نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

curly_architect

کاربر فعال
من رشته ام معماری داخلیه نه معماری معماری. انتخاب واحد هم هنوز برام انجام ندادن. اما وقتی پرسیدم گفتن کلاس ها به طور رسمی معمولا از 12ام به بعد تشکیل می شه.
8 واحد دادن.
تاریخ شروع کلاس ها رو هم می شه بگید لطفاً؟

s.sahba

عضو جدید
وصایا رو دوران کاردانی پاس کردم. تونستین انتخاب واحد کنین؟

بله به لطف و یاری خداوند بلاخره انجام شد!!!الان من 13واحد دارم به نظر شما سنگین نیست این تعداد واحد؟؟!!!بعضی دانشگاهها 8واحد بیشتر ندادن!!!!

sama_abdm

عضو جدید
بله به لطف و یاری خداوند بلاخره انجام شد!!!الان من 13واحد دارم به نظر شما سنگین نیست این تعداد واحد؟؟!!!بعضی دانشگاهها 8واحد بیشتر ندادن!!!!

سنگین که هست.ولی 3 ترمه تموم میکنیم
بیشتر دانشگاهها ترم اول طرح نمیدن,به همین دلیل 8واحد میدن
البته اگر طرحتون با طهرانی برداشتین سنگین نمیشه!!
نظریه ها وروشهای طراحی چه ساعتیه؟

j4deh

عضو جدید
من دیروز ثبت نام کردم
مسول اموزش گروه گفت که نباید ۸ واحد بیشتر ورداری
من ۱۰ تا ورداشتم
مسخره بازیه زبان تخصصی اجباری دادن بعد میگه ۸ تا بیشتر ورندار
کل کلاسام پنج شنبه هستن،یکی فقط ۴ شنبه عصر

خانمه گفت کلاساتون یک هفته در میان تشکیل میشن

جای دیگه هم همینجوریه که ۸ تا بیشتر نمیدن و یه هفته در میونه کلاسا?

curly_architect

کاربر فعال
مگه ترم اول خودشون واحد نمی دن؟ به من که گفتن واحدات هفته ی دیگه می آد تو صفحه ی کاربریت. شما چجوری انتخاب واحد کردین؟ کدوم دانشگاه هستید؟
من دیروز ثبت نام کردم
مسول اموزش گروه گفت که نباید ۸ واحد بیشتر ورداری
من ۱۰ تا ورداشتم
مسخره بازیه زبان تخصصی اجباری دادن بعد میگه ۸ تا بیشتر ورندار
کل کلاسام پنج شنبه هستن،یکی فقط ۴ شنبه عصر

خانمه گفت کلاساتون یک هفته در میان تشکیل میشن

جای دیگه هم همینجوریه که ۸ تا بیشتر نمیدن و یه هفته در میونه کلاسا?

j4deh

عضو جدید
مگه ترم اول خودشون واحد نمی دن؟ به من که گفتن واحدات هفته ی دیگه می آد تو صفحه ی کاربریت. شما چجوری انتخاب واحد کردین؟ کدوم دانشگاه هستید؟

موقعی ک ثبت نام کردم تموم شد یوزر و پسورد داد گفت طبق سیلابس وردار اگه 10تا ورداری حذف میکنم ۲ واحد اضافه رو

الان بین اینی ک من کردم و اونی که دانشگاه میکنه چه فرقی داره?
هر درس ۱ کد بیشتر نیست چه اونا انتخاب کنن چه خود ادم استاد و درس مشخصه

برای واحد های دیگه کلاس ها هر هفته تشکیل میشن?

curly_architect

کاربر فعال
من نگفتم فرقی داره. چون دانشگاه ما ترم اول خودشون واحد می دن نمی تونیم انتخاب واحد کنیم تعجب کردم.
بله هر هفته تشکیل می شن.
موقعی ک ثبت نام کردم تموم شد یوزر و پسورد داد گفت طبق سیلابس وردار اگه 10تا ورداری حذف میکنم ۲ واحد اضافه رو

الان بین اینی ک من کردم و اونی که دانشگاه میکنه چه فرقی داره?
هر درس ۱ کد بیشتر نیست چه اونا انتخاب کنن چه خود ادم استاد و درس مشخصه

برای واحد های دیگه کلاس ها هر هفته تشکیل میشن?

s.sahba

عضو جدید
سنگین که هست.ولی 3 ترمه تموم میکنیم
بیشتر دانشگاهها ترم اول طرح نمیدن,به همین دلیل 8واحد میدن
البته اگر طرحتون با طهرانی برداشتین سنگین نمیشه!!
نظریه ها وروشهای طراحی چه ساعتیه؟

آره با طهرانی برداشتم،آزاده شاهچراغی پر شده بود ظرفیتش!!!چطور مگه طهرانی خوب نیست؟؟!!
نظریه ها و روشهارم نزده ساعتشو نمیدونم...

