نيروي زميني ارتش--صفر يك--اعزام90/10/1

hasan6666

عضو جدید
سلام دوستان
از قديم گفتن سربازي شتري هست كه جلوي خونه همه ميخوابه:smile:
من تاريخ اعزامم خورده 90/10/1 (خيلي جالبه بدونين كه برگ سبز و سفيدم بعد از يك هفته از پست دفترچه با هم اومدند:crying2::mad: يكي به من بگه آخه چرا:w00:) و افتادم نيروي زميني ارتش يا بعبارتي صفر يك
بگذريم...

هركي صفر يك افتاده بسم الله، نميخوام تنها باشما، ان شاالله كه بتونيم از پس روزهاي سرد بربياييم

ميگن صفر يك هتله چون فقط ليسانس به بالا ميگيره درجه داراي اونجا احترام زيادي قائلن:redface: خداكنه اينطور باشه

كيا كدخوردن صفريك دستا بالا؟

vahid_pakrou

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خوش به حالت بهترین جا واسه آموزش افتادی من خودم هم اونجا خدمت کردم خیلی جای با حالیه یعنی آموزش نیست یه اردوی 2 ماهست
فقط 3 روز اول بهت سخت میگذره چون بهش عادت نکردی

esmikhani.m

عضو جدید
نترس میری اونجا یه دوره کد 2 ماه هم میخوری بعدش یه چیزی یاد میگیری و برو خدارو شکر کن که ارتش افتادی چون برای تحصیل کرده واقعا از سپاه خیلی بهتره که توش یه مشت آدم عقدهای ریختن که فقط دنبالت میچرخن که اتو بگیرنن بترکوننت و اینکه درجه هیچ ارزشی نداره ممکنه ستوان سوراخی باشی یه سرباز 1 بهت زور بگه....

neegahin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من تاريخ اعزامم خورده 90/10/1 (خيلي جالبه بدونين كه برگ سبز و سفيدم بعد از يك هفته از پست دفترچه با هم اومدند:crying2::mad: يكي به من بگه آخه چرا:w00:) و افتادم نيروي زميني ارتش يا بعبارتي صفر يك
بگذريم...

هركي صفر يك افتاده بسم الله، نميخوام تنها باشما، ان شاالله كه بتونيم از پس روزهاي سرد بربياييم

ميگن صفر يك هتله چون فقط ليسانس به بالا ميگيره درجه داراي اونجا احترام زيادي قائلن:redface: خداكنه اينطور باشه

برو حالشو ببر بهش میگن هتل

hasan6666

عضو جدید
سلام
خوش به حالت بهترین جا واسه آموزش افتادی من خودم هم اونجا خدمت کردم خیلی جای با حالیه یعنی آموزش نیست یه اردوی 2 ماهست
فقط 3 روز اول بهت سخت میگذره چون بهش عادت نکردی

نترس میری اونجا یه دوره کد 2 ماه هم میخوری بعدش یه چیزی یاد میگیری و برو خدارو شکر کن که ارتش افتادی چون برای تحصیل کرده واقعا از سپاه خیلی بهتره که توش یه مشت آدم عقدهای ریختن که فقط دنبالت میچرخن که اتو بگیرنن بترکوننت و اینکه درجه هیچ ارزشی نداره ممکنه ستوان سوراخی باشی یه سرباز 1 بهت زور بگه....

برو حالشو ببر بهش میگن هتل

مرسي از شما دوستان كه دلگرميم ميدين:gol:

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
عده ای از دوستان من برای همین دوره افتادن 03 یعنی نیروی زمینی عجبشیر. کلا 03 سالی دو دوره لیسانس برمیداره که یکیش این دوره هست. ولی به هر حال از نیروی انتظامی بهتره!

جواد111

عضو جدید
عده ای از دوستان من برای همین دوره افتادن 03 یعنی نیروی زمینی عجبشیر. کلا 03 سالی دو دوره لیسانس برمیداره که یکیش این دوره هست. ولی به هر حال از نیروی انتظامی بهتره!

عجبشیر، جای بدی نیست ولی واقعا سرده............

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
عجبشیر، جای بدی نیست ولی واقعا سرده............
الان وضعش بهتره، از وضع فعلیش خبر ندارم ولی معروفه از قدیم تابلویی در جلوی پادگان بوده (با پوزش از دوستان) و نوشته بوده خر بیا آدم برو...
البته برای لیسانس و بالاتر سختگیری خیلی کم هست.

در مورد 01 هم اونطور که شنیدم جای خیلی خوبیه.

جواد111

عضو جدید
الان وضعش بهتره، از وضع فعلیش خبر ندارم ولی معروفه از قدیم تابلویی در جلوی پادگان بوده (با پوزش از دوستان) و نوشته بوده خر بیا آدم برو...

دوران کارشناسی تبریز بودم،جای سردی بود، یه چیزایم از عجبشیر شنیدم....
کلا سربازی یه جورای وقت تلف کردن فرقی نمیکنه کجا باشی

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هیچ دوره ای مثل دوره ما نمی شه:
کل دوره بدون محاسبه تعطیلات:40 روز
عید نوروز تعطیل
اردوی آخر دوره: تعطیل
کار عملی و بیرون: فقط 3 بار تو دوروز که یکی اول دوره بود یکی وسط یکیم آخرش
سان و رژه: معاف

*amin-amin*

عضو جدید
سلام دوستان
بگذريم...

آقا خوش بحالت
این شتر دم در خونه من نخوابید لامصب وباعث شد معاف بشم
خدا بگم چی کارش کنه

hasan6666

عضو جدید

ان شاالله همينطوره

دوران کارشناسی تبریز بودم،جای سردی بود، یه چیزایم از عجبشیر شنیدم....
کلا سربازی یه جورای وقت تلف کردن فرقی نمیکنه کجا باشی

بله همينطوره:cool:

هیچ دوره ای مثل دوره ما نمی شه:
کل دوره بدون محاسبه تعطیلات:40 روز
عید نوروز تعطیل
اردوی آخر دوره: تعطیل
کار عملی و بیرون: فقط 3 بار تو دوروز که یکی اول دوره بود یکی وسط یکیم آخرش
سان و رژه: معاف

خوش به حالتون دعا كنين از ماهم همينطور باشه

بالا