مهندس مکانیک یا صنایع برای شرکت بازرسی

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام میخواستم ببینم کسی مایل به همکاری با شرکت بازرسی هست، من میخوام از اون شرکت برم بیرون ولی باید یه جایگزین بیاد جام میخوام سریع تر این اتفاق بیفته
کارش بازرسی قطعات خودرو ارسالی به ایران خودرو میشه
خود شرکت یا من بهش اموزش میدیم
تحصیلاتشم لیسانس مکانیک یا صنایع باید باشه
سابقه کار مهم نیست اگه من معرفش تو شرکت باشم
خود کار هم تو تهرانه
هر کی خواست یا تو سایت بهم پیام بده یا ایمیل بدین
meskandari66@yahoo.com

آخرین ویرایش:

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی یه مهندس بیکار تو این جامعه پیدا نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای بار دوم میپرسم یه مهندس مکانیک یا صنایع بیکار نبوووووووووووووووووووووووووووووود؟ :D
بابا یعنی کسی کار نمیخواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من رشتم رياضيه ميشه بشه؟

نه متاسفانه، یه خورده تخصصی قضیه شما باید تو کارخونه قطعه سازی برید که ممکنه روزی 20 هزار قطعه به ایران خودرو بفرسته، البته ممکنه روزی هم هیچی نفرسته، مشخص نیست و اینکه میگم تخصصیه یا باید مکانیک باشید یا صنایع
بازم شرمنده

ehsan85

عضو جدید
بیکار زیاد اونم از نوع مهندس

بیکار زیاد اونم از نوع مهندس

برای بار دوم میپرسم یه مهندس مکانیک یا صنایع بیکار نبوووووووووووووووووووووووووووووود؟ :D
بابا یعنی کسی کار نمیخواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز

بیکار زیاد اونم از نوع مهندس - جرا خودت داری بیرون میای - من خودم 8 ماه بیکارم و حاضرم بیکار باشم ولی نیام یه شرکت بازرسی که حقوقم نصف حقوق یه کارگر ساختمانی باشه - الان بیکارهای تحصیلکرده خیلی زیاده ولی حاضرن برن با ماشین مسافرکشی کنن ولی زیر بار حقوق بگیری و.. (با حقوق ناچیز) نرن
الان تو مملکت ما دلالی و ساخت و ساز جواب میده البته اگه پارتی داشته باشی بری تو اداره بووووووووووق که نونت تو روغن
مهندسی دیگه دورش گذشت چرا اگه بری خارج برا دکترا و اونجا هم کار کنی خوبه چون الان دکترای مهندسیم اشباع شده
شاد و سلامت باشی
بای

بالا