هر مرد یک سال از عمرش را صرف ‌نگاه ‌به زنان‌ می‌کند!

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من نگا كردن زنا با ماها برابري ميكنه ولي چون تابلو نگا نميكنن:eek: واز دور تك تير اندازي ميكنن ماها اسممون بد در رفته؟
يا اينكه وقتي اونا نگا ميكنن ماها به افراد ديگه داريم نگا ميكنيم و فقط خودشون ميتونن بفهمن بين زنارو ميگم واز اونجايي كه خيلي محافظه كارن چيزي بروز نميدن...:eek:

تزه جالبی بودددددددد
من خودم معمولا جوری نگاه می کنم که طرفم متوجه نشه!!!!!!!!!!!!!!:D:D

sharlin

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانموها چقدر وقتشونو صرف آماده کردن برای دیده شدن در برابر مردها میکنن ( آرایش )

من که هیچی..
چون خسته شدم از بس تو خیابون دعوا کردم..:razz:
بعدم بستگی داره کی بخواد ببینتت..
یه عالمه کورو کچل و عمله و افغانی تو خیابون یا ....:heart:

sharlin

عضو جدید
کاربر ممتاز
نیست که مردااااااااااا وقتی صرف نمی کنن....:razz::razz:

میدونی درست کردنه این مدلا چقدر زمان میبره؟؟؟:biggrin::biggrin:

خودمونیماااااااااااا چه عکسای دختر کشی گذاشتم!!!!!!!!!!!:D:D

سیندرلا..
تو که انقدر بد سلیقه نبودی...
اینا مثلا" خوشتیپن؟؟ خوشگلم نه مثلا" خوشتیپ..

اینا که ارزش یه نیم چه نگاه کجکی ام ندارن ...:razz:

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که هیچی..
چون خسته شدم از بس تو خیابون دعوا کردم..:razz:
بعدم بستگی داره کی بخواد ببینتت..
یه عالمه کورو کچل و عمله و افغانی تو خیابون یا ....:heart:
اینو موافقم!!!!!!!!!!!!!!!;);)

سیندرلا..
تو که انقدر بد سلیقه نبودی...
اینا مثلا" خوشتیپن؟؟ خوشگلم نه مثلا" خوشتیپ..

اینا که ارزش یه نیم چه نگاه کجکی ام ندارن ...:razz:

چراااااااااااااااااااا!!!!
اینا فقط عکسه..........بزار واقعیش بیاد جلو چشات اونوقت بهت میگم!!!!:redface::redface:

eshagh_kh

عضو جدید
من خراب شدم و تو یکی همچنان مفهوم این تقابل رو درست شیر فهم نشدی ؟
یکی بیاد دست این رو بگیره بهش یاد بده , در آینده به دوگانگی بر میخوره بچه مردم ها
من نمیتونم ...
w15::w15::w15::w15::w15:

نه داش چرا با این لحن حرف میزنی؟؟؟؟؟؟
همه ی این نگاه ها متقابله!!!!!!!!!!:heart::heart:

sharlin

عضو جدید
کاربر ممتاز
نگوووووووووووووو آبجی چطو دلت میاد؟؟؟؟؟
یعنی تو با همه ی پسرا کتک کاری می کنی؟؟؟؟:surprised::surprised::surprised:

آره..
پسرا فقط به درد این می خورن به جای کیسه بکس ازشون استفاده کنی..
بی کارم مگه وایسم نیگاشون کنم؟؟؟
اصلا" پسر خوشگل نداریم .. گشتم نبود.. پیدا کردی مارم خبر کن:redface:
البته نه ازین سوسول سیخ سیخیا..:mad:

مرتضي هولايي

عضو جدید
خانوم ها البته جسارت نباشه بعضي هاشون كه خدارو شكر تو كشور ما خيلي كم:lol: 80% عمرشون صرف جلب توجه آقايون ميكونند و باقيشم خوابند.