مهديه مقدم

عضو جدید
آره با طهرانی برداشتم،آزاده شاهچراغی پر شده بود ظرفیتش!!!چطور مگه طهرانی خوب نیست؟؟!!
دوست عزیز میشه اسم واحداتونو بگید برا من که علوم ارومیه ام همش 8 واحد شد البته وصایا و یکی دیگه بود بر نداشتم هنوز با اونا 12 واحدین؟

s.sahba

عضو جدید
دوست عزیز میشه اسم واحداتونو بگید برا من که علوم ارومیه ام همش 8 واحد شد البته وصایا و یکی دیگه بود بر نداشتم هنوز با اونا 12 واحدین؟

چهارتا درس 2واحدیه پایه داریم که حتما باید برداشته شه مثل نظریه ها و روشهای طراحی،سیر اندیشه ها،حکمت هنر اسلامی،روش تحقیق...
من بجز اینا طرح و وصایا هم دارم...

karanka

عضو جدید

چطوری انتخاب واحد کردی...من که میرم توش، هیچ اتفاق خاصی نمیفته...:confused:

sama_abdm

عضو جدید

چرا خوبه . نه ماکت میخواد ونه پلات کارو, آخر ترم کارو براش میل میکنی . اصلا سخت گیر نیست و نمره هم خوب میده

s.sahba

عضو جدید
چرا خوبه . نه ماکت میخواد ونه پلات کارو, آخر ترم کارو براش میل میکنی . اصلا سخت گیر نیست و نمره هم خوب میده

ااااا جدیییی؟؟!!!من عوض کرد با آزاده برداشتم البته نه واسه خوب و بدش بخاطر زمانش اینطوری کمتر معطل میشم البته تایم کلاس طهرانیم 2،3 ساعت کمتر از شاهچراغیه احتمالا کرکسیونا با مشکل مواجه میشه!!!!

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه خبر خوب برای کسایی که قبول نشدن البته هنوز معلوم نیست که رشته معماری تو تکمیل ظرفیت مهر دانشجو بر می داره یا نه ولی بازم جای امیدواری هست .....
سوال: سلام خسته نباشید ایا برای مهر ماه تکمیل ظرفیت هست یا اونایی که قبول نشدن و تو مرحله تکمیل ظرفیت هم شرکت نکردن میمونن برای تکمیل ظرفیت بهمن ماه خواهشا جواب بدین
پاسخ: تکمیل ظرفیت جدید در طی هفته اتی اطلاع رسانی می گردد. برای پیگیری، اخبار سایت روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش را مرور نمایید. / در موعد مقرر ضوابط و شرایط ان و همچنین نوع رشته محل ها اطلاع رسانی می گردد.
بچهه ها این خبر صحت داره؟؟؟

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچهه ها این خبر صحت داره؟؟؟

عزیزم توجه کن نوشته معاونت سنجش....این ماله سراسری دختر خوب....دانشگاه آزاد با سنجش جدا هستن ربطی به هم ندارند پدرجان

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم توجه کن نوشته معاونت سنجش....این ماله سراسری دختر خوب....دانشگاه آزاد با سنجش جدا هستن ربطی به هم ندارند پدرجان

وقتی از سایت پرسش پاسخ دانشگاه آزاد پرسیدن این جوابو داده چ ربطی ب سراسری داره دختر خوب!!!!!!!!!!!!!!!!!

baris25akarsu

عضو جدید
وقتی از سایت پرسش پاسخ دانشگاه آزاد پرسیدن این جوابو داده چ ربطی ب سراسری داره دختر خوب!!!!!!!!!!!!!!!!!

نه عارفه جان من هم همین سوال رو از سایت دانشگاه آزاد پرسیدم همین جوابو بهم داد یعنی تکمیل ظرفیت مهر به احتمال زیاد فردا اعلام کنن که چجوریه
و دلیل اینکه سال پیش چرا برای معماری تکمیل ظرفیت مهر نداشت این بود آزمون اسکیس رو همزمان با امتحان نگرفته بودن و سال پیش بعد از اعلام تکمیل ظرفیت بقیه رشته ها تازه جواب نهایی کنکور معماری معلوم شده بود یعنی امسال که جواب نهایی تو 19 شهریور معلوم شد سال پیش جواب نهایی کنکور معماری 20 مهر اعلام کردن به همین خاطر دیگه نتونستن فقط برای رشته معماری تکمیل ظرفیت بزارن که اگه تکمیل ظرفیت می زاشتن اون موقع جوابشو باید 1 آبان می دادن اونم که غیر ممکن بود به همین خاطر سال پیش تکمیل ظرفیت مهر برای معماری نبود

faeze dey

عضو جدید
نه عارفه جان من هم همین سوال رو از سایت دانشگاه آزاد پرسیدم همین جوابو بهم داد یعنی تکمیل ظرفیت مهر به احتمال زیاد فردا اعلام کنن که چجوریه
و دلیل اینکه سال پیش چرا برای معماری تکمیل ظرفیت مهر نداشت این بود آزمون اسکیس رو همزمان با امتحان نگرفته بودن و سال پیش بعد از اعلام تکمیل ظرفیت بقیه رشته ها تازه جواب نهایی کنکور معماری معلوم شده بود یعنی امسال که جواب نهایی تو 19 شهریور معلوم شد سال پیش جواب نهایی کنکور معماری 20 مهر اعلام کردن به همین خاطر دیگه نتونستن فقط برای رشته معماری تکمیل ظرفیت بزارن که اگه تکمیل ظرفیت می زاشتن اون موقع جوابشو باید 1 آبان می دادن اونم که غیر ممکن بود به همین خاطر سال پیش تکمیل ظرفیت مهر برای معماری نبود

یعنی امسال تکمیل ظرفیت میزارن واس معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا