نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از بچه ها گفتن بخاطر اینکه ساختمان ندارن با واحد یزد یکجا هستن درسته؟ دوست منم واحد یزد قبول شده مدرکی که بهمون میدن خیلی فرق داره؟ از نظر اعتبار؟ مرسی اگه راهنماییم کنید واینکه نمره کلتون چقدرشده؟

ایشون اشتباهی گفتن...منظورشون کلیت پردیس ها بود که باید به یه شرایطی برسن...علوم تحقیقات یزد ساختمان مجزا و تشکیلات مجزای خودشو داره...ولی از امسال با واحد یزد تجمیع شد...الان جز واحد های جامع کشور محسوب میشه...
الان تمام امور علوم تحقیقات تو واحد یزد انجام میشه و کلا انتقال پیدا کرده...
زمان ثبت نام دانشگاه یزد 23 شهریور تا 29 شهریور اعلام شده

neggi

عضو جدید
تا اینجا که من تحقیق کردم می گن تهران تو تکمیل ظرفیت اول نمیگیره
پارسال تو تکمیل ظرفیت دوم با 5400 تهران جنوب قبول شد !!

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من اومدم
اول تبریک میگم به همه اونهایی که قبول شدند مبارکتون باشه ایشالا دکترا :)
منم ازاد قزوین قبول شدم :(

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا اینجا که من تحقیق کردم می گن تهران تو تکمیل ظرفیت اول نمیگیره
پارسال تو تکمیل ظرفیت دوم با 5400 تهران جنوب قبول شد !!

سال قبل متاسفانه تهران تو تکمیل ظرفیت ها نبود عزیزم :(

مهديه مقدم

عضو جدید
سلام من اومدم
اول تبریک میگم به همه اونهایی که قبول شدند مبارکتون باشه ایشالا دکترا :)
منم ازاد قزوین قبول شدم :(
سلام عزیزم،خوش اومدی
اما چرا ناراحت؟
قزوین عالیه که دختر من دوستام اونجا بودن میدونم...
منو ببین ارومیه قبول شدم دارم هلاک میشم از خوشحالی:biggrin:...نا شکری نکن هستی

joje memar70

عضو جدید
سلام من تزازم 5926 شده..فک کنم تکمیل ظرفیت قزوین قبول شم... ولی نمیدونم برم یا نه :( قزوین خوب هست یا نه :( یا امسال و بی خیال شم...1سال بخونم..اخه اولین بار بود ارشد شرکت کردم :(((

آخرین ویرایش:

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عزیزم،خوش اومدی
اما چرا ناراحت؟
قزوین عالیه که دختر من دوستام اونجا بودن میدونم...
منو ببین ارومیه قبول شدم دارم هلاک میشم از خوشحالی:biggrin:...نا شکری نکن هستی

مرسی عشقم تبریک میگم بهت ایشالا دکترا قبول شی
سال قبل من انتخاب اولم قزوین بود خیلی دلم میخواست برم قزوین ولی امسال انتخاب دومم بود اصلا دوست ندارم برم :(
نمیدونم شاید اشتباه کردم که فقط علوم تحقیقات تهرانو زدم واحدهای تهرانو هیچ کدومشو نزدم چون می تونستم قبول شم :(

جوگیری در موقع انتخاب واحد خـــــــــــر است :(

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی خبرنداره این تکمیل ظرفیت ارشد کی میشه؟اونکه گفتن انتخاب مجدد همون تکمیل ظرفیت ؟؟؟؟؟؟خاهشن کسی جواب بده

erfan4877

عضو جدید
دوستانی که قبول نشدن نگران نباشن. دانشگاه آزاد در سال چندبار تکمیل ظرفیت می زنه.
از اون ور شرط معدلی هم هست.
یکی از دوستام که سال قبل کارنامه اش رو گرفتم با درصد منفی قبول شد ی جای دور پردیس علوم تحقیقات بعد انتقالی گرفت اومد.
یکی دیگه هم سال قبل که بعد اسکیس برگزار می شد کلا برا اسکیس هم دعوت نشد.بعد تو تکمیل ظرفیت بهمن تهران شرق قبول شد!
سال قبل که بیشتر از 2 بار تکمیل ظرفیت اعلام کردن.ظرفیت ها رو هم خیلی زیاد کردن. اکثر شهرها علوم تحقیقات تاسیس کردن

خیلی ببخشید. پارسال فقط داوطلبینی میتونستن تکمیل ظرفیت شرکت کنن که برا اسکیس دعوت شده بودن.

