نظر تون خیلی برام مهمه کمکم کنید درست تصمیم بگیرم؟

mobilemasoud

عضو جدید
سلام خدمت تمامی دوستای گلم :gol:

یکی از نزدیکترین افراد خانواده من می خواد یه تصمیم بزرگ توی زندگیش بگیره ؟! اونا 2 ساله که ازدواج کردن و عاشق همدیگه هستن شرایط اقتصادی بدی هم ندارن ولی اهداف خیلی زیادی رو برای موفقیت توی زندگیشون برای اینده ترسیم کردن اما الان می خوان به خواهش بزرگترا یه کم هم خودشون دلشون می خواد بچه دار بشن اما شدیدا" دو دل هستن که ایا بچه با دردسرهایی که براشون ناخوداگاه درست می کنه می تونن به هدفهاشون برسن یا نه؟ چون تا الان بدون بچه خیلی خوشبخت بودن ؟

دوستای گلم اگه سوال دیگه ای بود در خدمتم:que:
از همه دوستای با تجربه با شگاه می خوام ما رو راهنمایی کننن:gol:

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
بستگی داره هدف هاشون چی باشه.... آیا می خوان درس بخونن... خارج برن یا چی؟ ولی در کل اگه اینطوره خب صبر کنن... 2 سال بیشتر نیس ازدواج کردن.... یکم زوده... در ضمن اینم باید در نظر داشته باشن که بچه دار شدن آمادگی می خواد... ینی از هر لحاظ بتونن ساپورتش کنن... و براش وقت بذارن.... اما اینجور که شما میگین سرشون خیلی شلوغتر از این حرفاس....

ahmadi-2010

عضو جدید
سلام خدمت تمامی دوستای گلم :gol:

یکی از نزدیکترین افراد خانواده من می خواد یه تصمیم بزرگ توی زندگیش بگیره ؟! اونا 2 ساله که ازدواج کردن و عاشق همدیگه هستن شرایط اقتصادی بدی هم ندارن ولی اهداف خیلی زیادی رو برای موفقیت توی زندگیشون برای اینده ترسیم کردن اما الان می خوان به خواهش بزرگترا یه کم هم خودشون دلشون می خواد بچه دار بشن اما شدیدا" دو دل هستن که ایا بچه با دردسرهایی که براشون ناخوداگاه درست می کنه می تونن به هدفهاشون برسن یا نه؟ چون تا الان بدون بچه خیلی خوشبخت بودن ؟

دوستای گلم اگه سوال دیگه ای بود در خدمتم:que:
از همه دوستای با تجربه با شگاه می خوام ما رو راهنمایی کننن:gol:

سلام کی میگه که بچه براشون درد سر درست میکنه؟
مطمئن باش وجود بچه براشون شانس، دلگرمی،امید به زندگی، هدف و ...می اره و اینکه از بچه دار شدن میترسن یه چیز کاملا طبیعیه که همه این ترس رو دارن ولی نه تنها جلوی پیشرفت رو نمی گیره بلکه خودش یه محرکه.....
اصولا بچه نقطه مشترک دو نفر تو زندگیه پس علاقشون به هم بیشتر می شه....
البته سختی هم داره ولی پدر و مادر این سختی براشون خیلی قشنگه که دیگرون از بیرون درکش نمی کنن.....

mehrshad53

اخراجی موقت
حالا واقعا اینا حرف ماها براشون مهمه؟!:surprised:
خب بچه معلومه پدر درمیاره،مگه شک داری؟
تا دوسالگی: دائم باید PH پی پیش را اندازه بگیری که خدای ناکرده فلان و اینا....
2-4 سالگی منهدم کننده تمام اشیاء منهدم شونده تا ارتفاع دو متر و هفتاد
4-7 سالگی یاد گرفتن فحش و دروغ و تیکه و دری وری و اعصاب خورد کردن.
7-14 سالگی بدبختی تحصیل و تجدید و بازیگوشی و ...
14-18 سالگی ،ایشون تین ایجرن مبادا بهشون حرفی بزنی و مشکلات جنسی و عاطفی و اینا
18+ بلای جون کاملا خالص و مطمئن !

N. fotros

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . نمی دونم تا چه حدی نظر من براشون قابل قبول و مهمه ولی خوب نظره دیگه میگم ؛ من فکر میکنم وجود بچه یه هدیه از طرف خداست و اونها مطمئن باشن که وجود بچه هیچ مشکلی براشون نخواهد داشت بلکه امید به زندگی و تلاش برای رسیدن به اهدافشون رو بیشتر میکنه

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا واقعا اینا حرف ماها براشون مهمه؟!:surprised:
خب بچه معلومه پدر درمیاره،مگه شک داری؟
تا دوسالگی: دائم باید PH پی پیش را اندازه بگیری که خدای ناکرده فلان و اینا....
2-4 سالگی منهدم کننده تمام اشیاء منهدم شونده تا ارتفاع دو متر و هفتاد
4-7 سالگی یاد گرفتن فحش و دروغ و تیکه و دری وری و اعصاب خورد کردن.
7-14 سالگی بدبختی تحصیل و تجدید و بازیگوشی و ...
14-18 سالگی ،ایشون تین ایجرن مبادا بهشون حرفی بزنی و مشکلات جنسی و عاطفی و اینا
18+ بلای جون کاملا خالص و مطمئن !

یعنی منم واسه مامان بابام انقده لطف داشتم!!؟؟؟:lol::lol:

mobilemasoud

عضو جدید
بستگی داره هدف هاشون چی باشه.... آیا می خوان درس بخونن... خارج برن یا چی؟ ولی در کل اگه اینطوره خب صبر کنن... 2 سال بیشتر نیس ازدواج کردن.... یکم زوده... در ضمن اینم باید در نظر داشته باشن که بچه دار شدن آمادگی می خواد... ینی از هر لحاظ بتونن ساپورتش کنن... و براش وقت بذارن.... اما اینجور که شما میگین سرشون خیلی شلوغتر از این حرفاس....

هدفشون ادامه تحصیل صاحب خونه شدن و البته شاید مسافرت به یه کشور خارجی اره سرشون شلوغه ولی به نظرت میشه از بچه دار شده منصرف بشن حرف مردم براشون مهم نباشه:gol:

سلام کی میگه که بچه براشون درد سر درست میکنه؟
مطمئن باش وجود بچه براشون شانس، دلگرمی،امید به زندگی، هدف و ...می اره و اینکه از بچه دار شدن میترسن یه چیز کاملا طبیعیه که همه این ترس رو دارن ولی نه تنها جلوی پیشرفت رو نمی گیره بلکه خودش یه محرکه.....
اصولا بچه نقطه مشترک دو نفر تو زندگیه پس علاقشون به هم بیشتر می شه....
البته سختی هم داره ولی پدر و مادر این سختی براشون خیلی قشنگه که دیگرون از بیرون درکش نمی کنن.....

همهه اینهایی که شما میگین درست ولی به هر حال چه شیرین چه ناگوار سخته دیگه باید از بعضی چیزا چشم پوشی کنی درسته؟:gol:

سلام . نمی دونم تا چه حدی نظر من براشون قابل قبول و مهمه ولی خوب نظره دیگه میگم ؛ من فکر میکنم وجود بچه یه هدیه از طرف خداست و اونها مطمئن باشن که وجود بچه هیچ مشکلی براشون نخواهد داشت بلکه امید به زندگی و تلاش برای رسیدن به اهدافشون رو بیشتر میکنه

البته که مهمه توی عنوان تایپیک از همتون درخواست کمک کردن و گفتن که براشون مهمه خیلی ممنون از روحیه خوبت:gol:

نجلا جون

عضو جدید
به نظر من سنشون هم تو بچه دار شدن مهمه
اگه 30 اينجوريان كه بهتره بچه دار بشن
درسته كه بچه وقتشونو ميگيره ولي با برنامه ريزي همه چي درست ميشه
به قول دوستمون بهشون اميد و انگيزه بيشتر ميده كه اهدافشونو بهتر دنبال كنن
كمك به همديگرو توي بچه داري و خيلي چيزاي ديگه فراموش نكنن;)