میلیونر شو ادامه دارد...! آیا از این پیامک های اپراتور ها راضی هستید؟

میلیونر شو ادامه دارد...! آیا از این پیامک های اپراتور ها راضی هستید؟

• مجموع رای دهندگان
    26
  • نظرسنجی بسته .

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا به کی باید با ارباب رجوع مثل یک برده رفتار بشه؟

این چه نوع استحمار یا استثماری هست که یقه ی ماها رو گرفته و ول کن هم نیست؟

آقا ما نخوایم میلیونر شیم باید کیو ببینیم؟ آقا نزن دیگه . عزیز من نزن . اعصاب ما رو خورد نکن . کل ملت شاکی هستن بعد شما ول کن ما نیستید؟

یه خدمات میدید ، اونم چه خدماتی! مگه گاز و برق مصرف میکنید که دقیقه ای خدا تومن پول میندازید؟ کلی پول گوشی و سیم کارت میگیرید ، من نمیدونم دیگه هر دقیقه مکالمه چرا اصلا اینقد هزینه دارد؟ اصلا چرا هزینه داره؟ شما چه کاری انجام میدید که در قبالش اینهمه پول از مشتری ها به جیب میزنید؟

Army Of One

کاربر بیش فعال
همراه اول:
برای عدم دریافت پیامک های تبلیغاتی، مشترکین می توانند به یکی از روش های زیر اقدام کنند:
۱ – ارسال عدد «۱» به «۸۹۹۹»
۲ – شماره گیری کد دستوری *۸۹۹۹#
۳ – تماس با مرکز اطلاع رسانی ۹۹۹۰

منبع

ایرانسل: برای ثبت درخواست عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی در ایرانسل می توانید عدد ۲ را به شماره ۵۰۰۵ ارسال نمایید (هزینه ارسال پیامک به این شماره رایگان است)

Tybe Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همراه اول:

منبع

ایرانسل: برای ثبت درخواست عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی در ایرانسل می توانید عدد ۲ را به شماره ۵۰۰۵ ارسال نمایید (هزینه ارسال پیامک به این شماره رایگان است)

من این کارم کردم فقط تبلیغات بقیه جاها لغو میشه مثلا دیگه پیامای دانشگاه رو گوشیم نمیاد ولی همچنان پیامای همراه اول میاد... :| :| :|

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
من این کارم کردم فقط تبلیغات بقیه جاها لغو میشه مثلا دیگه پیامای دانشگاه رو گوشیم نمیاد ولی همچنان پیامای همراه اول میاد... :| :| :|
دقیقا.
یه بار من گفتم امتحان کنم ببینم چیه ، دیگه ول نمیکرد ، هرچی لغو زدم غیر فعال کردم باز نمیشد و هی از شارژم کم میکرد...
چند بارم از حرصم فحش فرستادم به اون شماره ها ولی کو گوش شنوا؟ دیکتاتورن دیگه ، ملتو جوری میچاپن گوششون هم بدهکار نیست...

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تازه صد رحمت به ایرانسل

همراه اول خط ثابت هاش واقعن افتضاحن همیشه انتن دهی صفر/ 50 درصد اس ام اسا که دلیوری نمیشنً

بخوای یک اس ام اس بفرستی باید 3-4 بار بفرستی بلکه یکیش به دست طرف برسه :razz:

نت درست حسابی هم که نداره

اخر ماه فیش واست میاد سر به فلک کشیده!!! واسه چی؟ معلوم نیس...

بنظرم رایتل از همه بهتره اما گرونه!

marya1

عضو جدید
این دوستمون راست میگه مثلا من اگه کد غیر فعالسازی و بزنم دیگه پیامهای دانشگاه و محل کارم و جاهای دیگه که اطلاع رسانیشون با سامانه هستش برام نمیاد

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها از بین شما کسی هست که وارد باشه به طراحی سایت و اینجور چیزا؟ میتونین یه سایت بزنین بعد این سوالو توش طرح کنین از کل ایران رای گیری کنیم شر این پیامکارو بکنیم؟ میخوام رسانه ایش کنیم. بنظرتون چطوری میتونیم اینکارو بکنیم؟