مهديه مقدم

عضو جدید
مرسی عشقم تبریک میگم بهت ایشالا دکترا قبول شی
سال قبل من انتخاب اولم قزوین بود خیلی دلم میخواست برم قزوین ولی امسال انتخاب دومم بود اصلا دوست ندارم برم :(
نمیدونم شاید اشتباه کردم که فقط علوم تحقیقات تهرانو زدم واحدهای تهرانو هیچ کدومشو نزدم چون می تونستم قبول شم :(

جوگیری در موقع انتخاب واحد خـــــــــــر است :(
موقع کنکور اصلی هم من سر قضیه مشابه یه سال نازنین از عمرمو نشستم پشت کنکور الان عمرا اگه از این کارا انجام بدم...
بحث عمره عزیزم شوخی که نیس...حالا تهران یا قزوین چیه خوب؟انقد وسواس به خرج نده...ارزش یه سال عمرتو نداره خود علوم تحقیقات تهران هم باشه باز نمی ارزه این حرفمو بهش رسیدم که میگم...
تازه شاید امسال تهران براه تکمیل ظرفیت خدا رو چه دیدی؟نرفتم قزوین آرزوی خیلیاست قبولیش خیلیم خوبه....اصلا دهههههههه:mad:بیا بیرون از این فاز:w08::w13:

b_arch_5

کاربر بیش فعال
مرسی عزیز دلم
شما کجا قبول شدی ؟

من فقط تهران و زده بودم و امارات متحده عربی
که امارات قبول شدم:biggrin:
ولی اینجور که میگن شهریه اش خیلی گرون تر و پر هزینه تر از آزاده
و باید به ردهم امارات شهریه بدم و....
احتمالا صبر کنم تا تکمیل ظرفیت

sam architect

عضو جدید
دوستان من مدرک کارشناسیم تکنولوژی معماریه و الان طراحی تاپایه 2 بیشتر بهم نمیدن گفتم بپرسم علوم تحقیقات قبول شدم به مشکل نمیخورم بخاطر کد اصلی اخه من ارشد و بخاطر کد اصلی دارم میخونم حالا اگه بخواد با علوم تحقیقات فرقی نکنه برم تو تکمیل ظرفیت واحد ازاد رو انتخاب کنم. کسی خبر داره در این مورد به چه صورتی هست.ممنون.

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی نیست منو راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟ :(:(
سوال تون چی بود ؟

کسی خبرنداره این تکمیل ظرفیت ارشد کی میشه؟اونکه گفتن انتخاب مجدد همون تکمیل ظرفیت ؟؟؟؟؟؟خاهشن کسی جواب بده

فک کنم این برا اون رشته محل هایی که جدید اضافه کردند باشه تکمیل ظرفیت فرق میکنه

موقع کنکور اصلی هم من سر قضیه مشابه یه سال نازنین از عمرمو نشستم پشت کنکور الان عمرا اگه از این کارا انجام بدم...
بحث عمره عزیزم شوخی که نیس...حالا تهران یا قزوین چیه خوب؟انقد وسواس به خرج نده...ارزش یه سال عمرتو نداره خود علوم تحقیقات تهران هم باشه باز نمی ارزه این حرفمو بهش رسیدم که میگم...
تازه شاید امسال تهران براه تکمیل ظرفیت خدا رو چه دیدی؟نرفتم قزوین آرزوی خیلیاست قبولیش خیلیم خوبه....اصلا دهههههههه:mad:بیا بیرون از این فاز:w08::w13:

نمیـــــــــــــــــدونم چی کنم :( :(

من فقط تهران و زده بودم و امارات متحده عربی
که امارات قبول شدم:biggrin:
ولی اینجور که میگن شهریه اش خیلی گرون تر و پر هزینه تر از آزاده
و باید به ردهم امارات شهریه بدم و....
احتمالا صبر کنم تا تکمیل ظرفیت

واحد امارات ؟ این همه جا آخه چرا اونجا ؟ تو دفترچه زده بود که به دلار ؟؟ درهم حساب میشه
تکمیل طرفیت حتما شرکت کنی قبولی عزیزم

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه کسی جوااااااااب بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

b_arch_5

کاربر بیش فعال
سوال تون چی بود ؟

فک کنم این برا اون رشته محل هایی که جدید اضافه کردند باشه تکمیل ظرفیت فرق میکنه

نمیـــــــــــــــــدونم چی کنم :( :(

واحد امارات ؟ این همه جا آخه چرا اونجا ؟ تو دفترچه زده بود که به دلار ؟؟ درهم حساب میشه
تکمیل طرفیت حتما شرکت کنی قبولی عزیزم

آخه من فقط تهران میتونم برم چون ساکن تهرانم و شاغل
آره صبر میکنم تا تکمیل ظرفیت
مرسی دوستم موفق باشی

amir.ark

عضو جدید
میشه کسی جوااااااااب بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منم سوالم مشابه شماست ! خواهشا یکی راهنمایی کنه !
من علوم تحقیقات البرز قبول شدم و ترازم 6050 شده ، تراز اخرین نفر قبول شده در تهران جنوب 6180 و تهران غرب 6075 هست .
من اگر ثبت نام نکنم تکمیل طرفیت می تونم شرکت کنم و تکمیل ظرفیت تهران جنوب قبول میشم ؟
:(
اگر ثبت نام نکنم همین از دستم نره ؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام..امروز کد رشته محل های جدید مشخص میشه...و میتونی مجددا انتخاب رشته محل داشته باشی
اینجور که مشخصه همین واسه تکمیل ظرفیت مهر هم هست...احتمالا یه سری از همین واحد ها رو به عنوان پذیرش مرحله دوم بزنن...همین کاری رو که واسه دکترا انجام دادن

metalika777_h_g

عضو جدید
اقا رضا ؛ یعنی تو همین محل های که انتخاب کردیم می تونیم دوباره انتخاب کنیم؟؟
یه سوال دیگه ؛ این محل های جدید واسه همه رشته ها هست؛ امکانش هست اصلا معماری توش نباشه؟

b_arch_5

کاربر بیش فعال
سلام..امروز کد رشته محل های جدید مشخص میشه...و میتونی مجددا انتخاب رشته محل داشته باشی
اینجور که مشخصه همین واسه تکمیل ظرفیت مهر هم هست...احتمالا یه سری از همین واحد ها رو به عنوان پذیرش مرحله دوم بزنن...همین کاری رو که واسه دکترا انجام دادن

آقا رضا شما میدونی احتمال داره تهران هم تو تکمیل ظرفیت باشه یا نه.؟
اطلاعاتی درباره این امارات داری؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا رضا ؛ یعنی تو همین محل های که انتخاب کردیم می تونیم دوباره انتخاب کنیم؟؟
یه سوال دیگه ؛ این محل های جدید واسه همه رشته ها هست؛ امکانش هست اصلا معماری توش نباشه؟
بستگی به مرکز ازمون داره...مثلا واسه دکتری علاوه بر اینکه کد رشته محل های جدید گذاشتن واسه بعضی از دانشگاه ها هم پذیرش مرحله دوم گذاشتن...
این محل های جدید واسه همه رشته نیست...واسه معماری هم قطعا کد رشته محل جدید خواهیم داشت...پس نگران نباش
آقا رضا شما میدونی احتمال داره تهران هم تو تکمیل ظرفیت باشه یا نه.؟
اطلاعاتی درباره این امارات داری؟
واسه دکتری که یکی از واحد های تهران داره پذیرش مرحله دوم میکنه..پس احتمال داره تهران هم باشه ولی کم...
حالا صبر کن تا شب

amir.ark

عضو جدید

منم میشه راهنمایی کنین ؟
آقا رضا؟
علوم تحقیقات البرز قبول شدم و ترازم 6050 شده ، تراز اخرین نفر قبول شده در تهران جنوب 6180 و تهران غرب 6075 هست .
من اگر ثبت نام نکنم تکمیل طرفیت می تونم شرکت کنم و تکمیل ظرفیت تهران جنوب قبول میشم ؟

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم میشه راهنمایی کنین ؟
آقا رضا؟
علوم تحقیقات البرز قبول شدم و ترازم 6050 شده ، تراز اخرین نفر قبول شده در تهران جنوب 6180 و تهران غرب 6075 هست .

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر مجتبی علوی فاضل در نشست خبری گفت: با توجه به ایجاد محل‌های جدید در اکثر رشته‌های مقطع دکتری تخصصی، داوطلبان حائز شرایط می‌توانند در انتخاب این محل‌ها ثبت‌نام کنند و پذیرفته شوند.

وی افزود: افرادی که در کارنامه آنان امکان قبولی با انتخاب محل‌های جدید درج شده است، می‌توانند از چهارشنبه شب (19 شهریور) با مراجعه به پایگاه ثبت‌نام الکترونیکی معاونت سنجش و پذیرش نسبت به انتخاب محل‌های جدید اقدام کنند.
وی با بیان اینکه در انتخاب محل‌های جدید هر داوطلب مجاز به انتخاب حداکثر 20 محل دانشگاهی خواهد بود، گفت: داوطلبان تا پایان روز یکشنبه 23 شهریور ماه می‌توانند نسبت به ثبت انتخاب‌های خود اقدام کنند، البته دانشجویانی که به صورت قطعی پذیرفته شدند نیز می توانند برای تغییر شهر و واحد دانشگاه های خود اقدام کنند که البته این به معنی حذف انتخاب و قبولی قبلی آنها نیست.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا