نتایج ازمون طراحی خرداد93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Fفرشته

عضو جدید
منکه دارم حسابی گریه میکنم.خیلی تلاش کردم .جزوه خوندم.هر روز میامدم تو باشگاه تمرین میکردم.گفتم صد در صد قبولم.نمیدونم چرا اینطوری شد.دیگه امتحان نمیدم.خسته شدم

Fفرشته

عضو جدید
مرسی از همه دوستای گلم ....که این مدت در کنارم بودن و بهم کمک کردن و ازشون استفاده دوستانه و مفید کردم.....
از هلوی عزیزم که حرف نداره...
از هم اسم خوبم عارفه جان
از بهار و باران و فرشته عزیز که بهم لطف داشتن
همچنین به همه بچه هایی که قبول شدند تبریک میگم ایشالله به خوشی از این کاغذ پاره استفاده کنن....
و دوستانی که قبول نشدند ایشالله یه برنامه میزاریم با یه همت اونها هم در دوره بعدی قبول بشند
مرسی عارفه جان.انشالله پله های ترقی زود بالا بری

risman

عضو جدید
منکه دارم حسابی گریه میکنم.خیلی تلاش کردم .جزوه خوندم.هر روز میامدم تو باشگاه تمرین میکردم.گفتم صد در صد قبولم.نمیدونم چرا اینطوری شد.دیگه امتحان نمیدم.خسته شدم
اصلا ناامید نشو من بار هفتم فبول شدم.........

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
فدااای تو عزیزم...ایشالا موووفق باشی همیشه....
یه کمکی عم به منه بینوا بکن این دوره قبول شم ;-)

عزیزم حتما اگه کمکی ازم بر بیاد دریغ نخواهم کرد;)
اصلا ناامید نشو من بار هفتم فبول شدم.........
آفرین عجب پشتکاری....اینو میگن که تا آخرین نفس برای چیزی که میخواد میجنگه...احسنت....:gol::w11:

arefeh

کاربر ممتاز
دوستانی که نمره خیلی بالا گرفتن مثلا 40 به بالا نمونه کارهاشونو لطف کنند برای دوره آبان ماه بزارند....باید کم کم شروع کنند به تمرین .....و خوبهه که نمونه کار داشته باشند....

mars

کاربر بیش فعال
دوستانی که نمره خیلی بالا گرفتن مثلا 40 به بالا نمونه کارهاشونو لطف کنند برای دوره آبان ماه بزارند....باید کم کم شروع کنند به تمرین .....و خوبهه که نمونه کار داشته باشند....
به سلامتی قبول شدید
خیلی خوشحالیدا:D

arefeh

کاربر ممتاز
به سلامتی قبول شدید
خیلی خوشحالیدا:D

مسلما خوشحال آدم حالا نه این آزمون هر آزمونی که آدم شرکت میکنه توقع قبولی از خودش رو داره....منم امسال با اسکیس ارشد سراسری برخورد کرده بود که خداروشکر هر دو رو قبول شدم

mars

کاربر بیش فعال
کاشکی همه چی همین آزمونه بود
اما شکل قضیه خیلی فرق میکنه وقتی متوجه میشی معیارها این نیستن

arefeh

کاربر ممتاز
کاشکی همه چی همین آزمونه بود
اما شکل قضیه خیلی فرق میکنه وقتی متوجه میشی معیارها این نیستن

درسته ولی معیار من اینه که دوست دارم هر آزمونی که شرکت میکنم قبول بشم....برا پر کردن سهمیه هم خیلی استرس ندارم....با خیلی از مهندسین کار کردم که یه جورهایی بهم مدیونن و الان وقتشه که یه جبران بکنند...
و تا این حد امیدوار هستم....هر چی باشه چه ازش استفاده بشه چه نشه....خدا لطفشو دریغ نکرده...دستش درد نکنه...بقیه اش به همت خودم بر میگرده

mars

کاربر بیش فعال
درسته ولی معیار من اینه که دوست دارم هر آزمونی که شرکت میکنم قبول بشم....برا پر کردن سهمیه هم خیلی استرس ندارم....با خیلی از مهندسین کار کردم که یه جورهایی بهم مدیونن و الان وقتشه که یه جبران بکنند...
و تا این حد امیدوار هستم....هر چی باشه چه ازش استفاده بشه چه نشه....خدا لطفشو دریغ نکرده...دستش درد نکنه...بقیه اش به همت خودم بر میگرده
باید مدیون خودتون باشید.............

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
:D بچه ها ی سوال
این آزمون طراحی قضیش چی چیه؟
یکی کوتاه و مختصر توضیح میده؟:D

bagher66

عضو جدید
سلام دوستان .منم قبول شدم ،بهت تبریک میگم عارفه خانم گفتم قبول میشی استرس نداشته باش.ایشالا کسایی که قبول نشدن آبان ماه دیگه قبول بشن ما هم تا اونجایی که بتونیم کمکشون کنیم به کسایی که هم قبول شدن تبریک میگم

arefeh

کاربر ممتاز
سلام دوستان .منم قبول شدم ،بهت تبریک میگم عارفه خانم گفتم قبول میشی استرس نداشته باش.ایشالا کسایی که قبول نشدن آبان ماه دیگه قبول بشن ما هم تا اونجایی که بتونیم کمکشون کنیم به کسایی که هم قبول شدن تبریک میگم

تبریک زیاد مهندس...یا چه نمره ای....خبر دارید بالاترین نمرات تا چه رنجی بوده؟؟؟؟پارسال یکی گفته بود با 48...

arefeh

کاربر ممتاز
:D بچه ها ی سوال
این آزمون طراحی قضیش چی چیه؟
یکی کوتاه و مختصر توضیح میده؟:D

عزیزم آزمون نظام مهندسی هست ...با این شما میتونی در سال یه سهمیه رو امضا بزنی و پولشو بگیری....تقریبا یه درآمد زایی ناچیز....اما بهتر از هیچ چیه....