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
واقعا رو اعصابه...این روزا خیلی بیشتر شده. کم از ما پول میگیرن که با این کارا هم میخوان کاسبی کنن...تو این مملکت هیچکی به فکر مردم نیست، همیشه مردم بهونه برا کسب درآمد کله گندهان...لعنت به جو کشوری که ملت دستشون به هیچ جا بند نیست. هرکی هرکار دوس داره میکنه هیش کی بش کار نداره، فقط لطف میکنن مکدر میشن...
اپراتورها رسما دیگه به مردم توهین میکنن
صنعت خودرو بزرگترین فحش به مردمه و ...
هر روز خبر از آلوده بودن یه سری مواد غذایی میاد: دیروز لبنیات و روغن پالم امروز قند و شکر و آلودگی بلانکیت...

واقعا مملکتمون رو هواست و رو انگشت یسری میچرخه و مردم هیچ.

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای این تاپیکو دیدم گفتم خدایا تو نتم دست از سر ما بر نمیداره .
باور کنید روانی شدم ..خیلی رو اعصابه ..
روزی 9 10 تا واسه من پیام میاد .خسته شدم دیگهههههههههههه

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
از بس که همشون انحصاری هستن و رقابت نیست.
اگه رقابت بود من قول میدم مکالمه مفت میشد. آخه بابا من نمیدونم شما تلفن رو بر میداری به یکی زنگ میزنی ، نفتت کم میشه؟ گاز مصرف میکنی؟ برق مصرف میشه؟ آخه چی مصرف میشه که دقیقه ای 100 تومن میچاپن مردمو؟

یا مثلا خودرو ،به جان خودم توی اون حوادث عید که اونهمه تصادف میشه ، والا مردم اونقدر هم مقصر نیستن ، مستند ابر کارخانه ها رو نشون میده نگاه میکنید؟ طرف با سرعت 200 تا توی پیچ رانندگی میکنه هیچ اتفاقی نمیفته ، خب گناه ملت چیه که پراید وقتی 120 تا میره ، وزنش 8 کیلو میشه ، خب یه لگد بزنی چپ میکنه دیگه. خب شما بگید این وسط گناه کار کیه؟مقصر کیه؟ کی باعث اونهمه مرگ میشه؟ یه تاپیکم الان قرار دادم در گفتگوی ازاد.
من الان نقد میکنم ، مگه شما نمیگید نقد کنید؟ خب دارم نقد میکنم. پاسخ بدید. خسته شدیم از این همه پیامک چرند.

آخرین ویرایش:

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا رو اعصابه...این روزا خیلی بیشتر شده. کم از ما پول میگیرن که با این کارا هم میخوان کاسبی کنن...تو این مملکت هیچکی به فکر مردم نیست، همیشه مردم بهونه برا کسب درآمد کله گندهان...لعنت به جو کشوری که ملت دستشون به هیچ جا بند نیست. هرکی هرکار دوس داره میکنه هیش کی بش کار نداره، فقط لطف میکنن مکدر میشن...
اپراتورها رسما دیگه به مردم توهین میکنن
صنعت خودرو بزرگترین فحش به مردمه و ...
هر روز خبر از آلوده بودن یه سری مواد غذایی میاد: دیروز لبنیات و روغن پالم امروز قند و شکر و آلودگی بلانکیت...

واقعا مملکتمون رو هواست و رو انگشت یسری میچرخه و مردم هیچ.

بعدشم بابا اصلا پالم روغن خرماست. اصلا خود اون روغنی که برای پخت و پز مصرف میکنید عمدش پالمه ، حالا یه ذره هم توی شیر باشه مثلا ، چی میشه .
مگه این حرف جدیدیه؟ چرا پس از افلاتوکسین ام نمیگن؟ چرا میذارن نون خشک بره شکم گاو؟ چرا از بار میکروبی شیرهای ما نمیگن؟

آخرین ویرایش:

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها نگفتین؟ بلدین یه سایت بزنین بازه ی این نظر سنجی ها رو بیشترش کنیم رای گیری کنیم بره رسانه؟

بالا