نرم افزار محاسبه سنوات کاردانی و کارشناسی ناپیوسته برای شرکت در آزمون نظام مهندسی

vertex

اخراجی موقت
این نرم افزار زیاد هم بدرد بخورنیست.بستگی به مدرکتونم که از کجا گرفتین داره ...کتاب قانون رو مطالعه کنید مخصوصا قسمت کاردانها
سلام دوست عزیز
آخه تاریخ فارغ التحصیلی و سنوات کاردانی و کارشناسی چه ربطی به این داره که مدرکتون رو از کجا گرفتین؟ واقعا تعجب میکنم . این نرم افزار برای محاسبه سنوات کاردانی و کارشناسی هستش . منظور شما از کتاب قانون چیه ؟ همین حالا اگر صفحات تاپیک های مختلف رو ببینید پست های خیلی زیادی در مورد همین سنوات کاردانی و کارشناسی ناپیوسته سوال پرسیدند . که آیا من میتونم در آزمون شرکت کنم یا نه ؟ ... حالا بماند که دوستان دیگر گاهی راهنمایی کردند و گاهی هم پرت و پلا گفتند ولی در نهایت هنوز هم سوال خیلی هاست . این نرم افزار خیلی راحت میزان سنوات و مدت زمان لازم رو بهتون میده . از این راحتتر ؟ خودم هم که نرم افزار رو ننوشتم که بخوام از خودم تعریف کنم . حالا جای تشکر شما میگید برن کتاب قانون رو بخونند؟ توی کدوم کتاب قانون نوشته سنوات شرکت در آزمون به نوع مدرکتون و محل اخذ مدرکتون مربوطه ؟؟؟؟؟؟؟ تو رو خدا جان هر کی رو دوست دارید بگید ......... لطفا اگر راهنمایی دارید یا مطلبی دارید بفرمایید اگر نه ازش کار دیگران رو پایین نیارید ما شا الله هر جایی هم که این پست رو گذاشتم شما بلافاصله پست گذاشتین که خدای نکرده ..... واقعا متعجبم .
ضمنا دوستانی که مطالبی رو تایید میکنند در واقع اون صحبت ها رو قبول دارند دیگه ؟؟؟؟ یه عده هم مثل اینکه هنوز دارن روال سابق رو دنبال میکنند. بعد نگن چرا اینطور شد و ما منظورمون این نبود و اون بود .... بعضی ها توی همون حال و هوای بچگیشون موندن متاسفانه ...

آخرین ویرایش:

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
این نرم افزار زیاد هم بدرد بخورنیست.بستگی به مدرکتونم که از کجا گرفتین داره ...کتاب قانون رو مطالعه کنید مخصوصا قسمت کاردانها

امتحان کردم .برنامه جالبی بود و درست هم گفت. ارتباطی به محل اخذ مدرک نداره. امتحان نظام با "تاریخ" اخذ مدرک کارداره.
تو این 3 سری آخر برگزاری آزمون هر بار این سنوات رو چندماه متفاوت در نظر گرفتن. مثلا یک دوره 3 سال رو تا زمان جواب گفتن. یه دوره تا روز آزمون یه دوره.....
محاسبه سنوات با دوتا تاریخ سروکار داره. یکی اخذمدرک کاردانی یکی مدرک کارشناسی.

احتمالا منظور شما برای بچه هایی هست که دیر رفتن دنبال مدرک شون و تاریخ مدرک با زمان واقعی فارغ التحصیلی تفاوت داره.
نظام با تاریخ درج شده رو مدرک کار داره.همین

eli elhami

عضو جدید
سلام دوست عزیز
آخه تاریخ فارغ التحصیلی و سنوات کاردانی و کارشناسی چه ربطی به این داره که مدرکتون رو از کجا گرفتین؟ واقعا تعجب میکنم . این نرم افزار برای محاسبه سنوات کاردانی و کارشناسی هستش . منظور شما از کتاب قانون چیه ؟ همین حالا اگر صفحات تاپیک های مختلف رو ببینید پست های خیلی زیادی در مورد همین سنوات کاردانی و کارشناسی ناپیوسته سوال پرسیدند . که آیا من میتونم در آزمون شرکت کنم یا نه ؟ ... حالا بماند که دوستان دیگر گاهی راهنمایی کردند و گاهی هم پرت و پلا گفتند ولی در نهایت هنوز هم سوال خیلی هاست . این نرم افزار خیلی راحت میزان سنوات و مدت زمان لازم رو بهتون میده . از این راحتتر ؟ خودم هم که نرم افزار رو ننوشتم که بخوام از خودم تعریف کنم . حالا جای تشکر شما میگید برن کتاب قانون رو بخونند ؟ توی کدوم کتاب قانون نوشته سنوات شرکت در آزمون به نوع مدرکتون و محل اخذ مدرکتون مربوطه ؟؟؟؟؟؟؟ تو رو خدا جان هر کی رو دوست دارید بگید ......... لطفا اگر راهنمایی دارید یا مطلبی دارید بفرمایید اگر نه ازش کار دیگران رو پایین نیارید ما شا الله هر جایی هم که این پست رو گذاشتم شما بلافاصله پست گذاشتین که خدای نکرده ..... واقعا متعجبم .
ضمنا دوستانی که مطالبی رو تایید میکنند در واقع اون صحبت ها رو قبول دارند دیگه ؟؟؟؟ یه عده هم مثل اینکه هنوز دارن روال سابق رو دنبال میکنند. بعد نگن چرا اینطور شد و ما منظورمون این نبود و اون بود .... بعضی ها توی همون حال و هوای بچگیشون موندن متاسفانه ...

کتاب قانون اگه واسه امتحان نظام خونده باشین که سفید رنگ هست. توش واسه کاردانهای ساختمان که واسه کاردانی میخوان شرکت کنند نوشته کسانی که مدرکشان مهر وزارت علوم خورده... محض اطلاع شما که معلوم شد ... تو این کشور مدارکی داریم که مهر وزارت آموزش و پرورش خورده وباید بیشتر از این مقداری که نرم افزارتون میگه منتظر بمانند که باز مدتش رو تو کتاب قانون نوشته...

vertex

اخراجی موقت
کتاب قانون اگه واسه امتحان نظام خونده باشین که سفید رنگ هست. توش واسه کاردانهای ساختمان که واسه کاردانی میخوان شرکت کنند نوشته کسانی که مدرکشان مهر وزارت علوم خورده... محض اطلاع شما که معلوم شد ... تو این کشور مدارکی داریم که مهر وزارت آموزش و پرورش خورده وباید بیشتر از این مقداری که نرم افزارتون میگه منتظر بمانند که باز مدتش رو تو کتاب قانون نوشته...
اگر عنوان پست بنده رو میخوندید که نخوندید نوشتم :
نرم افزار محاسبه سنوات کاردانی و کارشناسی ناپیوسته برای شرکت در آزمون نظام مهندسی

یعنی افرادی که مهندس هستند و کارشناسی ناپیوسته هستند نه آزمون کاردانها و نه معماران تجربی .... اینجا باشگاه مهندسان ایران هست نه باشگاه کاردان ها و نه معماران تجربی . ضمنا نیاز به همون کتاب سفید رنگ به قول شما "کتاب قانون " نیست توی دفترچه آزمون همه این توضیحات داده شده . برای روشن تر شدن موضوع فایل pdf رو پیوست میکنم . لطفا در ارائه مطالب دقت بیشتری کنید . متشکرم . مشاهده پیوست سنوات 3.pdf

eli elhami

عضو جدید
اگر عنوان پست بنده رو میخوندید که نخوندید نوشتم :

یعنی افرادی که مهندس هستند و کارشناسی ناپیوسته هستند نه آزمون کاردانها و نه معماران تجربی .... اینجا باشگاه مهندسان ایران هست نه باشگاه کاردان ها و نه معماران تجربی . ضمنا نیاز به همون کتاب سفید رنگ به قول شما "کتاب قانون " نیست توی دفترچه آزمون همه این توضیحات داده شده . برای روشن تر شدن موضوع فایل pdf رو پیوست میکنم . لطفا در ارائه مطالب دقت بیشتری کنید . متشکرم . مشاهده پیوست 219416

قابل توجهت الان همه مهندس هستند ولی کسانی هستند ک با مدرک لیسانسشون نمیتونند شرکت کنند میخان با مدرک کاردانیشون شرکت کنند. در ضمن مهندسینی هستند که از دانشگاه معتبر سراسری فارغ التحصیل شدند با نرم افزار شما میتونه ولی نظام استان میگه چون مهر وزارت خونه دیگه داری باید بیشتر صبر کنی

vertex

اخراجی موقت
قابل توجهت الان همه مهندس هستند ولی کسانی هستند ک با مدرک لیسانسشون نمیتونند شرکت کنند میخان با مدرک کاردانیشون شرکت کنند. در ضمن مهندسینی هستند که از دانشگاه معتبر سراسری فارغ التحصیل شدند با نرم افزار شما میتونه ولی نظام استان میگه چون مهر وزارت خونه دیگه داری باید بیشتر صبر کنی
با مدرک کاردانیشون پروانه مهندسی بگیرند یا کاردانی فنی ؟؟ واسه همه این موارد در دفترچه توضیحات هست . شما برای درصد خیلی محدودی از افراد که موضوع بحث نیستند کل قضیه رو زیر سوال بردین . دست شما درد نکنه . امیدوارم در مورد پست های اشتباه افراد دیگر هم همینقدر دقیق باشید و کتاب قانون رو مثال بزنید . موفق باشید .

vertex

اخراجی موقت
بعضی از دوستان تو مراکز آموزش عالی درس خوندن.باید به مدرکشون نگاه کنند که آیا مهر وزارت علوم خورده.چون بعضی ازمراکز مهر وزارت آموزش و پرورش که قانون خاص خودشو داره مثل آموزشکده های فنی و حرفه ای که جدیدا زیر نظر وزارت علوم شدند. اما کسانی که قبل اینکه زیر وزارت علوم بشه .زیر نظر وزارت خانه دیگر بوده که باید پیگیر شوند.این مسئله واسه بچه هایی ک میخوان واسه کاردانی شرکت کنند گفته شده.کتاب قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان
لطفا دوستان کتاب قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان رو تهیه وکامل اونو بخونند. و کلا به امور آگاهی پیدا کنند.
ببینید دوست عزیز کتاب قانون نظام مهندسی کتاب گرون قیمتی نیست که نداشته باشیم و نخونده باشیم . اگر صرفا صحبت های خودتون براتون مهمه و به حرف های دیگران گوش نمیدین بحثی نیست اگر دنبال دادن اطلاعات درست هستین بنده کوچیک شما هستم . اگرم دنبال چیز دیگه ای هستین راست و حسینی بیان کنید حاشیه نرید ..... این نرم افزاری که نظام مهندسی استان ما گذاشته در بیشتر مواقع جواب میده . حالا بحث کارشناسی با مدارک عجیب و غریب و بحث کاردانی فنی و معماران تجربی رو بزاریم کنار دوستان دیگر راحت میتونند ازش استفاده کنند . در هر صورت این نرم افزار بهتر از ۴ خط توضیحه که اول و آخرش معلوم نیست . به نظر بنده خیلی هم خوبه و درست . دوستان با خیال راحت استفاده کنند . موفق و موید باشید .

vertex

اخراجی موقت
دوباره تاکید میکنم .قبلا قانون سنوات رو رعایت نمیکرد نظام. برادر خودم 6 سال پیش شرکت کرد بلافاصله بعد گرفتن مدرک.قبول شد.قبولیشو نگه داشتن.سه سال بعد من که فارغ التحصیل شدم خواستم همین کارو انجام بدم نشد.گفتن قوانین عوض شده...الان مهندس اونقدر زیاد شده که همه دانشگاههای کشور داره معماری میده بیرون.اون زمانی ک دانشگاه سراسری تهران قبول شدیم معماری .فقط تعداد کمی بود که باید تراز علمی بالایی واسه قبولی تو اون دانشگاه داشته باشی.مثل الان ک نبود..
آخه مهندس از ۶ سال پیش تا حالا آدمی زاد عوض میشه قوانین که جای خود دارند . از پارسال تا امسال قوانین ۱۰۰ جور عوض شدند . اگر خودتون رو آپدیت نمیکنید حداقل اطلاعات مورد دار ندید دوستان دیگه ممکنه توی دردسر بیفتند . ممنون از شما .

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

این که مهر وازرت علوم باشه شرط اولیه ست.
سالهای گذشتن از مهر میشه شرط ثانویه . این برنامه موضوع اش شرط ثانویه ست.

eli elhami

عضو جدید
این که مهر وازرت علوم باشه شرط اولیه ست.
سالهای گذشتن از مهر میشه شرط ثانویه . این برنامه موضوع اش شرط ثانویه ست.

آفرین صحیح ترین حرف وزدین . تو کتاب قانون نوشته وقتی میخاهیم به شما پروانه بدیم مدرکی که از وزارت علوم تایید شده ملاک هست.برای مهندسین.
در آخر روی سخن با مهندسین عزیز، اگه واقعن میخاین مهندس باشید کتاب قانون رو کامل قبل ثبت نام ، تو نظام مهندسی استانتون بخونید خودتون . و از نظام مهندسی استانتون هر سوالی داشتید شخصی یا تلفنی بپرسید . کامل جواب میدن .نظام شهرتون حقیقتا چیزی نمیدونن.من خودم این راهها رو رفتم.وقتی خودتون پیگیر میشید مسائل زیادی یاد میگیرید.
چند وقت پیش تو تایپیکا واسه دوستم ک ناپیوسته است نوشتم ک سنوات ناپیوسته ها چه جوریه .اینجا رو بهش معرفی کردم . ولی در نهایت از استان جویا شد گفتند میتونه شرکت کنه.ولی وقتی مدرک ناپیوستشو برد نظام استان ، مهر وزارت آموزش و پرورش و دیدن گفتن نه!

vertex

اخراجی موقت
امیدوارم دوستان استفاده کنند نرم افزار کاملا سالمه و تاریخ مورد نظر رو دقیق بهتون اعلام میکنه فقط در دادن اطلاعات اولیه دقت کنید .... موفق باشید

sim son

عضو جدید
سلام
سنوات واسه امتحان طراحی هم هست یا فقط نظارته؟

vertex

اخراجی موقت
سلام
سنوات واسه امتحان طراحی هم هست یا فقط نظارته؟
سنوات کاردانی برای آزمون طراحی بی تاثیره یعنی باید حتما سه سال ( با توجه به فرجه آزمون ) از مدرک کارشناسیتون گذشته باشه ولی برای نظارت شما میتونید از فاصله بین اخذ مدرک کاردانی و کارشناسیتون طبق همون نرم افزار استفاده کنید تا در مدت کمتر از سه سال بتونید توی آزمون نظارت شرکت کنید. موفق باشید

بالا