از عمرشو صرف آرایش و قیافه گرفتن برای مردا می کنه
100%

فکر نمیکردم دیگه در این حد بد باشن.حتی اونایی که ازدواج کردن؟:cry::confused:
اين ديگه فك كردن ميخواست:surprised::D

با این عشوه ای که این خانم با امثال این خانم میان طبیعیه که باید نگاهش کرد نه اصلا باید ...!!!:warn:
داشتي وارد حريم قرمز مي شديا شيطون;)

وزنان تمام عمرشونو درحال دیدن عروسکای پشت ویترینا میگذرونن!!:whistle:
بله...!!!!!!!!!!!:surprised:بله ;)