آخرین ویرایش:

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانوم ها البته جسارت نباشه بعضي هاشون كه خدارو شكر تو كشور ما خيلي كم:lol: 80% عمرشون صرف جلب توجه آقايون ميكونند و باقيشم خوابند.
نخیرم خاوما به عمد جلبه توجه نمی کنن این زیباییه سیرتشونه که میزنه تو چش!!!!!!!!!:biggrin::biggrin:

ali.mehrkish

عضو جدید
ولی من فکر کنم تو ایران این دقایق خیلی بیشتر از اینهاست
ممنون از مطلبتون
اما
نمی دونم تا کی می خوایم بگیم ما ایرانیا این جوریم ما ایرانیا اون جورییم....
ای بابا...
خودمون که دیگه تو سر خودمون نزنیم.
اره ما در بعضی جهات دچار یک سری بیماریهای اجتماعی شدیم اما جزو خصوصیاتمون که نیست ...
باید درمون بشه
میگیم...بعد هم میخندیم
تاسف داره ....

MANI2138

عضو جدید
چشم ها را بايد شست........

هر مرد یک سال از عمرش را صرف ‌نگاه ‌به زنان‌ می‌کند!

مردها به طور میانگین روزانه 43 دقیقه را صرف خیره شدن به 10 زن مختلف می كنند كه این میزان برابر با 259 ساعت یا تقریبا 11 روز در سال است كه در فاصله بین 18 تا 50 سالگی بالغ بر 11 ماه و 11 روز می شود.

به نوشته دیلی تلگراف، محققان دریافته‌اند كه تنها این نوع مردها نیستند كه جنس مخالف را ستایش می كنند بلكه زنها نیز روزانه 20 دقیقه را صرف نگاه كردن به 6 مرد مختلف می كنند. این میزان نیز برابر با 6 ماه به طور كلی بین 18 تا 50 سالگی است.

مارك آیرلند سخنگوی مركز كوداك لنز ویژن كه این نظرسنجی را انجام داده است، گفت: مردها مشهور به نگاه كردن به زنها هستند، اما جالب است بدانیم كه آنها واقعا چه مدت را صرف این كار می كنند. به طور كلی یك سال از زندگی مردان صرف قفل كردن چشمهای آنها بر روی جنس مخالف می شود.
وی افزود: علاوه بر این زمان باید متوجه بود كه مردان اگر بخواهند زنی را تحت تأثیر قرار دهند حتی حاضر به ول كردن كار خود و توقف فعالیتهای كاری تا انجام این كار هستند.

این نظر سنجی بر روی 3 هزار نفر نشان داد كه سوپرماركت مهمترین نقطه تبادل این نگاههاست و بعد از آن مشروب فروشیها و كلوپهای شبانه قرار دارند.

اما در حالی كه اكثریت مردان و زنان از اینكه كسی به آنهانگاه كند، احساس مورد توجه قرار گرفتن می كنند، اما افراد بیشتر دوست دارند به آن‌ها نگاه نشود. مردها با 19 درصد در برابر زنها با 9 درصد معتقدند از اینكه كسی به آنها خیره شود، احساس خوشحالی می كنند.

16 درصد دختران از این كار احساس ناراحتی كرده و 20 درصد نیز می گویند این كار آنها را خجالت زده می كند. بیش از 40 درصد زنان چشم را اولین جذابیتی دانسته‌اند كه در نگاه اول به چشم آنها رسیده است، در حالیكه همین تعداد از مردان معتقدند كه چشم آنها در ابتدا مجذوب وضع كلی بدن زن می شود.

یك سوم از شركت كنندگان در این تحقیق با همسر خود بر سر اینگونه نگاهها بحث داشته اند و یك نفر از هر 10 نفر كارشان به جدایی از همسرشان كشیده است.

5 نقطه مهمی كه در آن مردان زنان را زیر نظر دارند عبارتند از سوپرماركت، مشروب فروشیها، كلوپهای شبانه، محل كار و مغازه ها و 5 نقطه مهمی كه در آن زنان مردان را زیر نظر دارند عبارتند از: مشروب فروشیها، مغازه ها، وسایل نقلیه عمومی، سوپرماركتها و محل كار.

vahid2007

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سال که چیزی نیست من تو یه ماه به اندازه یه سال نگاه میکنم

mehrshad53

اخراجی موقت
ما هم همینو میگیم.
این آمار اشتباهه:w16:
ماشالا به اعترافای بعضیا...

خدا وکیلی همین عکس اواتار خودت....
من که چشم پاکم،نمیتونم بهش زل نزنم:smile: