موجودی عجیب در سر ستون های تخت جمشید

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا من نمیدونم تخت جمشید کجاست ...اگه منظورتون پارسه است با سر ستون هایی که داره می تونم بگم هر گردی که گردو نیست .... اینکه در قدیم و دوران های گذشته تا حالا همه دوست داشتند چنین جانوری وجود داشه باشه تا از هر لحاظ تکمیل شده باشه البته بنا به استفاده ، ممکنه تفکر یک گروه خاص رو به سمت ایجاد چنین موجودی ببرن ....
و اگه علم اینقده پیشرفت داشته در زمینه ژنتیک به زودی باید منتظر ساخته شدن انسان ها، بعد ربات ها ، بعد ترمیناتور و اینا باشیم :|

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منکه اصن گیاه خارم:d

کله پاچه خور میخای یکی مارال خانوم:D
کباب خورا هم فکک کنم باید توجه داشته باشن بلخره گوشتش کباب میشه دیه :D

از اولشم از اون میزان آیکیوتون معلوم بود که گیاه خواری ، خیلی بهتونم میاد خخخخخ

ادامه نده ! اسپم میشه :|

آقا من نمیدونم تخت جمشید کجاست ...اگه منظورتون پارسه است با سر ستون هایی که داره می تونم بگم هر گردی که گردو نیست .... اینکه در قدیم و دوران های گذشته تا حالا همه دوست داشتند چنین جانوری وجود داشه باشه تا از هر لحاظ تکمیل شده باشه البته بنا به استفاده ، ممکنه تفکر یک گروه خاص رو به سمت ایجاد چنین موجودی ببرن ....
و اگه علم اینقده پیشرفت داشته در زمینه ژنتیک به زودی باید منتظر ساخته شدن انسان ها، بعد ربات ها ، بعد ترمیناتور و اینا باشیم :|

البته با اطمینان هم نمیشه گفت که قبلا همچین موجودی نبوده و همش تخیل بوده :|

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اولشم از اون میزان آیکیوتون معلوم بود که گیاه خواری ، خیلی بهتونم میاد خخخخخ

ادامه نده ! اسپم میشه :|

البته با اطمینان هم نمیشه گفت که قبلا همچین موجودی نبوده و همش تخیل بوده :|
همیشه مرزهاییی وجود داره که هیچوقت ماورا اون مشخص نیست. مثلا تخیل از دید من این مورد محسوب میشه که چنین موجوداتی وجود داشته اند، از دید یکی موجودات فضایی تخیل محسوب میشه و از دید یک نفر هم موجودات ماورا الطبیعه .... اینکه چنین جانوری در قبل وجود داشته یا نه فلسفه پاگنده ها و دیو ها و اژدهاست . حداقل چند موردی از اون ا در تاریخ توسط افراد گوناگون گزارش شدن ...یا فسیل دو دو و دایناسوری پیدا شده .... اما چنین موجودی چطور؟؟؟ برا همین برمیگردیم به دنیایی به نام تخیل با مرز بندی هایی کوناگون....

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
منکه اصن گیاه خارم:d

کله پاچه خور میخای یکی مارال خانوم:D
کباب خورا هم فکک کنم باید توجه داشته باشن بلخره گوشتش کباب میشه دیه :D

خو مگه چیه؟
کله پاچه دوس دارم خو...
:w05:

تازشم چشش خیلییییییی خوشمزس:d

X.Doll

عضو جدید
خو مگه چیه؟
کله پاچه دوس دارم خو...
:w05:

تازشم چشش خیلییییییی خوشمزس:d

حدایی من با این همه ادعام تا حالا جرات نکردم چشش رو بخورم :دی دلم نیومده :دی
ولی مغز و زبونش رو دوز دارم :دی

ولی جدی آدم یهجورش میشه !:confused:

پروشا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
یا امام خمینی!!!!!!!! :w45:این هخامنشیا شبا کابوس نمیدیدن با این حیوونای عجیب غریب دورورشون؟!؟!؟!؟!
.
.
.
ممنون یوسف جان جالب و جدید بود

mersad20

کاربر فعال
خوراك سكشير با ماست موسير و سوس سفيد بهش فكر كن اهههههههههه