نتایج ازمون طراحی خرداد93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

simai

عضو جدید
یکی از همکارا با این شماره تماس گرفته 82244202 و آقایی بنام بهروزی گفته که نیم ساعت دیگه تماس بگیر تا پیگیری کنم.
بعد از نیم ساعت جواب داده که نتایج آماده شده و به سازمان سنجش داده شده و صبح شنبه اعلام میشه.
واسه اطمینان میتونید خودتونم تماس بگیرید.

منم الان با راه و شهرسازی شهرمون تماس گرفتم گفت به ما گفتن تا 30 جوابا میاد

vertex

اخراجی موقت
واقعا متاسفم به حال خودمون....کجای دنیا دیدین قبل از اینکه نتااااااااااایج امتحان این دوره مون بیاد واسه دوره بعدش میریم ثبت نام میکنیم.بابا یه خرده انصافم خوب چیزیه.بذار ببین طرف قبول میشه یا نه؟بعد ثبت نامش بکنین.. چنین اتفاقی توی سطح اول جامعه ما داره اتفاق میافته .تو قشر مهندسین .آیا توهین به اونا نیس؟؟؟
از ماست که بر ماست
بله در سطح اول جامعه و برای قشر به اصطلاح فرهیخته ی مهندسین ... وقتی مطالبه گری نباشه و افراد ترسو باشند از این بهتر نمیشه ... اگر تونستین ۱۰۰ نفر از معمارها رو یه جا جمع کنید من بهتون جایزه میدم ... اون روز میشه یه قدم هایی برداشت . با وضع کنونی هیچ امیدی نیست . منتظر از این بدتراش باشید .

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
احتمال داره نمره ها رو انقده بد داده باشن که بترسن نتیجه رو اعلام کنن

من تووو خواب فکر کنم توهم زدم:w19:....یا جاده منو دچار توهم کرده بود...دیشب توو مسیر رفتن به تهران خواب دیدم نتایج اومده و من از 50 نمره 47 رو گرفتم:w20:....کلا همون موقع تووو خواب یه سکته خفبف از خوشحالی زدم:w29::w22:......فکر کنم خدا خواسته حداقل خوابش برام شیرین باشه:biggrin::w15:

bahar-spring

کاربر بیش فعال
من تووو خواب فکر کنم توهم زدم:w19:....یا جاده منو دچار توهم کرده بود...دیشب توو مسیر رفتن به تهران خواب دیدم نتایج اومده و من از 50 نمره 47 رو گرفتم:w20:....کلا همون موقع تووو خواب یه سکته خفبف از خوشحالی زدم:w29::w22:......فکر کنم خدا خواسته حداقل خوابش برام شیرین باشه:biggrin::w15:
من که مطمئنم با نمره بالا قبول میشی؛ بعد امتحانم بهت گفتم:w24: :smoke::hypocrite:حالا تو هی بگو خواب دیدی و سکته خفیف و...:biggrin::w15:

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدوارم در ناامیدی ازین مصحح ها کورسوی امیدی پیدا بشه .بابا 47 نمیخواییم یه 25 بدن خلاص بشیم

arefeh

کاربر ممتاز
اگه اکثریت اونایی که میخوان طراحی امتحان بدن اگه تا 31 شهریور ثبت نام نکنن (یعنی چون عملا جواب ممکنه تا 31 نیاد مجبوریم.) مطمعنا واسه جیب این مرکز ازمونهای مهندسی هم که شده کسری نیاره ثبت نام رو تمدید خواهند کرد اصلا نگران نباشید .
ولی من متاسفم واسه سیستم ازمون و اموزشمان :(

امیدوارم در ناامیدی ازین مصحح ها کورسوی امیدی پیدا بشه .بابا 47 نمیخواییم یه 25 بدن خلاص بشیم

ایشالله همون خبر خوبی هفته بعد ب هم بدیم.

architect963

عضو جدید
باور کنید ففراموش کردن معماران آزمون طراحی داشتن.
یا کسی رو نداشتن بخواد طرحها رو بررسی کنه
من که اصلا حس خوبی. به نتیجه. ازمون ندارم
احتمالا دست ابدارچی هستن داره نمره میده اونم به تعداد شیت ها نه به وضعیت طراحی و رعایت مقررات ملی
حالا ببینید چطور نمره میدن
میخوان ۷۰ تومن رو هم بگیرن
ثبت نام نکنید تا نتیجه رو بزنند
اماده اعتراض به نمرات باشید

holooooooo

کاربر ممتاز
باور کنید ففراموش کردن معماران آزمون طراحی داشتن.
یا کسی رو نداشتن بخواد طرحها رو بررسی کنه
من که اصلا حس خوبی. به نتیجه. ازمون ندارم
احتمالا دست ابدارچی هستن داره نمره میده اونم به تعداد شیت ها نه به وضعیت طراحی و رعایت مقررات ملی
حالا ببینید چطور نمره میدن
میخوان ۷۰ تومن رو هم بگیرن
ثبت نام نکنید تا نتیجه رو بزنند
اماده اعتراض به نمرات باشید
من ک دیگه عمرا اعتراض کنم...
اونم یه روش دیگه برا چاپیدنمونه دیگه

arefeh

کاربر ممتاز
چی بگم سال 91هم این اتفاق افتاده بود... خاطرتان هست ک ج طراحی اینقدر دیر اومد ک آزمون سال 92تنها یبار برگزار شد... بعد یا با 25قبول شده بودن یا با 13_14افتا ه بودن....
ولی ایشالله این اتفاق برامون نخواهند افتاد

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی بگم سال 91هم این اتفاق افتاده بود... خاطرتان هست ک ج طراحی اینقدر دیر اومد ک آزمون سال 92تنها یبار برگزار شد... بعد یا با 25قبول شده بودن یا با 13_14افتا ه بودن....
ولی ایشالله این اتفاق برامون نخواهند افتاد
عارفه درست میگی احتمالا هدفشون اینه که ازمون طراحی رو یکبار برگزار کنن که همچین کاری با ما میکنن .

من میگم قبل از اینکه نتایج بیاد یه متن بنویسیم همگی ایمیل کنیم که ازمونو تمدید کنن که با این کار اونا یا تمدید میکنن یا جواب ازمونو مجبورن زود بدهند که تمدید نکنن .
بدترین حالت اینه که جواب ازمونو 30 ام بدن و خدایی نکرده بخوایم همون روز ثبت نام کنیم انقده شلوغ میشه سایت یا ارور میده یا مراحل ثبت نام تکمیل نمیشه .در این صورت هم هفتاد تمنو ضرر میکنیم هم ازمون ابانو از دست میدیم .فردا میگن تعداد شرکت کنندگان به حد نصاب نرسیده ازمون طراحی برگزار نمیشه خلاصه اساسی داریم کیش و مات میشیم :(

با یه تیر ده نشون میزنه دکتر زیاد هم ناشی نیست :confused:

arefeh

کاربر ممتاز
اگه اکثریت اونایی که میخوان طراحی امتحان بدن اگه تا 31 شهریور ثبت نام نکنن (یعنی چون عملا جواب ممکنه تا 31 نیاد مجبوریم.) مطمعنا واسه جیب این مرکز ازمونهای مهندسی هم که شده کسری نیاره ثبت نام رو تمدید خواهند کرد اصلا نگران نباشید .
ولی من متاسفم واسه سیستم ازمون و اموزشمان :(

عارفه درست میگی احتمالا هدفشون اینه که ازمون طراحی رو یکبار برگزار کنن که همچین کاری با ما میکنن .

من میگم قبل از اینکه نتایج بیاد یه متن بنویسیم همگی ایمیل کنیم که ازمونو تمدید کنن که با این کار اونا یا تمدید میکنن یا جواب ازمونو مجبورن زود بدهند که تمدید نکنن .
بدترین حالت اینه که جواب ازمونو 30 ام بدن و خدایی نکرده بخوایم همون روز ثبت نام کنیم انقده شلوغ میشه سایت یا ارور میده یا مراحل ثبت نام تکمیل نمیشه .در این صورت هم هفتاد تمنو ضرر میکنیم هم ازمون ابانو از دست میدیم .فردا میگن تعداد شرکت کنندگان به حد نصاب نرسیده ازمون طراحی برگزار نمیشه خلاصه اساسی داریم کیش و مات میشیم :(

با یه تیر ده نشون میزنه دکتر زیاد هم ناشی نیست :confused:

نه ب جرات میگم نمیتونن آزمون طراحی رو بیارم کنند. چون مجبورن ازمونهای دگ رو هم یبار در سال کنند و در نتیجه درآمدشان کم میشه. اینها میخوان حداقل قبولی رو در هر آزمون داشته باشد تا عموم مجبور ب ثبت نام مجدد داشته باشند.... بیشترین هدفمشون آینه ک اینقدر دیر ج بیاد ک فرصتی برای اعتراض نباشه... یعنی همه مجبور شیم دوباره هزینه ثبت نام رو پرداخت کنیم بعدش نهایت ی اعتراض فرمالیته هم داشته باشیم.

simai

عضو جدید
وقتی کسی کاری نمیکنه پس بحث کردن جز اعصاب خوردی چیزی نداره.

MAT ARCHITECT

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نه ب جرات میگم نمیتونن آزمون طراحی رو بیارم کنند. چون مجبورن ازمونهای دگ رو هم یبار در سال کنند و در نتیجه درآمدشان کم میشه. اینها میخوان حداقل قبولی رو در هر آزمون داشته باشد تا عموم مجبور ب ثبت نام مجدد داشته باشند.... بیشترین هدفمشون آینه ک اینقدر دیر ج بیاد ک فرصتی برای اعتراض نباشه... یعنی همه مجبور شیم دوباره هزینه ثبت نام رو پرداخت کنیم بعدش نهایت ی اعتراض فرمالیته هم داشته باشیم.

دقیقا درست میفرمایید اینا بدنبال درآمد بیشتر هستن هیچ وقت به داوطلبها و این همه افرادی که دارن مدرک میگیرن یا میخوان بگیرن فکر نمیکنن (با این ظرفیت تقریبا ثابت و محدود بازار کار این همه دانش آموخته رو میخوان چکار کنند خدا میدونه . این جوری میشه که به فکر راه چاره ای موقتی مثل مسکن مهر و ... میافتن . پس بعد چی ؟ )پس طوری آزمون میگیرن که هم قبولیا کم باشه ( مثل سوال مزخرف امسال ) نه کسی وقت اعتراض داشته باشه . پس میشه درآمد بیشتر

فلور

عضو جدید
من که میدونم قبول نمی شم هیچ سالی مثل خرداد 93سخت نبود حالا ببین ابان چی میخان بدن هر کی سوال میدید هر چی میدونست همش پر میکشید تا میخاستی فکر کنی ساعت شده 12.5 2تاپلان میکشی وقت تمام خدا رحم کنه.

eli elhami

عضو جدید
از صبح ساعت 8 میرم تو سایتشون...اصلا نزده جوابها اومده...واقعا براشون متاسفم که مثل یک بچه 2 ساله با ما رفتار میکنند... ومیگن صبح شنبه سنجش میزنه...آخه درغگوها شما ک خودتون تصحیح میکنید یاد ندارین بزارید تو سایت.قبلا ک برگزاری آزمونا دست خودتون بود نه سنجش یاد داشتید ک بزارید حالا نه...

alikermani

عضو جدید
سلام خانمئ مهندس.بانظرتون واقعا موافقم .کاشکی همه خانم مهندسان شعور شمارو داشتن میشد تغییری توی سیستم نظام کرد.

MAT ARCHITECT

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
کسی از دوستان توی صدا و سیما آشنا نداره بتونه اونجا عنوان بکنه
دیگه شورش رو در آوردن
بلکه بشنون یه کم به حال ما هم فکری بکنن
آخه اینحوری که نمیشه
:w00::w00::w00::w00::w00::w00::w00::w00::w00::w00::w00::w00::w00:

h.n1364

عضو جدید
جواب ها رو به موسسه ها دادن ، بعضی از تهرانی ها هم رفتن حضوری پرسیدن، من هم شدم 18:surprised: اگر تهران هستید حضوری سر بزنید

bahar-spring

کاربر بیش فعال
جواب ها رو به موسسه ها دادن ، بعضی از تهرانی ها هم رفتن حضوری پرسیدن، من هم شدم 18:surprised: اگر تهران هستید حضوری سر بزنید
یعنی چی اونوقت؟!!!! :w20:مؤســـــــــــــــــــــــــسه ها؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :w13: یعـنــــــــــــــی چــــــــــــــــــــــــــــــــی؟ :evil::w00::w06:

arefe-rad

عضو جدید

یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ما رو مسخره کردن یا خودشونو؟؟؟؟!! اون از امتحانشون که واسه از ما بهترون توی تهران سوالو میفرستن براشون اینم از نتیجه شون!!! یعنی دیگه توهین بیشتر از این؟!!!!!

arefeh

کاربر ممتاز
خوووب پس ب سلامتی همه مردود شدیم اینجور ک معلومه فقط بچه های شهردار و فرماندار و... قبول شدن.... ما هم بریم برا ثبت نام دوره بعد. من اگه میدونستم ک نتایج اومده چهارشنبه تهران بودم. البته این چهارشنبه هم احتمال زیاد میرم اگه مردود شم حضوری میرم از کارم عکس دارم میرم خفتشون میکنم... والا ااا

yasi_ys1363

عضو جدید
به به چه شود آزمونی که سؤالاش قبل از آزمون در گوشی زمزمه میشه و نتایجش قبل از اعلام رسمی باز هم در گوشی توسط مؤسسات اعلام میشه!!! وقتی مؤسسات اینقدر در روند برگزاری آزمون نفوذ دارن که نتایج را قبل از اعلام شدن بهشون میدن چطور میشه انتظار داشت که سؤالای آزمون لو نرفته باشه و آزمون سالم برگزار شده باشه ؟؟!!!! قبلاً گفتم باز هم می گم تنها چیزی که تو این سازمان بی در و پیکر دیده نمیشه نظامه !!! اون وقت بعضی از دوستان میان میگن اون دکتری که اون بالا نشسته کارشا خوب بلده.خوب راست میگن کار اون دکتره سرکیسه کردن مردمه و انصافاً کارش را خوب بلده!!!

holooooooo

کاربر ممتاز
مگه اسم کلاسای تضمینی رو نشنیدین؟
دقیقا چطوری تضمین میدن؟؟؟
زنگیدم پرسیدم گف 1ودویست سه روزه 36 ساعت...بعد دقیقا چی یاد میدن که قبول میشیم؟؟؟

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه اسم کلاسای تضمینی رو نشنیدین؟
دقیقا چطوری تضمین میدن؟؟؟
زنگیدم پرسیدم گف 1ودویست سه روزه 36 ساعت...بعد دقیقا چی یاد میدن که قبول میشیم؟؟؟
گول نخورید دکان باز کردن همشون .همش کشکه

arefeh

کاربر ممتاز
گول نخورید دکان باز کردن همشون .همش کشکه

هلو راست میگه عزیزم...وقتی این همه پول میگیرند یه داستانی هست دیگه...یعنی سئوال رو جلو تر دارند بعد میان کلی پول میگیرند ...در واقع اون سئوال آزمون رو دارند به صورت تضمینی میفروشند....
حالا امثال من و شما که یعنی مات....از کیش هم رد شدیم....

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دوستم تهران کلاس میره میگه مدرس خودش یکی از اعضای تیم طراحیه سواله طراحیه میگفت سوال آبان ماه (البته اگه برگزار بشه) طراحیه ساختمانه دوبلکسه . دیگه خدا داند راسته یا دروغ

sarab_kaka

عضو جدید
به به چه شود آزمونی که سؤالاش قبل از آزمون در گوشی زمزمه میشه و نتایجش قبل از اعلام رسمی باز هم در گوشی توسط مؤسسات اعلام میشه!!! وقتی مؤسسات اینقدر در روند برگزاری آزمون نفوذ دارن که نتایج را قبل از اعلام شدن بهشون میدن چطور میشه انتظار داشت که سؤالای آزمون لو نرفته باشه و آزمون سالم برگزار شده باشه ؟؟!!!! قبلاً گفتم باز هم می گم تنها چیزی که تو این سازمان بی در و پیکر دیده نمیشه نظامه !!! اون وقت بعضی از دوستان میان میگن اون دکتری که اون بالا نشسته کارشا خوب بلده.خوب راست میگن کار اون دکتره سرکیسه کردن مردمه و انصافاً کارش را خوب بلده!!!
به قول یکی از دوستان : ذههههلم گیددددی

وضعیت
موضوع بسته شده است.