نتیجه حضور دختر و پسر با هم در ورزشگاه آزادی!

کیمیا جونی

عضو جدید
کاربر ممتاز

کیمیا جونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
کارت که داره! | |[/QUOTE] وقتی سوت نداره کارت به چه دردش می خوره...دیییی

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید خواهر برادر باشن خوب...من یسری تو ولیعصر با داداشم بودیم اونموقع گشت ارشاد بازارش داغ بود...جلو ماشینو گرفتن من داشتم سکته میکردم داداشم گفت ما که مشکلی نداریم از چی میترسی!

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
بسه دیگه بابا. تمومش کنید. یعنی چی؟ دوباره حضور دختر ممنوع شه؟ من خودم یه بار هم هیچ ورزشگاهی به اینصورت منظور مسابقات مهم نرفتم و نمی رم چون بیش از حد هیاهو توشه. اما کلا یه بار هم که سیاستمدارا یه کار بین المللی میکنن شماها نذارید. کم از دنیا عقبیم. شما هم باعثه عقب افتادگی بیشترمون بشین. کم جو بسازی بابا. حاشیه ندین دیگه.

narges-68

عضو جدید
من خودم ورزشگاه بودم.جو اونجا خیلی بهتر از چیزی بود که تصور میکردم.بین 20هزار نفر عکاس گشته اینا رو پیدا کرده .واقعا غرض ورزی ش مشخصه. که احتمال زیاد با هم نسبت داشتن.چون 90درصد خانم ها با خانواده هاشون اومده بودن

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز

بابا تابلو با هم یه نسبتی دارن؛ می خواستن از این کارا بکنن که جلوی 20 هزار نفر نمی کردن! جای دیگه پیدا می کردن

خب الان مشکل چیه؟ به قول یکی از بچه های باشگاه "اسلام لرزید؟"
سری بعد، اول اجازه بگیر یا منبع رو دقیق ذکر کن :cool:

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
وایییییییییی حالا چه خاکی به سرمون کنیم با این نتیجه افتضاحی که داده!!!!
یعنی مثلا چون تو ورزشگاه بودن دست انداختن دور گردنه هم؟!!<br>شما مثل اینکه تو این جامعه نیستین؟تو خیابون و پارک و سینما که ازین بدتره...
<br><br>وقتی جامعه رو از لحاظ جنسی مریض نگه دارن از این بهتر نمیشه<br>چه تو ورزشگاه باشه چه تو سینما چه هرجای دیگه <br>و همینطور چه دست دور گردن همدیگه انداختن باشه و چه کارای دیگه!

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونین تو جامعه ای که مثل بمب اتم دختر و پسر رو از هم جدا میکنن ..همین میشه دیگه باید دختر و پسر از همون ابتدائی باهم بزرگ بشن تا به هم دیگه به عنوان یه انسان نگاه کنن نه از دید جنسیتی.

عضو جدید
خب الان مشکل چیه؟ به قول یکی از بچه های باشگاه "اسلام لرزید؟"

سری بعد، اول اجازه بگیر یا منبع رو دقیق ذکر کن :cool:

خوبه نوشتم "به قول..."
زیادیم بهت احساس دس نده با نمک!‌ کلا با همه مشکل داری...هم با خودت، هم با دیگران. همچین میگه "اجازه بگیر" انگار فرمول فیزیک اتمی ساخته!

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبه نوشتم "به قول..."
زیادیم بهت احساس دس نده با نمک!‌ کلا با همه مشکل داری...هم با خودت، هم با دیگران. همچین میگه "اجازه بگیر" انگار فرمول فیزیک اتمی ساخته!
اوج نگیر، اوج بگیری از اون بالا می‌ندازمت پائین
فرمول فیزیک اتمی رو نمی‌سازن
یک دهم کارایی که من کردم رو هم نمی‌تونی بکنی

عضو جدید
اوج نگیر، اوج بگیری از اون بالا می‌ندازمت پائین
فرمول فیزیک اتمی رو نمی‌سازن
یک دهم کارایی که من کردم رو هم نمی‌تونی بکنی

نیازی به بحث با تو نیس... مدعیه پوچ!
آقای "من" تو خالی! :biggrin:

Sarp

مدیر بازنشسته
وایییییییییی حالا چه خاکی به سرمون کنیم با این نتیجه افتضاحی که داده!!!!
یعنی مثلا چون تو ورزشگاه بودن دست انداختن دور گردنه هم؟!!<br>شما مثل اینکه تو این جامعه نیستین؟تو خیابون و پارک و سینما که ازین بدتره...
<br><br>وقتی جامعه رو از لحاظ جنسی مریض نگه دارن از این بهتر نمیشه<br>چه تو ورزشگاه باشه چه تو سینما چه هرجای دیگه <br>و همینطور چه دست دور گردن همدیگه انداختن باشه و چه کارای دیگه!
خاک رس
هم نرمه و هم خوشرنگه
یه بار تست بزنی دیگه عادت میکنی

4042

عضو جدید
اسلام رو مسخره نكنيد . همه مي دونيم كه قابل مسخره شدن نيست . به هرحال به نظر منم ايرادي نداشت .