نتایج ازمون اذر 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
استادم گفتم هر نفر جدا اعتراض بزنه ...نامه بزنه به خود سازمان سنجش...یکی هم اگه میتونید نامه مشترک بزنید به نظرتون میتونیم یه نامه بزنیم و همه توش امضا بزنن ک به جا 50 بیارن رو 48 حداقل...49 زیاد داریم.....

sheida1

عضو جدید
استادم گفتم هر نفر جدا اعتراض بزنه ...نامه بزنه به خود سازمان سنجش...یکی هم اگه میتونید نامه مشترک بزنید به نظرتون میتونیم یه نامه بزنیم و همه توش امضا بزنن ک به جا 50 بیارن رو 48 حداقل...49 زیاد داریم.....

دست گلت درد نکنه،منم با نامه گروهی موافقم ولی جمع کردن همه سخته،چی کار کنیم؟

holooooooo

کاربر ممتاز
بچه ها ممکنه متن ارسالیتون به سازمان سنجش رو اینجا بزارین ؟

بچه ها چرا میخواین به سازمان سنجش نامه بزنین :surprised: طراح و مصحح سوالای امسال نظام مهندسی بوده... واسه همینه گند خورده توش دیگه

kaveh5

عضو جدید
سلام به همگی چکار کنیم الن باید به سازمان سنجش اعتراض بزنیم یا به جایی دیگه من احساس میکنم میتونیم قبول شیم بالی 45 امیدوار باشن بخدا معلوم نیست چه کردن چه سوالاتی چه نمره ای دادن من که نمیدونم سوالای غلطم کدومه
سلام تبریک میگم
میشه بگین طرحتون را چطوری کشیدین ؟

arefeh

کاربر ممتاز
بچه ها چرا میخواین به سازمان سنجش نامه بزنین :surprised: طراح و مصحح سوالای امسال نظام مهندسی بوده... واسه همینه گند خورده توش دیگه

عزیزم حتی طراحشم اگه نظام باشه سنجش برگزار کننده و تصحیح کننده بوده...اما به نظر من هر دوجا میتونیم اعتراض کنیم...میگم کمک کنید تو نوشتن اعتراض...یه چی بنویسیم ک دلشون رحم بیاد...توروخدا یه کاری کنیم...معلوم نی آزمون بعدی کی باشه....

MARY TANHA

عضو جدید
نه ، از توی سایت مقررات ملی ، همونجا که اعلام نایج رو نوشته قسمت راهنمای اعلام نتایج رو بخونین، اونجا نوشته چه جوری اعتراض بزنین، باید پست بکنین
دوست عزیز تبریک
ولی میشه بگید شما کجا دیدی برای اعتراض میشه اقدام کرد؟مال سال قبله یا من اشتباه دیدم

MAT ARCHITECT

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان دقت کنید اعتراضها رو باید حتما بصورت کتبی و باپست پیشتاز حد اکثر تا 7 اسفند با ذکر مشخصات کامل برای آزمون تستی به صندوق پستی 355-17775 و برای طراحی به صندوق پستی 573-19935 ارسال کنید . سازمان سنجش اینجا چیکارس . یا درخواست گروهی چه صیغه اییه ....
بعضی وقت ها فکر میکنم ما ایرانیا حقمونه هر چی سرمون بیاد

یعنی شما دوستان هیچ کدوم راهنمای اعلام نتایج که توی سایت سازمان است رو نخوندید . واقعا چرا ما هیچ کاری رو از راه درستش نمیتونیم انجام بدیم

• Like
واکنش ها: agin

MARY TANHA

عضو جدید
راهنمای اعلام نتایج رو بخونین توی همون سامانه
نوشته:
ﺷﺮﻛﺖ ﻛﻨﻨﺪﮔﺎﻧﻲ ﻛﻪ ﺣﺪﻧﺼﺎب ﻗﺒﻮﻟﻲ در آزﻣﻮنﻫﺎ را ﻛﺴﺐ ﻧﻨﻤﻮدهاﻧﺪ:

اﻟﻒ) ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺑﺮرﺳﻲﻫﺎي دﻗﻴﻖ و ﻛﻨﺘﺮلﻫﺎي ﻣﻜﺮري ﻛﻪ در ﻛﻠﻴﻪ ﻣﺮاﺣﻞ ﺗﺼﺤﻴﺢ ﭘﺎﺳﺨﻨﺎﻣﻪ ﻫﺎ اﻧﺠﺎم ﮔﺮﻓﺘﻪ اﺳﺖ،
ﭼﻨﺎﻧﭽﻪ داوﻃﻠﺒﻲ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﻧﺘﻴﺠﻪ آزﻣﻮن ﺧﻮد ﻣﻌﺘﺮض ﺑﺎﺷﺪ ﻣﻲ ﺗﻮاﻧﺪ درﺧﻮاﺳﺖ ﺧﻮد را ﺻﺮﻓﺎً ﺑﺼﻮرت ﻛﺘﺒﻲ ﺑﺎ
ذﻛﺮ ﻣﺸﺨﺼﺎت ﻛﺎﻣﻞ (ﺷﻤﺎره داوﻃﻠﺒﻲ، ﻧﺎم و ﻧﺎم ﺧﺎﻧﻮادﮔﻲ، ﺷﻤﺎره ﺷﻨﺎﺳﻨﺎﻣﻪ، ﺗﺎرﻳﺦ ﺗﻮﻟﺪ، رﺷﺘﻪ آزﻣﻮن، آدرس
دﻗﻴﻖ و ﺷﻤﺎره ﺗﻤﺎس) ﺣﺪاﻛﺜﺮ ﺗﺎ ﺗﺎرﻳﺦ 92/12/7 از ﻃﺮﻳﻖ ﭘﺴﺖ ﺳﻔﺎرﺷﻲ ﺑﻪ ﺷﺮح زﻳﺮ ارﺳﺎل ﻧﻤﺎﻳﺪ:
- آزﻣﻮنﻫﺎي ﺗﺴﺘﻲ ﻛﻠﻴﻪ رﺷﺘﻪﻫﺎ: ﺑﻪ ﺻﻨﺪوق ﭘﺴﺘﻲ ﺗﻬﺮان، ﺑﻪ ﺷﻤﺎره 17775 -355 (ﺳﺎزﻣﺎن ﺳﻨﺠﺶ). (ﺑﺮ روي
ﭘﺎﻛﺖ ذﻛﺮ ﺷﻮد ﻣﺮﺑﻮط ﺑﻪ ﻛﺪام ﺑﺨﺶ از آزﻣﻮن ﻫﺎي ورود ﺑﻪ ﺣﺮﻓﻪ ﻣﻬﻨﺪﺳﺎن، ﻛﺎرداﻧﻬﺎي ﻓﻨﻲ ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن و ﺗﻌﻴﻴﻦ
ﺻﻼﺣﻴﺖ ﻣﻌﻤﺎران ﺗﺠﺮﺑﻲ آذر ﻣﺎه 92).
- آزﻣﻮن رﺷﺘﻪ ﻣﻌﻤﺎري ﻃﺮاﺣﻲ: ﺑﻪ ﺻﻨﺪوق ﭘﺴﺘﻲ ﺗﻬﺮان، ﺑﻪ ﺷﻤﺎره 19935 -573 دﻓﺘﺮ ﻣﻘﺮرات ﻣﻠّﻲ ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن
ب) ﺑﻪ ﻟﺤﺎظ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ رﻳﺰيﻫﺎي اﻧﺠﺎم ﺷﺪه ﺑﻪ درﺧﻮاﺳﺖ ﻫﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﺑﻌﺪ از ﺗﺎرﻳﺦ ﻣﻘﺮر ﺗﺤﻮﻳﻞ ﭘﺴﺖ ﮔﺮدد ﺗﺮﺗﻴﺐ اﺛﺮ داده
ﻧﺨﻮاﻫﺪ ﺷﺪ.

دوست عزیز من راهنما را دانلود کردم ولی تاریخ اعتراضات را 11/4/92 زده.میشه خواهش کنم فایل راهنما را برای من بفرستید؟

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عزیزم حتی طراحشم اگه نظام باشه سنجش برگزار کننده و تصحیح کننده بوده...اما به نظر من هر دوجا میتونیم اعتراض کنیم...میگم کمک کنید تو نوشتن اعتراض...یه چی بنویسیم ک دلشون رحم بیاد...توروخدا یه کاری کنیم...معلوم نی آزمون بعدی کی باشه....

من حال شما رو می فهمم بچه ها
اما روی پایین آوردن نمره قبولی اصلا هیچ کاری نمیتونین بکنین

ببینین بچه ها ، استانها میتونن از این امکان استفاده بکنن که 48 و 49 و یا حتی 47 رو قبول بکنن ، اینو پارسال یکی از افراد مسئول به من گفت و گفت که اصفهان معمولا این کار رو نمی کنه اما خیلی از شهرها از این امکان استفاده می کنن . شما فقط باید نامه ای که برای اعتراض دارین رو بفرستین به اون آدرس ، جای دیگه هم میتونین بفرستین مثلا دفتر مقررات ملی و ......... امااصلا و ابدا فکراینو نکنین که دلشونو به رحم بیارین چون هیچ فایده ای نداره
یا باید روی سوالات اعتراض بکنین یا یه دلیل قانع کننده دیگه .
مثلا ما پارسال 5 تا از سوالات رو با دلایل رد سوال و منابع و .... فرستادیم سازمان ، که قبول کردن و حذف کردن و نمرش پخش شد بین بقیه سوالات و خیلیا قبول شدن. پارسال خیلی امتحانشون مشکل داشت و اعتراضات گسترده ای تو کل کشور شد. حتی طراحی هم ایراد داشت .... اما اصلا و ابدا نمره قبولی رو پایین نیاوردن ، دکتر هوایی گفت هر اعتراضی می خواین بکنین اما رو این هیچ حرفی نزنین!!!!
جالبه نه ؟

arefeh

کاربر ممتاز
دوستان دقت کنید اعتراضها رو باید حتما بصورت کتبی و باپست پیشتاز حد اکثر تا 7 اسفند با ذکر مشخصات کامل برای آزمون تستی به صندوق پستی 355-17775 و برای طراحی به صندوق پستی 573-19935 ارسال کنید . سازمان سنجش اینجا چیکارس . یا درخواست گروهی چه صیغه اییه ....

یعنی شما دوستان هیچ کدوم راهنمای اعلام نتایج که توی سایت سازمان است رو نخوندید . واقعا چرا ما هیچ کاری رو از راه درستش نمیتونیم انجام بدیم
عزیزم من رفتم نظام اونها اینو به من گفتن....گفتن به ما دیگه مربوط نمیشه و دست سنجشه ...و امکان هم نداره ک قبول بشید و الکی دلتونو خوش نکنید ولی حالا یه اعتراض بکنید محض دل خوشه خودتون.....
خوب من دوست دارم نتیجه بگیرم اگه برم تهران به همین آدرس حضوری جواب میدن؟؟؟؟راضی ام یه روزه برم ببینم میشه کاری کرد یا نه...حداقل نامه رو خودم ببرم بدم...
میشه این کارو کرد؟؟؟

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عزیزم من رفتم نظام اونها اینو به من گفتن....گفتن به ما دیگه مربوط نمیشه و دست سنجشه ...و امکان هم نداره ک قبول بشید و الکی دلتونو خوش نکنید ولی حالا یه اعتراض بکنید محض دل خوشه خودتون.....
خوب من دوست دارم نتیجه بگیرم اگه برم تهران به همین آدرس حضوری جواب میدن؟؟؟؟راضی ام یه روزه برم ببینم میشه کاری کرد یا نه...حداقل نامه رو خودم ببرم بدم...
میشه این کارو کرد؟؟؟
اصلا و ابدا حضوری هیچ تاثیری نداره برای امتحانات تستی..... اگر هم برید میگن نامتون رو پست بکنین .اونجا به کی می خواین بدین نامه رو ؟ مگه الکیه عزیزم ؟

ما هم پارسال ( برای طراحی البته ) رفتیم همینو گفتن بهمون

arefeh

کاربر ممتاز
من حال شما رو می فهمم بچه ها
اما روی پایین آوردن نمره قبولی اصلا هیچ کاری نمیتونین بکنین

ببینین بچه ها ، استانها میتونن از این امکان استفاده بکنن که 48 و 49 و یا حتی 47 رو قبول بکنن ، اینو پارسال یکی از افراد مسئول به من گفت و گفت که اصفهان معمولا این کار رو نمی کنه اما خیلی از شهرها از این امکان استفاده می کنن . شما فقط باید نامه ای که برای اعتراض دارین رو بفرستین به اون آدرس ، جای دیگه هم میتونین بفرستین مثلا دفتر مقررات ملی و ......... امااصلا و ابدا فکراینو نکنین که دلشونو به رحم بیارین چون هیچ فایده ای نداره
یا باید روی سوالات اعتراض بکنین یا یه دلیل قانع کننده دیگه .
مثلا ما پارسال 5 تا از سوالات رو با دلایل رد سوال و منابع و .... فرستادیم سازمان ، که قبول کردن و حذف کردن و نمرش پخش شد بین بقیه سوالات و خیلیا قبول شدن. پارسال خیلی امتحانشون مشکل داشت و اعتراضات گسترده ای تو کل کشور شد. حتی طراحی هم ایراد داشت .... اما اصلا و ابدا نمره قبولی رو پایین نیاوردن ، دکتر هوایی گفت هر اعتراضی می خواین بکنین اما رو این هیچ حرفی نزنین!!!!
جالبه نه ؟
واااااااااای الان یعنی نمیشه کاری کرد؟؟؟:cry:ای بابا من 49 شدم...برم برا سال بعد؟؟؟اگه سالی دوبار بود آزمون مشکلی نبود...میگفتیم یه بار دیگه نهایت 6 ماه دیگه امتجان میدیم...اما آزمون بعدی هیچیش مشخص نی.........

arefeh

کاربر ممتاز
اصلا و ابدا حضوری هیچ تاثیری نداره برای امتحانات تستی..... اگر هم برید میگن نامتون رو پست بکنین .اونجا به کی می خواین بدین نامه رو ؟ مگه الکیه عزیزم ؟

ما هم پارسال ( برای طراحی البته ) رفتیم همینو گفتن بهمون

پس اینجور ک معلومه...اعتراض الکی میگن بدید و هیچ تاثیری نداره....ای داد بیداد...
توووو شهر خودمونم ک نمیشه درسته؟؟

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس اینجور ک معلومه...اعتراض الکی میگن بدید و هیچ تاثیری نداره....ای داد بیداد...
توووو شهر خودمونم ک نمیشه درسته؟؟
بله نمی شه

اما شما حتما حتما حتما نامه اعتراضتون رو با دلایل مستند بفرستین به همون آدرس که توی راهنماآزمون نوشته ..... توکلتون هم به خدا باشه انشالله 48 و 49 رو قبول می کنن

MAT ARCHITECT

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بله نمی شه

اما شما حتما حتما حتما نامه اعتراضتون رو با دلایل مستند بفرستین به همون آدرس که توی راهنماآزمون نوشته ..... توکلتون هم به خدا باشه انشالله 48 و 49 رو قبول می کنن

اعتراضها خیلی هم بی نتیجه نیست از دوستان دوره قبل بوده کسایی که با نمره 48 یا 49 اعتراض زدن و 50 گرفتن
البته فکر کنم این بستگی مستقیم به تعداد قبولی های استانتون داشته باشه

• Like
واکنش ها: agin

MARY TANHA

عضو جدید

حق دارید تند برخورد کنید ......ولی من دو بار راهنمای اعلام نتایج را دانلود کردم و تاریخ 11/4/92 دکر شده و فایل قدیمیه

MAT ARCHITECT

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
حق دارید تند برخورد کنید ......ولی من دو بار راهنمای اعلام نتایج را دانلود کردم و تاریخ 11/4/92 دکر شده و فایل قدیمیه

من منظور بدی نداشتم ولی دوست عزیز من و شما هر دو راجع به یک سایت و یک صفحه صحبت میکنیم چرا من این مطلب رو میبینم و شما نمیبینید صفحه 6 http://inbr.ir/Contents/rahnama91-12.pdf

mm.ai

عضو جدید
من منظور بدی نداشتم ولی دوست عزیز من و شما هر دو راجع به یک سایت و یک صفحه صحبت میکنیم چرا من این مطلب رو میبینم و شما نمیبینید صفحه 6 http://inbr.ir/Contents/rahnama91-12.pdf
مرسی دوست خوبم این کجایه صفحه بود من اصلا نتو نسته بودم بگیرمش-برای اسفند سال قبل اونجا بود-مرسی-من بخواهم برای امتحان اعتراض کنم جواب می گیرم-آخه مطمئنم پاسخ نامه من بد تصحیح شده و من قبول می شم اجرا رو- به من دادن 45 ولی من بیشتر می شم-راهنمایی کنید ممنون می شم

kaveh5

عضو جدید
فردا باید متن اعتراض رو پست کنیم وگرنه ترتیب اثر بهش نمیدن دوستان

holooooooo

کاربر ممتاز
تاریخ اعتراض حداکثر تا 7 اسفند
eteraz.jpg

عارفه جان نه برگزار کننده نه مصحح سنجش نبوده،
استاد من مصحح سازمان سنجش برای طراحیه روز امتحان نظارت ما رفتیم پیشش، استاد استادمم طراح سوال سازمان سنجشه اونا گفتن امسال دست سنجش نبوده هیچی تو الان کارت آزمونتم نگاه کنی آرم سنجشو نداره، من رو پاسخنامم ندیدم آرم سنجشو فقط کاورای سوالا آرم سنجش داشت که استادم گفت اونارو خدمات تعاونیه سازمان سنجش براشون زده فقط همین،
در هر صورت ما به همین آدرسی که دادن نامه میزنیم.......

kaveh5

عضو جدید
مرسی عزیز جان هرچه زودتر بهتره بفرستیم نندازیم روزهای آخر امیدوارم که همگی نتیجه بگیریم / مهندس من تو پاسخنامم زده سوال 17و 24و38و 50 هم اشتباهه یه لطفی کن یه نگاه بنداز ببین شما چه گزینه ای زدین /ممنونم
مشاهده پیوست 196530

استاد من مصحح سازمان سنجش برای طراحیه روز امتحان نظارت ما رفتیم پیشش، استاد استادمم طراح سوال سازمان سنجشه اونا گفتن امسال دست سنجش نبوده هیچی تو الان کارت آزمونتم نگاه کنی آرم سنجشو نداره، من رو پاسخنامم ندیدم آرم سنجشو فقط کاورای سوالا آرم سنجش داشت که استادم گفت اونارو خدمات تعاونیه سازمان سنجش براشون زده فقط همین،

holooooooo

کاربر ممتاز
مرسی عزیز جان هرچه زودتر بهتره بفرستیم نندازیم روزهای آخر امیدوارم که همگی نتیجه بگیریم / مهندس من تو پاسخنامم زده سوال 17و 24و38و 50 هم اشتباهه یه لطفی کن یه نگاه بنداز ببین شما چه گزینه ای زدین /ممنونم
زده اشتباهه؟ یعنی چی؟!!! متوجه نمیشم؟!
من دفترچه ی C بودم
17) 1
24) 1
38) 2
50) 2
2 تای اولو زدم که درست بوده اون 2 تای بعدی رو جواب ندادم
منم فردا اعتراضمو میزنم
میگم هیچکدوم از سوالای نظارت تصحییح نشد؟ یعنی حذف نشد؟!!!
یکی 2 تا سوالم بود که گزینشو تو کلید اشتباه زده بود!

آخرین ویرایش:

holooooooo

کاربر ممتاز
17) قیر زود گیر
24) ایجاد اختلاف سطح در یک طبقه ساختمان، جایز است
38)45 - 55
50) صاحب کار- ناظر- طراح- سازنده- نماینده فنی شهرداری- در محل احداث ساختمان
بچه ها سوال 53؟ برای حفاری با طول زیاد مگه روش دیافراگمی نیست!!!!!!!!!!! آخه دوخت به پشتو که ننوشته بود تو کتاب، ایییییییییی خدا چرا هیچ کدوم از سوالا رو حذف نکردن :cry:

arefeh

کاربر ممتاز
زده اشتباهه؟ یعنی چی؟!!! متوجه نمیشم؟!
من دفترچه ی C بودم
17) 1
24) 1
38) 2
50) 2
2 تای اولو زدم که درست بوده اون 2 تای بعدی رو جواب ندادم
منم فردا اعتراضمو میزنم
میگم هیچکدوم از سوالای نظارت تصحییح نشد؟ یعنی حذف نشد؟!!!
یکی 2 تا سوالم بود که گزینشو تو کلید اشتباه زده بود!

عزیزم....تو دفترچه c رو داری؟؟؟من میخوام چک کنم ندارم فقط همون چند ص ک خودم اوردمو دارم...

arefeh

کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 196530

خوووو عزیزم چرا پس این آدرسی ک ضمیمه کردی گفته سازمان سنجش....من فقط میخوام مطمئن شم...مثل اون اعتراض قبلیه نشه...ک نشستن به ریش نداشتمون خندیدن

kaveh5

عضو جدید
اخوب الن شما تو کلیدتون درست اومده مهندس؟ این سوالهارو یادته یا از روی پاسخنامه خودت میگی مهندس؟
17) قیر زود گیر
24) ایجاد اختلاف سطح در یک طبقه ساختمان، جایز است
38)45 - 55
50) صاحب کار- ناظر- طراح- سازنده- نماینده فنی شهرداری- در محل احداث ساختمان
بچه ها سوال 53؟ برای حفاری با طول زیاد مگه روش دیافراگمی نیست!!!!!!!!!!! آخه دوخت به پشتو که ننوشته بود تو کتاب، ایییییییییی خدا چرا هیچ کدوم از سوالا رو حذف نکردن :cry:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا