نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

darkwater

عضو جدید
صبح یه سر اومدم اینجا رفتم یه چرتی زدم دوباره اومدم ولی نتایج نیومد:D دو سه پارچ ماستو با آب قاطی کردم برم یکی دیگشو بزنم بدن ,روشن شم ! دوباره چرت بزنم شاید این دفعه بیدار شدم اومد :biggrin:;)

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
صبح یه سر اومدم اینجا رفتم یه چرتی زدم دوباره اومدم ولی نتایج نیومد:D دو سه پارچ ماستو با آب قاطی کردم برم یکی دیگشو بزنم بدن ,روشن شم ! دوباره چرت بزنم شاید این دفعه بیدار شدم اومد :biggrin:;)
روحت شاد برادر...دست راستت رو سر ما...خانوم بی آرچ فکنم همشون شهریه یکی باشه هیچ دلیلی وجود نداره شهریه بالا بگیرند..همشون آزادند..شاید هزینه چیزهای دیگه بگیرند اما شهریه رو فک نکنم

مهديه مقدم

عضو جدید
بابا مردیم از استرس امروز من کارو زندگیو تعطیل کردم از صب دارم سایت مرکز رو رفرش؟ریفرش؟ !! میکنم ....یه حسی هم همش یه هفته است دارم که قبول نمیشم:cry:...دم هلو و هستی گرم انقد ریلکسن!کجان اینا؟رضا معمار دستت درد نکنه با اطلاع رسانی لحظه به لحظه ات بعد اعلام نتایج شاید قبول نشم دپ بزنم نشه تشکر کنم ازت انشالا قبول شی برات دعا میکنم از صمیم قلب...این ساعات آخر رو تا میتونی از مرکز آزمون سوال بپرس انتقام هممون رو ازشون بگیر:D:rambo:...به امید قبولی همه...
ضمنا با شماره پرونده میشه نتایج رو دید یا باید شماره داوطلبی باشه حتما؟

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
بابا مردیم از استرس امروز من کارو زندگیو تعطیل کردم از صب دارم سایت مرکز رو رفرش؟ریفرش؟ !! میکنم ....یه حسی هم همش یه هفته است دارم که قبول نمیشم:cry:...دم هلو و هستی گرم انقد ریلکسن!کجان اینا؟رضا معمار دستت درد نکنه با اطلاع رسانی لحظه به لحظه ات بعد اعلام نتایج شاید قبول نشم دپ بزنم نشه تشکر کنم ازت انشالا قبول شی برات دعا میکنم از صمیم قلب...این ساعات آخر رو تا میتونی از مرکز آزمون سوال بپرس انتقام هممون رو ازشون بگیر:D:rambo:...به امید قبولی همه...
چی شد؟چرا یهو خلوت شد؟مگه جوابا اومده؟من با نت موبایل اومدم ...لطفا اگه اومد به من بینوا هم خبری بدین

eng.anita

عضو جدید
بابا آخه اينا چرا اينقدر نامردن يه اطلاعيه نمي زنن شيطونه مي گه.............. اصلا از ارشد خوندن منصرف شووووووووو .زور داره واسشون انگار يه خبري بدن الان مي گن نتايج ساعت 11:59 اعلام خواهد شد فكر كنم الان دارن تفكيك مي كنن :biggrin:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
استرس چرا؟!توکلت به خدا باشه اون مصلحتت رو بهتر از خودتت میدونه...اصلا نگران نباش انتخاب مجدد هم هست
مرسی مهدیه جان امیدوارم تو هم موفق باشی و ایشالا قبول بشی...و مطمئنم که میشی:gol:
مرکز ازمون که فلج شد:D
با شماره داوطلبی و اطلاعات فردی...از مرکز ازمون شماره داوطلبیت رو بگیر

مهديه مقدم

عضو جدید
استرس چرا؟!توکلت به خدا باشه اون مصلحتت رو بهتر از خودتت میدونه...اصلا نگران نباش انتخاب مجدد هم هست
مرسی مهدیه جان امیدوارم تو هم موفق باشی و ایشالا قبول بشی...و مطمئنم که میشی:gol:
مرکز ازمون که فلج شد:D
با شماره داوطلبی و اطلاعات فردی...از مرکز ازمون شماره داوطلبیت رو بگیر
مرسی دوست خوبم،ایشالا همه ی بچه های تاپیک قبول شن
از کدوم قسمت سایت میشه گرفت شماره رو؟

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
هنوز می صبریم
و همجنان و همجنان و همجنان

:w05::w05::w05::w05::w05::w05::w05::w05::w05::w05::w05::w06:
من موندم با این همه علفی که زیر پام سبز شده چه کنم

بگم باهاشون چیکار کنی?
ی نقشه ای رو طراحی کن و نظارت کن...اون علفها رو توو بام سبزش استفاده کن.😁

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
بچه ها شاد باشید و همچنان در برابر دانشگاه آزاد مقاومت و پایداری کنید..

:w40::w40::w14::w32::w32::w32::w14::w40::w40:
:w33::w31::w31::w31::w33::w34:

آی لاو یو دانشگاه آزاد:w36:
تشکر میکنم از بچه های معماری که چه تو فضای مجازی چه دانشگاه روحیه شادی آفرین دارند...درود

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من هفته اخر ثبت نام کردم ی شماره فقط بود روی کارتم همون میشه داوطلبیم!؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون میشم جواب بدیددددد

مهديه مقدم

عضو جدید
دوستان بیاین تقسیم کار کنیم نیم ساعت یکی نیم ساعت یه نفر دیگه نوبتی سایت رو رفرش کنیم اگه خبری شد اعلام کنیم من انگشتم خسته شد!! از بس رفرشو زدم چشام این شکلی شده:eek:از الان تا 15:15 مسولیت رفرشینگ با من نفر بعدی اعلام آمادگی کنه

metalika777_h_g

عضو جدید
Re: نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

دوستان بیاین تقسیم کار کنیم نیم ساعت یکی نیم ساعت یه نفر دیگه نوبتی سایت رو رفرش کنیم اگه خبری شد اعلام کنیم من انگشتم خسته شد!! از بس رفرشو زدم چشام این شکلی شده:eek:از الان تا 15:15 مسولیت رفرشینگ با من نفر بعدی اعلام آمادگی کنه
باشه منم بعدش رفرش میکنم :D

فاطیما8

عضو جدید
ینی چی این چه بازار گرمیه ک اینا میکنن واسه دکتری و کارشناسی قشنگ ساعت دادن چرا دارن واسه ارشد اینکارو میکنن تحفه هم نیست دانشگاشون فقط ملتو تو استرس میندازن...

metalika777_h_g

عضو جدید
Re: نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

یه چیزی بگم؟ نتایج همون ساعت 19 میاد مثل دیروز.... :(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا