[ نرم افزار ترافیک ] aimsun

tigerman_h

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان گرامی رشته مهندسی عمران:gol:
می‏خواستم بدونم، کسی در مورد نحوه کار با نرم‏افزار aimsun می‏تونه راهنماییم کنه؟ من از اینترنت به جز یه سری مطالب کلی، نتونستم چیز دیگه‏ای پیدا کنم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

tigerman_h

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان گرامی رشته مهندسی عمران:gol:
می‏خواستم بدونم، کسی در مورد نحوه کار با نرم‏افزار aimsun می‏تونه راهنماییم کنه؟ من از اینترنت به جز یه سری مطالب کلی، نتونستم چیز دیگه‏ای پیدا کنم.
با تشکر، می‏خوام سؤالمو یه کم عوض کنم!
اصلاً کسی می‏دونه این نرم‏افزار در چه زمینه‏ای هست؟!!
یا خودم بگم؟ :smile::que::gol:

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با تشکر، می‏خوام سؤالمو یه کم عوض کنم!
اصلاً کسی می‏دونه این نرم‏افزار در چه زمینه‏ای هست؟!!
یا خودم بگم؟ :smile::gol:
تو کلاس مهندسی ترافیک یه چیزایی شنیدم ولی بگو چیه دقیقا؟ این نرم افزار
مرسی:gol::king::que:

tigerman_h

عضو جدید
تو کلاس مهندسی ترافیک یه چیزایی شنیدم ولی بگو چیه دقیقا؟ این نرم افزار
مرسی:gol::king::que:
بله، نرم‏افزاری در زمینه بررسی مسایل ترافیکیه. من می‏خواستم از بچه‏های عمران که بیشتر با اینجور چیزا سروکار دارن، راهنمایی بگیرم که هیچکس جوابمو نداد.:razz:

• Like
واکنش ها: bmd

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله، نرم‏افزاری در زمینه بررسی مسایل ترافیکیه. من می‏خواستم از بچه‏های عمران که بیشتر با اینجور چیزا سروکار دارن، راهنمایی بگیرم که هیچکس جوابمو نداد.:razz:
دوست عزیز واقعیتش خیلی کم اتفاق میفته عمرانیها با این قسمت از رشته شون درگیر باشند.. ولی اگر خودت به نتایجی رسیدی خوشحال میشیم مارو هم در جریان بزاری...

tigerman_h

عضو جدید
دوست عزیز واقعیتش خیلی کم اتفاق میفته عمرانیها با این قسمت از رشته شون درگیر باشند.. ولی اگر خودت به نتایجی رسیدی خوشحال میشیم مارو هم در جریان بزاری...
جالبه! آخه بحث ترافیک، از مباحث کاربردی و خیلی مهمه که فکر می‏کنم از گرایش‏های تحصیلات تکمیلی باشه.
بچه‏های صنایعی هم در طول مدت تحصیلشون در دوره‏ی کارشناسی فقط 1 درس 3 واحدی به نام «برنامه‏ریزی حمل و نقل» می‏خونن که مجال آشنایی مفصل با این مقوله نیست.
در هر صورت، ظاهراً کسی دنبال اینجور چیزا نیست.:warn:
در مورد aimsun باید بگم که به نظر میرسه نرم‏افزار بدی نباشه، چون چندتا مقاله در مورد استفاده از اون برای حل مسایل ترافیکی در نقاط مختلف دنیا (مثل مادرید اسپانیا) تو اینترنت هست.
موفق باشید:gol:

• Like
واکنش ها: bmd
بالا