هرزنامه هاي باشگاه مهندسان .......(شما قضاوت كنيد)

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه همه همکاری کنن این تاپیک رو کلا بنیادشو برداریم
خواهشا کمک فکری کنین
سلام دوستان توجه کنید خوشبختانه همه مدیران یا بهتر بگم اکثرشون با ما هستن :smile:
و نظری که اونها دادن به این شرح است اکثرا گفتن ما هم از این وضع بوجود آمده ناراحتیم ولی کاری ازمون برنمیاد و این امر رو به ما اعضا واگذار کردن . گفتن خیلی وقتها کسی اینها رو گزارش نمیده چه توقعی دارین و اینکه تاکید شده که تعداد صفحات اینگونه بحثا بالا بره تا مدیران سریعتر متوجه شن و اقدام کنند .
از جمله یکی از مدیران ،مدیر ارشد باشگاه جناب پیرجو بودن که مطلبی در این باره به بنده جواب دادن هرچند که دوست داشتم خود ایشون بیان در این تایپیک این مسائل رو مطرح کنند ......
ایشون گفتند :
"هیچ گونه اجازه ای به ما در رابطه با زدن تالاری در این رابطه داده نمی شود، این گونه تاپیک ها و نوشته ها فقط در سایت هایی درج می شود که یک طرف باشه نه در سایت ها دو طرفه به خاطر همین معذوریم از ایجاد چنین تاپیک هایی و تالاری برای این کار به همین خاطر هر گونه مطلب در این رابطه با اخطار همراه می باشد. :cool:
لینک اصلیشم میتونید در پروفایل بنده شاهد باشین .
موفق باشید .:gol::gol::gol:

نظر دادن تو تاپيكي با كلمه هاي نادرست فرق ميكنه با اينكه راجع به موضوعي كه مطرح كردنش توجمع جالب نيس تاپيكي زده شه
من تازه امدم و زيادم نرفتم تو بهر اين چيزا بيشتر تالار عكسم تا گفتگو
ولي يه بار بطور غير عمد يه جا چيزي گفتم كه اصلا منظور بدي پشتش نبود وقتي حامد جان زحمت كشيدوبهم گفت كه خوب نيس سريع پاكش كردم
1-اگه ميخواين تاپيكهايي با موضوعات نه چندان جالب زدن نشن بهتره اصلا تو اون تاپيكا نظر ندين
2-وقتي كسي ميخواد موضوع يه تاپيكي رو از بحث اصلي منحرف كنه كسي پا به پاش بحثو ادامه نده كه پرروشه
3-و ماهايي كه مخالفيم بهتره خودمون دست بكار شيم و سطح تاپيكا رو ببريم بالا تا يكي 2تا آبكي كه زده ميشه اصلا به چشم نياد
و حتما به مرور همه شون حذف ميشن
يكمي هم بچه ها به توهين ميكنن كه اصلا جالب نيس ومن اصلا خوشم نيومده
ادعازياد داريم ولي نميدونم چرا متاسفانه قابليت اجرايي نداره

موفق باشين:gol:

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
سلام دوستان توجه کنید خوشبختانه همه مدیران یا بهتر بگم اکثرشون با ما هستن :smile:
و نظری که اونها دادن به این شرح است اکثرا گفتن ما هم از این وضع بوجود آمده ناراحتیم ولی کاری ازمون برنمیاد و این امر رو به ما اعضا واگذار کردن . گفتن خیلی وقتها کسی اینها رو گزارش نمیده چه توقعی دارین و اینکه تاکید شده که تعداد صفحات اینگونه بحثا بالا بره تا مدیران سریعتر متوجه شن و اقدام کنند .
از جمله یکی از مدیران ،مدیر ارشد باشگاه جناب پیرجو بودن که مطلبی در این باره به بنده جواب دادن هرچند که دوست داشتم خود ایشون بیان در این تایپیک این مسائل رو مطرح کنند ......
ایشون گفتند :
"هیچ گونه اجازه ای به ما در رابطه با زدن تالاری در این رابطه داده نمی شود، این گونه تاپیک ها و نوشته ها فقط در سایت هایی درج می شود که یک طرف باشه نه در سایت ها دو طرفه به خاطر همین معذوریم از ایجاد چنین تاپیک هایی و تالاری برای این کار به همین خاطر هر گونه مطلب در این رابطه با اخطار همراه می باشد. :cool:

