نتایج ازمون اذر 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
22 دفترچه a=میشه سئوال 17دفترچه ما c isj
23=18
24=19
25=20

arefeh

کاربر ممتاز
عارفه خانم سوال 17 شما چه بود فقط موضوعش رو بگین لطفا

اختلاط بتن با دست به هیچ وجه مجاز نیست یه جزء موارد استثنایی و کم اهمیت با دستوردستگاه نظارت........

kaveh5

عضو جدید
ممنونم ولی ای کاش به تایپیک بررسی ازمون نظارت آزر 92 یه نگاهی مینداختین یه دوستمون عکس دفترچه خودشو گذاشته bهستش سوال 17 یا 24 رو نگاه کننین جای گزینه هارو عوض کردن فقط /
عزیزم بی شرفها رو فهمیدم سئوالات چجوریه...کشف کردم...
صفحه اول دفترچه c مارو حذف کن...از صفحه بعد یعنی صفحه دوم ما میشه صفحه اول دفترچه a ....سئوالها گزینه ها عوض نشده...جای سئوالها عوض شده...گزینه ها همون گزینه هاست....
یعنی اینجوری بگم...:
سئوال 6 دفترچه a...سئوال 7 دفترچه c به همین ترتیب برات تا یه جایی رو میزارم....
سئوال 7 = سئوال 8 ما
سئوال8=سئوال 9 ما
سئوال9=سئوال10
10=11
11=12
12=13
13=14
14=15
15=16
تا اینجابعدش
سئوال 16 دفترچه a =سئوال 1 دفترچه ماست...یعنی همون سنگ تراورتن
سئوال 17=سئوال 2 ما
18=3
19=4
20=5
21=6
تا اینجا رو مطمئنم...
اما از این جا به بعد من عکسی از دفترچه خودم ندارم....:cry:

arefeh

کاربر ممتاز
26 دفترچه a=میشه 21دفترچه c
27=22
28=23
29=24
30=25
31=26
32=27
33=28
34=29
35=30
تا اینجارو 98% مطمئنم...به بعدش گیج شدم

arefeh

کاربر ممتاز
اینم آخریش ببخشید جدا جدا شدمشاهده پیوست 196550

آره مهدیه جان همونهایی هست ک سر آزمون عکس گرفتم....اما وقت نشد بقیه اش رو بگیرم...متاسفانه.......ولی اگه چک کنید میبینید تا اینجایی ک گفتم گزینه ها رو درست گفتم...دفترچه a , c فقط اینجوری با هم فرق دارن....

kaveh5

عضو جدید
ممنون از همگی دستتون درد نکنه واقعا عارفه خانم کشف خوبی کردن / راستی اون سوال ابعاد کابین رو من اشتباه زدم میشه کدام سوال c ؟؟؟

MARY TANHA

عضو جدید

مهديه مقدم

عضو جدید
آره مهدیه جان همونهایی هست ک سر آزمون عکس گرفتم....اما وقت نشد بقیه اش رو بگیرم...متاسفانه.......ولی اگه چک کنید میبینید تا اینجایی ک گفتم گزینه ها رو درست گفتم...دفترچه a , c فقط اینجوری با هم فرق دارن....
آره می دونم شما عکس گرفتی،همه داشتن دنبال دفترچه c میگشتن گفتم شاید الان دسترسی نداری به عکسا برا همین گذاشتم:lol:،واللا منم همون بعد آزمون از همین جا سیو کردم

مهديه مقدم

عضو جدید
دوست عزیز شما هم همکاری کنین تا یه متن خوب بنویسیم
دوستان من خودم اعتراض ندارم و متن خاصی هم ندارم اما چون نمی شه صاف گفت :نظام مهندسی استان فلان با 1 درصد مگه مردود میکنن؟این چه وضعه شه؟؟!(و واقعا هم حق دارید اینو بگید)،درخواست تجدید نظر به نمره بنویسید مثلا...البته جسارتا گفتم اینو فقط خواستم یه ایده ای باشه برا متن اعتراض،100 البته شما خودتون بهتر بلدید

eli elhami

عضو جدید
سلام من هیچ کدومش رو قبو ل نشدم.لب مرز رد شدم. باید متن نامه ای که مینوسید.از دفتر مقررات ملی بخاهیم : با توجه به اینکه گرفتن امتیاز 40 به بالا.نشاندهنده ، سطح سواد علمی وتسلط شرکت کنندگان به مباحث مقررات ملی میباشد، ونحوه امتحان هم به صورت جزوه باز بوده ، وهدف از این آزمون آشنایی با 21 مبحث و محتویات آن بوده ونتیجه ی امتیاز در محدوده 40 به بالا ،در اثر کم بود زمان بوده، لذا از عالیجنابان خواستاریم که تدبیری اتخاذ شود ، که این افراد قبول اعلام شوند.با تشکر

