نماز اول وقت در قلب آمریکا

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
معلومه که ندیدی..
ولی من دیدم...ولی یه جور دیگشو..
مزاحمت ایجاد نکنن!؟؟؟خندیدن ما تو خیابون مزاحمته واسه شما ولی روزی هزارتا متلک انداختن به دخترا تو خیابون مزاحمت نیست؟!!
به حقوق دیگران تعرض کردیم؟؟چه حقوقی از شما پایمال شده تو این خراب شده بگو ما هم بدونیم....
مسئولینی هم که خواهشن خواهشن میکنن نکنن آقا...جوری مردمو تربیت کنن که خودشون جرات نفس کشیدن نداشته باشن..
مطمئن باش مشکل از من یا اونا نیست مشکل از همون آدمای به قول شما مسئوله...
یارو نگهبان جلو در دانشگاست میاد به دختره میگه مانتوت اینجوریه اونجوریه...آخه اوزی تو کارت و بکن فوضول مانتو مردمی؟
از حق و حقوق حرف نزن که از کلمه حق بدمون میاد...
اون مسئولین زنی که میگی و واسه مصلحت روزگار گذاشتن...که مثلا ما به زنامون بها میدیم...خر نیستیم که میفهمیم...
اونا هم مثه خودشون واسه من فرقی نمیکنه من به جنسیت کار ندارم به عرضه طرف نیگا میکنم...

جمله آخرت میگی من به جنسیت کار ندارم اونخ کلی میگی
----------------
اولا من دلم از کسی پر نیس اینو واسه یوزر انتی میگم فکر نکنه من مثل برخی عقده ایم ! نخیر نیستم ! ولی حالم بهم میخوره اصن زورم میگیره میبینم یه عه فمنیس بازی در میارن و.... خوب یکی نیس یعنی بگه یه نیگاه به رفتار و کردار خودتون بندازید ! وختی هم یکی میاد میگه علیهش شمشیر میکشید !!!!!!!!!!!!!!!!!!
اینم کلی گفتم ! اکثر خانوما اینجا اینجورین
هنوز ندیدم کسی واقع بین باشه و درک 50-50 داشته باشه

---------------

اتی خانوم بلخره هر 2 جنس دارن تو جامعه آسیب میزنن چه اون پسری که متلک میندازه چه اون دختری که نور بالا میندازه و...................

همشم مقصر پسرا نیستن که عزیزم وختی دخدره با متلک ارتباط برقرار میکنه ! اینام تو موارد بعدی استفاده میکنن از این .............

تو این خراب شده کلا ما حقوقی نداریم که بخاد تعرض بشه ولی یکی چندسال پیش داشت صحبت میکرد که مسئول استخدام یه شرکت بود ! میگفت بازار کار آقایون رو دخدرا خراب کردن چون میان فرم پر میکنن هرکار غیر منطقی هم انجام میدن و حتی برای اینکه هرجور شده کار رو بگیرن رسما پیشنهاد میکنن نصف آقایون حقوق بگیرن ! خوب خودش میگفت مگه ما خریم اینو ول کنیم بیایم پسر استخدام کنین و کلی برامون خرج داره ! این یه نمونه از شاهکارهای خانوماس البته آقایونم مسائل مربوط به خانوما رو خراب کردن ولی خووب اینو بهت گفتم چون پرسیدی

مسئولین که پسر پرست نیستن ! هرکاری میکنن دودش اول تو چشم ماهاست و شاید بعدا به چشم خانوما بره ولی در هر صورت هر 2 طرف متضرر هستیم

نگهبان هم مسئولیتش همینه دیگه ! خدایی قبول کن برخی اصن برای درس یونی نمیان دنبال عرض اندام و... هستن !

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز

جمله آخرت میگی من به جنسیت کار ندارم اونخ کلی میگی
----------------
اولا من دلم از کسی پر نیس اینو واسه یوزر انتی میگم فکر نکنه من مثل برخی عقده ایم ! نخیر نیستم ! ولی حالم بهم میخوره اصن زورم میگیره میبینم یه عه فمنیس بازی در میارن و.... خوب یکی نیس یعنی بگه یه نیگاه به رفتار و کردار خودتون بندازید ! وختی هم یکی میاد میگه علیهش شمشیر میکشید !!!!!!!!!!!!!!!!!!
اینم کلی گفتم ! اکثر خانوما اینجا اینجورین
هنوز ندیدم کسی واقع بین باشه و درک 50-50 داشته باشه

---------------

اتی خانوم بلخره هر 2 جنس دارن تو جامعه آسیب میزنن چه اون پسری که متلک میندازه چه اون دختری که نور بالا میندازه و...................

همشم مقصر پسرا نیستن که عزیزم وختی دخدره با متلک ارتباط برقرار میکنه ! اینام تو موارد بعدی استفاده میکنن از این .............

تو این خراب شده کلا ما حقوقی نداریم که بخاد تعرض بشه ولی یکی چندسال پیش داشت صحبت میکرد که مسئول استخدام یه شرکت بود ! میگفت بازار کار آقایون رو دخدرا خراب کردن چون میان فرم پر میکنن هرکار غیر منطقی هم انجام میدن و حتی برای اینکه هرجور شده کار رو بگیرن رسما پیشنهاد میکنن نصف آقایون حقوق بگیرن ! خوب خودش میگفت مگه ما خریم اینو ول کنیم بیایم پسر استخدام کنین و کلی برامون خرج داره ! این یه نمونه از شاهکارهای خانوماس البته آقایونم مسائل مربوط به خانوما رو خراب کردن ولی خووب اینو بهت گفتم چون پرسیدی

مسئولین که پسر پرست نیستن ! هرکاری میکنن دودش اول تو چشم ماهاست و شاید بعدا به چشم خانوما بره ولی در هر صورت هر 2 طرف متضرر هستیم

نگهبان هم مسئولیتش همینه دیگه ! خدایی قبول کن برخی اصن برای درس یونی نمیان دنبال عرض اندام و... هستن !
مگه من گفتم مقصر شما هستین یا ما هستیم؟؟؟؟من اصلا مقصر تعریف کردم اینجا!
به دخدر چه ربطی داره اونا خرن دخدرا چیکار کنن؟!!
بعدشم حتما نیاز داره که میره دنبال کار...هر کی زورش بیشتر بود برنده میشه..که گفتی زور دخدرا بیشتر بود اینجا...
:D
دخدره با متلک ارتباط برقرار میکنه؟!!مگه با متلکم ارتباط برقرار میکنن؟!!
آقا تو برو سرکار یه زندگی ایده آل برا زنت درس کن ببینم اون بازم میره کار کنه؟! این کارای بیخود و میگم منظورم خانوم دکترو مهندس نیست... :D
میره کار میکنه حتما نیاز داره...
حداقل من اینجوری نیستم..ینی کار نمیکنم...
من خوشم میاد از یه بوق 2 تا چراغ!!
:redface:
کلن جامعه در حال انفجاره..منفجرم نمیشه همه راحت بشن..

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مگه من گفتم مقصر شما هستین یا ما هستیم؟؟؟؟من اصلا مقصر تعریف کردم اینجا!
به دخدر چه ربطی داره اونا خرن دخدرا چیکار کنن؟!!
بعدشم حتما نیاز داره که میره دنبال کار...هر کی زورش بیشتر بود برنده میشه..که گفتی زور دخدرا بیشتر بود اینجا...
:D
دخدره با متلک ارتباط برقرار میکنه؟!!مگه با متلکم ارتباط برقرار میکنن؟!!
آقا تو برو سرکار یه زندگی ایده آل برا زنت درس کن ببینم اون بازم میره کار کنه؟! این کارای بیخود و میگم منظورم خانوم دکترو مهندس نیست... :D
میره کار میکنه حتما نیاز داره...
حداقل من اینجوری نیستم..ینی کار نمیکنم...
من خوشم میاد از یه بوق 2 تا چراغ!!
:redface:
کلن جامعه در حال انفجاره..منفجرم نمیشه همه راحت بشن..

منم نگفتم تو مقصری ! گفتم هرچیزی علت و معلولی داره ! طرف متلک میندازه ببینه تاثیر نداره 1 بار 2 بار 100 بار 1000 بار بلخره خسته میشه ! ولی وختی میبینه اثر داره تکرار میکنه - حالا یه نفرم بخوره به پستش به متلک واکنش + نشون بده این دیگه علم غیب که نداره ! به هرکی میرسه میندازه ! اینا همیشه هستن مهم شنوندست که باید عاقل باشه مشاهده پیوست 183268

اتفاقا من شدیدا موافق کار کردن خانوما هستم :دی ول نه اینجوری !

همه نیاز دارن فدات شم ! اینم شد دلیل

چشم امر دیگه ندارین ....:هههه

اون مال سواره هاست ! میشه همون متلک پیاده ها :biggrin: در واقع بگو از متلک خوشم میاد ولی به سبک سواره ها مشاهده پیوست 183268مشاهده پیوست 183268مشاهده پیوست 183268