بعضی از مدیرا گزینشی عمل میکنن

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر دادن تو تاپيكي با كلمه هاي نادرست فرق ميكنه با اينكه راجع به موضوعي كه مطرح كردنش توجمع جالب نيس تاپيكي زده شه
من تازه امدم و زيادم نرفتم تو بهر اين چيزا بيشتر تالار عكسم تا گفتگو
ولي يه بار بطور غير عمد يه جا چيزي گفتم كه اصلا منظور بدي پشتش نبود وقتي حامد جان زحمت كشيدوبهم گفت كه خوب نيس سريع پاكش كردم
1-اگه ميخواين تاپيكهايي با موضوعات نه چندان جالب زدن نشن بهتره اصلا تو اون تاپيكا نظر ندين
2-وقتي كسي ميخواد موضوع يه تاپيكي رو از بحث اصلي منحرف كنه كسي پا به پاش بحثو ادامه نده كه پرروشه
3-و ماهايي كه مخالفيم بهتره خودمون دست بكار شيم و سطح تاپيكا رو ببريم بالا تا يكي 2تا آبكي كه زده ميشه اصلا به چشم نياد
و حتما به مرور همه شون حذف ميشن
يكمي هم بچه ها به توهين ميكنن كه اصلا جالب نيس ومن اصلا خوشم نيومده
ادعازياد داريم ولي نميدونم چرا متاسفانه قابليت اجرايي نداره

موفق باشين:gol:
اول بگم من این پیامو یه بار دیگه دادم جدیدا باشگاه بد قلق شده .
خلاصشو میگم چون ........... .
تشکر از نظرتون ولی ببینید بحثهایی رو در نظر بگیرید بعضی هم میان عمدی این چنین تایپیکهایی رو ایجاد میکنن و با توجه به اینکه داشتن چند نام کاربری در باشگاه بلامانع است اگه شما هم وارد نشی خودشون میتونن مطابق با هدفشون تایپیکشونو ببرن بالا نکته بعدی اینکه شما تو گوگل سرچ کنی راحت میتونی این جور تایپیکها رو در باشگاه پیدا کنی منظورم اینه اسم باشگاه مهندسان اکثرا در چند صفحه اول هست در تمامی مضامین به همین خاطر هر چه زودتر حذف بشن بسیار بهتره تا منتظر بمونیم مدیری بیاد و پیدا بشه اونو پاک کنه . و مدیر ان به قول خودشون نمیتونن بیشینن یه دونه دونه تایپیکها رو که سرچ کنن بنابراین این تایپیکها رو باید بالا بیاریم تا راحت تر در دسترس مدیران باشه اونم نه با هدف اون شخص به نظر من بهترین کار اینه که اونجا رو چند نفری مثل پروفایل شخصی کنیم و کاملا از بحث منحرفش کنیم البته در وهله اول به اون طرف انتقاد کنیم نه توهین اگه قبول نکرد این چنین کنیم .
توهین در هر جهت به خصوص برای رسیدن به کاری درست و حقانی تحمل ناپذیر و محکومه .

خواهشا همه نظر بدن تا به راهکاری مشترک که بهترین باشه و موافق نظر اکثریت برسیم .

آها. بله من نميدونستم
خب مديران هم حق دارن نميتونن كه24 ساعته اينجارو بپان
بهترين راه حل همينه كه خودمون وقتي به همچين تاپيكايي برميخوريم به مديران گزارش بديم

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
محسن جان خودتو اذیت نکن
یه نفر وقتی نخواد بفهمه تا ابد توی کودنیش باقی می مونه
به مدیرای باشگاه گزارش بده خوب
الما جان اخه بحث اينه كه طرف اصلا براش مهم نيست واز كارش لذت ميبره . من ترجيح ميدم قهري عمل نكنم و گزارش ندم. تصميم اينه كه هر وقت يكي از اينها رو ديدم يه پست به اين تايپك اضافه كنم تا يه جور نشونه براي وجودشون باشه.

آلما خانوم دستت درست نفست حق:gol::D;)
محسن جان هر تاپیکی که زده شد با آدرس بگو تا خود نظر دهنده کامل بخونه و بتونه با دیدی که خودش از این جور تاپیکا داره نظر بده
یه بار دیگه هم بگم حتمآ با آدرس:smile:
اين پيشنهاد خوبي بود هر وقت چيز بدي ديدم لينكشو رو اينجا ميذارم تا خودتون قضاوت كنين شماهم اگه اينكارو بكنيد خيلي ممنون ميشم

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم شما توهم دشمن زیادی گرفتتت.
اینجا قضیه یه چیز دیگس
به ترور چه ربطی داره
ولمون کن توام با این جوابهای مسخرت
سلام حامد جان نظرتو نگفتي كه

جداآ یه همچین تاپیکایی هست تو باشگاه چرا من نمیبینم پس شاید دلیلش اینهکه من فعالیت تو همه بخشا ندارم.
ولی به نظرم هر چیز جایی داره و هرنکته مکانی!!!!!!!!:gol:
اره ارانوس هستش واقعي واقعي منم قراره هر وقت ديدم لينكش رو قرار بدم تا شما راحتتر پيداشون كني.

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشون گفتند :
محمد جان ممنون كه به فكر هستي.
دوستان نظر خوبي دادن ما ميتونيم لينك مطلب رو اينجا بذاريم مديران اگه خواستند ميتوئنن از لينك دنبال قضايا رو بگيرن اينجوري قشنگترهم هست.

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
آها. بله من نميدونستم
خب مديران هم حق دارن نميتونن كه24 ساعته اينجارو بپان
بهترين راه حل همينه كه خودمون وقتي به همچين تاپيكايي برميخوريم به مديران گزارش بديم

مرسي كه اومدي تنهايي جان شماهم اگه مطلبي ديدي لينكش رو قرار بده

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام حامد جان نظرتو نگفتي كه

اره ارانوس هستش واقعي واقعي منم قراره هر وقت ديدم لينكش رو قرار بدم تا شما راحتتر پيداشون كني.
ولی تا من اون لینکارو ببینم فک کنم مدیرا حذفش میکنم البته تمایل به دیدن اینجور بحثا ندارم :smile:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
محمد جان ممنون كه به فكر هستي.
دوستان نظر خوبي دادن ما ميتونيم لينك مطلب رو اينجا بذاريم مديران اگه خواستند ميتوئنن از لينك دنبال قضايا رو بگيرن اينجوري قشنگترهم هست.
محسن جان اقدام خوبیه به شرطی که گزینشی عمل نشه . خب اگه همه موافقن منم حرفی ندارم اینطوری مدیرا هم امتحان میشن . خب از این جا به بعد دیگه با خودت بایستی به مدیر مربوطه که مدیر تالار گفتگوی آزاد باشه اطلاع بدی که ما همیچین جور تایپیکی از این به بعد همیشه برای باشگاه خواهیم داشت . موفق باشید .

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
محسن جان اقدام خوبیه به شرطی که گزینشی عمل نشه . خب اگه همه موافقن منم حرفی ندارم اینطوری مدیرا هم امتحان میشن . خب از این جا به بعد دیگه با خودت بایستی به مدیر مربوطه که مدیر تالار گفتگوی آزاد باشه اطلاع بدی که ما همیچین جور تایپیکی از این به بعد همیشه برای باشگاه خواهیم داشت . موفق باشید .
البته با مشاركت دوستان

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من بحثهای اخیرو نخوندم
اما
متاسفم اگه همین الان یه تاپیک مسخره بزارم در مورد روابط دختر و پسر تو یک روز 50 صفحه جلو میره
اما
تاپیک دوستداران دکتر علی شریعتی که کلمه به کلمش شگفت انگیزه حتی بازدید کننده هم نداره
البته چند ماه پیش خیلی بهتر بود

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاپیک به این مفیدی چرا رفته پایین؟
یکی دو صفحه قبل دوستان از من مصطفی خورده گرفته بودن که چرا تاپیکای سیاسی میذاریم ما هم دیگه نذاشتین ولی این وقتی خوبه که بقیه هم به نظرات بقیه احترام بذارن و از گذاشتن این جور تاپیکا خودداری کنن.یه طرفه که نمیشه

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
تاپیک به این مفیدی چرا رفته پایین؟
یکی دو صفحه قبل دوستان از من مصطفی خورده گرفته بودن که چرا تاپیکای سیاسی میذاریم ما هم دیگه نذاشتین ولی این وقتی خوبه که بقیه هم به نظرات بقیه احترام بذارن و از گذاشتن این جور تاپیکا خودداری کنن.یه طرفه که نمیشه
وجود این نوع تاپیکها نشانگر ضعف مدیریته

maryam28

عضو جدید
تشکر ندارم ببخشید
واقعا بعضی از تاپیک ها شرم آورن
ممنون از این نکته سنجی تون
این جا یک محیط علمی و آموزندس
بعضی اطز تاپیک ها رو که میبینم واقعا میمونم که بی شرمی تا چه حد؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol:

تشکر ندارم ببخشید
واقعا بعضی از تاپیک ها شرم آورن
ممنون از این نکته سنجی تون
این جا یک محیط علمی و آموزندس
بعضی اطز تاپیک ها رو که میبینم واقعا میمونم که بی شرمی تا چه حد؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟

خواهش ميكنم منم باهاتون موافقم راستي اين تايپك واسه همين كاره يعني هر وقت تايپكي ديديد كه اينجوري حس ميكنيد بي شرمانه اس تايپك رو بالا بياريد ويه پست اضافه كنيد ممنون:gol:

maryam28

عضو جدید
:gol:

خواهش ميكنم منم باهاتون موافقم راستي اين تايپك واسه همين كاره يعني هر وقت تايپكي ديديد كه اينجوري حس ميكنيد بي شرمانه اس تايپك رو بالا بياريد ويه پست اضافه كنيد ممنون:gol:

بعضی از تاپیک ها اسمشون هم قبیحه من که روی مطرح کردنشونو ندارم
با اونا باید چه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/222853-حریم-خصوصی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اينم يه جور هرزنامه اس ديگه
ممنون از اینکه خبر کردید

آخه والا، مثلاً میخواسته بگه چرا یارو گفته داخل ماشین حریم خصوصی نیست، هرچی از دهنش دراومده رو تاپیک کرده!!!
بیشتر این کارهام از کاربرانی صورت میگیره که سابقه مشخصی ندارن، حداقل توی تالار گفتگوی آزاد و یهو میان و یه تاپیکی میزنن که این مدلیه...