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
عزیزم آزمون نظام مهندسی هست ...با این شما میتونی در سال یه سهمیه رو امضا بزنی و پولشو بگیری....تقریبا یه درآمد زایی ناچیز....اما بهتر از هیچ چیه....

:D اوکی مرسی
چقد از این نظام مهندسی بدم میاد :D

bagher66

عضو جدید
نمرم 25 شد،البته همه نقشه هارو ترسیم نکردم وقت کم آوردم مبلمان واندازه گذاری هم نکردم ،خبرندارم

Fفرشته

عضو جدید
البته عارفه جان من الان 2سال نظارت واجرا گرفتم.هیچ خبرینیست .همش پارتی بازی....ولی خیلی دوست داشتم طراحی بگیرم که نشد.بازهم در امد ناچیزی ولی خداروشکر

mars

کاربر بیش فعال
البته عارفه جان من الان 2سال نظارت واجرا گرفتم.هیچ خبرینیست .همش پارتی بازی....ولی خیلی دوست داشتم طراحی بگیرم که نشد.بازهم در امد ناچیزی ولی خداروشکر
پارتی بازی نیست به خود آدم بستگی داره

sarab_kaka

عضو جدید
به بچه هایی که قبول شدن بینهایت تبریک میگم..............به دوستانی که قبول نشدن توصیه میکنم کاراشونو دسن شده و تمیز تحویل بدن تا ایشالا موفق باشن......
شکر خدا منم از این امتحان لعنتی قبول بیرون اومدم .....با نمره ناپلیونی 25

arefeh

کاربر ممتاز

ببین نظارت از وقتی رندوم شده سخت شده...اما طراحی من توی شهر بزرگ خودم نمیتونم امضا بزنم به دلیل ابنکه دگ دو طبقه رو پیلوت نمی سازند....اما دوستم که یکی از شهرهای اطرافه همین 5 مین پیش باهاش صحبت کردم گفت برو سئوال کن اگه بتونی امضا تو شهر دگ پر کنی من برات امضاتو پر میکنم....فردا میرم سئوال میکنم که اگه اوکی بود کم کم اقداماتشو انجام بدم....

arefeh

کاربر ممتاز
نمرم 25 شد،البته همه نقشه هارو ترسیم نکردم وقت کم آوردم مبلمان واندازه گذاری هم نکردم ،خبرندارم

این چیزی که تا الان دیدم یعنی داستان آزمون سال 91 تکرار شده....اونها هم نتایجش خیلی دیر اومد و قبولی های آزمون اکثرا با 25 بوده و بقیه رو هم بین 20 تا 25 مردود اعلام کردند....دوست خودم دو شیت نداشت فقط و همه چیزش تقریبا کامل بود با 22 مردودش کردند...البته وقتی با کار خودم مقایسه کرد گفت دو تا شیت تو بیشتر داشتی واسه همین نمرت این شد و فکر کنم درست هم میگه....من بام و مقطع داشتم ک ایشون نرسید انجام بده....البته همه نمره رو که مسلما به من ندادند ولی به قول دوستم اگه اون دو تا شیت رو خالی نمیزاشت اونم قبول بود الان

arefeh

کاربر ممتاز
جالبه که باید کامل کامل باشه تا قبول بشی.بارم بندی هم کشکه...
باید 50 نمره درست بکشی تا 25 یا فبول شی
فکر کنم درست میگی شما....بارم از نظر منم براشون مهم نیست...روز بعد از آزمونم به بچه ها گفتم چیزهایی که خیلی براشون مهمه....قرارگیری راه پله و اسانسور با بیشتر امکان نورگیری....پارکینگ و قرارگیری ماشینها....طراح معماری طبقات باید نسبتا خوب و وفاقد پرتی و ....باشه....و کامل بودن شیت و البته تمیز بودن اون....اینها از نظر من رعایت بشه نمره قبولی رو 100% میگیری

urmo

کاربر فعال
سلام دوستان من با 25 قبول شدم
اولین تجربه ازمون طراحی من بود ولی از دوستان که سوال کرده بودم گفتند که همه مدارک را باید بکشی یعنی اگر برش نکشیدی ارزیابی اونها اینه که این مهندس برش بلد نیست بکشه پس مردود میکنن نمیکن وقت نکرد برش بکشه ولی من و دوستانی که قبول شدیم همه مدارک رو کشیدیم بعد اخر کار شروع به اندازه گذاری کشیدن آکس و مبلمان کردیم من هم اشتباهاتی داشتم در کشیدن و کد گذاری ولی چون همه مدارک رو کشیده بودم موردی نداشت
به آرزوی موفقیت تمامی دوستان

مهديه مقدم

عضو جدید
فکر کنم درست میگی شما....بارم از نظر منم براشون مهم نیست...روز بعد از آزمونم به بچه ها گفتم چیزهایی که خیلی براشون مهمه....قرارگیری راه پله و اسانسور با بیشتر امکان نورگیری....پارکینگ و قرارگیری ماشینها....طراح معماری طبقات باید نسبتا خوب و وفاقد پرتی و ....باشه....و کامل بودن شیت و البته تمیز بودن اون....اینها از نظر من رعایت بشه نمره قبولی رو 100% میگیری
تبریک عارفه،بعد اون همه حرص خوردن سر دیر اومدن نتایج خیلی میچسبه این نتیجه;):thumbsup2: خوش به حالت من ردددددددددد شدم،مردودم!!!! 15 گرفتم:crying::crying2:

وضعیت
موضوع بسته شده است.