arefeh

کاربر ممتاز
آره می دونم شما عکس گرفتی،همه داشتن دنبال دفترچه c میگشتن گفتم شاید الان دسترسی نداری به عکسا برا همین گذاشتم:lol:،واللا منم همون بعد آزمون از همین جا سیو کردم
عزیزم...نه منظوره من این بود ک بقیه اشو یکاری کنیم بفهمیم چیه...تا یه سئوالهایی رو من فهمیدم چی بود ولی بقیه شو نهههه...برعکس جاهایی هم هست ک من غلط زدم و نمیدونم کدوم سئوالات هست........:cry:

سلام من هیچ کدومش رو قبو ل نشدم.لب مرز رد شدم. باید متن نامه ای که مینوسید.از دفتر مقررات ملی بخاهیم : با توجه به اینکه گرفتن امتیاز 40 به بالا.نشاندهنده ، سطح سواد علمی وتسلط شرکت کنندگان به مباحث مقررات ملی میباشد، ونحوه امتحان هم به صورت جزوه باز بوده ، وهدف از این آزمون آشنایی با 21 مبحث و محتویات آن بوده ونتیجه ی امتیاز در محدوده 40 به بالا ،در اثر کم بود زمان بوده، لذا از عالیجنابان خواستاریم که تدبیری اتخاذ شود ، که این افراد قبول اعلام شوند.با تشکر
خیلی خوب بود....دستت درد نکنه...به نظرم همینو آب و تابشو زیاد کنیم خیلی خوب میشه....ممنونم عزیزم....

eli elhami

عضو جدید
من خیلی ناراحتم برای آزمون طراحی.واسشم زیاد کار نکردم.تمام مدارکو کامل کشیدم.مبلمانواندازه گذاری.کانال کولر و رادیاتور رو هم معلوم کردم.پلانهام از نظر معماری بی نظیر بودن.ولی به من دادن 20 یعنی ظلم واقعی

eli elhami

عضو جدید
خیلی خوب بود....دستت درد نکنه...به نظرم همینو آب و تابشو زیاد کنیم خیلی خوب میشه....ممنونم عزیزم....[/QUOTE]

آره باید همینطوری بنویسید بگید 40 به بالا نه 49 به بالا. به قول معروف به مرگ بگیرین که به تب راضی بشن.

arefeh

کاربر ممتاز
خیلی خوب بود....دستت درد نکنه...به نظرم همینو آب و تابشو زیاد کنیم خیلی خوب میشه....ممنونم عزیزم....

آره باید همینطوری بنویسید بگید 40 به بالا نه 49 به بالا. به قول معروف به مرگ بگیرین که به تب راضی بشن.[/QUOTE]
فقط الهامی جووون شما تهران هستید؟؟؟میگن باید حضوری بریم اونجاااا ...باید بریم دفتر مقررات؟؟؟من خودم تهران نیستم میخوام بدونم اگه 70% امیدی هست ک با رفتن حضوری امیدوار بشیم من حاضرم برم...
عزیزم من امسال تنها اجرا و نظارت رو میتونستم امتحان بدم نظارت رو با 49 رد شدم ولی اجرا رو قبول شدم...ولی هدفم نظارت بود...هر چند تنبلی کردم و اونجوری ک باید نخوندم....اما سخت نبود فقط سرعت عمل باید میداشتی ک من یکم کم اوردم...اما 36 تا زدم فقط نمیدونم چرا 5 تا غلط؟؟؟من اخه مطمئنم نهایت 4 تا غلط میخواستم داشته باشم...این نامردیه...سئوالهارو هم ندارم....
ولی به قول شما باید اعتراض زد....

sheida1

عضو جدید
من تهرانم،ولی نمیدونم باید کجا برم حضوری اعتراض کنم.اگه کسی میدونه بگه لطفا،شاید راهی باشه.

avid3

عضو جدید
یعنی این اعتراضاتی که به سازمان سنجش میفرستیم کافی نیست؟

shab khanoom

عضو جدید
عزیزم دقیقا مثل من...منم الان همین گیر رو کردم...منم 36 تا زده بودم گفتم 3تاش غلطه نه 4تا...بازم میشدم 50....اما 5 تاغلط برام رد کردن....نمیدونم چی به چیه؟؟!!!!

منم با اینکه قبول شدم ولی دصدم از اون چیزی که حساب کرده بودم پایین تر شده. فکر کنم یکی از جوابا رو عوض کردن!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا